KodBonusowy.com pl

Bonusy Bukmacherskie Na Start

przez Kod Bonusowy z
Bonusy Bukmacherskie Na Start

Wyobrażacie sobie, że w 2024 roku na rynku pojawia się serwis z zakładami online, ale w jego ofercie nie widnieją jakiekolwiek promocje bukmacherskie - na start lub dla stałych klientów? Wydaje się to nie do pomyślenia. W tym tekście chcemy szerzej opisać, na jakie bonusy bukmacherskie na start można aktualnie liczyć w różnych firmach. W naszych rozważaniach skupimy się na trzech, naszym zdaniem, wiodących serwisach w Polsce - STS, Fortuny oraz BetFan.

W zdobyciu premii startowych często pomagają też kody promocyjne. Zapewne wiecie, że znajdziecie je, na przykład, na naszej stronie. Uruchamiają one atrakcyjne bonusy powitalne. Ale po kolei.

1. Premie bukmacherskie - po co one są?

Każdy lubi dostać czasami coś “ekstra”. Bonusy bukmacherskie na start są jednym ze sposobów przyciągania potencjalnego gracza przez bukmachera. Serwisy proponują w tej kwestii wiele rozwiązań - wszystko po to, żeby zadowolić swojego potencjalnego klienta.

Czy to “przekupstwo”? Nie można tak tego nazwać. Przede wszystkim - jest to zachęta, z której obie strony mogą mieć korzyść. Gracze przeszukują fora w poszukiwaniu najlepszych bonusów bukmacherskich na legalne zakłady.

Dość powiedzieć, że rodzajów jest tyle, że nie sposób wszystkie “ogarnąć”. Jest ich do wyboru bardzo wiele, a dzięki nim użytkownicy mogą - najczęściej - z dużym ułatwieniem rozpocząć przygodę z zakładami bukmacherskimi. To jest ich przecież główne zadanie. Gdzie zatem znaleźć najlepsze bonusy bukmacherskie na start?

2. Zakłady bukmacherskie i bonus na start za rejestrację

Najlepsze promocje bukmacherskie to pojęcie względne, gdyż każdy może mieć swój ulubiony rodzaj, ulubiony serwis. Wydaje się, że to oczywiste, jednak warto przedstawić tę sprawę jasno.

Poniżej przedstawiamy Wam, w naszym odczuciu, najlepsze portale do gry na zakładach bukmacherskich z bonusami.

Można zastanawiać się: co oferują bonusy bukmacherskie na start? Czy są to tylko premie depozytowe, czy bonusy bukmacherskie bez depozytu również występują? Szczegóły na ten temat znajdziecie w kilku poniższych punktach. Sprawdźcie jak działają powitalne promocje na zakłady bukmacherskie we wspomnianych, już we wstępie, serwisach.

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 760 PLN!
Kod promocyjny

2.1 Bonusy bukmacherskie - STS

Jeśli zarejestrujecie się z kodem BCVIP otrzymacie szansę na zgarnięcie ekskluzywnego bonusu u bukmachera STS. W tym przypadku można liczyć zarówno na premię od wpłaty, jak i promocję bukmacherską bez depozytu.

Jeśli chodzi o pierwszą z wymienionych ofert - jest to bonus 100% do 1230 PLN od pierwszej wpłaty. Warto wspomnieć, że w standardowej promocji jest to maksymalna kwota 1200 PLN. Oczywiście, wysokość przyznanej premii zależy od wysokości waszego pierwszego depozytu, jaki złożycie na koncie gracza.

W przypadku drugiej z premii - gracz za rejestrację z naszym kodem otrzymuje freebet w kwocie 29 PLN. Bonusy u polskich bukmacherów często składają się właśnie z freebetu lub zakładu bez ryzyka. Niektórzy mylą te pojęcia. Freebet w STS to premia bez depozytu. Swoją drogą, ich szczegółowy opis i to, jak działają promocje bukmacherskie bez depozytu przeczytacie na naszej stronie.

Po rejestracji w STS, bukmacher zasila nasze konto bonusowe kwotą 29 PLN i mamy to do przeznaczenia na darmowy zakład. To duży plus.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

2.2 Bonusy bukmacherskie - Fortuna

Żeby otrzymać powiększoną premię w Fortunie, musicie odkryć pole z kodem znajdujące się na naszej stronie i potem upewnić się, że na pewno jest wprowadzony w formularzu do rejestracji.

Oferta Fortuny składa się z trzech elementów:

- pierwszy: zakład bez ryzyka do 125 zł (jest to oferta ekskluzywna!),

- do 1000 zł przy pierwszym zasileniu konta wpłatą,

- za darmo 20 zł bez konieczności deponowania pieniędzy.

Trzeba przyznać, że oferta promocyjna Fortuny na start prezentuje się bardzo ciekawie.

Zgarnij bonus w Fortunie!

2.3 Bonus bukmacherski - BetFan

Kolejnym serwisem, który może poszczycić się bardzo wysokim bonusem powitalnym jest BetFan. Marka wystartowała dopiero w połowie 2019 roku, a mimo to udało się jej, już teraz, znaleźć w gronie najlepszych polskich bukmacherów.

Żeby zdobyć okazję na atrakcyjny bonus bukmacherski na start, potrzebujecie kodu promocyjnego. Tak się składa, że nasz portal taki posiada i wystarczy, że wpiszecie podczas rejestracji hasło KBVIP.

Dzięki jego znajomości, możecie zgarnąć premię powitalną o wartości nawet 3100 złotych! Złożona jest ona z dwóch rodzajów bonusów:

- Bonusu od depozytów do 3000 PLN

- Oraz zakładu bez ryzyka w kwocie 100 PLN

Bez wątpienia, bonus w BetFan może z powodzeniem kandydować w kategorii “Najlepsze bonusy bukmacherskie na start”. Tak, jak wspomnieliśmy - przede wszystkim powinniście zarejestrować się z naszym kodem bonusowym, żeby umożliwić sobie odbiór tego bonusu. Następnie potrzebujecie mieć zweryfikowane konto.

Wpisz kod w BetFan i odbierz bonus!

Kolejna ważna kwestia: wpłacenie depozytu. BetFan pozwala Wam to zrobić wieloma metodami. Możecie wybrać 1 z kilkunastu dostępnych banków: w tym PKOBP czy Milenium. Oczywiście, możecie skorzystać ze stron internetowych tych operatorów i zrobić przelew za pośrednictwem, na przykład, https://www.pkobp.pl/.

Jednak BetFan ułatwia Wam “życie” w tej kwestii. Bukmacher zapewnia obsługę portali z szybkimi płatnościami, dzięki czemu jeszcze sprawniej doładujecie swoje konto i zdobędziecie szansę na zgarnięcie atrakcyjnych promocji bukmacherskich.

3. Pozostałe bonusy na zakłady bukmacherskie

Powyżej opisaliśmy Wam, jak wyglądają, naszym zdaniem najlepsze bonusy bukmacherskie na start na rynku. Wyraźnie widać, że można na start dostać całkiem sporo pieniędzy. Ponadto, bukmacherzy konstruują swoje promocje wedle różnych schematów.

Oczywiście, bonusy bukmacherskie na start to nie jedyne, jakie znajdziecie w polskich serwisach z zakładami.

Bukmacherzy proponują Wam także mnóstwo promocji ograniczonych czasowo. Wśród nich możecie zgarnąć oferty na obstawianie najważniejszych meczów Ligi Mistrzów czy ulubionego klubu lub reprezentacji. Na liście promocyjnej powinno pojawić się również betowanie CS:GO czy wydarzeń politycznych.

Portale z zakładami starają się jak najbardziej dbać o swoich klientów, także w kwestii promocji ograniczonych czasowo. Nie ma co się oszukiwać - każdy z portali chce walczyć o klienta i przyciągnąć go do siebie na wiele sposobów. A przecież bonusy bukmacherskie, zarówno te na start, jak i czasowe, są jednym z nich.

4. Koniecznie zaglądajcie do zakładki „Promocje”

Promocje na dozwolone zakłady bukmacherskie, których opis znajdziecie na portalu KodBonusowy, mogą obejmować bezpośrednio nie tylko kwestie przyznanej premii. Może to być przecież także, chociażby, promocja “bez podatku”. Oczywiście, nie dostajecie dzięki niej żadnych dodatkowych środków na grę, jednak w rzeczywistości możecie zgarnąć więcej pieniędzy na postawionym zakładzie.

Wszystkie szczegóły dotyczące aktualnych bonusów bukmacherskich znajdziecie w zakładce „Promocje” (lub „Bonusy”). Każdy serwis ma taką podstronę przygotowaną, żeby ułatwić graczom dostęp do tych informacji. Pamiętajcie, żeby być na bieżąco z promocjami, bo one naprawdę ułatwią wam typerskie życie.

5. Promocje na start u bukmachera - podsumowanie

Wszystkie opisane powyżej oferty to tylko czubek, promocyjnej góry lodowej. Na bonusach można naprawdę nieźle zarobić. Chociaż to nie jest też tak, że bukmacherzy są instytucjami charytatywnymi i chcą coś dawać całkowicie za darmo. Żeby wypłacić kasę, którą otrzymacie w ramach premii trochę się napocicie, ale jak wam się powiedzie, nie będziecie narzekać.

Wiecie już, gdzie znaleźć najlepsze bonusy bukmacherskie na start. Oferty czasowe również prezentują się bardzo dobrze. Jak widzicie - rodzajów jednych, jak i drugich jest bardzo wiele.

skomentuj BonusyBukmacherskieNaStart
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie