KodBonusowy.com pl

Zakłady Bukmacherskie Na Boks

przez Kod Bonusowy z
Zakłady Bukmacherskie Na Boks

Boks to jedna z najbardziej popularnych z punktu widzenia bukmacherskiego dyscyplin sportowych. Jest przy tym maksymalnie nieskomplikowana. Dwóch rywali naprzeciwko siebie, 3-drogowy system wygra/przegra/zremisuje i trochę modyfikacji w postaci zwycięstwa przed czasem.

W tym tekście zbieramy podstawowe informacje na temat możliwości, jakie w zakresie boksu dają Wam bukmacherzy. Ponadto, przygotowaliśmy podpowiedzi, którymi serwisami warto się, w tym celu, zainteresować.

Zapraszamy do lektury i już na wstępie życzymy powodzenia w obstawianiu.

Trzeba przyznać, że w boksie dzieje się w ostatnich latach sporo i jest co typować! Tak jest na pewno w Polsce - wzloty i upadki Szpilki, walki mistrzowskie Cieślaka czy Sulęckiego, a także mający jasny plan na przyszłość Kownacki. Walki zagraniczne również dawno nie były tak interesujące. Zwłaszcza w wadze ciężkiej: Joshua z turbulencjami, przyszłość Ruiza Jr., walka o prymat Wildera i Fury’ego. Nic tylko śledzić aktualności i obstawiać!

1. Jakie zakłady bokserskie są dostępne u polskich bukmacherów?

Zakłady bokserskie można obstawiać zarówno w trybie przedmeczowym, jak i na żywo. Pod tym względem ta dyscyplina nie różni się od piłki nożnej, koszykówki czy innych sportów walki, np. MMA.

Zasady rządzące się obstawianiem boksu są takie same, jak w przypadku innych zdarzeń. Z pewnością, rodzajów zakładów jest w tym przypadku mniej, niż w porównaniu np. z piłką nożną. Ogólna idea pozostaje jednak niezmieniona. Ponadto, prostota obstawiania powoduje, że gracze często sięgają po zakłady na urządzeniach mobilnych. Swoją drogą, na KodBonusowy opisywaliśmy już, jaka jest naszym zdaniem najlepsza aplikacja do zakładów bukmacherskich.

Poniżej umieszczamy listę, wraz z opisami, kategorii zakładów, jakie można obstawiać. To bardzo dobrze obrazuje, czego można spodziewać się po typach i zakładach bukmacherskich na boks.

1.1 Wynik walki

To oczywiście najpopularniejsza kategoria realizacji typów bokserskich. Dostępne opcje to wygrana zawodnika oznaczonego nr 1, X lub 0 oznaczające remis, wygrana zawodnika oznaczonego nr 2. W tym zakładzie nie jest ważne, czy walka zakończy się nokautem, technicznym nokautem, zwycięzcę wskażą sędziowie itd.

1.2 Liczba rund – mniej/więcej

W zakładzie bierzemy pod uwagę tylko rozpoczęte rundy. Obstawia się, do ilu rund dojdzie w trakcie pojedynku. Przykład: poniżej/powyżej 9.5 rund – połówka uniemożliwia remis.

1.3 Sposób zakończenia walki

W tych typach na boks przewidujemy, w jaki sposób dany zawodnik wygra walkę. Opcje są trzy. Pierwsza: zwycięzca wygrywa przez nokaut, techniczny nokaut lub dyskwalifikację przeciwnika. Druga: wygrana na punkty. Trzecia: remis.

1.4 Runda, w której dany zawodnik wygra walkę

Dość oczywista kategoria zakładów bukmacherskich na boks. W Fortunie występuje w dwóch wariacjach: wskazujemy konkretną rundę albo ich przedział, np. 1-3, 4-6 czy 10-12. Można także wskazać wygraną danego zawodnika na punkty, a więc rozstrzygnięcie po 12 rundach (o ile tyle jest zakontraktowanych) oraz remis.

W zakładzie bierze się oczywiście pod uwagę tylko rozpoczęte rundy. Bukmacher dopowiada jeszcze, że jeśli o wyniku zadecydują sędziowie, po odbyciu się wszystkich zakontraktowanych rund, to wszystkie typy w zakładzie są uznawane za przegrane.

Jak widzicie - reguły typowania są proste, ale taki jest też boks. Zakłady bukmacherskie, raz jeszcze to podkreślmy, mogą jednak (choć nie muszą) być szersze niż powyższa lista.

Ona daje jednak pewien obraz, czego się po bukmacherach spodziewać. Dla porównania zerknęliśmy jeszcze do STS i przykładową ofertę na ostatnią, rewanżową walkę Wilder - Fury. W zasadzie pokrywa się ona z teoretycznym zakresem typów opisanych w Fortunie.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

2. Gdzie obstawiać boks i czy można liczyć na bonusy?

Już po części odpowiedzieliśmy na to pytanie, bowiem wymieniliśmy z nazwy dwóch konkretnych bukmacherów. Oczywiście, kursy bukmacherskie na boks można znaleźć w każdym serwisie działającym w Polsce, ale STS i Fortuna to zdecydowanie czołowe firmy na krajowym rynku. W naszym portalu pisaliśmy już, gdzie znajdziecie najwyższe kursy u bukmacherów. Tam znajdziecie też potwierdzenie naszych rozważań.

Wskazujemy tych bukmacherów nie tylko po to, żeby podpowiedzieć Wam, gdzie typować boks. Podsuwamy te firmy, bo mają atrakcyjne oferty bonusowe. Poniżej więcej informacji o tym.

Pamiętajcie, żeby rejestrując się w poszczególnych serwisach, użyć naszych kodów promocyjnych.

W STS kod promocyjny to hasło: BCVIP. W STS-ie na bonus składa się pakiet: 100% do 1230 zł od pierwszego depozytu, a także freebet do maksymalnie 29 zł.

Kodu do Fortuny nie podajemy bezpośrednio, odkryjecie go w okienku na naszej stronie. W tym serwisie czeka na Was bonus 100% do 1000 zł, zakład bez ryzyka do wartości 125 zł oraz 20 zł w ramach programu FKP.

Zgarnij bonus na start do Fortuny!

Gdyby było to dla Was za mało, zawsze możecie sprawdzić u nas inne, i jak działają, kody promocyjne na zakłady bukmacherskie.

3. Gdzie oglądać boks?

Wiecie już, gdzie i jakie zakłady bukmacherskie na boks są dostępne. Co jednak z oglądaniem tej dyscypliny sportu?

Warto być na bieżąco z programem transmisji bukmacherów, którzy oferują streaming. Zaglądajcie w tym celu do STS-u, bo to jeden z takich serwisów. W Polsce, dzięki naprawdę prężnie działającej pod tym względem, w ostatnim czasie, Telewizji Polskiej (TVP Sport), można bez trudu oglądać na żywo nawet najgłośniejsze walki bokserskie.

Przykład? Pojedynek z grudnia 2019 roku, kiedy doszło do rewanżu na linii Joshua - Ruiz Jr. Boks w TVP to głównie efekt nawiązania współpracy państwowej stacji z Andrzejem Wasilewskim, czołowym polskim promotorem.

Po drugiej strony barykady mamy Polsat gdzie także znajdziemy transmisję z gal bokserskich. Jak widać - mamy na tym polu kilka opcji do wyboru.

skomentuj ZakładyBukmacherskieNaBoks
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie