KodBonusowy.com pl

Betowanie meczy przez Internet

przez Kod Bonusowy z

Zakłady bukmacherskie to forma rozrywki, która pozwala na zwiększenie emocji w trakcie oglądania interesujących nas wydarzeń sportowych. Ponadto, jest to okazja do wykorzystania swojej wiedzy i umiejętności analitycznych, do wymiernego poprawienia stanu konta.

Warto powiedzieć kilka słów o tym, na czym właściwie polega betowanie meczy przez Internet. W jaki sposób obstawia zakłady, aby uzyskać satysfakcjonujące wyniki?

1. Czym jest betowanie meczów online?

Betowanie to, stosunkowo, młode wyrażenie w słowniku polskich graczy. Pochodzi od angielskiego słówka „bet” oznaczającego zakład. Możemy zatem śmiało stwierdzić, że betowanie to synonim dla wyrażenia obstawianie.

Słowo mocno rozprzestrzeniło się za sprawą fanów Counter Strike: Global Offensive, którzy na specjalnych stronach wygrywali skiny do gry, a następnie wykorzystywali je jako walutę do typowania, lub mówiąc językiem graczy, betowania CS GO.

Betowanie meczów online to nic innego jak zwykłe obstawianie zakładów bukmacherskich. Legalne bukmacherskie serwisy do tego przeznaczone znajdziecie na naszej stronie. Wiecie przecież, że ich wybór jest ogromny!

2. Na czym polega betowanie meczy przez Internet?

Samo obstawianie jest oczywiście bardzo proste. Pierwszym krokiem jest wybór wydarzenia sportowego, którego wynik chcemy obstawić. Następnie, wybieramy nasz typ poprzez kliknięcie wartości z kursem. Na podstawie wzoru: kurs * stawka zakładu obliczana jest wygrana.

Co szczególnie istotne, betowanie meczy online daje graczom praktycznie nieograniczone możliwości. Możemy obstawić zwycięską drużynę lub zawodnika, dokładny wynik meczu, a także poszczególne elementy związane z dokładnym przebiegiem spotkania (np. liczbę rzutów rożnych czy liczbę zdobytych punktów). Osoby z umiejętnościami analitycznymi mogą tu wykorzystać swoją wiedzę.

3. O czym powinien pamiętać dobry typer?

O tym, czy betowanie meczy przez Internet będzie opłacalne, decyduje szereg czynników: wybór wydarzeń, wiedza, sposób stawkowania, dostępny kapitał oraz oczywiście szczęście.

Nawet najlepsi typerzy muszą się pogodzić z faktem, że czasami zawiedzie absolutny pewniak. Obstawianie meczów online to ciągłe dążenie do poprawiania swoich umiejętności, poznawanie nowych systemów, wzorowanie się na typach innych graczy. Oczywiście, betowanie może być również wyłącznie formą rozrywki. Wtedy, wyniki uzyskiwane w perspektywie długoterminowej nie są już tak istotne.

Zakładamy jednak, że większość graczy chce uczynić betowanie meczów przez Internet zajęciem intratnym. W tym celu warto czerpać wiedzę od doświadczonych typerów. Dążymy także do wyeliminowania przypadku i selekcjonowania najlepszych spotkań, w których prawdopodobieństwo trafienia wyniku jest największe.

Duże znaczenie ma także wybór odpowiedniego bukmachera z ciekawymi promocjami na urozmaicenie obstawiania. Jeśli chcesz najpierw zdobyć trochę doświadczenia, możesz wybrać betowanie meczy za darmo za pośrednictwem lig typerów. Jedną z takich opcji może być darmowe typowanie Global Leagues w ramach ligi od naszego portalu.

4. Gdzie betować mecze?

Musimy pamiętać, że w Polsce obowiązuje ustawa hazardowa. O ile obstawianie online za darmo jest możliwe na forach oraz ligach typerów, o tyle gra na prawdziwe pieniądze jest możliwa tylko u licencjonowanych podmiotów. Rynek legalnych bukmacherów w Polsce stale się powiększa, dzięki czemu, nowi gracze nie będą mieli problemu z wyborem. Naszym zdaniem, obstawianie meczy online jest wyjątkowo opłacalne szczególnie w dwóch serwisach: Fortuna oraz Lvbet.

Na naszej stronie internetowej możesz znaleźć kod promocyjny, który otwiera dostęp do większego bonusu powitalnego w serwisie Fortuna. Z naszym kodem otrzymasz premię powitalną 100% do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie. Ponadto, pierwszy zakład jest zakładem bez ryzyka do 125 PLN. Jeśli Twoje typy okażą się błędne, stawka tego zakładu zostanie zwrócona na konto.

Sprawdź promocję powitalną w Fortunie!

Co natomiast ma do zaoferowania bukmacher LVBet? W tym serwisie możesz wykorzystać kod: JOHNNYBET na lepszy pakiet powitalny. Za samą rejestrację otrzymasz 70 PLN bez depozytu, co umożliwia początkującym graczom obstawianie meczy za darmo. Drugim prezentem jest premia powitalna 100% do 1500 PLN. Jest ona przyznawana w formie mnożnika kursowego. Fortuna oraz LVBet słyną z wielu ciekawych promocji dla stałych klientów, dzięki czemu, betowanie meczów przez Internet stoi na znacznie wyższym poziomie.

5. Czy betowanie meczów za darmo jest możliwe?

Załóżmy, że nie chcesz ryzykować swoich pieniędzy na zakłady bukmacherskie lub najpierw chcesz trochę poćwiczyć. Obstawianie meczów online za darmo nie jest oczywiście tak emocjonujące, ale niewątpliwie jest formą nauki. Taką możliwość oferują nam fora bukmacherskie oraz ligi typerów.

Każdy użytkownik otrzymuje określoną ilość wirtualnej waluty i może ją spożytkować na obstawianie online za darmo. Co więcej, w ramach najlepszych lig można walczyć o nagrody pieniężne.

Odbierz bonus na start od LVBet!

Z pomocą przychodzą nam również bonusy bez depozytu, których przykłady znajdziecie na naszej stronie. Jeden z nich jest dostępny w serwisie LVBet, o czym informowaliśmy powyżej. Taka forma bonusu pozwala zdobyć środki za samą rejestrację konta. Innymi słowy, gracz może liczyć na betowanie meczów za darmo, czyli bez wkładu własnego.

Taki bonus jest obciążony warunkiem obrotu, aby gracz nie mógł go zbyt szybko wypłacić ze swojego konta. Pamiętajmy, że warto wykorzystać pełny pakiet powitalny, ponieważ większy kapitał na grę umożliwia dużo swobodniejsze obstawianie zakładów.

6. Jak rozpocząć obstawianie meczy przez Internet?

Pierwszym krokiem jest oczywiście wybór legalnego bukmachera. Jeśli zastanawiasz się, gdzie betować mecze, możemy polecić serwisy Fortuna oraz Lvbet. Po zarejestrowaniu konta z naszym kodem promocyjnym, dokonaj pierwszej wpłaty i odbierz bonus na start. Teraz możesz swobodnie wybierać dostępne wydarzenia sportowe i typować ich wyniki.

Pamiętaj, że gracz nastawiony na zysk zawsze musi rozwijać swoje umiejętności oraz dbać o wybór najlepszych spotkań. Z pomocą przychodzą nam również typy bukmacherskie innych graczy. Warto jednak głównie bazować na swojej wiedzy i wyczuciu. To pozwala stawać się coraz lepszym typerem.

skomentuj BetowanieMeczyPrzezInternet
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie