KodBonusowy.com pl

Niższe Ligi Zakłady Bukmacherskie

przez Kod Bonusowy z
Niższe Ligi Zakłady Bukmacherskie

Wiemy, że są wśród użytkowników naszego serwisu osoby, które śledzą niższe ligi, zakłady bukmacherskie na poszczególne spotkania czy po prostu najświeższe wiadomości związane z tymi rozgrywkami. W Polsce, największą popularnością wśród lig piłkarskich cieszą się Ekstraklasa oraz 1. Liga, co nie może być dla nikogo zaskoczeniem. Dość niedawno, Ci bukmacherzy, którzy do tej pory nie zdecydowali się na wprowadzenie do swoich ofert zakładów na niższe ligi, poszli w tym kierunku. Które niższe ligi można obstawiać u polskich bukmacherów? Na wszystkie, najważniejsze pytania związane z obstawianiem lig regionalnych odpowiemy Tobie w tym tekście!

1. Jakie niższe ligi można obstawiać?

W związku z rozporządzeniem Polskiego Związku Piłki Nożnej, bukmacherzy otrzymali zakaz udostępniania w swoich ofertach wydarzeń piłkarskich rozgrywanych poniżej IV Ligi. Oznacza to, że piąty poziom rozgrywek piłkarskich w Polsce jest najniższym, jaki znajdziecie w portalach z zakładami.

Szeroką ofertę na obstawianie niższych lig znajdziecie w Fortunie oraz STS. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że u obu bukmacherów znajdziecie także promocje powitalne, które są dostępne dla nowych użytkowników obu serwisów. Oczywiście, możecie też liczyć niekiedy na atrakcyjne premie ograniczone czasowo.

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 760 PLN!
Kod promocyjny

W kwestii, wspomnianych już, bonusów na start - otrzymacie je zarówno w Fortunie jak i w STS. Żeby skorzystać z tych premii (a także każdych kolejnych dla stałych graczy), musicie użyć hasła BCVIP (w przypadku STS) lub odkryć je na stronie internetowej bukmachera (Fortuna).

W obu portalach możecie liczyć na wiele metod transferu środków, co ułatwi Wam odbiór bonusu powitalnego. Dla przykładu: STS oraz Fortuną są jednymi z tych serwisów, gdzie działa płatność skrill u bukmachera. Zasady jej działania przedstawiliśmy na KodBonusowy.

2. Gdzie oglądać mecze niższych lig?

Mecze niższych lig polskich najczęściej obejrzycie w telewizjach danego klubu. Oczywiście, śledząc strony bukmacherów pewnie niejednokrotnie traficie również na transmisję z konkretnego wydarzenia. Co jakiś czas warto sprawdzać telewizje Fortuna TV oraz STS TV, gdzie z pewnością część meczów najniższych lig polskich będzie można obejrzeć. Pamiętajcie jednak, że ta możliwość niesie za sobą jeden wymóg - zagranie zakładu bukmacherskiego w ciągu ostatnich 24h od momentu uruchomienia transmisji.

Jak najbardziej, część polskich nadawców telewizyjnych, a w szczególności Telewizja Polska, niejednokrotnie transmituje spotkania 1. czy 2. Ligi. Jeśli tak się dzieje, wówczas - możemy to napisać z dużą pewnością - live streamy ze spotkań niższych lig polskich pojawiają się na stronie internetowej TVP Sport. Jednak podobnie jak w przypadku telewizji bukmacherów - wszystko zależy od konkretnego pojedynku.

3. Kursy bukmacherskie na niższe ligi

Najlepsze kursy bukmacherskie na najniższe ligi polskie znajdziecie u bukmacherów Fortuna oraz STS - to już wiecie z początkowych fragmentów naszego tekstu. Możecie jednak zastanawiać się, co jest w ofercie zakładów bukmacherskich na niższe ligi regionalne. Cóż, w przypadku kursów na najniższe ligi, liczba zdarzeń jest nieco mniejsza.

Bukmacherzy nadal proponują Wam obstawianie zwycięzcy spotkania, a także zakładów dodatkowych. Różnica może polegać na tym, że nie zawsze portale do obstawiania udostępniają Wam tak szeroką gamę zakładów dodatkowych do wyboru. Zarówno Fortuna, jak i STS, którzy są liderami rynku bukmacherskiego w Polsce raczej oszczędzają się w ofertach obstawiania niższych lig. Nie są oni jednak wyjątkiem na rynku hazardowym. Oczywiście, nie jest też tak, że musicie narzekać na ofertę zakładów bukmacherskich na ligi regionalne. Jest ich po prostu nieco mniej, niż w przypadku obstawiania najważniejszych wydarzeń sportowych.

Jakie najniższe ligi można obstawiać? Kursy u bukmacherów znajdziecie zarówno na rozgrywki 1. oraz 2. Ligi. Jednak bez problemu możecie sprawdzić oferty także na 3., a nawet 4. Ligę, czyli odpowiednio czwarty i piąty poziom rozgrywek! To z pewnością ciekawe urozmaicenie. Swoją drogą, w przypadku niższych lig możecie liczyć na atrakcyjne kursy - co może przełożyć się na sprawniejszy obrót bonusem u bukmachera.

Zespół z Twojego miasta gra w niższej lidze, a Ty śledzisz jego poczynania i chciałbyś obstawiać wyniki przez niego osiągane? Teraz jest już to możliwe!

4. Które drużyny warto obstawiać? Typy na niższe ligi

Wiemy, że granie na zakładach na niższe ligi nie należy do najbardziej popularnych czynności wśród użytkowników portali bukmacherskich. Podobnie jest z niektórymi, innymi kategoriami obstawiania - kolarstwem czy ping-pongiem. Swoją drogą, jeśli należycie do osób interesujących się drugą z wymienionych dyscyplin, na naszej stronie przeczytacie jak obstawiać tenis stołowy - podaliśmy tam nasze porady dotyczące obstawiania i miejsc, gdzie warto zawierać zakłady.

Wracając jednak do głównego tematu. Jeśli zastanawiacie się, czy typy na niższe ligi wymagają specjalnego przygotowania to musimy Wam odpowiedzieć twierdząco. Typowanie najżniższych lig polskich jest bardzo podobne do przewidywania zwycięzcy w Premier League, La Liga czy Bundeslidze. Żeby zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo musicie przeanalizować ostatnie spotkania obu drużyn, sprawdzić, czy dany zespół przystępuje do najbliższego pojedynku w pełnym składzie. Być może najlepszy strzelec doznał kontuzji lub jest zawieszony za kartki? Już wiesz, że ta drużyna jest osłabiona i jej szanse na zwycięstwo nieco zmalały.

Należy jednak pamiętać, że wciąż mówimy o rozgrywkach niższych lig, często nieprofesjonalnych. Zdarzają się w nich duże niespodzianki. Jest w nich o wiele łatwiej o nieprzewidywalność. Musicie mieć to na uwadze. Jak najbardziej, ma to też swoje “plusy”, takie jak wyższe kursy nawet na potencjalnego faworyta. Jesteś osobą, która lubi grać nieoczywiste typy na zakładach bukmacherskich i chcesz to wykorzystać przy obstawianiu niższych lig? Jest to, z pewnością, jedna z interesujących opcji.

5. Podsumowanie - czy warto obstawiać niższe ligi?

Jak w przypadku innych kategorii zakładów bukmacherskich, tutaj również musimy Wam odpowiedzieć: “to zależy”. Wszystko jest uzależnione od Waszych zdolności analitycznych, a także wiedzy na temat najniższych lig polskich. Trzeba też wspomnieć o szczęściu, które jest potrzebne w obstawianiu, a w szczególności jeśli mówimy o rozgrywkach pół-profesjonalnych czy amatorskich. Jeśli interesują Cię zakłady bukmacherskie na niższe ligi, musisz wziąć każdą z tych rzeczy pod uwagę.

skomentuj NiższeLigiZakładyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie