KodBonusowy.com pl

Gdzie Najlepiej Obstawiać Mecze

przez Kod Bonusowy z
Gdzie Najlepiej Obstawiać Mecze

W Polsce kilkanaście firm ma zezwolenie na oferowanie zakładów bukmacherskich. Podjęcie decyzji, gdzie obstawiać mecze, nie należy do najłatwiejszych. Nie ma przecież jednego, konkretnego sposobu, jak zdecydować, że bukmacher A jest lepszy od B, ale gorszy od C?

Trzeba się na tym chociaż trochę znać lub, co proponujemy w pierwszej kolejności, poradzić się kogoś, kto ma pojęcie o obstawianiu. Na naszej stronie znajdziecie masę wskazówek, gdzie najlepiej obstawiać mecze przez internet i dlaczego.

W tym artykule trochę na ten temat napiszemy. Podamy Wam informacje o bukmacherach. Te, które warto sprawdzać w pierwszej kolejności. Poza tym, podsuwamy nazwy dwóch serwisów, w których warto się zarejestrować.

1. Pytanie nr 1: gdzie obstawiać?

Jak wspomnieliśmy w pierwszym zdaniu, opcji macie bardzo dużo. Liczba firm z licencją wydaną przez Ministerstwo Finansów cały czas się zwiększa. Może to jeszcze nie jest branżowy gąszcz, ale powoli robi się ścisk.

Tu w zasadzie pojawia nam się najbardziej oczywista odpowiedź na pytanie o to, gdzie obstawiać mecze online. Kluczowe jest to, żeby korzystać z ofert legalnych bukmacherów. Dzięki temu nie narażamy się na kary, a nasze pieniądze są bezpieczne.

Pełną listę licencjonowanych firm znajdziecie na stronie Ministerstwa Finansów. Zajrzyjcie też do naszego rankingu bukmacherów – znajdziecie w nim komplet potrzebnych informacji. Od adresów stron do obstawiania meczy do kodów bonusowych. Dla przypomnienia, na naszej stronie znajdziecie też teksty o tym jak tworzyć pewniaki na sport oraz inne kategorie zakładów, które pozwolą Wam na spokojne obstawianie meczów.

2. Gdzie można obstawiać mecze przez internet?

Wyjaśnijmy teraz, których bukmacherów polecamy w pierwszej kolejności. Poniżej prezentujemy firmę, którą wybraliśmy z uwagi na ciekawe bonusy powitalne, które dostaniecie, jeśli wpiszecie nasze kod promocyjny w trakcie rejestracji. Jak obstawiać zakłady bukmacherskie to w STS!

Bonus na obstawianie

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 760 PLN!
Kod promocyjny

W tych portalach niejednokrotnie dostajecie szansę na zdobycie bonusów bez depozytu, więc w pewnym sensie wiecie, gdzie można obstawiać mecze za darmo.

Gdy nie macie ryzyka straty gotówki, warto wybierać największe kursy bukmacherskie i spróbować wygrać jeszcze "lepsze" pieniądze. O tym, jak to zrobić, także przeczytacie na KodBonusowy.

3. Jak wybrać bukmachera?

Bonusy to ważny (a być może najważniejszy) element każdego serwisu bukmacherskiego, który trzeba brać pod uwagę przy wyborze tego odpowiedniego.

Bardzo istotna jest też kwestia metod płatności - wpłat i wypłat. Musicie mieć przecież pewność, że kasa szybko trafi na Wasze konto gracza, ale i, że równie szybko będziecie w stanie ją stamtąd wyciągnąć (np. w STS można dostać wypłatę w ciągu kilkunastu minut od zlecenia).

Inna sprawa to możliwość gry mobilnej. STS oferuje świetną aplikację na urządzenia z systemami Android oraz iOS, w których znajdziecie pełne oferty bukmacherów (łącznie z zarządzaniem płatnościami i transmisją meczów online). Swoją drogą, na naszej stronie przeczytacie tekst, jakie cechy powinna posiadać najlepsza aplikacja bukmacherska.

Nie można też zapomnieć o innej ważnej kwestii, ilości rodzajów zakładów bukmacherskich. Im więcej typów do obstawiania, tym większa szansa, że rozgościcie się w danym serwisie.

Tym bardziej, że obstawianie to nie tylko zakłady 1X2, ale i handicapy, dokładne wyniki, rezultaty fragmentów meczów i wiele, wiele innych opcji. Za tym wszystkim idzie, oczywiście, wysokość kursów. Wystarczy pobieżnie porównać przykładowe zakłady w różnych firmach, zanim założycie konto. Zobaczycie różnice. Pamiętajcie, że Waszym celem jest znalezienie serwisu, który daje jak najwyższe kursy na możliwie pewne zdarzenia.

4. Co najlepiej obstawiać?

Ważnym czynnikiem przy wyborze serwisu jest też liczba dostępnych dyscyplin. Jeśli szukacie strony do obstawiania meczów piłkarskich, to nie będziecie mieć problemu. W końcu każdy serwis daje Wam mnóstwo opcji na typowanie tego sportu (a do tego jeszcze chętnie Wam wyjaśni, jak obstawiać mecze przez internet, żebyście tylko nie czuli się zagubieni).

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

Natomiast jeśli pasjonujecie się e-gamingiem, to potrzebna jest Wam strona do obstawiania meczy CS:GO, LoL-a czy Starcrafta 2. Tu również mamy dobrą wiadomość - bukmacherzy, coraz częściej, jako oczywistość traktują włączanie do oferty gier komputerowych. Jednak nie jest tak jeszcze w każdym serwisie.

Zastanawiacie się, gdzie obstawiać mecze CS:GO, Starcrafta 2 i innych e-sportowych pozycji? Tu znowu odsyłamy Was do STS-u, który e-gaming traktuje z pełnym profesjonalizmem.

To, co piszemy o grach komputerowych, to oczywiście odnosi się też do innych, "niepiłkarskich" sportów. Jeżeli jesteście fanami niszowych dyscyplin, to raczej musicie szukać ofert najbardziej doświadczonych w Polsce bukmacherów. W młodszych firmach nie ma pewności, że lista dyscyplin będzie wystarczająco długa, żeby spełnić Wasze wymagania. U bukmacherów, których wymieniliśmy takie ryzyko jest minimalne.

Jaka jest najlepsza strona do obstawiania meczów? Trudno powiedzieć - jest wiele topowych firm, które to oferują. Dlatego też tak trudno jest odpowiedzieć na pytanie: "gdzie najlepiej obstawiać mecze?" - tym bardziej, że każdy z graczy zwraca uwagę na inne detale.

skomentuj GdzieNajlepiejObstawiaćMecze
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie