Kody Bonusowe Zakłady Bukmacherskie

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
Kody Bonusowe Zakłady Bukmacherskie

Istnieje cała masa rodzajów zakładów bukmacherskich. Pewnie w pierwszej kolejności do głowy przychodzą Wam oczywiście typy 1X2. Ale przecież przedmeczowo i na żywo można obstawiać zakłady z dużym wyprzedzeniem czasowym (tzw. sezonowe), handicapy, dokładne wyniki, wygra/przegra/zremisuje w poszczególnych częściach meczu (połowach, tercjach, kwartach) – możliwości są olbrzymie. Ale… No właśnie, jest jedno „ale”. Bo przecież to, co opisaliśmy, to elementy dostępne w zasadzie u wszystkich legalnych bukmacherów.

Powstaje pytanie: jak odróżnić poszczególne oferty od siebie i na jakiej podstawie wybrać grę u tego, a nie innego bukmachera. Jasne, oprócz typów liczy się też renoma serwisu. Plus takie kwestie jak możliwość gry mobilnej itp. Ale tak naprawdę najlepszą odpowiedzią są bonusy powitalne, które często przyznawane są dzięki darmowym kodom bukmacherskim.

I to o nich w tym tekście piszemy. Z lektury artykułu dowiecie się:

- gdzie można znaleźć kody na zakłady bukmacherskie,

- dlaczego rejestracja przy użyciu bukmacherskiego kodu promocyjnego jest opłacalna,

- jakie są przykładowe, dostępne na polskim rynku oferty tego typu.

1. Do czego służą kody promocyjne do bukmacherów?

Najpierw opiszmy ideę stojącą za kodami bonusowymi. Bukmacher wchodzi dzięki nim we współpracę z osobą lub firmą, która ma możliwość polecić jego ofertę innym graczom. Zyskuje dzięki temu klientów, a w zamian przeważnie zgadza się na zaoferowanie im czegoś atrakcyjnego w ramach powitania w serwisie.

Możliwości jest wiele. Na zastosowane, konkretne kody bonusowe zakłady bukmacherskie mogą:

- uruchomić bonus startowy, czyli sprawić, ze gracz z kodem zostanie „nagrodzony” premią, a użytkownicy bez kodu jej nie dostaną,

- powiększyć standardową, dostępną dla wszystkich promocję powitalną o jakiś ciekawy bonus/gratis.

O wiele częściej stosowana jest drugie podejście. Bo pamiętajmy, ze firmy prowadzące legalne zakłady bukmacherskie online z reguły dają typerom bonusy, które można wykorzystać chociażby na obstawianie wyścigów konnych. Dlatego pozyskanie oferty powitalnej nie jest samo w sobie trudne, bo to w zasadzie standard na rynku.

Istotne więc staje się to, żeby jeszcze przed rejestracją sprawdzić, ile maksymalnie można „wyciągnąć” z utworzenia konta w danym serwisie, co poza podstawową premią można zyskać. No i tu właśnie przydają się kody promocyjne do bukmacherów.

Podniesienie standardowej wysokości bonusu może przybrać różną postać – pamiętajcie o tym. Nie tu jednej drogi, którą podążają bukmacherzy. Bardzo często jest to bonus bez depozytu w wysokości od 10 do kilkudziesięciu złotych.

Czasem to po prostu większa maksymalna kwota do zgarnięcia w ramach premii po wpłacie czy w ramach zakładu bez ryzyka. Wszystko zależy od kreatywności bukmachera i jego partnera, z którym opracowuje kod.

2. Skąd wziąć kody bonusowe na zakłady bukmacherskie?

Właściwie samo to, że czytacie artykuł na naszej stronie, powinno być podpowiedzią, gdzie szukać kodów rabatowych. Bukmacherskie tematy znamy na wylot, bo mamy dobre relacje z serwisami dla typerów. Dzięki temu udostępniamy Wam szereg kodów do czołowych polskich bukmacherów.

Wszystkie je znajdziecie na stronie KodBonusowy. I mamy na myśli nie tylko hasła premiowe do bukmacherów. Wykorzystując do kasyna kody bonusowe też dostaniecie premie. Obie sekcje są dostępne na naszej stronie. Skorzystajcie z łatwej w obsłudze wyszukiwarki serwisów i w ciągu paru chwil dostaniecie dostęp do informacji, jak najbardziej opłacalnie założyć konto w jednym z serwisów. Zobaczcie teraz, jak to wygląda w praktyce.

3. Przykłady promocji: kody bonusowe do LVBet i Fortuny

Wybraliśmy do opisania dwie oferty, bo je w pierwszej kolejności chcemy Wam polecić. To LVBet i Fortuna. Z oboma tymi bukmacherami współpracujemy, mamy do nich pełne zaufanie.

Pod względem zakładów bukmacherskich to absolutny polski top. Na polu premii jest zresztą taki sam. Tu i tu są Wam potrzebne kody bonusowe. Bukmacherskie aktywności w LVBet i Fortunie rozpoczniecie, dzięki nim, uzbrojeni w premie większe od standardowych.

3.1 LVBet (kod promocji: JOHNNYBET)

Istnieje wiele sposobów jak zastosować kod bonusowy do danego serwisu. W przypadku LVBet, dzięki wprowadzonemu przy zakładaniu konta kodowi dostaje się dodatkowe 20 zł bez depozytu. Aby LVBet przyznał pieniądze, trzeba po rejestracji wysłać maila na adres podany na naszej stronie i w tytule dać: Bonus bez Depozytu. To jest ekskluzywny element tej premii. Reszta promocji jest taka: 50 zł bez wpłaty dla posiadaczy karnetów polskich drużyn, z którymi współpracuje LVBet, a także do 1500 zł w podziale na pierwszy (1000 zł) i drugi (500 zł) depozyt. Tu od razu ważna informacja, bo te 1,5 tys. można wygrać dzięki mnożnikom x100, jakie są przyznawane po depozytach. Podobnie rzecz ma się z premią bez depozytu.

3.2 Fortuna (odkryj kod promocyjny!)

Tu premia na wyłączność dla naszych użytkowników jest nieco inna. Kod promocyjny podnosi bowiem wartość pierwszego zakładu bez ryzyka ze 100 zł na 125 zł. To oczywiście nie zamyka całej oferty powitalnej. Bo poza tym mamy jeszcze 1000 zł promocji przy pierwszej wpłacie i darmowe 20 zł bez wpłaty.

Tak to właśnie działa. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że te premiowe kwoty nie są gigantyczne. Fakt, w liczbach bezwzględnych może nie są. Ale kto gra na zakładach, ten wie, jakie cuda można zdziałać mają na wirtualnym koncie „zaledwie” 10, 20 czy 30 zł. Zagrać za taką kasę po wysokim kursie i wygrać – to się po prostu opłaca. I z tego powodu naprawdę nikt nie powinien mieć wątpliwości, że warto szukać kodów bonusowych i wpisywać je przy zakładaniu konta.

Standardowy bonus na Fortuna Bonus do 2220 PLN
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 2230 PLN!
Skorzystaj z promocji powitalnej od Fortuny!

W praktyce korzystanie z kodów bonusowych jest dziecinnie proste. I to też jest argument za tym, żeby ich nie lekceważyć, tylko wpisywać w wyznaczonych miejscach w formularzach rejestracyjnych. Nie da się na tym po prostu stracić.

4. Promocje nie tylko powitalne

Jeszcze jedna ważna rzecz. Premie powitalne to oczywiście tylko cześć oferty bonusowej, jaką można znaleźć w serwisach z zakładami. Kasa po depozycie czy cashback może też zostać przyznana w późniejszym czasie.

Jednak nieraz takie promocje pojawiają się znienacka. Bądźcie podwójnie czujni. Raz – nie przegapcie tego, że jakaś oferta jest do wzięcia. I dwa – niekiedy, aby dostać bonus, trzeba wprowadzić podany w regulaminie czy przy opisie promocji dodatkowy kod (oczywiście inny, niż przy rejestracji). Warto o tym wiedzieć.

skomentuj KodyBonusoweZakładyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie