KodBonusowy.com pl

Pewne Typy Bukmacherskie Na Dziś

przez Kod Bonusowy z
Pewne Typy Bukmacherskie Na Dziś

Jest wiele metod obstawiania zakładów bukmacherskich. Niektórzy grają zachowawczo, inni lubią ryzykować, żeby mieć szanse na szybkie i wysokie wygrane, jeszcze inni szukają podpowiedzi u bardziej doświadczonych typerów. Prawda jest taka, że nie ma jednej, zawsze niezawodnej metody gry na zakładach sportowych. Nie ulega natomiast wątpliwości, że każdemu bez wyjątku graczowi przydają się analizy bukmacherskie, dające szanse na ocenę, na które z zakładów warto przygotować typy dnia, pewniaki.

W tym tekście nieco więcej napiszemy o mechanice obstawiania meczów, a także jak tworzyć pewne typy bukmacherskie na dziś, jutro i inne dni. Jednak, nieco przewrotnie, zaczniemy od wątku bonusowego. Wybór premii powitalnej to w pewnym sensie jedna ze strategii obstawiania - przecież dobieramy bonus w taki sposób, żeby grało się nam jak najłatwiej.

1. Realizuj typy na dziś z bonusem

Nie ma właściwie już dzisiaj na rynku serwisu, który nie oferowałby premii powitalnej swoim użytkownikom. Kluczowa sprawa z waszego punktu widzenia, to tak wybrać serwis bukmacherski, żeby w ręce wpadła wam promocja w kształcie dopasowanym do waszych indywidualnych potrzeb. Ktoś ucieszy się z wyższej premii bez depozytu, a inna osoba ze zwrotu na pierwszym zakładzie.

Wyselekcjonowaliśmy dla was z polskiego rynku 2 oferty. Chcemy wam je w tym tekście polecić. Jesteśmy przekonani, że to świetni bukmacherzy - nie tylko na polu bonusów powitalnych. W każdym z nich będziecie mogli zrealizować swoje top typy dnia na dziś, a także szereg innych promocji, dostępnych na późniejszym etapie korzystania z serwisu.

1. STS

Swoje kursy na faworytów możecie zrealizować u jednego z najpopularniejszych bukmacherów na rynku, czyli STS. Oczywiście, pewne typy bukmacherskie na dziś musicie zdobyć sami, ale pewniaki na dzisiaj czy inny dzień tygodnia zagracie z bonusem w tym portalu do obstawiania. Stosując nasz kod promocyjny do STS, czyli hasło BCVIP, macie możliwość zgarnięcia ekskluzywnej premii powitalnej o wartości nawet 1259 PLN. Jest ona złożona z bonusu od depozytu - 100% do 1230 PLN, a także darmowego zakładu w kwocie 29 złotych.

W podstawowej ofercie - czyli bez naszego kodu promocyjnego - wasze, obstawiane typy na dzisiaj zostaną okraszone maksymalnym bonusem startowym 1225 PLN. Jak widać - użycie naszego kodu promocyjnego się opłaca. Żeby złożyć depozyt, wystarczy, że wykorzystacie jedną z dostępnych metod płatności - przelew tradycyjny, internetowy (wystarczy, że posiadacie konto w jednym z dostępnych banków - może to być PKO BP czy konto online na https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni, ale opcji jest o wiele więcej). Możecie wykorzystać też portfele elektroniczne.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

2. Fortuna

Kolejna ciekawa oferta to propozycja bukmachera Fortuna. W tym serwisie również możecie zgarnąć atrakcyjny bonus na start - wyższy niż standardowy. Żeby to zrobić, należy postępować według kilku kluczowych kroków: najpierw trzeba odkryć na naszej stronie kod bonusowy (zwróćcie uwagę, jest specjalne pole do tego). Następnie, należy przejść przez link do rejestracji i użyć otrzymanego hasła w odpowiednim miejscu formularza. Bonus w tym serwisie wygląda nieco inaczej, niż wyżej opisany. Dostaniecie 125 zł w formie zakładu bez ryzyka, 100% do 1000 zł jako bonus po wpłacie oraz jeszcze 20 zł bez depozytu. Jeśli się zastanawiacie, czy to dużo, czy mało, to zwróćcie uwagę, że w wersji bez kodu zakład bez ryzyka sięga tylko 100 zł.

2. Top typy dnia na dziś - czy istnieją? Gdzie ich szukać?

Duża liczba graczy szuka w internecie pomysłów na darmowe typy bukmacherskie na dziś. Pamiętajcie jednak, że sami bukmacherzy często podsuwają wam najlepsze pomysły do obstawiania. Robią to albo reklamując jakieś zdarzenia na głównej stronie, albo dając preferencyjne warunki kursowe. Świetnie widać to na przykładzie piłki nożnej.

Skorzystaj z promocji w Fortunie!

Jesteśmy przekonani, że niejednokrotnie trafiliście na sekcję „Oferta specjalna”. Kursy na faworytów często są podwyższane, żeby zachęcić graczy do gry. Oczywiście każdego dnia zestaw może być inny, ale naprawdę warto być z tą częścią portali bukmacherskich na bieżąco.

To jednak tylko przeliczniki. One nie sprawią, że Wasze pewniaki na dziś okażą się wygrane. Zatem - gdzie ich szukać? Możecie wykorzystać gotowe porady, które są dostępne, chociażby na KodBonusowy. Innym sposobem jest korzystanie z naszych analiz, które pomogą Wam w ich utworzeniu. Jak to zrobić?

3. Jak stworzyć pewniaki na dziś? Piłka nożna, tenis i inne

Znamy graczy, którzy szukają pewniaków na dziś tylko piłki nożnej czy tenisa. Są skupienie tylko na jednej, ulubionej dyscyplinie. To jest jedna z metod skutecznego obstawiania - pozwala na dogłębną analizę jednej kategorii zakładów i może pozytywnie wpłynąć na nasze statystyki.

Typy na dziś na piłkę nożną, ręczną, tenisa i pozostałe kategorie sportów musicie realizować przede wszystkim na spokojnie. Powinniście zacząć od przeglądu danych dotyczących zawodnika, bądź drużyny - możecie to zrobić także za pośrednictwem naszego portalu, gdzie do każdego wydarzenia przygotowujemy szczegółowe analizy. Niezależnie od tego, czego dotyczą wasze typy dnia - piłka nożna, tenis, koszykówka… Znajdziecie u nas praktycznie każdą kategorię - podobnie jak u bukmacherów. Tym bardziej, że w portalach do obstawiania macie do czynienia nie tylko z graniem w formie 1X2, ale oddane są do waszej dyspozycji także zakłady bukmacherskie over / under, których działanie opisaliśmy na KodBonusowy, ale i obstawianie na bramkę zawodnika czy czas wystąpienia konkretnego zdarzenia.

Jednak w serwisach do obstawiania dokonujecie tylko “ostatniej” czynności, czyli samego zawarcia zakładów na wasze pewniaki na dziś. Mecze i turnieje są rozgrywane praktycznie o każdej porze dnia i nocy - czy to realne czy wirtualne.

Na co się zdecydować próbując znaleźć typy dnia - tenis czy piłka nożna? Nie ma do tego jednej odpowiedzi, tym bardziej, że każde z Was może być zainteresowane czymś innym. Coś takiego jak “pewniaki piłka nożna” czy “pewniaki tenis” nie istnieje - to sport i wszystko może się zdarzyć. Jednak swoje szanse na wygrane zawsze będziecie zwiększać jeśli dokonacie dobrej analizy. Tak, wiemy. Powtarzamy się. Jest to fundament dobrego obstawiania i żadne pewniaki na dziś na mecze czy turnieje nie będą w 100%... pewne jeśli sami ich nie zweryfikujecie. Sprawdzajcie poprzednie mecze/turnieje, historię H2H, statystyki ligowe czy turniejowe i twórzcie pewniaki, typy na dzisiaj na piłkę nożną, tenisa i inne dyscypliny!

4. Konkurs od KodBonusowy

Na koniec jeszcze informacja o opcji, którą mamy dla was przygotowaną w naszym serwisie. „Darmowy Konkurs 1X2” - taki tytuł nosi ta "zabawa" bukmacherska. Waszym zadaniem jest wytypowanie wyników kilku podanych przez nas zdarzeń. Tak, jak wskazuje nazwa naszego konkursu - jest on całkowicie darmowy. Wystarczy, że posiadacie konto w naszym portalu, a bez problemu możecie skorzystać z tej formy rozgrywki. Jeśli nie jesteście gotowi na obstawianie na prawdziwe pieniądze - jest to coś dla Was, tym bardziej, że może Wam to pomóc w nauczeniu się, jak kreować pewne typy bukmacherskie na dziś.

skomentuj PewneTypyBukmacherskieNaDziś
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie