KodBonusowy.com pl

Jak Obstawiać Walki

przez Kod Bonusowy z
Jak Obstawiać Walki

Obstawianie sportów walki jest jedną z najchętniej wykonywanych czynności przez użytkowników portali bukmacherskich. Zakłady bukmacherskie na sporty walki to bardzo szeroka gałąź hazardu - tym bardziej, że zawiera się w niej kilka dyscyplin. Jak obstawiać walki, żeby wygrywać? Każdy gracz chciałby zdobyć umiejętność pozwalającą na wzbogacanie się. Jednak, czy istnieją sposoby na obstawianie walk KSW czy UFC? To tylko przykłady sportów walki, na które znajdziemy zakłady bukmacherskie. Mamy nadzieję, że nasz tekst rozwieje Wasze wątpliwości w tej kwestii. Zaczynajmy!

1. Obstawianie walk online - sposoby

Sposobów na obstawianie walk jest kilka. Oczywiście, są one bezpośrednio powiązane z samymi rodzajami obstawiania zakładów bukmacherskich. Zakłady bukmacherskie na sporty walki to zakłady jak każde inne.

Oznacza to, że możemy obstawiać walki zarówno w ramach kuponu ze zdarzeniem pojedynczym, kupony akumulowane czy systemowe (nazywane często zakładami MaxiKombi). O tym, jak działa kupon MaxiKombi, przeczytacie na naszej stronie.

Odkryj kod, zarejestruj się i odbierz bonus w Fortunie!

Opcji jest bardzo wiele, a wybór danego rozwiązania zależy tylko od nas. Oczywiście, są sytuacje, że dane zdarzenie opłaca się obstawiać konkretną metodą. Zależy to, między innymi, od kursów bukmacherskich na obstawianie danej walki. Jeśli jest on atrakcyjny, część graczy decyduje się na postawienie “bezpieczniejszej” opcji, czyli kuponu SOLO, gdzie o ostatecznym powodzeniu zakładu decyduje wynik tylko tej, jednej obstawionej walki.

Przy mniej atrakcyjnych przelicznikach, gracze bardzo często “wrzucają” obstawianą walkę w kupony AKO lub systemowe. Nie ma w tej kwestii uniwersalnego, idealnego rozwiązania. Jak obstawiać walki? Każdy może wybrać tę opcję, która jest dla niego najkorzystniejsza. Nie ma jednego, konkretnego sposobu.

2. Zakłady bukmacherskie na walki - oferta

Wielu polskich, topowych bukmacherów posiada bardzo szeroką ofertę na obstawianie sportów walki. Obstawianie walk bokserskich, FFF, Fame MMA, KSW… jest mnóstwo federacji do wyboru. Sami możemy wybrać, czy mamy ochotę obstawiać walki bokserskie czy może zdecydujemy się na granie na zakładach na mieszane sztuki walki, czyli obstawianie walk Fame MMA czy KSW. Co znajdziemy w ofercie na obstawianie walk?

Oferta na zakłady bukmacherskie na sporty walki jest dość szeroka. Kursy bukmacherskie na sporty walki zawierają nie tylko zdarzenia dwudrogowe na zwycięzcę pojedynku, ale także zakłady under/over na ilość rund czy handicapy związane z punktacją sędziów.

Walki można obstawiać także na zdarzenia związane z nokautem w całym pojedynku lub konkretnej rundzie. O tym, jak szczegółowo przedstawią się, chociażby, zakłady bukmacherskie na boks również przeczytacie na naszej stronie.

3. Jak przygotować typy bukmacherskie na boks lub MMA?

Jak działa obstawianie walk - to już wiecie. Zostaje jeszcze kwestia tworzenia typów bukmacherskich na sporty walki. Sposoby tworzenia dobrych typów są bardzo zbliżone do innych dyscyplin.

Przede wszystkim - warto przeanalizować poprzednie starcia danych zawodników czy zawodniczek. Warto wziąć pod uwagę także federację, w której odbywa się dana walka, panujące zasady, a także samą rangę pojedynku (czy jest to, na przykład, walka o pas mistrzowski). Dodatkowo, pojedynki H2H przy obstawianiu walk pomagają określić, czy dany zawodnik lub zawodniczka lepiej czuje się w pojedynkach z osobą praworęczną czy leworęczną.

W przypadku obstawiania walk MMA (KSW, FFF, Fame MMA, UFC) należy też sprawdzić styl preferowany przez sportowca, gdyż warunkuje on często późniejszy przebieg walki. Jak widzicie - jest dużo czynników, które należy wziąć pod uwagę decydując się na obstawianie walk - zarówno bokserskich, jak i MMA. Nie ma jednak jednolitego sposobu, jak obstawiać żeby wygrywać - nie tylko sporty walki, ale i pozostałe dyscypliny.

Czy można sobie pomóc w obstawianiu? Naszą ewentualną wygraną mogą powiększyć bonusy powitalne od najlepszych bukmacherów. Czas, co nieco, o nich napisać.

4. Bonusy bukmacherskie na obstawianie walk przez internet

Wiecie już, jak wygląda obstawianie walk bokserskich, FFF, KSW, UFC i innych federacji. Oprócz wymienionych już rzeczy, istnieje jeszcze jedna wspólna. U bukmacherów możecie zgarnąć specjalne bonusy na zakłady bukmacherskie na walki.

Obstawianie walk jest możliwe z pokaźną premią - niezależnie od tego, jaki rodzaj obstawiania Was interesuje. Gdzie warto obstawiać walki? Do tej czynności proponujemy bukmacherów STS oraz Fortuna.

Zakłady bukmacherskie na sporty walki są dostępne w każdym z tych portali, a oferty na obstawianie walk są bardzo podobne. Jednak różnica występuje w przypadku bonusów, jakie możecie otrzymać za rejestrację w tych portalach.

Oczywiście, jeszcze bardziej opłaca się grać w tych serwisach z kodami promocyjnymi od portalu KodBonusowy. Tym sposobem: użycie kodu promocji BCVIP w serwisie STS aktywuje dostęp do ekskluzywnej premii powitalnej - bonusu od depozytów czy zakładów bez ryzyka.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

Dla porównania - w Fortunie możecie otrzymać bonus od depozytu, premię “cashback” oraz pieniądze z programu Fortuna Klub Plus, które również możecie wykorzystać na zakłady bukmacherskie na obstawianie walk bokserskich czy MMA. Żeby zdobyć kod promocji do eFortuna, musicie aktywować przycisk “Odkryj kod” na naszej stronie. Dopiero wtedy Waszym oczom ukaże się hasło promocyjne, które jest wymagane, żeby zyskać ekskluzywną premię w tym serwisie.

W powyższym tekście poznaliście sposoby, jak obstawiać walki, a także gdzie to robić. Pozostaje Wam wybór odpowiedniego portalu i sposobu obstawiania. Decyzja należy do Was. Powodzenia!

skomentuj JakObstawiaćWalki
Komentarze (2)
Hawricer
Hawricer około 4 lata temu
STS, Fortuna, BetFan… w sumie w każdym, co jest tu opisany. Faktycznie mają podobne oferty i są rozbudowane. Wszystko zależy od gali i walki, którą obstawiam, ale te serwisy prezentują wyrównany poziom:)
Graj odpowiedzialnie