KodBonusowy.com pl

Zakłady Bukmacherskie Bez Podatku

przez Kod Bonusowy z
Zakłady Bukmacherskie Bez Podatku

Nowelizacja ustawy hazardowej w Polsce spowodowała wiele zmian w prawie bukmacherskim. Ucierpieli na tym gracze - nie tylko w kontekście zmniejszenia liczby źródeł gry na zakładach, ale także w kwestii samych opłat za korzystanie z usług bukmacherów. Wprowadzenie dodatkowych podatków od gry na zakładach bukmacherskich było, co oczywiste, nie na rękę użytkownikom portali do obstawiania.

To prawdopodobnie największy mankament funkcjonującej na rynku ustawy hazardowej. Gracze muszą zaakceptować, że każdy postawiony kupon już na starcie jest odrobinę mniej opłacalny ze względu na podatek.

Nie dziwi zatem fakt, że zakłady bukmacherskie bez podatku jawią się nam jako święty graal. Jednak, czy na rynku legalnych zakładów bukmacherskich jest to w ogóle możliwe? W tym artykule postaramy się dokładnie przyjrzeć tej kwestii.

1. Podatki w świecie legalnych bukmacherów

Podatki są praktycznie wszędzie. Co za tym idzie - istnieje także podatek od zakładów bukmacherskich przez internet. Użytkownicy portali do obstawiania nie tylko zastanawiają się, jakiego kodu użyć do danego serwisu, żeby odebrać bonus, ale i szukają też informacji na temat kwestii podatkowych. Swoją drogą - o tym jak zastosować kod promocji, przeczytacie na naszej stronie.

Aby lepiej zrozumieć, dlaczego konkretny serwis bukmacherski bez podatku jest tak łakomym kąskiem dla wszystkich fanów typowania, warto zacząć od krótkiego wprowadzenia na temat przepisów prawnych.

Odbierz bonus powitalny od Fortuny!

Ustawa hazardowa funkcjonuje od 2009 roku i dopuszcza do polskiego rynku jedynie licencjonowane firmy, które podlegają opodatkowaniu. Na dzień dzisiejszy możemy wymienić dwa podatki, o których muszą pamiętać gracze:

- 12% podatek od stawki – każdy nasz zakład już na starcie jest obniżony przez bukmachera o podatek od stawki. W praktyce, wnosząc 100 PLN na kupon, jako stawka zakładu liczy się 88 PLN. Reszta idzie na poczet podatku. A zatem, stawiając kupon po kursie 2,00 nie wygramy 200 PLN, ale 176 PLN. Im wyższe stawki, tym więcej tracimy na podatkach.

- 10% podatek od wygranej – jeśli od każdej wygranej mielibyśmy oddawać 10%, rynek bukmacherski w Polsce najprawdopodobniej chyliłby się ku upadkowi. Żniwo zbieraliby zagraniczni bukmacherzy bez podatku, nawet, jeśli ich działalność nie jest zgodna z prawem.

Na szczęście, podatek 10% zapłacimy wyłącznie od wygranej przekraczającej 2280 PLN. Każdy szczęśliwy kupon na taką lub wyższą kwotę zostanie uszczuplony o 10%.

Oczywiście, podatek nie dotyczy samej wpłaty. Nie ma znaczenia, czy wpłacacie pieniądze przez kartę kredytową. Podatek występuje dopiero w dalszej fazie użytkowania serwisu.

2. Kto odprowadza podatki - gracz czy bukmacher?

W praktyce mogłoby się wydawać, że bukmacher bez podatku w Polsce zwyczajnie nie może istnieć. Tutaj dochodzimy jednak do sedna zagadnienia. Obowiązek rozliczenia z fiskusem leży po stronie bukmachera.

Gracz nie musi uwzględniać zysków w swoim zeznaniu podatkowym, gdyż to bukmacher jest odpowiedzialny za zapłacenie podatku. A związku z tym, może pokryć podatek z własnej kieszeni.

A zatem, polscy bukmacherzy bez podatku to serwisy, które oferują swoim klientom promocje, w ramach której można postawić zakład bez płacenia 12-procent od stawki. Podatek ten jest opłacany przez bukmachera, dzięki czemu, gracz gra o pełną pulę.

Tutaj musimy niestety nadmienić, że zakłady bez podatku wciąż należą do rzadkości. Są firmy, które oferują nam takie promocje, ale zazwyczaj są to okresowe wydarzenia, przy których musimy spełnić odpowiednie warunki.

3. Kursy bukmacherskie bez podatku to promocja

Wiemy już, że polski bukmacher bez podatku to jedynie skrót myślowy, a nie realny serwis, który faktycznie jest zwolniony z opodatkowania.

Takie firmy w myśl ustawy hazardowej nie mogą istnieć na naszym rynku. Zatem, zakłady bukmacherskie bez podatku to promocja, która ma zachęcić graczy do częstszego obstawiania. Na czym to dokładnie polega?

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

Zwykle, takie promocje funkcjonują pod hasłem: 14-procent wyższej wygranej. Sam podatek wynosi 12%, jednak uwzględniają realne straty z tytułu niższej wygranej, obstawiając zakłady bez podatku możemy zarobić na kuponie o 14% więcej. Nie ma jednak nic za darmo. Aby skorzystać z tej promocji, gracz musi wypełnić zadanie opisane w regulaminie oferty.

W praktyce, wymogiem jest najczęściej minimalna stawka zakładu (np. powyżej 20 PLN), a także kupon stworzony z wybranych wydarzeń. Legalny bukmacher bez podatku często pozwala nam postawić rozbudowany kupon AKO z wygraną większą o 14%. Taka gra jest o wiele bardziej opłacalna. Warto więc sprawdzić skuteczne sposoby na obstawianie CS:GO, sportu czy wydarzeń kulturalnych - to pomoże nam w grze.

