KodBonusowy.com pl

Płatność Skrill u Bukmachera

przez Kod Bonusowy z
Płatność Skrill u Bukmachera

Użytkownicy zakładów bukmacherskich nie tylko cenią sobie dostępność wielu kategorii do obstawiania czy atrakcyjnych bonusów powitalnych, ale i swobodny dostęp do wielu metod płatności. Tym bardziej, że jest to jedna z najważniejszych czynności w codziennych korzystaniu z portali hazardowych. Gracze pragną mieć możliwość skorzystania z najpopularniejszych i najwygodniejszych metod transferu pieniędzy. Płatność kartą online na zakładach bukmacherskich jest właśnie jedną z nich. W tej grupie transferu środków znajduje się Skrill. Czy płatność Skrill u bukmachera istnieje? Jeśli tak - które serwisy z zakładami ją oferują? Mamy nadzieję, że poniższych artykuł odpowie na wszystkie, nurtujące Was pytania.

1. Skrill - co to jest?

W kilku słowach warto rozpocząć od przedstawienia, czym właściwie jest Skrill. Jest to serwis, który umożliwia płatności internetowe, a także transfer pieniędzy w formie online. Jest bliźniaczo podobny, chociażby, do serwisu PayPal, który również cieszy się dużą popularnością w internecie. Swoją drogą, również dużym zainteresowaniem, co PayPal i Skrill cieszy się Revolut. Wiele osób zadaje sobie w kwestii tego serwisu podobne pytania, co w przypadku Skrilla. Czy istnieje bukmacher z Revolut? Na to zagadnienie odpowiadaliśmy już na KodBonusowy. Czas na Skrilla.

Dawniej serwis Skrill nosił nazwę Moneybookers. Wobec tego, między Skrill, a Moneybookers można postawić znak równości. Co ważne - Skrill funkcjonuje również w Polsce.

Podobnie, jak w przypadku innych płatności, możecie ustawić w Skrill limity związane z użytkowaniem konta. Pozwala to na kontrolę wydatków.

2. Czy Skrill jest bezpieczny?

Wiele osób może zastanawiać się nad bezpieczeństwem Skrilla. Firma zapewnia Wam weryfikację konta, o której kilka słów więcej napiszemy w dalszej części artykułu - jest to jeden ze sposobów zabezpieczeń. Skrill nie pozwoli na dokończenie rejestracji, jeśli dane dołączającego użytkownika nie zostaną potwierdzone.

Kolejnym z zabezpieczeń jest, z pewnością, dwustopniowa autoryzacja, którą możecie włączyć w ustawieniach swojego konta. Jak widzicie - Skrill zadbał o bezpieczeństwo i prywatność swoich użytkowników.

3. Rejestracja w Skrill

Żeby zarejestrować się w płatnościach Skrill, wystarczy przejść na oficjalną stronę internetową tej marki. Podstawowe dane, jakie musicie wypełnić to podanie imienia i nazwiska, a także waszej narodowości. Ustalacie też walutę przypisaną do waszego konta, podajecie adres mailowy oraz hasło do konta. Oczywiście, sama rejestracja to nie wszystko. Po dokonaniu niezbędnych formalności związanych z założeniem konta, pozostaje Wam przeprowadzenie logowania do Skrill.

Po wykonaniu tej czynności musicie zrobić jeszcze jedną rzecz - zweryfikować konto. W tym celu, wystarczy, że przejdziecie do zakładki “Weryfikacja” w menu “Ustawień”, żeby dokończyć proces. Do realizacji weryfikacji musicie posiadać paszport, prawo jazdy, bądź dokument tożsamości. Proces weryfikacji konta w Skrill trwa najczęściej kilka minut.

4. Bukmacherzy ze Skrillem

W nawiązaniu do naszego tekstu, warto, co oczywiste prześledzić, jacy bukmacherzy akceptują wpłaty i wypłaty przez Skrill.

Które zakłady akceptują wpłaty kartą kredytową od dawnego Moneybookers? Na liście podmiotów, które obsługują ten sposób płatności, znajdują się liderzy polskiego rynku bukmacherskiego, czyli portale STS oraz Fortuna. Dla przypomnienia - w obu tych portalach możecie liczyć na atrakcyjny bonus powitalny, zdecydowanie wyższy niż użytkownicy, którzy nie posiadają hasła promocyjnego od portalu KodBonusowy.

Tym sposobem, wpisując hasło premiowe BCVIP, podczas rejestracji w Star-Typ Sport, zyskujecie dostęp do ekskluzywnej promocji do 1259 PLN na start. Jest to pakiet bonusu od depozytu 100% do 1230 PLN, a także darmowego zakładu w kwocie 29 PLN. Tak, jak wspomnieliśmy, to oferta ekskluzywna, ponieważ w standardowej promocji możecie zgarnąć co najwyżej 1225 PLN.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

Drugi z bukmacherów, czyli Fortuna, oferuje jeden z najwyższych pakietów powitalnych na polskim rynku hazardowym. W tym serwisie możecie liczyć nawet na 2230 PLN w ramach bonusu na start. Jest on złożony z bonusu od depozytu - 100% do 2000 PLN, 20 PLN bez depozytu w ramach programu Fortuna Klub Plus, a także zakładu bez ryzyka w kwocie do 210 PLN. Ostatnia z premii jest wyznacznikiem promocji ekskluzywnej u bukmachera Fortuna. W podstawowej ofercie, może ona osiągnąć maksymalną wartość 200 złotych. Żeby zgarnąć ekskluzywną premię w Fortunie należy użyć naszego odnośnika rejestracyjnego. Wówczas odkryjecie kod, który trzeba wpisać podczas uzupełniania formularza rejestracyjnego.

Zdobądź premię powitalną w Fortunie!

Jak wpłacić i wypłacić pieniądze przez Skrill u tych bukmacherów? W STS możecie korzystać ze Skrilla 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Przelewy są robione natychmiastowo, a minimalna kwota jaką możecie wpłacić przy użyciu tego sposobu transferu środków to 20 PLN. Dla odmiany - w Fortunie minimalna stawka, którą możecie zdeponować to 100 PLN. Bukmacher ten określił także maksymalną wysokość wpłaty poprzez usługę Skrill i jest to 100 tysięcy złotych. Podobnie jak w STS, w Fortunie przelewy przy użyciu Moneybookers są dokonywane natychmiast. Gdybyście chcieli poznać wszystkie dostępne sposoby płatności u bukmacherów internetowych, wystarczy, że sprawdzicie nasz artykuł na ten temat.

5. Aplikacja Skrilla

Wyjaśniliśmy Wam, jak działa płatność Skrill u bukmachera. Warto jednak wspomnieć również, że portal posiada również aplikację mobilną. Pozwala to wam korzystać z usługi w praktycznie każdym miejscu na świecie. Zaletą jest to, że apka jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Transfer środków w aplikacji Skrill odbywa się podobnie, jak w wersji desktopowej, czyli w trybie 24/7.

6. Płatności Skrill - opinie i podsumowanie

Wiecie już, jacy bukmacherzy akceptują wpłaty i wypłaty przez Moneybookers. Zaletą Skrilla jest to, że można otrzymać premię za korzystanie z tego portalu. W Skrillu bonus może otrzymać każdy “lojalny” użytkownik. Ci, którzy cenią sobie fizyczne karty - w Skrillu także nie będą zawiedzeni.

Każda z osób może zamówić kartę Skrill Mastercard i cieszyć się w ten sposób użytkowaniem konta. Odnosząc się jednak do głównego tematu naszego tekstu. Który bukmacher ze Skrillem jest najlepszy? Cóż, ciężko powiedzieć. Zaletą STS jest mniejszy depozyt, który jest akceptowany przez Skrilla. Z drugiej strony - w Fortunie płatność Skrillem możecie wykorzystać do odbioru wysokiego bonusu powitalnego. Można więc powiedzieć, że każdy z wymienionych portali ma swoje plusy, a już od was zależy, gdzie będziecie korzystać z płatności Skrill u bukmachera.

skomentuj PłatnośćSkrillUBukmachera
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie