KodBonusowy.com pl

Kody Promocyjne Zakłady Bukmacherskie Online

przez Kod Bonusowy z
Kody Promocyjne Zakłady Bukmacherskie Online

Wielu użytkowników - zarówno tych początkujących, jak i bardziej doświadczonych - poluje na kody promocyjne na zakłady bukmacherskie. Oczywiście, w internecie można natknąć się na kilka portali oferujących hasła promocyjne do legalnych bukmacherów. Jednak, umówmy się: nie wszystkie serwisy zapewniają nam/Wam to, czego byście oczekiwali od bonusu czy też od bukmachera. Na naszej stronie znajdziecie wszystkiego czego Wam potrzeba, bo hasło, o którym mowa, czyli “Kody Promocyjne Zakłady Bukmacherskie Online” nie stanowi dla nas tajemnicy.

W końcu nasz portal - jak sama nazwa wskazuje - to skarbnica kodów bonusowych na zakłady bukmacherskie. Jako, że w kwestii kodów promocyjnych i zakładów bukmacherskich online mamy dużą wiedzę, opowiemy Wam nieco o tym!

1. Kody promocyjne do bukmacherów - co to jest i dlaczego się przydają?

Słowem wstępu, krótko wytłumaczymy tym, którzy nie wiedzą, czemu tak naprawdę przydają się kody promocyjne. Bukmacherzy często stosują je, żeby przyciągnąć nowych, potencjalnych graczy - to jest chyba sprawa oczywista.

Wpisując je podczas rejestracji, lub bezpośrednio po jej ukończeniu, otwieracie sobie drogę do uzyskania ekskluzywnej premii. Tak najczęściej to działa.

W tym miejscu wiele osób jednak zapyta - co macie na myśli pisząc “ekskluzywnej”. Już wyjaśniamy. Załóżmy, że mamy bukmachera A, który oferuje bonus startowy od pierwszego depozytu do maksymalnej kwoty 1000 złotych. Ten sam bukmacher posiada kod rabatowy na zakłady bukmacherskie i pozwala użytkownikom na jego wpisanie, w specjalnym, przeznaczonym do tego polu.

Jeśli gracz to zrobi, może uzyskać w opisywanym serwisie do np. do 1200 złotych premii od premierowej wpłaty. Wówczas, można uznać, że “ekskluzywną premią” jest w opisywanym przypadku dodatkowe 200 złotych bonusu, jakie może otrzymać użytkownik - jeśli oczywiście wykorzysta podany kod voucherowy na zakłady bukmacherskie. W razie problemów, sposoby jak wykorzystać kod bonusowy także poznacie dzięki KodBonusowy.

Kody bonusowe do bukmacherów są niczym innym jak specjalnymi słowami, których znajomość pozwala Wam na skorzystanie z dodatkowego profitu. Tak niewiele za tak wiele.

2. Jakie bonusy i kody promocyjne na zakłady bukmacherskie są najlepsze?

Możecie przeczytać wiele artykułów na temat, jakie legalne zakłady bukmacherskie online dysponują najlepszymi bonusami. Swoją drogą, jeśli macie wątpliwości jak działa prawo hazardowe w Polsce, zachęcamy do przeczytania naszej analizy na ten temat.

Wracając jednak do "najlepszych bonusów bukmacherskich". Oczywiście, opinie mogą być różne, tym bardziej, że nie można jednoznacznie określić, co należy uznać za “najlepsze”.

Mimo to, postaraliśmy się wybrać - z ogromnej liczby opcji - trzy, naszym zdaniem, topowe serwisy bukmacherskie, które dysponują nie tylko atrakcyjnymi ofertami na zakłady, ale i promocjami bukmacherskimi na miarę oczekiwań praktycznie każdego użytkownika. To serwisy STS, Fortuna oraz BetFan. Czas na to, żeby prześledzić co oferują te legalne strony bukmacherskie.

2.1 STS: kod promocyjny i bonus powitalny

Zacznijmy od wspomnianego już, kodu na zakłady bukmacherskie do STS. Hasło promocyjne od portalu KodBonusowy do STS to kod BCVIP. Dzięki niemu, gracz zyskuje możliwość odbioru atrakcyjnej premii powitalnej. Jej łączna wartość może osiągnąć kwotę nawet 1259 złotych! Taką wysokość bonusu powitalnego możecie uzyskać przy maksymalnej pierwszej wpłacie.

STS oferuje bonus 100% do 1230 PLN od premierowego depozytu na koncie gracza. Do tego, włodarze serwisu zdecydowali, że użytkowników przyciągnie dodatkowy freebet w kwocie 29 złotych. I trzeba przyznać - nie pomylili się. STS to obecnie jeden z liderów branży bukmacherskiej w Polsce. A to przecież nie jedyne promocje dostępne w STS. Wspomniany kod promocyjny do bukmachera należy wpisać podczas rejestracji.

Trzeba zaznaczyć, że w podstawowej ofercie, użytkownik mógłby otrzymać maksymalnie 1225 PLN premii powitalnej.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

2.2 Fortuna: kod promocyjny i bonus na start

Tak, jak w przypadku STS, w Fortunie również kod bonusowy do bukmachera należy wpisać podczas procesu dołączania do serwisu eFortuna. Pole z hasłem premiowym zostanie za Was wypełnione automatycznie - wystarczy, że użyjecie kodu, który należy odkryć w naszym serwisie.

Po tym jak zweryfikujecie konto, uzyskacie całkowity dostęp do atrakcyjnego bonusu na start - premii od depozytu do 1000 złotych, zakładu bez ryzyka w kwocie 125 złotych, a także otrzymacie dodatkowe 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie w ramach programu Fortuna Klub Plus.

Można powiedzieć, że pełni on rolę programu lojalnościowego dla najbardziej aktywnych graczy. W przypadku podstawowej oferty bonusowej - gracz w Fortunie mógłby uzyskać do 1120 PLN środków bonusowych.

Skorzystaj z bonusu powitalnego od Fortuny!

2.3 BetFan: kod promocyjny i inne atrakcyjne promocje bukmacherskie

W BetFan kod promocyjny przyjmował różne nazwy. Wcześniej mogliśmy spotkać się z formą “kod polecający”. To jednak nie ma znaczenia. Znaczenie ma za to bardzo wysoki bonus powitalny, jaki możecie zyskać, jeśli wpiszecie kod bonusu od naszego serwisu.

W przypadku tego bukmachera może być to kwota nawet 3100 złotych! 3000 PLN możecie otrzymać w ramach premii powitalnej, zależnej od wysokości waszych trzech pierwszych wpłat na konto gracza. Dodatkowa “stówka” to “zasługa” zakładu bez ryzyka, jaki oferuje BetFan. Wszystko to możecie zdobyć, jeśli podczas rejestracji użyjecie kodu promocyjnego KBVIP.

Zgarnij premię od BetFan!

3. Promocje na zakłady bukmacherskie - co poza bonusami powitalnymi?

Pozostaje jednak pytanie, czy opisane przez nas kody do czołowych polskich bukmacherów działają tylko na premie na start? Oczywiście, że nie.

Kody bonusowe na zakłady bukmacherskie pozwalają Wam także być na bieżąco z aktualnymi promocjami w danym portalach. Trzeba przyznać, że bukmacherzy posiadają wiele ofert ograniczonych czasowo i jest to coś, co również bardzo często przyciąga potencjalnych graczy. Jednak nie ma co ukrywać - żadna z promocji nie dorównuje powitalnym bonusom dostępnym, dzięki kodom promocyjnym do legalnych bukmacherów.

Wyżej pisaliśmy o bonusach od pierwszego/pierwszych kilku depozytów, zakładach bez ryzyka czy programie lojalnościowym. U bukmacherów możecie spotkać się jednak również z bonusami bez potrzeby wpłacania pieniędzy czy ofertom przygotowanym specjalnie na potrzeby danych rozgrywek czy wydarzeń sportowych lub politycznych.

Dlatego tak ważne jest śledzenie informacji związanymi z kodami bonusowymi. Bukmacherzy prześcigają się wzajemnie w walce o użytkownika, a gracze mogą z tego korzystać, między innymi, stosując kody promocyjne. O tym też jak ważne są na zakłady bukmacherskie kody bonusowe też przeczytacie na naszej stronie - w drugim artykule na ten temat.

4. Darmowe kody bukmacherskie - KodBonusowy to miejsce idealne!

Legalni bukmacherzy i kody promocyjne? To jak najbardziej możliwe. Ba, napiszemy więcej - darmowe kody bonusowe i legalni bukmacherzy: to jest możliwe! Wszystko dzięki portalowi KodBonusowy. Na naszej stronie znajdziecie mnóstwo kodów rejestracyjnych do bukmacherów. Dlatego, tak, jak pisaliśmy wcześniej, hasło “Kody Promocyjne Zakłady Bukmacherskie Online” to dla nas żadna nowość. I wy też możecie z tego korzystać!

Na naszej stronie znajduje się także wyszukiwarka kodów promocyjnych, gdyby się okazało, że podane przez nas serwisy nie są dla Was wystarczające. Mimo wszystko, sądzimy, że STS, Fortuna oraz BetFan są na tyle zaufanymi markami, że nie powinniście narzekać. Ponadto, są to przecież legalne źródła gry na zakładach bukmacherskich, a trzeba pamiętać, że to najważniejsza kwestia. Grajcie u legalnych źródeł i róbcie to mądrze.

skomentuj KodyPromocyjneZakładyBukmacherskieOnline
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie