KodBonusowy.com pl

Jak działa kupon Maxikombi

przez Kod Bonusowy z
Jak działa kupon Maxikombi

Na pewno doskonale pamiętacie takie sytuacje. Jesteście święcie przekonani, że ta drużyna z bardzo wysokim kursem na wygraną, ma mimo wszystko spore szanse na sprawienie niespodzianki. Czołowy snajper rywali jest kontuzjowany, zmienił się trener albo wybuchła jakaś aferka, która podminowała nieco drużynę. Outsiderzy natomiast są w formie, wszystko im wychodzi. Dobra okazja, prawda?

No i w takim momencie niesamowicie nas kusi, aby obstawić takie spotkanie. Całego życiowego dobytku na jeden mecz jednak nie postawimy, a taki zakład może zaprzepaścić nam kupon. Choć mamy przeczucie to kalkulujemy i wychodzi nam, że to spore ryzyko. Ostatecznie kończy się na zaniechaniu. Po spotkaniu okazuje się, że mieliśmy rację, szkoda tylko, że nie posłuchaliśmy własnej intuicji.

A gdybyśmy tylko wiedzieli jak grać Maxikombi, to moglibyśmy uniknąć takich sytuacji... Dlatego przychodzimy z pomocą i tłumaczymy jak działa kupon Maxikombi.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

1. Maxikombi – co to?

Nawet jeśli nie jesteście wytrawnymi graczami w zakładach bukmacherskich, to zapewne bez problemu rozumiecie różnicę pomiędzy dwoma zagadnieniami – zakładem solo i zakładem ako. Ten pierwszy dotyczy jednego zdarzenia, gdzie wygraną wyliczamy na podstawie stawki oraz kursu danego zdarzenia. Mnożymy obie liczby i wychodzi nam nasza potencjalna wygrana.

Kupon ako to po prostu zakład akumulowany, na którym wskazujemy kilka bądź nawet kilkanaście zdarzeń – wtedy potocznie mówi się na to taśma. Taśma w zakładach bukmacherskich zazwyczaj zawiera wydarzenia o niskich kursach, które po przemnożeniu dają jednak całkiem spory przelicznik i wygraną. Jeśli oczywiście wszystko nam wejdzie...

I tu z pomocą przychodzi system Maxikombi – jak działa? W największym uproszczeniu, to gra systemowa, która pozwala Wam na obstawianie meczów, co do których nie jesteście pewni. W tym przypadku fiasko w jednym wydarzeniu nie przekreśla nam samego kuponu. A jak go sobie skomponujemy, to już wszystko zależy od nas samych.

2. Maxikombi jak grać?

Jednym z najczęstszych pytań w kwestii zakładów bukmacherskich jest: jak grać Maxikombi? Zakład solo i zakład akumulowany są bardzo proste i w zasadzie nie wymagają żadnej znajomości tematu. Wybieramy wydarzenia, obstawiamy i ustalamy stawkę. Tyle. Jeśli nam się poszczęści, na końcu sięgamy po nagrodę.

Z kuponem Maxikombi w zakładach bukmacherskich jest nieco więcej zachodu, ale od razu zaznaczamy – zaznajomienie się z tym nie zajmie Wam zbyt długo. Wbrew pozorom to nie jest żadna czarna magia. Zakład systemowy tutorial nie będzie nam tu potrzebny – objaśnimy wszystko pokrótce. Wystarczy zalogować się u ulubionego bukmachera i znaleźć interesujące nas zdarzenia. Wybieramy wtedy rezultaty, które według nas mają największe szanse powodzenia. Później należy przejść do sekcji kuponu i dokonać zmiany z akumulatora na kalkulator maxikombi. Nic prostszego.

Po dokonaniu tej zmiany wystarczy odpowiednio pogrupować zdarzenia na kuponie. Do każdego możemy przypisać literę od A do M (gdyż możemy wybrać do 13 zdarzeń). Opcje są w tym momencie dwie. Albo dzielimy każde zdarzenie albo dokonujemy podziału na tzw. bloki, w których zawiera się po kilka zdarzeń. Do tego dochodzą jeszcze pewniaki, oznaczane literą P.

Warto jednak pamiętać, że jeśli decydujemy się na pewniaki, to aby kupon był wygrywający, pewniaki faktycznie muszą być pewniakami. Jeżeli wyłożymy się na którymś ze zdarzeń oznaczonym literką P, to możemy się pożegnać z wygraną i tutaj nie robi różnicy, u którego bukmachera będziemy zawierać zakład. Pewaniaki Maxikombi mogą być więc pułapką, ale z drugiej strony mogą wydatnie zwiększyć możliwą wygraną.

3. Obstawianie Maxikombi

Przejdźmy teraz do konkretów, czy kupon Maxi kombi u rodzimych bukmacherów jest dostępny? Ależ oczywiście. Brak grania systemowego u bukmachera totalnie dyskredytowałby takie zakłady w oczach wyjadaczy. Dlatego nasi legalni bukmacherzy jak Fortuna czy STS dysponują taką opcją. Jak obstawiać w Maxikombi?

Kupon Maxikombi w Fortunie to coś co zdecydowanie możemy polecić. Jak twierdzi sam bukmacher, kiedy mamy do czynienia z systemem opartym na 12 grupach, możemy się pomylić... aż 11 razy. No nieźle, prawda? Z Maxikombi wysokie kursy są nam niestraszne. Oczywiście musimy jeszcze pamiętać o minimalnych stawkach, które są zależne od tego jaki system wybierzemy. Te są dokładnie wypisane w tabeli Fortuna Maxikombi na stronie bukmachera.

Maxikombi STS również daje spore możliwości, ale też konkurencję, bo dostępny jest jeszcze zakład bezpieczny. W tym zakładzie kurs ogólny musi wynosić minimum 175, a każde ze spotkań musi mieć kurs maksymalnie 2,00. Maksymalna stawka takiego zakładu to 250 zł. W takiej sytuacji kiedy jedno ze spotkań nam nie wejdzie, kupon i tak jest wygrany. To na pewno ciekawa alternatywa, którą warto rozważyć. Jeśli chodzi o samo Maxikombi w STS, to działa na bardzo podobnych zasadach do tych z Fortuny, dlatego nie będziemy się powtarzać. Jeśli jesteście już zdecydowani na granie systemowe, to zachęcamy do zapoznania się z naszym tekstem - promocyjny kod STS.

4. Kiedy wygrywamy – Maxikombi

To czy wygrywamy i ile wygrywamy zależy od dwóch kwestii – systemu grania u bukmachera oraz kalkulatora Maxikombi.

Zapytacie teraz zapewne, no dobrze, ale system Maxikombi – jak działa? Polega on na ustaleniu ile ze wszystkich zdarzeń musi być trafionych. Wobec tego dla przykładu system 5 z 11 oznacza, że możemy popełnić 6 błędów. Proste, prawda? Jak obiecywaliśmy, typowanie Maxikombi to żadna czarna magia, a maksymalizacja szans na powodzenie zakładu.

Samo wyliczenie wygranej w Maxikombi nie jest takie proste, ale i tu przychodzą z pomocą bukmacherzy, którzy maksymalnie chcą nam ułatwić życie. Zarówno Fortuna jak i STS kalkulator Maxikombi mają dostępny, więc nie będziemy musieli prowadzić żadnych skomplikowanych wyliczeń. Skoro już wiecie jak grać systemowo, warto pamiętać, że bonusowe kody na zakłady bukmacherskie dają wiele korzyści - pisaliśmy o nich w naszym tekście.

Skorzystaj z naszego kodu na zakłady w Fortunie!

5. Maxikombi opinie

Co sądzimy o obstawianiu Maxikombi? Jeśli regularnie gracie w zakładach bukmacherskich, to na pewno warto się zapoznać z graniem systemowym u bukmachera. Nie jest to oczywiście absolutna konieczność, nie gwarantujemy, że się z kuponem Maxikombi polubicie, ale biorąc pod uwagę, że takiej gry można spróbować nawet po niskiej stawce, czemu przynajmniej się nie sprawdzić? A jeżeli jesteście już gotowi do obstawiania Maxikombi, to mamy jeszcze jedną poradę - przy typowaniu zachęcamy do zapoznania się z naszym zestawieniem - typy profesjonalne bukmacherskie pewniaki.

skomentuj JakDziałaKuponMaxikombi
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie