KodBonusowy.com pl

Płatność Kartą u Bukmachera

przez Kod Bonusowy z
Płatność Kartą u Bukmachera

Aby obstawiać zakłady bukmacherskie online, najpierw należy dokonać wpłaty elektronicznej u bukmachera. To rzecz zupełnie oczywista dla każdego wytrwanego gracza i nie tylko. Jaki sposób jest najwygodniejszy? Wielu zapewne odpowie, że płatność kartą u bukmachera to najlepsza możliwa opcja. Oczywiście wachlarz przygotowanych metod płatności w zakładach bukmacherskich jest o wiele szerszy. Gracze idą z duchem czasu, więc serwisy oferujące obstawianie online również muszą za tymi trendami podążać. I musimy przyznać, że radzą sobie z tym bardzo sprawnie, bo na różnorodność w tym zakresie nie mamy co narzekać.

Jak płacić kartą u bukmachera? Czy płatność kartą jest dostępna w Fortunie? Jakie jeszcze istnieją sposoby płatności za zakłady? O tym wszystkim przeczytacie w naszym tekście.

1. Płatności online w zakładach bukmacherskich

Zakładamy konto u bukmachera, pamiętając o wykorzystaniu naszego kodu bonusowego (dostępne na rynku kody bonusowe na zakłady opisywaliśmy w naszym tekście), wpisujemy wszelkie potrzebne informacje... i co dalej? Chciałoby się od razu zacząć obstawianie, ale aby do tego przystąpić, najpierw należy dokonać wpłaty u bukmachera online, którego wybraliśmy. W takiej sytuacji liczy się szybkość, a płatność kartą u bukmachera zdecydowanie spełnia to kryterium. Jak szybko możemy spodziewać się środków na naszym koncie?

Gdybyśmy urządzili quiz, to przypuszczamy, że niewielu znałoby prawidłową odpowiedź. No chyba, że mówimy o graczach, którzy doskonale znają temat płatności przy pomocy kart Mastercard czy Visa u bukmacherów. Oni mieliby fory. Oczywiście, standardowo – w przypadku opłat rachunków czy w przeróżnych serwisach, gdzie możemy zrobić zakupy - zakłada się, że może to potrwać kilka godzin czy nawet dobę. Obecnie takie sytuacje mają jednak miejsce jedynie, jeżeli w naszym banku wystąpiły jakieś problemy. W skrócie, musimy mieć pecha. Jak długo trwa czas oczekiwania na płatność kartą w zakładach bukmacherskich? Natychmiast lub kilka-kilkanaście sekund. Mrugniemy okiem, weźmiemy oddech i już, możemy brać się za obstawianie.

Jeśli zastanawiacie się czy nasi rodzimi bukmacherzy akceptują płatność kartą, to uspokajamy. Brak tej metody płatności w zakładach bukmacherskich byłby strzałem w stopę, choć być może i to porównanie to za mało, w stosunku do tego jakie straty poniosłaby firma, która takiego sposobu płatności by nie oferowała. Chcesz liczyć się na rynku? Musisz mieć dostępną płatność kartą – Fortuna i STS taką możliwość oczywiście oferują. Jeżeli więc takie rozwiązanie Wam odpowiada, to mamy dla was bonusowy kod Fortuna, o którym więcej przeczytacie w naszym artykule.

2. Jak płacić kartą u bukmachera

Zanim przejdziemy do tego jak dokonać wpłaty online u bukmachera, zastanówmy się jakie są zalety płatności kartą za zakłady bukmacherskie. Na pewno największym plusem tej opcji jest błyskawiczne pojawienie się środków na koncie. Nie wymaga również dodatkowych czynności. Czy dokonamy wpłaty kartą kredytową za zakłady? Oczywiście, choć pozostałe rodzaje kart również są akceptowane. Wystarczy, że posiadamy kartę płatniczą, debetową lub kredytową i bez problemu opłacimy depozyt na zakłady bukmacherskie.

Do tego ta metoda płatności u bukmachera jest wręcz banalna do przeprowadzenia. Wpisujemy numer karty, imię i nazwisko właściciela, datę ważności i kod CCV, który znajduje się na odwrocie karty. Jeśli często korzystacie z płatności w internecie, to te dane zapewne wpiszecie bez sięgania po kartę. Prostota i oszczędność czasu, czy potrzeba więcej?

Odbierz bonus w Fortunie

Na pewno zastanawiacie się: czy pojawia się prowizja za płatność kartą u bukmachera? Otóż nie. Najwięksi polscy bukmacherzy nie pobierają takich opłat. Bez względu na to ile wpłacicie, nie poniesiecie żadnych dodatkowych kosztów. Sprawa ma się identycznie jeśli chodzi o pozostałe metody płatności w zakładach bukmacherskich. Kasa, którą zdeponujecie będzie w zupełności dostępna na zakłady. Jaki jest minimalny depozyt? Zarówno STS jak i Betfan wymagają wpłat w wysokości minimum 1 zł.

Na koniec, jeszcze jedna bardzo ważna informacja, o której należy zawsze pamiętać. Imię i nazwisko posiadacza karty musi zgadzać się z właścicielem konta. Jeżeli bukmacher wykryje jakieś niezgodności po tej stronie, to wpłata może nie dojść do skutku lub nawet możemy spodziewać się zawieszenia konta. A tego zdecydowanie byśmy nie chcieli.

3. Inne metody płatności u bukmachera

Nie jest to może oczywisty wniosek, ale im dłużej dany bukmacher działa na rynku, tym więcej sposobów płatności za zakłady oferuje. Tak właśnie to wygląda na naszym rynku, dlatego Fortuna i STS oferują szeroki zakres sposobów płatności za zakłady online.

Coraz popularniejszą metodą płatności jest natomiast Blik. Płatność Blik za zakłady bukmacherskie jest możliwa w Betfan, ale również STS i Fortuna oferują taki sposób wpłat u bukmachera. Jeśli preferujecie natomiast e-wallety czyli portfele internetowe, to Skrill jest również dostępny na naszym rynku, a w STS zapłacimy za zakłady Nettelerem. Jeśli już wybraliście opcję wpłaty za zakłady bukmacherskie, zapraszamy po nasze profesjonalne typy, z których dowiecie się co i jak najlepiej obstawiać.

Często słyszymy pytanie: czy płatność sms u bukmacherów jest dostępna? Niestety, taka możliwość nie jest udostępniona. Podobnie wygląda sytuacja jeśli chodzi o płatność Paypal w zakładach bukmacherskich. Mamy jednak dobrą informację dla tych, którzy chcieliby skorzystać z kart przedpłaconych. Wpłata Paysafecard u bukmachera STS jest dostępna za pośrednictwem serwisu Dotpay.

Oczywiście powyższe opcje są całkowicie bezpieczne i to zazwyczaj błyskawiczne metody płatności u bukmachera. Jeśli mimo wszystko żadna z opcji nie jest przekonująca, zawsze można skorzystać z opcji dla osób, które lokali bukmacherów nie omijają szerokim łukiem. Wiele firm akceptuje gotówkowe doładowanie konta w punkcie, możliwa jest zazwyczaj również płatność kartą. Czego będziemy potrzebowali, aby zasilić nasze konto w zakładach bukmacherskich? Niezbędne są zazwyczaj: numer konta klienta, numer PIN lub inny, stanowiący hasło do weryfikacji, a także dowód osobisty. Dla przykładu taka metoda płatności w Fortunie jest całkowicie darmowa.

skomentuj PłatnośćKartąUBukmachera
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie