KodBonusowy.com pl

Bukmacher Online Bez Dowodu

przez Kod Bonusowy z
Bukmacher Online Bez Dowodu

Jak doskonale wiemy, legalne serwisy bukmacherskie wymagają od swoich graczy przejścia procesu weryfikacji. Jest to niezbędne, aby cieszyć się nieograniczonymi możliwościami w obstawianiu. Czy możliwe jest jednak obstawianie zakładów bez procesu weryfikacji? Tak, bukmacher online bez dowodu funkcjonuje na rynku, jednak pod pewnymi warunkami. W tym artykule opisujemy działanie serwisów bukmacherskich oferujących możliwość założenia konta tymczasowego.

1. Szybka rejestracja - duże udogodnienie dla graczy

Załóżmy, że interesujący Cię mecz zaczyna się za parę minut. Chcesz go obstawić u konkretnego bukmachera ze względu na ciekawą promocję, ale nie masz jeszcze konta. Konieczność weryfikacji sprawia, że nie zdążysz już z załatwieniem formalności przed początkiem meczu.

Tu pojawia się szybka rejestracja. Ogromne ułatwienie stosowane przez coraz większą liczbę bukmacherów. Coraz częściej, poza promocją bez podatku bukmacherzy oferują możliwość stworzenia konta tymczasowego.

Zyskaj bonus na start z kodem do Fortuny!

To właśnie szybkie rejestrowanie konta otwiera przed nami zakłady bukmacherskie bez dowodu osobistego. Wystarczy jedynie podać swój adres email, podstawowe dane osobowe, dane konta, a także PESEL. Kilka minut wystarczy, aby dokonać wpłaty i przejść do obstawiania interesujących nas wydarzeń. Dowód osobisty u bukmachera będzie wymagany później. Teraz możemy cieszyć się możliwością swobodnego obstawiania zakładów.

2. Czy dowód osobisty u bukmachera jest obowiązkowy?

W większości tak: legalni bukmacherzy w Polsce muszą w ten sposób weryfikować tożsamość swoich graczy. Szybka rejestracja to jedynie uproszczenie, które pozwala testować bukmacherskie konto demo. Tyle tylko, że gramy na prawdziwe pieniądze. Istnieją jednak pewne ograniczenia konta, które zostaną zdjęte dopiero po przejściu weryfikacji konta. Tylko nieliczni bukmacherzy dają możliwość grania na koncie demo przez nieograniczony czas. W innych serwisach pojawia się natomiast kilkutygodniowy termin, po którym możliwość obstawiania zostanie zablokowana.

Jesteście zapewne ciekawi, dlaczego napisaliśmy, że bukmacherzy "w większości" wymagają dowodu. Jednak do tego grona nie zalicza się, chociażby, Fortuna, gdzie możliwa jest rejestracja przy użyciu internetowego konta bankowego!

Sprawdź możliwości oraz bonusy oferowane przez bukmachera Fortuna!

3. Jakie możliwości otwiera przed nami konto tymczasowe?

Coraz więcej graczy decyduje się na swoisty „okres próbny” u bukmachera. Obstawianie bez dowodu daje nam niemal takie same prawa, co w przypadku pełnego konta.

Poniżej postanowiliśmy wymienić wszystkie opcje oferowane nam przez bukmacherskie konto tymczasowe. Jakie prawa posiadają gracze, którzy skorzystają z szybkiej rejestracji?

- Możliwość dokonania wpłaty – większość bukmacherów nie ogranicza kwoty depozytu na kontach tymczasowych, choć taki limit może się pojawić, jeśli spróbujemy wpłacić zbyt dużą kwotę.

- Odbiór bonusu powitalnego – także w tym względzie, bukmacherzy bez dowodu zwykle nie stawiają żadnych przeszkód i pozwalają po szybkiej rejestracji odebrać pełny bonus na start.

- Obstawianie zakładów – jako posiadacze konta tymczasowego możemy swobodnie obstawiać interesujące nas wydarzenia sportowe.

- Korzystanie z promocji – ta kwestia zależy od tego, jakie zasady szybkiej rejestracji proponuje nam bukmacher online bez dowodu. Zwykle jednak nie napotkamy na przeszkody w korzystaniu z oferty promocyjnej dostępnej w serwisie.

Jak widzisz, konto bukmacherskie bez dowodu oferuje całkiem szeroki wachlarz możliwości. Nasuwa się zatem pytanie, czym różni się ono od konta zweryfikowanego użytkownika. Szybka rejestracja niesie ze sobą pewne ograniczenia.

4. Jakie minusy posiada bukmacher bez dowodu?

W zasadzie nie możemy nazwać tego minusami, a pewnymi ograniczeniami, które wywodzą się w prostej linii od przepisów prawnych.

Bukmacher bez dowodu osobistego nie zaoferuje nam pełnych opcji bez potwierdzenia naszej tożsamości. W związku z tym, musimy liczyć się z następującymi ograniczeniami na naszym koncie:

- Limitowane obstawianie bez dowodu – każdy bukmacher posiada swoją kwotę limitu. Zwykle jest to kilka tysięcy złotych. Jest to limit dotyczący sumy wszystkich stawek zakładów. Jeśli zatem wyczerpiemy nasz limit, dalsze obstawianie bez dowodu będzie niemożliwe i nawet jeśli posiadamy sposoby na wygrywanie dużych stawek - nie zawsze to w pełni wykorzystamy. Swoją drogą, na naszej stronie sprawdzicie jak tworzyć bukmacherskie systemy na wygrywanie.

- Nie wszystkie promocje są dostępne – musimy również pamiętać, że szybka rejestracja u bukmachera bez weryfikacji może niego ograniczyć nasz dostęp do pełnej oferty promocyjnej. Zwykle nie będziemy mogli wziąć udziału np. w turniejach.

- Brak możliwości wypłaty środków – tu dochodzimy do najważniejszego ograniczenia. Strony bukmacherskie bez dowodu nie wypłacą nam osiągniętych wygranych. Tylko weryfikacja konta otworzy nam dostęp do funkcji wypłat.

- Termin wymaganej weryfikacji – konto tymczasowe zwykle posiada ograniczone ramy czasowe, np. na 30 dni. Znajdziemy jednak serwisy bez tego ograniczenia.

Patrząc na ograniczenia, z perspektywy klientów, zakłady bukmacherskie online bez dowodu mają jedną, zasadniczą wadę: brak możliwości wypłacania środków. Wbrew pozorom, limit na obstawianie z konta tymczasowego również nie jest szczególnie wysoki.

5. Jak dokonać weryfikacji konta?

Załóżmy, że legalny bukmacher bez dowodu spełnił nasze oczekiwania i zachęcił nas do przejścia procesu weryfikacji. To prosta procedura. Wystarczy przejść do ustawień swojego konta i wejść w odpowiednie okienko. Tam będziemy mogli zarejestrować nasz dowód osobisty u bukmachera. Obsługiwane są także inne dokumenty tożsamości, np. paszport. Wystarczy załączyć skan lub wyraźne zdjęcie obu stron naszego dokumentu. Czas oczekiwania na zatwierdzenie to od kilkunastu minut do kilkunastu godzin.

Pamiętajcie jednak, że wśród marek, które mogą pochwalić się określeniem "bukmacher bez dowodu" jest również Fortuna, gdzie zarejestrujecie się i zweryfikujecie konto przy z wykorzystaniem konta bankowego!

Odbierz premię startową w Fortunie!

6. Jaki bukmacher bez dowodu okaże się najlepszy?

Coraz większa liczba serwisów oferuje opcję szybkiej rejestracji. Jaki bukmacher online bez depozytu okaże się najlepszym wyborem z perspektywy graczy? Możemy polecić trzy serwisy, które cieszą się największym zaufaniem ze strony klientów.

Dobrą propozycją są zakłady bukmacherskie LVBet. Ten bukmacher internetowy bez dowodu oferuje atrakcyjny bonus powitalny graczom, którzy skorzystają z naszego kodu promocyjnego BCVIP. W ten sposób otrzymujemy bonus do 1500 PLN przy dwóch pierwszych wpłatach, a także bonus bez depozytu o wartości 70 PLN.

Zakłady bukmacherskie bez dowodu obstawimy również w serwisie Fortuna. Tutaj, nasz kod promocyjny, który musicie odkryć, otwiera drogę do bonusu depozytowego 100% do 1000 PLN, zakładu bez ryzyka do 125 PLN, a także 20 PLN bez depozytu. Naszą ostatnią propozycją jest bukmacherska szybka rejestracja bez dowodu w serwisie STS. Tutaj również możesz skorzystać z kodu BCVIP.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

Dzięki niemu otrzymasz bonus 100% do 1230 PLN przy pierwszej wpłacie, a także freebet o wartości 29 PLN. Tylko od Ciebie zależy, który bukmacher bez pod podawania dowodu najlepiej sprosta Twoim indywidualnym oczekiwaniom. W naszym serwisie być może znajdzie się inny, oferujący bonus od wpłaty lub bez depozytu bukmacher, który przyciągnie Waszą uwagę. Te marki są jednak zdecydowanie najlepsze.

7. Bukmacherskie konto tymczasowe - podsumowanie

Szybka rejestracja to rozwiązanie dla graczy, którzy chcą bardzo szybko przejść do obstawiania zakładów. Musimy jednak pamiętać, że każdy bukmacher internetowy bez weryfikacji w pewnym stopniu ograniczy nasze możliwości w serwisie.

Głównym minusem jest oczywiście blokada wypłat. Bukmacherzy bez skanu dowodu pozwalają jednak na obstawianie wybranych zakładów, korzystanie z promocji, a także odbiór bonusu powitalnego. Warto jednak jak najszybciej przejść proces weryfikacji, aby odblokować pełny wachlarz możliwości.

skomentuj BukmacherOnlineBezDowodu
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie