KodBonusowy.com pl

Kody Bonusowe Zakłady Bukmacherskie

przez Kod Bonusowy z
Kody Bonusowe Zakłady Bukmacherskie

Istnieje cała masa rodzajów zakładów bukmacherskich. Pewnie w pierwszej kolejności do głowy przychodzą Wam oczywiście typy 1X2. Ale przecież przedmeczowo i na żywo można obstawiać zakłady z dużym wyprzedzeniem czasowym (tzw. sezonowe), handicapy, dokładne wyniki, wygra/przegra/zremisuje w poszczególnych częściach meczu (połowach, tercjach, kwartach) – możliwości są olbrzymie. Ale… No właśnie, jest jedno „ale”. Bo przecież to, co opisaliśmy, to elementy dostępne w zasadzie u wszystkich legalnych bukmacherów.

Powstaje pytanie: jak odróżnić poszczególne oferty od siebie i na jakiej podstawie wybrać grę u tego, a nie innego bukmachera. Jasne, oprócz typów liczy się też renoma serwisu. Plus takie kwestie jak możliwość gry mobilnej itp. Ale tak naprawdę najlepszą odpowiedzią są bonusy powitalne, które często przyznawane są dzięki darmowym kodom bukmacherskim. Tym bardziej, że te dwa pojęcia: "kod bonusowy" i "bukmacher" wydają się być idealnym połączeniem.

I to o nich w tym tekście piszemy. Z lektury artykułu dowiecie się:

- gdzie można znaleźć kody na zakłady bukmacherskie,

- dlaczego rejestracja przy użyciu bukmacherskiego kodu promocyjnego jest opłacalna,

- jakie są przykładowe, dostępne na polskim rynku oferty tego typu.

1. Do czego służą kody promocyjne do bukmacherów?

Najpierw opiszmy ideę stojącą za kodami bonusowymi. Bukmacher wchodzi dzięki nim we współpracę z osobą lub firmą, która ma możliwość polecić jego ofertę innym graczom. Zyskuje dzięki temu klientów, a w zamian przeważnie zgadza się na zaoferowanie im czegoś atrakcyjnego w ramach powitania w serwisie.

Możliwości jest wiele. Na zastosowane, konkretne kody bonusowe zakłady bukmacherskie mogą:

- uruchomić bonus startowy, czyli sprawić, ze gracz z kodem zostanie „nagrodzony” premią, a użytkownicy bez kodu jej nie dostaną,

- powiększyć standardową, dostępną dla wszystkich promocję powitalną o jakiś ciekawy bonus/gratis.

O wiele częściej stosowana jest drugie podejście. Bo pamiętajmy, ze firmy prowadzące legalne zakłady bukmacherskie online z reguły dają typerom bonusy, które można wykorzystać chociażby na obstawianie wyścigów konnych. Dlatego pozyskanie oferty powitalnej nie jest samo w sobie trudne, bo to w zasadzie standard na rynku.

Istotne więc staje się to, żeby jeszcze przed rejestracją sprawdzić, ile maksymalnie można „wyciągnąć” z utworzenia konta w danym serwisie, co poza podstawową premią można zyskać. No i tu właśnie przydają się kody promocyjne do bukmacherów.

Podniesienie standardowej wysokości bonusu może przybrać różną postać – pamiętajcie o tym. Nie tu jednej drogi, którą podążają bukmacherzy. Bardzo często jest to bonus bez depozytu w wysokości od 10 do kilkudziesięciu złotych.

Czasem to po prostu większa maksymalna kwota do zgarnięcia w ramach premii po wpłacie czy w ramach zakładu bez ryzyka. Wszystko zależy od kreatywności bukmachera i jego partnera, z którym opracowuje kod.

2. Skąd wziąć kody bonusowe na zakłady bukmacherskie?

Właściwie samo to, że czytacie artykuł na naszej stronie, powinno być podpowiedzią, gdzie szukać kodów rabatowych. Bukmacherskie tematy znamy na wylot, bo mamy dobre relacje z serwisami dla typerów. Dzięki temu udostępniamy Wam szereg kodów do czołowych polskich bukmacherów.

Wszystkie je znajdziecie na stronie KodBonusowy. I mamy na myśli nie tylko hasła premiowe do bukmacherów. Wykorzystując do kasyna kody bonusowe też dostaniecie premie. Obie sekcje są dostępne na naszej stronie. Skorzystajcie z łatwej w obsłudze wyszukiwarki serwisów i w ciągu paru chwil dostaniecie dostęp do informacji, jak najbardziej opłacalnie założyć konto w jednym z serwisów. Zobaczcie teraz, jak to wygląda w praktyce.

3. Przykłady promocji: kody bonusowe do STS i Fortuny

Wybraliśmy do opisania dwie oferty, bo je w pierwszej kolejności chcemy Wam polecić. To LVBet i Fortuna. Z oboma tymi bukmacherami współpracujemy, mamy do nich pełne zaufanie.

Pod względem zakładów bukmacherskich to absolutny polski top. Na polu premii jest zresztą taki sam. Tu i tu są Wam potrzebne kody bonusowe. Bukmacherskie aktywności w LVBet i Fortunie rozpoczniecie, dzięki nim, uzbrojeni w premie większe od standardowych.

3.1 STS (kod promocyjny: BCVIP)

Istnieje wiele sposobów jak zastosować kod bonusowy do danego serwisu. W przypadku STS, dzięki wprowadzonemu przy zakładaniu konta kodowi dostaje się dostęp do ekskluzywnej premii. Stosując hasło BCVIP podczas rejestracji, użytkownik otrzymuje dostęp do atrakcyjnej premii w postaci bonusu od pierwszej wpłaty, a także darmowego zakładu.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

3.2 Fortuna (odkryj kod promocyjny!)

Tu premia na wyłączność dla naszych użytkowników jest nieco inna. Kod promocyjny podnosi bowiem wartość bonusu od pierwszego depozytu. To oczywiście nie zamyka całej oferty powitalnej. Bo poza tym mamy jeszcze promocję "zakład bez ryzyka" oraz kolejne bonus w formie kasy na zakłady (w postaci punktów FKP).

Tak to właśnie działa. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że te premiowe kwoty nie są gigantyczne. Fakt, w liczbach bezwzględnych może nie są. Ale kto gra na zakładach, ten wie, jakie cuda można zdziałać mają na wirtualnym koncie „zaledwie” 10, 20 czy 30 zł. Zagrać za taką kasę po wysokim kursie i wygrać – to się po prostu opłaca. I z tego powodu naprawdę nikt nie powinien mieć wątpliwości, że warto szukać kodów bonusowych i wpisywać je przy zakładaniu konta.

W praktyce korzystanie z kodów bonusowych jest dziecinnie proste. I to też jest argument za tym, żeby ich nie lekceważyć, tylko wpisywać w wyznaczonych miejscach w formularzach rejestracyjnych. Nie da się na tym po prostu stracić.

4. Promocje nie tylko powitalne

Jeszcze jedna ważna rzecz. Premie powitalne to oczywiście tylko cześć oferty bonusowej, jaką można znaleźć w serwisach z zakładami. Kasa po depozycie czy cashback może też zostać przyznana w późniejszym czasie.

Jednak nieraz takie promocje pojawiają się znienacka. Bądźcie podwójnie czujni. Raz – nie przegapcie tego, że jakaś oferta jest do wzięcia. I dwa – niekiedy, aby dostać bonus, trzeba wprowadzić podany w regulaminie czy przy opisie promocji dodatkowy kod (oczywiście inny, niż przy rejestracji). Warto o tym wiedzieć.

skomentuj KodyBonusoweZakładyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie