Ukraina - Austria Kursy Bukmacherskie

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
Ukraina - Austria Kursy Bukmacherskie Ukraina austria kursy bukmacherskie fortuna Ukraina austria kursy bukmacherskie betfan

Do Euro 2021 zostało jeszcze trochę czasu. Należy jednak pamiętać, że znamy już praktycznie cały “rozkład jazdy” mistrzostw Europy. Na jego liście jest, między innymi, spotkanie Ukraina - Austria. Czy zakłady bukmacherskie na Ukraina - Austria są już dostępne? To pytanie zadaje sobie wielu typerów. Jeśli odpowiedź brzmiałaby “tak”, pojawiłoby się kolejne zagadnienie: jak prezentują się na Ukraina - Austria kursy bukmacherskie. Sprawdźmy to!

1. Gdzie i kiedy odbędzie się mecz Ukraina - Austria na Euro 2021?

Rywalizacja Ukrainy z Austrią została zaplanowana na 3. kolejkę fazy grupowej. Mecz odbędzie się na Stadionie Narodowym w Bukareszcie. Pierwotnie, mecz miał się odbyć 21 czerwca 2020 roku. Teraz, wiemy już, że ten termin nie jest aktualny. Jednak na ten moment nie wyznaczono nowej daty rozegrania spotkania.

2. Ukraina w eliminacjach do Euro 2021

Ukraina była jedną z największych niespodzianek eliminacji do najbliższego Euroczempionatu. Zawodnicy Andrija Szewczenki (niegdyś znakomitego napastnika, między innymi, AC Milan) zgromadzili na swoim koncie aż 20 na 24 możliwe punkty.

Jestem dumny z moich zawodników. Na boisku zachowywali się jak prawdziwe lwy. Mogę im tylko podziękować za zaangażowanie - Andrij Szewczenko (selekcjoner rep. Ukrainy) po meczu z Portugalią, UAF

Ponadto - Ukraina wyprzedziła aktualnych czempionów - Portugalczyków! Zawodnicy "Żółto-Błękitnych" byli w tej grupie drużyn, która nie przegrała ani jednego spotkania. Ukraina grała także z Serbią, Luksemburgiem oraz Litwą. Ci rywale nie należeli już do najwyższej półki, jednak wygrana i remis z Portugalią muszą robić wrażenie.

Piłkarze Szewczenki 6 razy wygrali i 2-krotnie zremisowali. W 8 meczach zdobyli 17 goli, a stracili tylko 4. Trzeba przyznać, że jest to bilans warty uwagi. Wydaje się, że Ukraina może być jednym z "czarnych koni" Euro w 2021 roku. Zawodnicy tej kadry prezentują obecnie o wiele wyższy poziom niż cztery lata temu, kiedy to zakończyli rywalizację na fazie grupowej.

3. Eliminacje Euro 2021 i wielka szansa Austrii

Austriacy są dobrze znani fanom reprezentacji Polski, która mierzyła się w grupie z zawodnikami Franco Fody. Austriacy awansowali na Euro 2021 z drugiego miejsca grupy G.

W 10 meczach stracili 9 bramek, jednocześnie strzelając 19. Austriacy przegrali 3 mecze, a także 1 zremisowali. Trzeba jednak przyznać, że ostatnia z porażek miała miejsce w ostatnim meczu eliminacyjnym z Łotwą, kiedy to gracze Austrii mieli już zapewniony awans bezpośredni na turniej główny.

Najlepszym strzelcem kadry Franco Fody był w eliminacjach Marko Arnautović. Skrzydłowy reprezentacji Austrii zgromadził na swoim koncie 6 goli.

4. Ukraina - Austria H2H: jak wyglądały poprzednie mecze?

Obie reprezentacje mierzyły się w bezpośredniej rywalizacji jedynie dwa razy. Raz wygrała Ukraina, a raz Austria. Każdy z meczów odbył się w ramach spotkań towarzyskich.

Pierwsze z nich zostało rozegrane 15 listopada 2011 roku. Ukraina wygrała wówczas 2:1, a wygraną swojemu zespołowi zapewnili Artem Milevskiy i Marko Devic. Jedyną bramkę dla Austriaków, na stadionie we Lwowie, zdobył wówczas Marc Janko.

Kolejna rywalizacja miała miejsce już niespełna rok później w Innsbrucku. Tuż przed Euro 2012, Austria wygrała 3:2. Teraz obie drużyny spotkają się już podczas turnieju głównego o puchar Mistrzostw Europy.

5. Ukraina - Austria Zakłady Bukmacherskie Online

Zakłady bukmacherskie na mecz Ukraina - Austria były dostępne przez długi czas w ofertach topowych polskich serwisów do obstawiania. Jednak, w związku z przełożeniem Euro Czempionatu, kursy na mecz Ukraina - Austria z nich zniknęły. Nie można się temu dziwić.

Wobec tego, gdzie możemy spodziewać się, że obstawianie Ukraina - Austria będzie możliwe? W portalach STS, Fortuna oraz BetFan na mecz Ukraina - Austria kursy bukmacherskie były dostępne. Należy oczekiwać, że przed Euro 2021 ponownie się one tam pojawią.

Dla przypomnienia - w każdym z tych portali możecie zgarnąć atrakcyjną premię powitalną. Może przyjąć ona miano “ekskluzywnej”, jeśli użyjecie naszych kodów promocyjnych. Wystarczy, że wpiszecie je podczas rejestracji, a szczegóły, wraz z dostępnymi bonusami, zamieszczamy dla Was poniżej:

STS
STS
Bonus Zakłady Bonus do 1459 PLN!
Kod promocyjny
BCVIP
Idź do STS
Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady Bonus do 2230 PLN!
BetFan
BetFan
Bonus Zakłady Bonus do 1600 PLN!
Kod promocyjny
KBVIP
Idź do BetFan

Jak widzicie, zaprezentowane bonusy powitalne należą do bardzo wysokich. Ba, są to jedne z najwyższych ofert na start na polskim rynku bukmacherskim. Ponadto, są to firmy zaufane, więc na pewno nie będziecie zawiedzeni, jeśli zdecydujecie się skorzystać z ich usług.

6. Typy na mecz Euro 2021: Ukraina - Austria

Jak już wiecie, obie drużyny prezentują bardzo zbliżony poziom piłkarski. Takich też kursów na mecz Ukraina - Austria oczekujemy. Oczywiście, każdy może przygotować inne typy na rywalizację Ukrainy z Austrią, jednak sądzimy, że przeliczniki bukmacherów będą bardzo podobne.

Na mecz Ukraina - Austria kursy bukmacherskie zapowiadają się na wyrównane, co oznacza, że bukmacherzy mogą dawać obu drużynom bardzo podobne szanse. Czy tak będzie, to oczywiście dopiero się okaże.

Ze swojej strony możemy jednak napisać, że faktycznie spodziewamy się wyrównanego meczu. Mimo tego, że Ukraina zaimponowała wszystkim w eliminacjach do Euro - turniej rządzi się swoimi prawami.

Jeśli mielibyśmy, już teraz, typować mecz Ukraina - Austria, postawilibyśmy na remis. Ponadto, jeśli interesuje Was obstawianie Ukraina - Austria na bramki - polecamy grę na zakład “under 2,5 gola”. Nie spodziewamy się wielu goli w tym starciu. Oczywiście, do Euro 2021 wiele może się zmienić. Dlatego warto na bieżąco sprawdzać informacje dotyczące tego, jak i innych meczów mistrzostw Starego Kontynentu.

7. Transmisja spotkania Ukraina - Austria

Gdzie obejrzeć mecz Ukraina - Austria? Każde spotkanie Euro 2021 znajdziecie w Telewizji Polskiej - zarówno w samej TV, jak i na stronie internetowej portalu TVP Sport. Warto dodać, że transmisja live stream ze spotkania Ukraina - Austria jest w pełni darmowa. To spore ułatwienie, tym bardziej, jeśli planujecie wydać pieniądze na zakłady bukmacherskie na mecz Ukraina - Austria.

skomentuj Ukraina-AustriaKursyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie