KodBonusowy.com pl

Betowanie CS:GO

przez Kod Bonusowy z

Counter Strike: Global Offensive to najpopularniejsza dyscyplina esportowa. Najważniejsze turnieje rozgrywane na całym świecie obserwuje nawet kilka milionów internautów za pośrednictwem platformy Twitch. Równie popularne staje się również betowanie CS GO, czyli obstawianie wyników najważniejszych spotkań. Temat ten jest dosyć zagmatwany w naszym kraju, a zatem warto dowiedzieć się o możliwości legalnego obstawiania spotkań.

1. Czym dokładnie jest betowanie CSGO?

Termin wywodzi się w prostej linii od stron hazardowych, na których można było zakupić wirtualną walutę i polować na skiny, czyli modyfikacje wyglądu broni w Counter Strike: Global Offensive. Strony do betowania meczy CS GO poszły jednak o krok dalej i stworzyły możliwość pełnoprawnego betowania meczy CSGO skrzynkami.

To kolejny dowód na ogromną popularność dyscypliny. Betowanie bardzo szybko stało się synonimem słowa obstawianie i jest używane przez coraz większą liczbę graczy. Słowo pochodzi oczywiście o angielskiego „Bet”, czyli zakład.

2. Betowanie meczów CSGO niezgodne z ustawą hazardową?

Zgodnie z nowelizacją ustawy hazardowej wprowadzonej w 2017 roku, tylko legalni operatorzy z polską licencją mogą udostępniać swoim klientom zakłady bukmacherskie. Hazard w Polsce i jego zasady są ściśle określone i przestrzegane. W związku z tym, strona do betowanie CS GO skinami, szybko naraziła się na konsekwencje prawne.

Fani gry już teraz skarżą się na coraz mniejszą liczbę stron dopuszczających taką formę aktywności. Warto również powiedzieć kilka słów o konsekwencjach. Jeśli wybrana przez nas strona do obstawiania meczów CS GO nie posiada licencji, odpowiedzialność spada na naszą stronę.

Gracz może zostać ukarany bardzo wysoką grzywną. Rodzi się zatem następujące pytanie: gdzie betować mecze CS GO, aby nie narazić na surowe konsekwencje prawne? Na szczęście, na polskim rynku nie brakuje legalnych bukmacherów oferujących nam taką formę aktywności.

Niestety, jest jednak pewien minus. W serwisach bukmacherskich obstawianie meczy CSGO jest możliwe tylko na prawdziwe pieniądze. Gracze muszą niestety zapomnieć o typowaniu wyników za pośrednictwem skórek do gry.

3. Gdzie obstawiać mecze CS GO?

Kilku bukmacherów oferujących betowanie meczy przez internet, w tym betowanie meczy CSGO, zasługuje na wyróżnienie. Z czystym sumieniem możemy polecić serwisy LVBet oraz Fortuna. To uznane marki bukmacherskie, które od lat proponują swoim klientom obstawianie meczów CS GO. Warto nadmienić, że bukmacherzy mają dla nowych klientów atrakcyjne promocje powitalne.

Zacznijmy od serwisu bukmacherskiego LV Bet. Na naszej stronie internetowej znajdziesz kod promocyjny dla nowych klientów. Wpisując hasło: JOHNNYBET przy rejestracji możesz sobie zapewnić większy bonus na start: 1500 PLN premii powitalnej przy dwóch pierwszych wpłatach w formie mnożnika kursowego, a także 70 PLN bez depozytu na dowolne CS GO obstawianie.

Na naszej stronie możesz także poszukać i odkryć kod promocyjny do serwisu Fortuna. Z jego pomocą zapewnisz sobie premię powitalną 100% do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie. Co więcej, Twój pierwszy, obstawiony zakład, będzie zakładem bez ryzyka do 125 PLN. Nawet jeśli Twoje typy nie okażą się prawidłowe, otrzymasz zwrot stawki na konto.

Skorzystaj z premii na start w Fortunie!

Z powyższymi promocjami powitalnymi, betowanie meczy CS GO będzie dużo bardziej opłacalne.

4. Jak obstawiać mecze CS GO?

Obstawianie CS GO w legalnych serwisach bukmacherskich znacznie różni się od typowania wyników na skórki. W jaki sposób możemy zacząć taką formę aktywności? Pierwszym krokiem jest rejestracja w serwisie bukmacherskim. Najlepsze opcje to wymienione powyżej Lvbet oraz Fortuna, koniecznie z naszym kodem promocyjnym.

Po zakończeniu rejestracji dokonujemy pierwszej wpłaty i odbieramy bonus powitalny. Teraz możemy rozpocząć betowanie meczy CSGO. Legalni bukmacherzy udostępniają nam najważniejsze turnieje rozgrywane na całym świecie.

Pierwszym krokiem jest znalezienie interesującego nas meczu. Legalne strony do betowania meczy CS GO zawsze oferują nam prosty typ na drużynę, która naszym zgadaniem wygra spotkanie. W przypadku ważniejszych meczów istnieje możliwość bardziej szczegółowego obstawiania, np. dokładnego wyniku punktowego oraz tego, kto wygra na poszczególnych mapach.

Odbierz bonus od LV Bet!

Jedno jest pewne, CS GO betowanie to wymagająca forma bukmacherki, biorąc pod uwagę wyrównany poziom czołówki oraz liczbę drużyn, która zawsze liczy się w walce o końcowy triumf. W typowaniu zawsze możemy wykorzystać przewidywania innych graczy lub bukmacherskie typy profesjonalistów.

5. Betowanie meczów CS GO - na co zwrócić uwagę?

Jakie czynniki mają największy wpływ na opłacalne betowanie CS:GO? Najważniejsze są oczywiście wysokie kursy bukmacherskie, które informują nas o tym, ile możemy wygrać za obstawioną stawkę.

Potencjalna wygrana jest obliczana według wzoru: kurs * stawka zakładu. Należy jednak pamiętać, że legalni bukmacherzy potrącają 12% podatku od stawki. Jest to następstwo obowiązującej ustawy hazardowej.

Betowanie meczów CS GO nie będzie szczególnie opłacalne, gdy będziemy obstawiać mecze z kursem poniżej 1,40. Istnieje sprawdzony sposób na podwyższenie kursu. Wówczas, obstawianie meczy CS GO jest bardziej ryzykowne, ale biorąc pod uwagę znacznie wyższe wygrane, warto o tym pomyśleć.

Chodzi oczywiście o kupony wielokrotne, na których możemy umieścić kilka typów jednocześnie. Wówczas, kursy poszczególnych zdarzeń mnożą się, tworząc wyższy kurs całkowity. Wówczas nawet betowanie meczów CS GO za niskie stawki może być wyjątkowo opłacalne, jeśli dysponujesz optymalnym systemem.

6. Betowanie meczy CS GO - podsumowanie

Pamiętajmy, że odpowiedzią na pytanie o to, gdzie obstawiać mecze CS GO, są wyłącznie legalne serwisy bukmacherskie. Tylko w ten sposób możemy typować wyniki w zgodzie z obowiązującą ustawą hazardową.

Opłacalne betowanie meczy CS GO jest możliwe w serwisach Lvbet oraz Fortuna. Nowi gracze znajdą tu atrakcyjne bonusy powitalne i promocje, dzięki którym, betowanie meczów CS GO zaoferuje klientom znacznie większe wygrane.

skomentuj BetowanieCs:go
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie