Najlepsza aplikacja bukmacherska

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
Najlepsza aplikacja bukmacherska

Obstawianie zakładów bukmacherskich za pośrednictwem aplikacji mobilnej staje się coraz popularniejsze. Zaletą tego rozwiązania jest wygoda oraz możliwość typowania wyników w każdym miejscu. Jedynym wymogiem jest oczywiście dostęp do Internetu. Postanowiliśmy po krótce opisać taką formę obstawiania zakładów, a także wskazać najlepsze aplikacje bukmacherskie pozytywnie oceniane przez szerokie grono graczy.

1. Bukmacherska aplikacja mobilna - zasada działania

Obstawianie zakładów przez telefon nie różni się niczym od typowania w pełnoprawnym serwisie internetowym. Aplikacje do bukmacherki to nic innego, jak uproszczony i zmniejszony serwis dostosowany do mniejszych ekranów. Wciąż możemy jednak korzystać ze wszystkich opcji: obstawiania zakładów przedmeczowych, live, sportów wirtualnych, realizowania wpłat oraz wypłat, a także korzystania z bonusów i promocji bukmacherskich. Swoją drogą, jeśli interesują Was konkretne kody bonusowe na zakłady bukmacherskie to znajdziecie je na naszej stronie - to tak dla przypomnienia.

Standardowy bonus na STS Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1230 PLN + 29 PLN freebet
Wykorzystaj kod promocyjny na bonus w STS!

2. Aplikacja bukmachera - zalety

Załóżmy, że umówiłeś się z kolegami w barze na wspólne oglądanie meczu. Zapomniałeś jednak wytypować wynik. Zakłady bukmacherskie aplikacje na telefon umożliwią Ci szybkie nadrobienie tej zaległości. Obecnie, niemal każdy legalny serwis pozwala nam na grę z poziomu aplikacji. Brak takiej możliwości jest dużym minusem po stronie bukmachera. Aplikacje bukmacherskie na telefon wymagają jedynie połączenia z Internetem. Możemy szybko i wygodnie dokonać wpłaty, znaleźć interesujące nas wydarzenie i obstawić zakład.

3. Czy w aplikacji mobilnej można się zarejestrować?

Jak najbardziej! Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w wybranym serwisie, aplikacja do bukmachera pozwoli Ci szybko przejść proces rejestracji. Wielu buków proponuje obecnie szybką rejestrację. Bukmacherzy online bez dowodu pozwalają dołączyć do danego serwisu, a skan lub jego zdjęcie możesz załączyć później, co będzie równoznaczne z procesem weryfikacji konta. Aplikacje bukmacherskie na telefon z kontem tymczasowym pozwalają dokonać wpłaty, odebrać bonus na start oraz obstawiać zakłady. Weryfikacja umożliwia natomiast nielimitowane obstawianie oraz otwiera drogę do dokonania wypłaty z konta.

4. W jaki sposób pobrać aplikację bukmacherską?

Istnieją dwa sposoby na pobranie interesującej nas aplikacji. Wybór zależy m.in. od oprogramowania na naszym telefonie. Aplikacje bukmacherskie na Androida należy pobrać bezpośrednio z serwisu. Strony legalnych bukmacherów są dostosowane do wyświetlania na ekranie smartfona, więc nie musimy obawiać się o duże zużycie transmisji danych.

Aplikacji mobilnej nie pobierzesz w Google Play. Drugi sposób jest dedykowany dla osób ściągających aplikacje bukmacherskie na iOS. W tej sytuacji możesz wykorzystać również App Store. System automatycznie instaluje apkę i konfiguruje ją na naszym telefonie. Aplikacje bukmacherskie do pobrania posiadają liczne zabezpieczenia dostępu, takie jak kod PIN, skanowanie twarzy lub odcisk palca.

5. Jak obstawiać zakłady bukmacherskie na aplikacji?

Do dyspozycji graczy pozostaje wygodny interfejs, który umożliwia szybkie odnalezienie interesujących zdarzeń. Zakłady przez telefon nie różnią się od tych, znanych z serwisu. Wystarczy kliknąć kurs przypisany zdarzeniu, które obstawiamy. Klikając kilka kursów naraz możemy stworzyć kupon akumulowany lub systemowy.

Po wyborze wszystkich zdarzeń przechodzimy do sekcji kuponu, ustalamy stawkę i potwierdzamy zakład. Legalne aplikacje bukmacherskie, podobnie jak serwis, pobierają 12-procentowy podatek od stawki.

6. Promocje oraz bonusy na aplikacji bukmachera

Bukmacherzy zdają sobie sprawę, że coraz więcej graczy preferuje grę na smartfonie czy tablecie. Na zakłady bukmacherskie aplikacja mobilna jest dostępna praktycznie w każdym serwisie, a najlepsze opisaliśmy wyżej. Dzięki temu, możemy liczyć na ciekawe promocje oraz bonusy dedykowane tej formie obstawiania zakładów.

Często trafimy na oferty, które pozwalają obstawiać zakłady przez aplikacje bez wspomnianego podatku od stawki. Z kolei gracze, którzy rejestrują konto w apce mobilnej, mogą czasami liczyć na dodatkowy prezent na dobry początek. W ten sposób, aplikacja mobilna do bukmachera nagradza typerów korzystających ze swojego smartfona.

Standardowy bonus na Fortuna Pierwszy zakład bez ryzyka 100 PLN + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Pierwszy zakład bez ryzyka 125 PLN! + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
Odbierz bonus w Fortunie!

7. Jaka jest najlepsza aplikacja do zakładów bukmacherskich?

Naszym zdaniem, na wyróżnienie zasługują trzy aplikacje proponowane przez: Fortunę, Lvbet oraz STS. To jedna z nich może zostać wybrana najlepsza aplikacja bukmacherska. Co ważne, wybierając jedną z wymienionych "apek" możesz liczyć nie tylko na atrakcyjny bonus powitalny przy rejestracji, ale i na atrakcyjne kursy, które sprawią, że bez problemu wykorzystasz metody bukmacherskie na wygrywanie, o których też już na naszej stronie pisaliśmy. Wszystko to za sprawą aktualnych kodów promocyjnych, które znajdziesz na naszej stronie.

- Mobilna aplikacja Fortuna – rejestrując się w tym serwisie bukmacherskim z naszym kodem promocyjnym, otrzymasz premię powitalną 100% do 1000 PLN, pierwszy zakład bez ryzyka o wartości 125 PLN, a także 20 PLN bez depozytu w ramach programu FKP. W aplikacji Fortuna możesz skorzystać z opcji szybkiej rejestracji.

- Mobilna aplikacja Lvbet – na miejscu drugim aplikacja do buka słynącego z doskonałej oferty promocyjnej. Rejestrując się w tym serwisie ze kodem promocyjnym BCVIP otrzymasz premię do 1500 PLN przy dwóch pierwszych wpłatach, a także bonus bez depozytu o wartości 70 PLN. Na aplikacji istnieje możliwość utworzenia konta tymczasowego w ciągu kilkunastu sekund.

Standardowy bonus na LVBET Bonus do 1500 PLN + 50 PLN bez Depozytu (dla posiadaczy karnetów na mecze wybranych drużyn Ekstraklasy)
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1500 PLN + 70 PLN bez Depozytu!
Zdobądź premię z kodem promocji do LVBet!

- Mobilna aplikacja STS – na wyróżnienie zasługuje również apka proponowana przez bukmachera Star Typ Sport. Tutaj również odbierzesz ekskluzywny bonus powitalny za sprawą naszego kodu promocyjnego BCVIP. Nowi klienci w aplikacji mogą zgarnąć bonus 100% do 1230 PLN przy pierwszej wpłacie, a także freebet o wartości 29 PLN.

8. Czy obstawianie przez telefon ma jakiekolwiek wady?

Wiemy już, że najlepsza aplikacja do zakładów bukmacherskich zaoferuje nam bardzo wysoki bonus na start, pozwoli na swobodne korzystanie ze wszystkich funkcji oferowanych przez bukmachera, a także da możliwość typowania wyników z każdego miejsca, np. z trybun stadionu.

Czy aplikacja do zakładów bukmacherskich ma jakiekolwiek wady? W zasadzie tylko jedną. Pamiętajmy, że apka działająca w tle informuje nas o rozliczonych kuponach oraz o zmianach w wynikach meczu, jednak ciągła aktywność odbija się na szybszym rozładowywaniu się baterii. Na szczęście, także w tej kwestii bukmacherzy robią postępy, proponując coraz bardziej energooszczędne aplikacje mobilne.

skomentuj NajlepszaAplikacjaBukmacherska

Polecane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie