KodBonusowy.com pl

Systemy Bukmacherskie

przez Kod Bonusowy z
Systemy Bukmacherskie

Jeśli poprzez skuteczny system bukmacherski rozumiemy metodę, która w zamyśle ma zapewnić nam zysk, tak, takie sposoby rzeczywiście istnieją. Co więcej, nie jest ich mało. Jeśli szukamy jednak stuprocentowo pewnych systemów, musimy się pogodzić z faktem, że takie po prostu nie istnieją. Niemniej jednak, warto poznać ciekawe systemy bukmacherskie, które mogą okazać się niezwykle pomocne w budowaniu zysków na obstawianiu wydarzeń sportowych.

1. Progresje bukmacherskie

Zaczynamy od najpopularniejszej grupy metod, z której przynajmniej przez chwilę korzystała zdecydowana większość graczy. Progresja jest jednym z systemów bukmacherskich, która jest bardzo prosta w swoim założeniu. Wraz z przegranym kuponem należy zwiększać stawkę, dzięki czemu, wygrana zwróci nam stratę z poprzedniego kuponu. Wyróżniamy mniej lub bardziej ryzykowne progresje: Martingale czy Ciąg Fibonacciego. Czy system progresja u bukmachera działa? No cóż… to zależy.

Realizuj systemy z bonusem od Fortuny!

Zamysł jest jak najbardziej słuszny. Trzymając się tej metody sprawiamy, że nawet przy skuteczności 10% trafień notujemy przynajmniej niewielki zysk. Podstawowe założenia to wybieranie kursów powyżej 2,20 oraz zwiększanie stawki po przegranych, tak, aby następny kupon zwracał zanotowaną stratę. Jaki minus posiadają progresje? Stawka rośnie w zawrotnym tempie i przy dłuższej serii porażek po prostu zabraknie nam kapitału na dalsze obstawianie. Musimy uwzględnić także limity.

2. Systemy bukmacherskie na wysokie kursy

W tej grupie wyróżniany systemy, które celują w wysoki Yield. Załóżmy, że obstawisz pięć kuponów po 10 PLN z kursem 10,00. Nawet jeśli trafisz tylko jeden z nich, zarabiasz 50 PLN na czysto. Systemy bukmacherskie na wysokie kursy trzymają się jednej, żelaznej zasady. Obstawiać w taki sposób, aby wygrane były wyższe niż suma wszystkich stawek. W ten sposób budowany jest dodatni Yield.

Nieodzownym elementem są tutaj kombinacje w ramach systemów bukmacherskich, czyli stawianie kuponów z kilkoma zdarzeniami (tzw. akumulatory). W ten sposób, wybierając trzy zakłady ze stosunkowo niskim kursem, finalnie otrzymuje kurs wysoki. Tyle tylko, że wszystkie zdarzenia muszą się zakończyć po naszej myśli, byśmy mogli zanotować zysk.

3. System oparty na remisach

Ta strategia występuje w dyscyplinach z 3-drogowym wynikiem, a zatem, z opcją remisową. Króluje oczywiście piłka nożna. Założenia na system remisowy u bukmachera jest prosty. Bardzo często, remisy osiągają kurs rzędu 3,00. Jednocześnie, doskonale wiemy, że wyniki bez rozstrzygnięcia nie należą do rzadkości.

Systemy grania u bukmachera na remis łączą się ze strategią progresji. Pełna nazwa to progresja remisowa. Łączymy zatem dwa założenia: stawiamy wyłącznie na remisy z wyższym kursem (przynajmniej 2,50), a po każdej porażce zwiększamy stawkę, aż do zanotowania zysku.

4. System bukmacherski na bramki

Kolejny niezwykle popularny system stosowany przez fanów piłki nożnej. Nie chcesz ryzykować obstawiania jednej ze stron lub remisu? Zawsze możesz sprawdzić inne sposoby na betowanie meczów online. Dla przykładu: możesz zatem wybrać zakłady over/under na liczbę bramek. Zwykle wybieramy ligi, które pod względem statystyk słyną wysoką średnią goli na mecz.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

Następnie selekcjonujemy trzy mecze i wybieramy overy powyżej 3,5. Inaczej jest to po prostu bukmacher system 2 z 3. Nazwa sugeruje nam zamysł. Jeśli wejdą nam przynajmniej dwa typy, wychodzimy na plus. W dobrze dobranych ligach, system notuje naprawdę dobre wyniki. Oczywiście bukmacherski system 2/3 ma swoje wady i nie uwzględnia gorszych okresów, w których nagle drużyny strzelają mniej bramek. O tym, jak tworzyć i realizować typy na piłkę nożną, więcej dowiecie się od naszego portalu. Jeśli macie wątpliwości - warto sprawdzić najważniejsze informacje na ten temat.

5. Systemy oparte na stawkowaniu

Warto też powiedzieć, że niektóre systemy do gry u bukmachera skupiają się przemyślanym stawkowaniu opartym o analizę prawdopodobieństwa. Wykorzystywane są kryteria znane z ekonomii, takie jak chociażby kryterium Kelly. Często okazuje się on znacznie lepszy, o czym świadczy bukmacherski system 50 i opinie ze strony doświadczonych typerów.

Czasami, to właśnie mądre zarządzanie swoim kapitałem jest kluczem do sukcesu. Czytając dostępne opinie o systemach bukmacherskich możemy się dowiedzieć, że najchętniej stosowaną strategią efektywnego dobierania stawki do danego zakładu jest właśnie kryterium Kelly opracowane przez uznanego inwestora.

6. Gdzie możemy zrealizować zakłady oparte o systemy bukmacherskie?

Czytając opisy przykładowych systemów bukmacherskich, łatwo zauważyć pewną zależność. Zwykle, bardzo istotnym elementem jest wysoki kapitał. Chociaż systemy bukmacherskie 100 procentowo pewne po prostu nie istnieją, to przy dużym kapitale mamy większe szanse, że dana strategia rzeczywiście będzie przynosić wymierne efekty.

Szanse rosną jeszcze bardziej, gdy wnikliwie analizujemy poszczególne wydarzenia. W naszym serwisie znajdziecie krótki poradnik, jak wykreować najpewniejsze sportowe typy. Gdy mamy obie te rzeczy, pozostaje nam wybór odpowiedniego bukmachera.

Możemy polecić trzy serwisy, w których systemy gry u bukmachera będą bardziej efektowne ze względu na większy kapitał. Zarówno w STS, Fortunie jak i LVBet, dzięki wpisaniu kodów promocyjnych od serwisu KodBonusowy, gracze otrzymują dostęp do ekskluzywnych pakietów powitalnych!

Najlepsi polscy bukmacherzy

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 760 PLN!
Kod promocyjny

7. Czy istnieją stuprocentowo pewne systemy?

Niestety nie. Co prawda, surebety to system bukmacherski nazywany systemem 100 procentowym przez niektórych graczy, jednak w praktyce, zarabianie dużych sum w tej metodzie nie wchodzi w grę.

Co więcej, bukmacherzy limitują graczy, jeśli zauważą symptomy grania na surebet. Musimy zatem zaakceptować, że system bukmacherski pewny na 100% po prostu nie istnieje. Warto jednak poznawać nowe metody, ponieważ niektóre z nich, takie jak system bukmacherski na bramki są ciekawą propozycją poprawienia swoich wyników.

skomentuj SystemyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie