Bukmacherzy z Revolut

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
Bukmacherzy z Revolut Bukmacherzy z revolut fortuna

Revolut jest coraz popularniejszą metodą płatności. Karty te cieszą się coraz większym zainteresowaniem użytkowników i coraz chętniej są wykorzystywane przy realizacji płatności internetowych. Przyciągnęło to uwagę także graczy portali do obstawiania, którzy zastanawiają się czy obsługę płatności kartą Revolut bukmacherzy mają u siebie dostępną. Wszystkie metody płatności u bukmacherów internetowych opisaliśmy już na KodBonusowy. W tym tekście, szczegółowo przeanalizowaliśmy działanie usługi Revolut. Czy istnieją bukmacherzy z Revolut? Jeśli tak to jak działa Revolut u bukmacherów? Który bukmacher akceptuje Revolut? Przekonajmy się!

1. Revolut - co to jest?

Czym jest Revolut? To usługa finansowa, która dla większości użytkowników kojarzy się z kartą. Ta, w połączeniu z aplikacją mobilną pozwala na błyskawiczne przewalutowanie dostępnych środków na koncie. Jak zapewnia firma, użytkownik może dokonywać wymiany w 30 walutach - nawet do 20 000 PLN miesięcznie “bez żadnych ukrytych opłat”. Usługa posiada także wiele innych korzyści - darmowe wypłaty z bankomatu do 800 PLN miesięcznie, a także ubezpieczenia medyczne, bagażowe czy dostęp do specjalnych lóż na lotniskach. Jednak za ostatnie dwie usługi, użytkownik będzie ponosić będziecie opłaty abonamentowe.

Revolut jest dostępny w pakiecie standard (darmowy), a także premium oraz metal (obie płatne). Pakiety różnią się zakresem usług. Wersja premium kosztuje 29,99 PLN za miesiąc, natomiast “Metal” to wydatek rzędu 49,99 PLN za ten sam okres.

Standardowy bonus na STS Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1259 PLN!
Zgarnij bonus na start od bukmachera STS!

Dodatkowe korzyści posiadania Revoluta to codzienne rabaty i cashbacki. Aplikacja Revoluta pozwala też na dokładne kontrolowanie swoich wydatków, można ustawiać limity i sprawdzać poziom odpływu gotówki na dany rodzaj usług.

Revolut pozwala również na korzystanie z kryptowalut, co z pewnością spodoba się ich miłośnikom.

2. Jak zarejestrować się w Revolut?

Wszystko rozpoczyna się od pobrania aplikacji na telefon komórkowy. Można to zrobić bezpośrednio ze strony producenta, ale i również poprzez sklep Google Play lub AppStore. Pierwsza z opcji wymaga podania numeru telefonu. Następnie, dostajecie wiadomość z odnośnikiem do pobrania aplikacji. Po zainstalowaniu aplikacji mobilnej Revolut na swoim urządzeniu, należy dodać środki na swoje konto. Pierwsza wpłata to wymagane 20 złotych. Wykonanie tej czynności umożliwia również zamówienie karty Revolut.

Swoje konto możecie zasilić za pomocą przelewu bankowego, z rachunku, w którego jesteście posiadaniu. Możecie skorzystać także ze swojej karty kredytowej lub Apple Pay. W tej kwestii macie kilka możliwości. Oczywiście, Revolut wymaga także weryfikacji tożsamości swoich klientów w celu przeciwdziałania oszustwom. To znacznie zwiększa bezpieczeństwo poruszania się po aplikacji Revolut. Jak dokonać weryfikacji? Revolut wymaga przesłania zdjęcia/skanu dokumentu tożsamości, a także swojej fotografii. Pozwala to na podwójną weryfikację posiadacza dokumentu. Wydaje się, że to rozsądne rozwiązanie.

3. Wpłaty i wypłaty w Revolut

Revolut zapewnia, że w transakcjach, dokonywanych za pośrednictwem usługi, nie ma żadnych, dodatkowych kosztów. Oznacza to, że jedyne opłaty jakie ponosicie - jeśli takowe są - to te, które są “standardowo” wpisane w wasze transakcje bankowe. To duży plus.

4. Revolut, a zakłady bukmacherskie

Nie tylko przelew SMS na konto bukmacherskie nie jest sprawą oczywistą dla użytkowników portali do obstawiania.

Zastanawiacie się, jaki bukmacher akceptuje Revolut? To dobre pytanie. Musimy Was jednak zmartwić. Na tę chwilę, płatność kartą Revolut u bukmachera (polskiego) nie jest dostępna. Czy zmieni się to w najbliższym czasie? Można oczekiwać, że tak się stanie. Tym bardziej, że jest to usługa finansowa oparta o karty pre-paid.

Jednak, na tę chwilę, Revolut i bukmacher to związek, który nie istnieje. Oczywiście, możecie korzystać z innych kart w celu dokonania wpłaty środków na konto bukmacherskie - możecie w tym celu użyć standardowych kart VISA czy MasterCard. Umożliwiają to praktycznie wszyscy bukmacherzy - w tym także liderzy rynku w Polsce czyli STS oraz Fortuna.

Standardowy bonus na Fortuna Bonus do 2220 PLN
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 2230 PLN!
Odkryj kod i zgarnij premię w serwisie eFortuna!

W obu portalach macie możliwość zgarnięcia atrakcyjnych premii powitalnych. Do STS kod promocyjny to hasło BCVIP. Pozwala Wam ono na dostęp do ekskluzywnej oferty: pakietu bonusowego do 1259 złotych. Dla odmiany - Fortuna może Wam zaproponować maksymalnie 2230 PLN w ramach bonusu powitalnego. Żeby go zdobyć, musicie najpierw odkryć kod, który jest dostępny na naszej stronie.

Można się oczywiście spodziewać, że gdy pojawi się płatność kartą Revolut bukmacherzy przygotują specjalne oferty powitalne z tym związane. Bonus na zakłady bukmacherskie z kartą Revolut wydaje się oczywistością. Pozostaje “tylko” czekać aż płatność kartą Revolut znajdzie się u polskich bukmacherów. Kto wie, być może wezmą oni przykład z zagranicznych marek, gdyż niektóre z nich już teraz oferują taką formę transakcji na swoich stronach internetowych. Na tę chwilę możecie wykorzystać klasyczną płatność kartą w zakładach bukmacherskich w celu wpłacenia środków.

5. Revolut: opinie i podsumowanie

Revolut to rewolucja na rynku płatności kartą w internecie. Wydaje się, że bukmacherzy z Revolut to kwestia czasu. Taki rodzaj płatności, prędzej czy później, wkroczy na polską scenę bukmacherską. Dzięki obsłudze karty Revolut bukmacherzy mogą zyskać wielu nowych klientów, dla których korzystanie z tej usługi jest dużą wygodą. Revolut u bukmacherów się przyjmie - tego jesteśmy wręcz pewni. Wydaje się nam, że ta firma, która pierwsza go wprowadzi zyska na tym najwięcej. Pozostaje pytanie - która z marek na to się zdecyduje.

skomentuj BukmacherzyZRevolut

Komentarze (0)
Przegląd legalnych bukmacherów w Polsce
Fortuna
Bonus do 2230 PLN! Zobacz recenzje >
STS
Bonus do 1259 PLN! Zobacz recenzje >
KodBonusowy Humor
Humor na dzisiaj
This summer memes
Zobacz więcej humoru
Graj odpowiedzialnie