Obstawianie Wyścigów Konnych

Obstawianie Wyścigów Konnych Obstawianie wyscigow konnych fortuna

Gonitwy konne należą do najstarszych dyscyplin sportowych, które można było obstawiać. Już w czasach starożytnych pojawiały się pierwotne formy bukmacherki, w których możliwe było obstawianie w wyścigu koni.

Dziś mamy dostęp nie tylko do obstawiania wyścigów koni w trakcie specjalnie organizowanych zawodów, ale i do nowoczesnych zakładów wirtualnych, w których nie brakuje zdarzeń dla koneserów tej dyscypliny.

Sprawdźmy, jak obstawiać konie i który z bukmacher zaoferuje Ci zakłady na tę rozrywkę.

1. Wyścigi konne - zasady obstawiania tej dyscypliny

Na początek warto powiedzieć kilka słów na temat prawdziwych wyścigów konnych. Była to jedna z pierwszych form zakładów bukmacherskich dostępnych w Polsce.

Starsi gracze na pewno pamiętają czasy, gdzie jedyną formą obstawiania były punkty stacjonarne, a także tory do wyścigów konnych. Swojego czasu bardzo popularne było pytanie: "jak obstawiać wyścigi konne Służewiec?".

Także dziś nie brakuje chętnych, którzy chcą zasmakować niepowtarzalnego klimatu obstawiania wyścigów oraz oglądania na żywo gonitw konnych w pełnej krasie. W tym celu warto przytoczyć podstawowe zasady wyścigów konnych.

W gonitwie zwykle bierze udział od czterech do ośmiu koni wraz z dżokejami. Wyścig odbywa się na hipodromach – owalnych torach ziemnych dostosowanych do potrzeb tej dyscypliny.

Widzowie mogą zapoznać się z programem gonitw oraz z kilkuminutowym wyprzedzeniem obstawić interesujące gonitwy. Możemy wskazać zwycięzcę lub dokładną kolejność na mecie. Zasady są banalnie proste – wygrywa koń, który zostanie doprowadzony przez dżokeja do mety jako pierwszy.

2. Sporty wirtualne, a wyścigi konne

Na dzień dzisiejszy, wyścigi konne to wyjątkowo ekskluzywna dyscyplina sportu, która nie zawsze jest dostępna w ofercie zakładów bukmacherskich. Jest to coś innego niż obstawianie meczów online. Taka fajna alternatywa. Na ten moment jedynie bukmacher Traf oferuje obstawianie wyścigów konnych, które odbywają się jako prawdziwe zawody. Z resztą - ten serwis jest do tego przeznaczony.

Na szczęście, ciekawą alternatywą są sporty wirtualne oferowane nam przez bukmacherów online. Na czym dokładnie polega obstawianie koni w takiej odsłonie? Jak grać online na wyścigach konnych?

W sportach wirtualnych możemy typować zmagania zawodników oraz drużyn wirtualnych sterowanych przez sztuczną inteligencję. Losowe algorytmy decydują o tym, kto okaże się lepszy. Gonitwy konne to popularna dyscyplina obecna w sekcji sportów wirtualnych.

Zwykle możemy obstawić gonitwy złożone nawet z 12 uczestników! Przy każdym koniu dostępne są kursy bukmacherskie. Pierwszy z lewej strony to typ na zwycięstwo. Pozostałe są przypisane do poszczególnych miejsc, np. 1-2 lub 1-3. Wystarczy postawić zakład i poczekać na rozpoczęcie wyścigu.

Każdego dnia organizowane są całe turnieje złożone z kilkudziesięciu wirtualnych gonitw. Żeby emocje były odpowiednio wysokie, gracze mogą obserwować zmagania na imponujących animacjach, które ukazują przebieg zmagań. Gdybyście mieli wątpliwości - gra hazardowa w Polsce w tej formie jest dozwolona.

Możemy zatem poczuć się tak, jakbyśmy obstawiali prawdziwe wyścigi konne na prestiżowym torze Służewiec.

3. Jak obstawiać wyścigi konne?

Przejdźmy zatem do konkretnych informacji związanych z zagadnieniem. Jak obstawiać wyścigi konne? Pierwszym krokiem jest oczywiście wybór dobrego bukmachera. Sporty wirtualne w swojej ofercie posiadają firmy Lvbet oraz Fortuna. Znajdziemy tu bogatą kolekcję zdarzeń, a także ciekawe promocje, dzięki którym obstawianie stanie się jeszcze ciekawsze.

Po założeniu konta dokonujemy pierwszej wpłaty i przechodzimy do sekcji sportów wirtualnych. Teraz możemy rozpocząć obstawianie wyścigów konnych. Wirtualne gonitwy odbywają się co kilka minut, zatem bardzo szybko będziemy mogli emocjonować się animacjami ukazującymi wyścig.

Standardowy bonus na Fortuna Pierwszy zakład bez ryzyka 100 PLN + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Pierwszy zakład bez ryzyka 125 PLN! + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
Zgarnij premię powitalną od Fortuny!

W serwisach bukmacherskich mamy dostępne trzy kursy na wyścigi konne. Są one przypisane do poszczególnych koni biorących udział w gonitwie. Pierwszy kurs oznacza wygraną, drugi miejsce 1-2, a trzeci miejsce na podium. Jak działają kursy bukmacherskie w takiej sytuacji? Każdy z nich ukazuje prawdopodobieństwo zajęcia czołowej lokaty przez wybranego konia.

Najczęściej wygrywają faworyci, ale od czasu do czasu możemy trafić na duże niespodzianki, czyli tak, jak w prawdziwym życiu. Trzeba przyznać, że zakłady na wyścigi konne dostarczają ogromnych emocji i każdy gracz powinien choć raz spróbować takiej formy obstawiania.

4. Gdzie obstawiać wyścigi konne

Wiemy już, jak grać na wyścigach konnych. Warto zatem wskazać bukmacherów, u których ta forma zakładów będzie najbardziej opłacalna. Z czystym sumieniem możemy wymienić marki Lvbet oraz Fortuna.

To dobry wybór biorąc pod uwagę atrakcyjne promocje, dzięki którym obstawianie na wyścigach konnych będzie jeszcze przyjemniejsze.

Zacznijmy od serwisu Lvbet. Tutaj, z kodem promocyjnym JOHNNYBET możesz otrzymać bonus 100% do 1500 PLN przy dwóch pierwszych wpłatach (1000 i 500 PLN do kolejnych depozytów). Ponadto, otrzymasz również 70 PLN bez depozytu, dzięki czemu obstawisz pierwsze zakłady na wyścigi konne bez ryzyka. Wiele osób zapyta w tym miejscu: jak zastosować kod promocyjny, żeby aktywować ten bonus? To bardzo proste - trzeba go wpisać podczas rejestracji.

Standardowy bonus na LVBET Bonus do 1500 PLN + 50 PLN bez Depozytu (dla posiadaczy karnetów na mecze wybranych drużyn Ekstraklasy)
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1500 PLN + 70 PLN bez Depozytu!
Odbierz bonus na start od LVBet!

W serwisie bukmacherskim Fortuna gracze mogą liczyć na premię depozytową 100% do 1000 PLN, a także pierwszy zakład bez ryzyka do kwoty 125 PLN. Dostępny jest także bonus bez depozytu w ramach programu Fortuna Klub Plus. Wystarczy, że użyjecie naszego kodu.

Ciekawe promocje sprawią, że na wyścigi konne obstawianie będzie dla graczy jeszcze bardziej opłacalne.

5. Czy warto obstawiać gonitwy konne w sportach wirtualnych

Z całą pewnością, jest to oryginalny sposób obstawiania zakładów. Musimy pamiętać, że zakłady bukmacherskie na konie w sportach wirtualnych są bardzo losowe, a prawdopodobieństwo przypisane do kursów nie zawsze się sprawdza. Jest to zatem typowo rekreacyjna rozrywka dedykowana graczom, którzy chcą spróbować czegoś nowego.

Obstawianie w gonitwach jest możliwe za pośrednictwem legalnych bukmacherów Fortuna oraz Lvbet oferujących nowym klientom duże bonusy na start.

Z pomocą ciekawych promocji, obstawianie na wyścigach konnych dostarczy więcej emocji i stworzy większe szanse na zgarnięcie dużych wygranych.

skomentuj ObstawianieWyścigówKonnych

Polecane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie