KodBonusowy.com pl

Aplikacje Do Obstawiania Meczów

przez Kod Bonusowy z
Aplikacje Do Obstawiania Meczów

Przyszłość rysuje się smartfonowo. W styczniu 2020 roku, jak wynika z danych firmy Gemius, z urządzeń mobilnych korzystało prawie 24 mln Polaków. Czyli aż 85% ludzi „podpiętych” do sieci korzysta z internetu na przenośnym sprzęcie.

Przede wszystkim: na smartfonach, bo używalność tabletów, w ostatnich latach, zanotowała duży spadek. Jak korzystamy z komórek? To wydaje się oczywiste. Maile, newsy, rozrywka - coraz więcej prywatnych i zawodowych spraw - to wszystko załatwiamy online.

Jak to się ma do bukmacherów? Wiele serwisów z zakładami uruchomiło oprogramowanie do gry na smartfonach. Skoro w kieszeni czy torebce nosimy centrum zarządzania codziennymi sprawami, to dlaczego nie mielibyśmy na telefonie obstawiać meczów. Tym bardziej, że kategorii do gry na zakładach jest coraz więcej. Prężnie rozwija się betowanie meczów CS:GO, jak i ogólnie całego sportu elektronicznego - wspomnieliśmy o tym w jednym z naszych artykułów.

Ten tekst jest natomiast poświęcony obstawianiu meczów w aplikacji - zarówno e-sportowych, jak i tych "realnych".

Można powiedzieć, że to jest dzisiaj dla bukmacherów „must have”. W związku z tym, sprawdziliśmy, jakie przykładowe aplikacje bukmacherskie do obstawiania meczy można znaleźć na rynku, i jak są one skonstruowane. Za przykłady posłużą nam rozwiązania czołowych bukmacherów - weźmiemy na tapet STS i Fortunę.

1. Jak działają bukmacherskie aplikacje do obstawiania?

Zdecydowana większość dostępnych na polskim rynku aplikacji bukmacherskich działa na najpopularniejszych systemach mobilnych: Androidzie i iOS-ie.

Odbierz bonus od Fortuny i graj w aplikacji!

Jeśli macie jeden z tych systemów - bez obaw, na pewno uruchomicie aplikację do typowania wyników meczów. Wiąże się to z koniecznością zainstalowania jej na smartfonie czy tablecie. Oczywiście, jest to darmowe. Link do pobrania znajdziecie na stronie Waszego bukmachera lub w sklepie z aplikacjami na Wasze urządzenie.

Pamiętajcie, że nie musicie zakładać osobnego konta, tylko na telefonie logujecie się przy użyciu danych z założonego konta z wersji "desktop".

2. Przykładowe aplikacje mobilne do obstawiania: STS, Fortuna

W tej części tekstu przeczytacie, jaki zakres funkcji związanych z obstawianiem meczów znajduje się w aplikacjach udostępnianych przez rynkową czołówkę bukmacherów. Na start zapamiętajcie, że w każdej z tych apek możecie zarządzać pieniędzmi - to ważna cecha wspólna. Plus warto odnotować obecność powiadomień Push - zostaniecie poinformowani np. o zamkniętym zakładzie czy rozliczonym kuponie.

STS. Lista funkcjonalności jest długa i oprócz pełnej oferty typów obejmuje m.in.: Cash-Out, ekspresowe stawianie kuponu w opcji Szybki Zakład, Bezpieczny Zakład, Transmisje Live (!!!), statystyki dla różnych dyscyplin, dostęp do supportu bukmachera.

Fortuna. Tu też jest wszystko, czego powinniście oczekiwać od bukmacherskiej aplikacji: szybkie płatności, statystyki, szybkie zakłady, Match Tracker, streaming meczów (tak, tu również!) czy pełna oferta zakładów.

Dodajmy jeszcze, że aplikacje to jedna z opcji obstawiania na mobile’u. Bukmacherzy mają też swoje wersje przeglądarkowe, przystosowane do smartfonów. Jednak gra poprzez apkę jest o wiele łatwiejsza!

W kwestii programów do obstawiania meczy, mamy dokładnie te same opcje, co w wersji desktop. Możemy w aplikacji obstawiać wyniki meczów piłki nożnej, tenisa, koszykówki, siatkówki czy hokeja. A to przecież nie wszystko. Zawieranie zakładów w formie 1X2, na strzelone bramki lub linie punktowe under/over jest dostępne z każdego miejsca! Opcji gry jest, oczywiście, o wiele więcej. Swoją drogą, jeśli chcecie wiedzieć jak wyglądają, wspomniane wyżej, zakłady bukmacherskie na tenis ziemny, warto przeczytać artykuł na naszej stronie.

3. Promocje na obstawianie spotkań, a aplikacje do bukmacherów

Zdarza się, że zakłady bukmacherskie z aplikacją okazują się wyjątkowo korzystne - szczególnie jeśli myślimy o obstawianiu wyników meczów w aplikacji.

Niejednokrotnie serwisy uruchamiają promocje adresowane konkretnie do smartfonowych graczy. Tym samym napędzają mobilny ruch i przyzwyczajają użytkowników do grania w dowolnym miejscu po wyciągnięciu telefonu z kieszeni.

Chwali się tym chociażby STS, ale generalnie warto zaglądać do informacji na ten temat w poszczególnych serwisach. W kontekście obstawiania spotkań, bardzo łatwo natknąć się na premie związane z zakładami na Ligę Mistrzów, Ligę Europy, mistrzostwa świata i Europy czy na Ekstraklasę!

Poza tym, promocje powitalne działają też na obstawianie meczów w aplikacji do bukmacherki. To jest naprawdę istotna sprawa. Internetowi bukmacherzy przyznają użytkownikom promocje startowe i z nich można korzystać zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Warto o tym wiedzieć i dobrze jest się zainteresować, co można dostać za rejestrację w tym, czy innym serwisie.

W STS kod promocyjny to BCVIP. Dzięki niemu, możecie otrzymać bonus, który składa się z: premii 100% do 1230 zł po depozycie i freebetu w wysokości 29 zł. Do Fortuny kod do odkrycia jest na naszej stronie, a z nim dostajecie dostęp do bonusu w wysokości 100% do 1000 zł, nawet 125 zł w zakładzie bez ryzyka i 20 zł w ramach systemu FKP (Fortuna Klub Plus).

Do tego dochodzi szereg bonusów aktywnych non stop lub cyklicznie - a ich przykłady podaliśmy wyżej. One nie są związane konkretnie z mobilnością lub rejestracją, ale można z nich korzystać także na aplikacjach bukmachera do obstawiania. Warto więc być na bieżąco z promocjami u "buków". Dla przykładu, możecie z okazjonalnym bonusem zrealizować typowanie NHL. Więcej o nim przeczytacie na KodBonusowy.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

4. Czy apka bukmachera do obstawiania jest potrzebna?

Zacznijmy od prostego pytania: do czego właściwie potrzebne są aplikacje do obstawiania meczów? Z jednej strony odpowiedź jest oczywista: można za jej pośrednictwem tworzyć kupony, wygrywać kasę etc. To jasne. Jednak, czy na pewno aplikacja do zakładów bukmacherskich to coś, bez czego nie można żyć?

Nie ma przymusu gry na urządzeniach mobilnych, ale to jest po prostu wygodne. Jesteśmy do smartfonów przyzwyczajeni, nie boimy się zarządzać pieniędzmi przez telefon. A skoro aplikacja bukmachera do obstawiania wyników meczy gwarantuje bezpieczeństwo transakcji, to czemu z niej nie skorzystać?

Poza tym gra na komórce otwiera nowe możliwości. To m.in. bezproblemowe obstawianie na stadionie, hali sportowej czy w pubie podczas śledzenia transmisji. Aplikacja daje Wam dostęp do zakładów meczowych wszędzie tam, gdzie jest internet, czyli w niemal każdym miejscu.

skomentuj AplikacjeDoObstawianiaMeczów
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie