KodBonusowy.com pl

Darmowe obstawianie meczów

przez Kod Bonusowy z
Darmowe obstawianie meczów

Czy zaczynacie przygodę z bukmacherką, czy jesteście wytrawnymi graczami, każdy z nas chętnie przygarnie dobry bonus. W końcu o pomnażanie środków tu chodzi, a dodatkowa kasa to możliwość większego zysku. Zakłady bukmacherskie w naszym kraju prześcigają się w pomysłach, oferując szeroką paletę promocji. Te promocje w dużej mierze dostępne są na starcie – czyli przy rejestracji u danego bukmachera. Dlatego już na samym początku przypominamy – nie zapomnijcie skorzystać z naszych kodów promocyjnych, które pozwalają uzyskać jeszcze lepsze, niż standardowe bonusy. Jakie dokładnie, przedstawimy w dalszej części.

Zazwyczaj, najprościej w świecie, otrzymujemy bonus od depozytu. Zakłady bukmacherskie ustalają maksymalną kwotę bonusu, zazwyczaj w wysokości 100% od wpłaconej kwoty. To nie oznacza jednak, że od razu bonus możemy wypłacić – bo takowy musimy obrócić kilka razy przy zachowaniu minimalnego kursu, aby bonus przelać na nasze konto. Tak czy siak gra jest warta świeczki, bo największe bonusy od depozytu sięgają nawet kilku tysięcy.

A co jeśli chcemy się spróbować, zapoznać z danym bukmacherem i nie wpłacać żadnego depozytu? Obstawianie meczów za friko to fikcja powiecie? Otóż jak najbardziej istnieje i taka możliwość. Jest gwarantowana w niektórych zakładach bukmacherskich, wraz z innymi bonusami powitalnymi. Darmowe obstawianie meczów to jeden z ciekawszych bonusów u rodzimych bukmacherów.

Odbierz bonus w Fortunie!

1. Darmowe typowanie meczów – co to?

No dobrze, ale zanim w ogóle przejdziemy do kwestii tego co możemy od bukmachera otrzymać, warto sobie zadać pytanie, co rozumiemy pod hasłem „darmowe typowanie meczów”. Jasne jak słońce jest to, że nie mamy tu na myśli żadnych dodatkowych opłat przy obstawianiu. Kiedy ustalamy stawkę, nie ponosimy żadnej dodatkowej opłaty u bukmacherów, podobnie przy wpłatach i wypłatach. Tutaj nie ma o tym mowy.

Zakłady na mecze gratis to po prostu obstawianie, za które nie ponosimy żadnych opłat. My skupimy się przede wszystkim na bonusach bez depozytu, czyli tym najbliższym faktycznemu obstawianiu spotkań bez wpłaty. Oczywiście to nie jest jedyna opcja. Możecie również sięgnąć po zakład bezpieczny dostępny w STS czy zakład bez ryzyka, który dostępny jest choćby w Fortunie. Warto też sprawdzić, co oferuje w serwisie BetFan promocyjny kod, o którym szerzej napisaliśmy w artykule. To jednak po wpłaceniu depozytu, a gdzie obstawimy mecze za darmo?

2. Gdzie obstawiać mecze za darmo?

Tu mamy do wyboru dwóch mocnych graczy na naszym rynku. Mowa o STS i Fortunie. Zarówno jeden jak i drugi bukmacher oferuje darmowe obstawianie meczów w formie freebeta za rejestrację. Bonus jest dostępny w podobnej kwocie, jednak różnią się zasady jego wykorzystania. Przejdźmy do szczegółów.

Na pierwszy ogień idzie STS, który w zamian za rejestrację z naszym kodem bonusowym, oferuje zakłady bez ryzyka. Co natomiast otrzymamy w Fortunie? Bonus bez depozytu w kwocie 20 zł na zakłady na mecze za darmo. Tutaj zasady są bardzo proste. Rejestrujemy się, wpisujemy nasz kod bonusowy. Po otrzymaniu punktów FKP (właśnie w tej formie jest przyznawany bonus), możemy obstawić zakład na kwotę 20 zł. I tyle. Nic bardziej prostszego. Tutaj więcej warunków do wypełnienia tej oferty promocyjnej nie ma. Zdecydowaliście się wykorzystać jeden z bonusów i zastanawiacie się na co postawić? W tym celu polecamy nasze profesjonalne pewniaki - bukmacherskie typy.

Obstawianie za darmo

3. Darmowe obstawianie meczy z kodem bonusowym

Warto zadać sobie również pytanie, co poza tym otrzymamy z kodem bonusowym u wspomnianych wyżej bukmacherów. Freebet to oczywiście opcja najciekawsza na początek, bo tuż po rejestracji, bez wpłaty, możemy obstawiać spotkania za darmo. Ale z depozytem również otrzymamy ciekawe bonusy.

W STS będzie to przede wszystkim bonus od depozytu, ale i premia w postaci zakładów bez ryzyka. Fortuna oferuje natomiast bonus od wkładu, ale i także premię typu cashback. Można więc zauważyć pewne podobieństwa.

4. Konkurs bukmacherski – darmowe obstawianie meczów z KodBonusowy

Przed samym końcem, mamy propozycje bezpośrednio od nas. Darmowe zakłady na mecze od bukmacherów to nie wszystko, również u nas możecie typować spotkania za darmo i otrzymywać za to nagrody pieniężne. Jak to możliwe? Wszystko dzięki darmowemu konkursowi 1x2.

A zasady są banalnie proste. Rejestrujecie się, regularnie typujecie, a za to możecie wygrać całkiem niezłe sumki, zwłaszcza, że nie ma tu żadnego wkładu własnego. Tygodniowo kwota do wygrania wynosi 185 euro, a do tego dochodzi jeszcze bonus dla najlepszego typera – w kwocie 5 euro. U nas więc również obstawicie mecze za friko. Jeśli natomiast gry w których można zarobić, to to, czego szukacie, to zapraszamy do zapoznania się z naszym tekstem.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

5. Darmowe obstawianie meczów - opinie

Co możemy jeszcze powiedzieć na temat obstawiania meczów za friko? To świetna okazja, którą gwarantują nasi bukmacherzy. Nie bez powodu to właśnie Fortuna i STS są oceniani przez naszych graczy najwyżej. To właśnie między innymi takie ukłony w stronę typerów powodują, że w tych zakładach bukmacherskich gra się po prostu przyjemniej.

Trudno wskazać jakieś wady darmowego obstawiania meczy. Jeżeli już mielibyśmy się czepiać, to oczywiście zasady nie są najbardziej banalne, ale też nie są trudne, wręcz odwrotnie, są dość proste. Bukmacherzy też nie mogą oferować bonusów, które wypłaci się bez gry, to rozumiemy zupełnie. Aby wypłacić bonus, trzeba się trochę nakombinować, ale przecież o to w zakładach bukmacherskich chodzi.

skomentuj DarmoweObstawianieMeczów
Komentarze (2)
Rinetuat64
Rinetuat64 około 4 lata temu
To jest super opcja! Więcej bukmacherów powinno to stosować!!
Graj odpowiedzialnie