Musimy także pamiętać, że niekiedy, takie promocje mogą być objęte warunkiem obrotu. A zatem, jeśli wygramy, uzyskaną kwotę będziemy musieli obrócić, aby móc ją wypłacić z naszego bukmacherskiego konta.

4. Jaki polski bukmacher bez podatku jest najlepszym wyborem?

Biorąc pod uwagę, że obstawianie z podatkiem rzeczywiście jest mniej opłacalne, bukmacher bez podatku forum to bardzo popularny temat omawiany przez graczy. W sieci możemy znaleźć liczne recenzje ofert promocyjnych objętych takim przywilejem.

Jaki bukmacher bez podatku zaoferuje nam możliwość postawienia kuponu z wygraną wyższą o 14%? Takie promocje, jak obstawianie bez podatku, bardzo często mają w swojej ofercie następujące serwisy: STS, Fortuna oraz BetFan. To tam warto zrealizować najpewniejsze typy na sport, które także znajdziecie na naszej stronie. Czy to jednak jedyny powód, żeby skorzystać z tych serwisów? Oczywiście: nie.

Skorzystaj z kodu i odbierz bonus od BetFan!

Częste promocje związane z wyższymi wygranymi to nie jedyny powód, dla którego bukmacher online bez podatku to dobry wybór. Powyższe serwisy mogą się pochwalić ciekawymi bonusami na start.

Fortuna proponuje graczom 100% do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie, zakład bez ryzyka 125 PLN oraz 20 PLN bez depozytu w ramach programu lojalnościowego.

W BetFan możecie natomiast zgarnąć bonus na start o wartości nawet 3100 PLN. Wystarczy, że wpiszecie podczas rejestracji kod KBVIP, a otrzymacie dostęp do tej atrakcyjnej oferty powitalnej. Jest ona złożona z dwóch rodzajów premii - bonusu od depozytów, a także zakładu bez ryzyka. A to przecież nie jedyne promocje dostępne u tego bukmachera - i promocja bez podatku jest właśnie jedną z nich.

Na koniec: STS z bonusem 100% do 1230 PLN oraz darmowym zakładem o wartości 29 PLN.

Powyższe oferty to ekskluzywne bonusy dostępne dla nowych graczy z kodem promocyjnym dostępnym na naszej stronie.

5. Promocja bez podatku w praktyce

Znacie już przykłady rozwiązań bez podatku - bez problemu znajdziecie je w ramach okazyjnych promocji w STS, Fortunie oraz BetFanie. Jak zatem może wyglądać promocja na zakłady bukmacherskie bez podatku w praktyce? Sprawdźmy na przykładzie serwisu BetFan, który regularnie zapewnia swoim graczom “Happy Hours” bez podatku.

W momencie, gdy promocja jest aktywna, żeby wziąć w niej udział, należy zawrzeć kupon, na którym znajdą się co najmniej 2 zdarzenia z kursem minimalnym 1.25. Jeśli tak się stanie - wasz zakład zostanie zakwalifikowany do promocji, a Wy będziecie mogli wziąć w niej udział. Proste, prawda? Zaletą tej premii w BetFan jest także brak limitu stworzonych zakładów w czasie jej trwania. To znaczy, że możecie tworzyć nieskończoną liczbę promocyjnych kuponów!

Dla przykładu - w Fortunie ta promocja przyjmuje różny kształt. Bukmacher sprawnie operuje jej przebiegiem i niejednokrotnie uruchamia Happy Hours, jednak nie zawsze włącza tę ofertę wszystkie wydarzenia. Niekiedy portal oferuje użytkownikom opcję bez podatku na wydarzenia prematch, a czasami robi to jedynie (lub także) na sekcję na żywo.

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 760 PLN!
Kod promocyjny

Oczywiście, promocje u każdego z bukmacherów - także w STS - mogą się różnić w zależności od tego, jakie wydarzenia znajdują się aktualnie w ofercie tych portali, dlatego warto zaglądać na bieżąco do zakładki o nazwie “Promocje”. Gdybyście nie chcieli “skakać” po kilku stronach - zawsze możecie sprawdzać także artykuły od KodBonusowy, gdzie staramy się jak najszybciej zaktualizować informacje na temat dostępnych premii u topowych bukmacherów.

6. Czy zakłady online bez podatku w Polsce są możliwe?

Tak, ale jak już mówiliśmy, legalny bukmacher bez podatku w Polsce to "skrót myślowy", który odnosi się do faktu, że dany serwis posiada promocję umożliwiającą nam postawienia zakładu na pełną kwotę.

Taką propozycją jest chociażby zakład bez podatku od BetFan. Bardzo ciekawe propozycje mają dla nas również serwisy Fortuna oraz STS, gdzie także znajdziemy zakłady bez podatku. Warto być na bieżąco z takimi promocjami, ponieważ rzeczywiście ułatwiają nam one budowanie satysfakcjonujących kuponów.

Na koniec przestroga: zagraniczni, internetowi bukmacherzy bez podatku są w naszym kraju nielegalni, a korzystanie z ich usług może prowadzić do poważnych konsekwencji.

Zakłady bukmacherskie bez podatku w Polsce są promocją, na którą wielu graczy czeka(ło). Można być zadowolonym z faktu, że firmy tak chętnie z niej korzystają i starają się zminimalizować “straty” miłośnikom obstawiania.

skomentuj ZakładyBukmacherskieBezPodatku
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie