KodBonusowy.com pl

Obstawianie Wyścigów Konnych

przez Kod Bonusowy z
Obstawianie Wyścigów Konnych

Gonitwy konne należą do najstarszych dyscyplin sportowych, które można było obstawiać. Już w czasach starożytnych pojawiały się pierwotne formy bukmacherki, w których możliwe było obstawianie w wyścigu koni.

Dziś mamy dostęp nie tylko do obstawiania wyścigów koni w trakcie specjalnie organizowanych zawodów, ale i do nowoczesnych zakładów wirtualnych, w których nie brakuje zdarzeń dla koneserów tej dyscypliny.

Sprawdźmy, jak obstawiać konie i który z bukmacher zaoferuje Ci zakłady na tę rozrywkę.

1. Wyścigi konne - zasady obstawiania tej dyscypliny

Na początek warto powiedzieć kilka słów na temat prawdziwych wyścigów konnych. Była to jedna z pierwszych form zakładów bukmacherskich dostępnych w Polsce.

Starsi gracze na pewno pamiętają czasy, gdzie jedyną formą obstawiania były punkty stacjonarne, a także tory do wyścigów konnych. Swojego czasu bardzo popularne było pytanie: "jak obstawiać wyścigi konne Służewiec?".

Także dziś nie brakuje chętnych, którzy chcą zasmakować niepowtarzalnego klimatu obstawiania wyścigów oraz oglądania na żywo gonitw konnych w pełnej krasie. W tym celu warto przytoczyć podstawowe zasady wyścigów konnych.

W gonitwie zwykle bierze udział od czterech do ośmiu koni wraz z dżokejami. Wyścig odbywa się na hipodromach – owalnych torach ziemnych dostosowanych do potrzeb tej dyscypliny.

Widzowie mogą zapoznać się z programem gonitw oraz z kilkuminutowym wyprzedzeniem obstawić interesujące gonitwy. Możemy wskazać zwycięzcę lub dokładną kolejność na mecie. Zasady są banalnie proste – wygrywa koń, który zostanie doprowadzony przez dżokeja do mety jako pierwszy.

2. Sporty wirtualne, a wyścigi konne

Na dzień dzisiejszy, wyścigi konne to wyjątkowo ekskluzywna dyscyplina sportu, która nie zawsze jest dostępna w ofercie zakładów bukmacherskich. Jest to coś innego niż obstawianie meczów online. Taka fajna alternatywa. Do pewnego momentu, tylko bukmacher Traf oferował obstawianie wyścigów konnych, które odbywają się jako prawdziwe zawody. Z resztą - ten serwis jest do tego przeznaczony. Sytuacja uległa jednak poprawie. O tym jednak napiszemy w dalszej części tekstu.

W tej części, skupimy się na ciekawej alternatywie jaką są sporty wirtualne oferowane nam przez bukmacherów online. Na czym dokładnie polega obstawianie koni w takiej odsłonie? Jak grać online na wyścigach konnych?

W sportach wirtualnych możemy typować zmagania zawodników oraz drużyn wirtualnych sterowanych przez sztuczną inteligencję. Losowe algorytmy decydują o tym, kto okaże się lepszy. Gonitwy konne to popularna dyscyplina obecna w sekcji sportów wirtualnych.

Zwykle możemy obstawić gonitwy złożone nawet z 12 uczestników! Przy każdym koniu dostępne są kursy bukmacherskie. Pierwszy z lewej strony to typ na zwycięstwo. Pozostałe są przypisane do poszczególnych miejsc, np. 1-2 lub 1-3. Wystarczy postawić zakład i poczekać na rozpoczęcie wyścigu.

Każdego dnia organizowane są całe turnieje złożone z kilkudziesięciu wirtualnych gonitw. Żeby emocje były odpowiednio wysokie, gracze mogą obserwować zmagania na imponujących animacjach, które ukazują przebieg zmagań. Gdybyście mieli wątpliwości - gra hazardowa w Polsce w tej formie jest dozwolona.

Możemy zatem poczuć się tak, jakbyśmy obstawiali prawdziwe wyścigi konne na prestiżowym torze Służewiec.

3. Jak obstawiać wyścigi konne?

Przejdźmy zatem do konkretnych informacji związanych z zagadnieniem. Jak obstawiać wyścigi konne? Pierwszym krokiem jest oczywiście wybór dobrego bukmachera. Zarówno sporty wirtualne, jak i "prawdziwe" zawody w swojej ofercie posiadają firmy STS oraz Fortuna. Znajdziemy tu bogatą kolekcję zdarzeń, a także ciekawe promocje, dzięki którym obstawianie stanie się jeszcze ciekawsze.

Po założeniu konta dokonujemy pierwszej wpłaty i przechodzimy do interesującej nas sekcji - sportów wirtualnych lub klasycznych zakładów. Teraz możemy rozpocząć obstawianie wyścigów konnych. Zaczniemy od pierwszej z wymienionych kategorii. Wirtualne gonitwy odbywają się co kilka minut, zatem bardzo szybko będziemy mogli emocjonować się animacjami ukazującymi wyścig.

Zgarnij premię powitalną od Fortuny!

W serwisach bukmacherskich mamy dostępne trzy kursy na wyścigi konne w ramach sportów wirtualnych. Są one przypisane do poszczególnych koni biorących udział w gonitwie. Pierwszy kurs oznacza wygraną, drugi miejsce 1-2, a trzeci miejsce na podium. Jak działają kursy bukmacherskie w takiej sytuacji? Każdy z nich ukazuje prawdopodobieństwo zajęcia czołowej lokaty przez wybranego konia.

Najczęściej wygrywają faworyci, ale od czasu do czasu możemy trafić na duże niespodzianki, czyli tak, jak w prawdziwym życiu. Trzeba przyznać, że zakłady na wyścigi konne dostarczają ogromnych emocji i każdy gracz powinien choć raz spróbować takiej formy obstawiania.

4. Gdzie obstawiać wyścigi konne

Wiemy już, jak grać na wyścigach konnych. Warto zatem wskazać bukmacherów, u których ta forma zakładów będzie najbardziej opłacalna. Z czystym sumieniem możemy wymienić, wspomniane już, marki STS oraz Fortuna.

To dobry wybór biorąc pod uwagę atrakcyjne promocje, dzięki którym obstawianie na wyścigach konnych będzie jeszcze przyjemniejsze.

W portalu STS - z kodem promocyjnym BCVIP - macie możliwość zgarnięcia nawet 1259 PLN w ramach bonusowych środków. Pakiet ten jest podzielony na dwie części - pierwsza z nich obejmuje premię od wpłaty - 100% do 1230 PLN od inaugurującego depozytu, druga to freebet (czyli inaczej darmowy zakład) w kwocie 29 PLN. Jest to oferta ekskluzywna, dostępna specjalnie dla graczy portalu KodBonusowy. W ofercie podstawowej możecie otrzymać maksymalnie 1225 PLN jako bonus powitalny w pakiecie 1200+25 PLN, czyli nieco mniej niż gdy wpiszecie podczas rejestracji hasło promocyjne BCVIP.

Wiele osób zapyta w tym miejscu: jak zastosować kod promocyjny, żeby aktywować ten bonus? To bardzo proste - tak, jak już wspomnieliśmy, trzeba go wpisać podczas rejestracji.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

Z kolei w serwisie Fortuna, gracze mogą liczyć na premię nawet do 2230 PLN! Jest to jedna z najwyższych premii bukmacherskich na polskim rynku. W tym portalu macie do czynienia z trzema rodzajami bonusów. Pierwszy z nich to klasyczna promocja od depozytu: 100% do 2000 PLN. Druga to zakład bez ryzyka do 210 PLN. Ostatni rodzaj premii to bonus bez depozytu, który jest Wam przyznawany w formie punktów Fortuna Klub Plus. Punkty, które otrzymujecie to równowartość 20 PLN, które możecie wymienić na zakłady w serwisie eFortuna. W tym przypadku jest to również oferta ekskluzywna. Żeby aktywować bonus w Fortunie, który przyda się Wam, między innymi, na zakłady na wyścigi konne, należy skorzystać z naszego odnośnika rejestracyjnego.

Ciekawe promocje sprawią, że na wyścigi konne obstawianie będzie dla graczy jeszcze bardziej opłacalne.

5. Czy warto obstawiać gonitwy konne w sportach wirtualnych

Z całą pewnością, jest to oryginalny sposób obstawiania zakładów. Musimy jednak pamiętać, że zakłady bukmacherskie na konie, chociażby, w sportach wirtualnych są bardzo losowe, a prawdopodobieństwo przypisane do kursów nie zawsze się sprawdza. Jest to zatem typowo rekreacyjna rozrywka dedykowana graczom, którzy chcą spróbować czegoś nowego.

Obstawianie w gonitwach jest możliwe za pośrednictwem legalnych bukmacherów Fortuna oraz STS oferujących nowym klientom duże bonusy na start.

Z pomocą ciekawych promocji, obstawianie na wyścigach konnych dostarczy więcej emocji i stworzy większe szanse na zgarnięcie dużych wygranych.

6. Zakłady bukmacherskie na wyścigi konne - nie tylko wirtualnie

Tak, jak wspomnieliśmy, portale STS oraz Fortuna zaangażowały się również w zakłady bukmacherskie na wyścigi konne na realne zawody. Jak widać, oba portale zobaczyły, że istnieje potencjał w tej kategorii obstawiania - nie tylko w formie wirtualnej. U obu bukmacherów możecie obstawiać najpopularniejsze gonitwy konne. Macie możliwość gry na zwycięstwo w całych zawodach, a także na poszczególne wyścigi czy pojedynki H2H. Obstawianie wyścigów konnych to wiele opcji do wyboru, a można się spodziewać, że - wraz z upływem czasu - zakładów na gonitwy konne będzie jeszcze więcej.

skomentuj ObstawianieWyścigówKonnych
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie