KodBonusowy.com pl

Bukmacher PayPal

przez Kod Bonusowy z

Metody płatności obsługiwane przez serwisy z zakładami bukmacherskimi pozwalają wam w błyskawiczny sposób przenosić środki ze swojego konta w banku czy portfelu internetowym na konto gracza. Nie ma już dzisiaj na polskim rynku serwisu, w którym byłyby jakieś problemy z zarządzaniem pieniędzmi.

No, chyba że ktoś uprze się, żeby korzystać z PayPala. Tak to nieraz jest, że systemy czy serwisy, które odnoszą olbrzymi sukces na świecie, nie przyjmują się na polskim gruncie. W Polsce mamy parę takich przykładów – z Allegro na czele, które przecież skutecznie blokuje nad Wisłą sukces e-baya.

PayPal Polska oczywiście istnieje, ale to kolejny przykład, który potwierdza powyższe 2 zdania. Przecież w wielu krajach ten serwis jest niemal synonimem płatności internetowych. U nas nie i nic dziwnego, że polski bukmacher PayPal to póki co opcja, o którą nie jest łatwo.

Zróbmy sobie teraz przegląd metod płatności w serwisach bukmacherskich.

1. Legalny PayPal bukmacher

Jeszcze może tylko w paru słowach o tym, czym dokładnie jest ten omawiany system. To utworzona ponad 20 lat temu usługa płatnicza, której założycielem jest m.in. Elon Musk (tek, ten od Tesli i SpaceX). Wpłata na PayPal to bardzo popularna w świecie możliwość zarządzania kasą. Aktywnych kont jest na pewno dobrze ponad 100 mln. Ten system działa w bardzo prosty sposób, może z niego korzystać każdy internauta z e-mailem. Bez wchodzenia w detale, można obrazowo zestawić jego funkcjonowanie z e-portfelami. Trzymacie swoje pieniądze w wirtualnym portfelu i przesyłacie z niego lub do niego środki – oczywiście robicie to wtedy, gdy korzystacie ze strony transakcyjnej obsługiwanej przez PayPal.

Czyli pytanie nie brzmi: jak wpłacić pieniądze na PayPal? Kluczowe jest w Polsce znalezienie serwisu, który się z nim połączy. Z tym jest w wielu przypadkach problem, co widać w branży bukmacherskiej. W praktyce, PayPal przydaje się przede wszystkim osobom, które robią zakupy w zagranicznych serwisach, np. w Amazonie czy na ebay’u.

2. Zakłady bukmacherskie PayPal

Nie bądźcie zawiedzeni, że najlepsi, polscy, legalni bukmacherzy nie współpracują z amerykańską usługą, a co za tym idzie - nie jest u nich dostępna PayPal wpłata. Słychać głosy, że PayPal nie jest specjalnie przychylny branży hazardowej. Odwrotnie niż e-portfele, takie jak choćby Skrill. Poza tym zamiast PayPal karta debetowa sprawdzi się super. Zresztą możliwości jest dzisiaj na rynku tyle, że brak jednej czy drugiej metody to, prawdę mówiąc, żaden kłopot.

Poniżej krótko o metodach płatności w 3 wiodących serwisach w Polsce.

2.1 LVBet

Czy w jest w LVBet PayPal? Nie. Za to mamy cały szereg bezprowizyjnych metod, którymi w opcji natychmiastowej zasilimy swoje konto. Paymenticon, przelewy bankowe przez Dotpay czy Przelewy24. Jest też tpay.com, paysafecard, Skrill jako reprezentant e-walletów oraz karty płatnicze MasterCard i VISA. Co do wypłat – działa tu system Rapid Pay, czyli szybkie wypłaty w porozumieniu z 7 bankami.

Odbierz bonus w LVBet!

2.2 Totolotek

A może jest coś takiego jak Totolotek PayPal? Również nie. Totolotek stawia na: BLIK, paysafecard, dotpay, tpay.com, Skrill i karty MasterCard oraz VISA. Czyli pakiet standardowy. Ale uwierzcie, więcej nie potrzebujecie!

Sprawdź promocję Totolotka!

2.3 Fortuna

A co z PayPal Fortuna? Usługa jest niedostępna. Ale za to macie dostęp do wszystkich w zasadzie banków (np. przez PayU), do kart debetowych (VISA i MasterCard), BLIK-a czy e-portfela Skrill. Wszystko to obsługiwane sprawnie i bezpiecznie – także z poziomu mobilnego.

Uzyskaj premię w Fortunie!

3. Bonusy na zakłady bukmacherskie

Z pieniędzmi w serwisach z zakładami powiązane są oczywiście bonusy bukmacherskie (o których więcej na naszej stronie). Każdy z wymienionych powyżej dostawców zakładów ma porządną ofertę powitalną.

W LVBet nowi gracze mogą liczyć nawet na 1500 zł dodawanych do aż dwóch depozytów. W tym serwisie obowiązuje kod promocyjny JOHNNYBET – musicie wprowadzić go przy rejestracji. Bonus nie jest przyznawany w pieniądzu, lecz w mnożniku x100, który trzeba aktywować na kuponach. Do tego jeszcze możecie dostać 50 zł bez wpłaty, jeśli macie karnet wybranej, współpracującej z bukmacherem drużyny. I ekskluzywnie od nas 20 zł bez depozytu.

Totolotek też przyjmuje graczy z kodem bonusowym. Tym razem hasło jest takie: JB720. Oferta na start z voucherem jest większa od standardowej. Możecie dostać 100% premii do 1120 zł po wpłacie oraz 25 zł bez wpłaty.

W Fortunie też działa kod – odkryjcie go w polu umieszczonym przy tym artykule. Bonus powitalny obejmuje 3 elementy. To pierwszy zakład bez ryzyka do kwoty 125 zł (nawet tyle Fortuna wam odda, jeśli przestrzelicie na pierwszym typie), do 1000 zł po pierwszym depozycie, 20 zł bez depozytu.

4. Czy brak PayPala to problem?

Jak już wyjaśniliśmy wyżej – w żadnym razie to nie stanowi kłopotu. Bukmacher PayPal w Polsce nie jest dostępny, ale serwisy udostępniają do użycia tak dużo innych metod płatności. Dzięki temu, brak PayPala jest w zasadzie niezauważalny. Także korzystajmy z tego, co jest. Kluczowe jest przecież to, że bukmacherzy dają nam gwarancję bezpieczeństwa naszych pieniędzy.

skomentuj BukmacherPaypal
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie