KodBonusowy.com pl

Gotowe Kupony Bukmacherskie

przez Kod Bonusowy z
Gotowe Kupony Bukmacherskie

Interesują Was gotowe kupony bukmacherskie, ale nie wiecie jak je zdobyć lub jak je tworzyć? Na oba pytania poznacie odpowiedzi, dzięki KodBonusowy! Poniższy artykuł stworzyliśmy z myślą o tych graczach, których interesują profesjonalne kupony bukmacherskie - od tworzenia ich krok po kroku, aż po wybór odpowiedniego miejsca do obstawiania. Jeśli potrzebujecie gotowe kupony na dziś czy jutro - nasz tekst pomoże Wam w ich zdobyciu. Nie możecie się doczekać? My też, więc zaczynajmy!

1. Kupon u bukmachera - co to jest?

W internecie możecie znaleźć wiele informacji o kuponach bukmacherskich. Jedne są bardziej rzetelne, inne mniej. Część (głównie początkujących) użytkowników niejednokrotnie zastanawia się, czym jest kupon bukmacherski? Czy jest to specjalny termin, dlaczego tak rzadko się o tym słyszy? Tych, którzy mają wątpliwości - pragniemy uspokoić. Jesteśmy pewni, że chociaż raz spotkaliście się z tym pojęciem, nawet jeśli nie używaliście tej terminologii.

Najczęściej mówimy o zakładach bukmacherskich pojedynczych, akumulowanych, systemowych… Bukmacherzy oferują również mnóstwo zakładów "dodatkowych", takich jak handicapy, obstawianie bramek czy zakłady over/under. Nie zapominajcie też o sportach wirtualnych, które możecie wrzucić na swoim kuponie. Na zakładach możecie grać zarówno stacjonarnie, jak i na desktopie czy urządzeniu mobilnym. Ostatni ze sposobów jest coraz bardziej popularny. Do którego z serwisów, gdzie dostępne są zakłady bukmacherskie aplikacja mobilna jest dostępna? Opisaliśmy to na KodBonusowy i postaraliśmy się wybrać najlepszą.

Obstawiaj kupony z bonusem od Fortuny!

Wracając jednak do naszego głównego tematu. Kupon bukmacherski to nic innego jak zbiór postawionych przez Was zakładów. Można więc powiedzieć, że kupon składa się z zakładów bukmacherskich. Przeglądając niejedno forum, można zauważyć, że kupony bukmacherskie (często wygrane) są wstawiane przez użytkowników, a Ci wymieniają się opiniami na temat swoich przewidywań.

2. Rodzaje kuponów bukmacherskich

Wielu graczy zastanawia się również, jakie rodzaje kuponów bukmacherskich są dostępne w portalach z zakładami. Wychodzimy temu naprzeciw i prezentujemy Wam najważniejsze informacje o najpopularniejszych kuponach bukmacherskich.

2.1 Kupon SOLO u bukmachera

Jest to podstawowy rodzaj kuponu, jaki mamy dostępny u bukmachera. Często jest nazywany przez graczy kuponem “singlem”. Jak sama nazwa wskazuje jest to kupon rodzaju pojedynczego, to znaczy, że dodajemy na nim tylko jedno zdarzenie. Obliczenie potencjalnej wygranej na zakładzie jest w tym przypadku bardzo proste: wystarczy, że postawioną kwotę przemnożymy przez kurs na zdarzenie, a także przez współczynnik, który odpowiada za uwzględnienie 12% podatku.

2.2 Kupon AKO u bukmachera

Kupon AKO lub inaczej mówiąc - akumulowany - jest najpopularniejszym z dostępnych u bukmacherów. Kursy na zdarzenia na takim kuponie ulegają przemnożeniu, co w praktyce oznacza, że użytkownik ma szansę na duże wygrane, ponieważ system obliczenia wygranej jest w tym momencie dla niego bardzo korzystny: stawka jest mnożona przez współczynnik uwzględniający podatek, a także kursy kolejnych zdarzeń (które również są przez siebie mnożone) aż do ostatniego zdarzenia występującego na kuponie.

Co oczywiste, na kuponach AKO możecie umieszczać zdarzenia wedle swojego uznania. Wyjątek stanowią zakłady w obrębie jednego eventu. Większość bukmacherów uniemożliwia zawarcie kuponu AKO na dwa (lub więcej) zdarzeń dotyczących, np. jednego meczu.

Wobec tego, że kupony AKO cieszą się dużą popularnością u bukmacherów, wielu z nich decyduje się na wprowadzanie specjalnych promocji związanych z obstawianiem kuponów akumulacyjnych na zakładach bukmacherskich. Do firm oferujących bonusy na kupony AKO należą, między innymi, liderzy branży bukmacherskiej czyli STS oraz Fortuna.

2.3 Kupon KOMBI u bukmachera

Ostatnim, bardzo popularnym rodzajem kuponu u bukmachera, jest zakład KOMBI. Łączy on w sobie właściwości kuponów SOLO oraz AKO. Polega on na obstawianiu zdarzeń “blokami”. Każdy blok, co oczywiste, może składać się zarówno z singli, jak i zakładów akumulujących. Następnym krokiem jest obstawienie systemu, w jakim nasz zakład KOMBI u bukmachera będzie rozliczony. Jeśli zastanawialiście się, czym u bukmacherów jest system “4 z 6” czy “3 z 12” to właśnie poznaliście odpowiedź: jest to powiązane z kuponami KOMBI.

Obstawianie zakładów blokami pozwala na zwiększenie szans na potencjalną wygraną. W zależności od wyboru systemu, w jakim Wasz kupon KOMBI będzie zagrany, obliczana jest ilość możliwych kombinacji. Na każdą z nich możemy postawić dowolną kwotę. Zasada obliczania wygranej jest w tym przypadku zbliżona do kuponu AKO. Tutaj polega ona na przemnożeniu przez siebie bloków, stawki oraz - co oczywiste - współczynnika uwzględniającego podatek. Jako, że jest to system gry u bukmachera, który należy do bardziej zaawansowanych, zalecane jest jego stosowanie przez bardziej doświadczonych graczy.

3. Jak tworzyć kupony bukmacherskie?

Zanim przejdziemy do głównego tematu, czyli informacji, gdzie możecie znaleźć i zawrzeć gotowe kupony bukmacherskie, coś dla tych, którzy chcą samodzielnie nauczyć się tworzenia pewnych kuponów bukmacherskich.

Kupony bukmacherskie na dziś, jutro i na weekend stworzycie bez problemu sami, od podstaw. Wystarczy, że wejdziecie na stronę interesującego Was bukmachera. Przede wszystkim - musicie się zarejestrować w danym portalu. Gdy już to uczynicie i dokonacie niezbędnych formalności, czyli weryfikacji danych i wpłaty depozytu na konto, możecie przystąpić do tworzenia kuponu bukmacherskiego.

Następnie, przechodzicie do interesującej Was sekcji zakładów bukmacherskich i możecie dodawać takie zdarzenia, jakie tylko chcecie! Pamiętajcie - grajcie rozważnie. Dodawanie wielu, niesprawdzonych typów nie pomoże Wam w zgarnięciu większej sumy pieniędzy. Ba, zdecydowanie to Wam przeszkodzi! Nie bez przyczyny, najlepsze kupony bukmacherskie zawierają maksymalnie kilka zdarzeń. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większa szansa, że Wasze obstawianie zakończy się niepowodzeniem.

Bądźcie też ostrożni z wybieraniem “pewniaków”. Profesjonalne typy bukmacherskie najczęściej unikają tego typu zdarzeń. Zakłady, które są obarczone kursem nieco powyżej 1.00 mogą przysporzyć Wam więcej kłopotów niż korzyści. Z drugiej strony - nie ma też co dodawać zbyt dużo wysokich kursów. Jak najbardziej, zakłady bukmacherskie potrafią być nieprzewidywalne i, od czasu do czasu, można zagrać na zdarzenie o wysokim przeliczniku. Nie myślcie jednak, że częste granie po wysokich kursach przyniesie Wam duże zyski.

Oczywiście, żeby mieć pewność, że te typy bukmacherskie, które gracie na kuponie są sprawdzone, najlepiej poprzeć je analizą. W tym celu trzeba sprawdzić ostatnie wyniki danego zespołu czy zawodnika. Warto również poczytać co nieco o ostatnich wydarzeniach wokół dyscypliny czy obstawianego zespołu. Często jest tak, że niektóre sytuacje mogą wpłynąć na ostateczny wynik zdarzenia.

Oczywiście - macie możliwość tworzenia kuponów w różny sposób - z jednym zakładem, dwoma, trzema, w systemie... O ile klasyczne zakłady pojedyncze czy akumulowane wydają się sprawą jasną praktycznie dla każdego gracza, o tyle to jak grać kupon Maxikombi, nie zawsze jest jasne. Na KodBonusowy przygotowaliśmy poradnik na ten temat.

4. Gotowe kupony znajdziesz na KodBonusowy!

Jeśli jednak nie chcecie poświęcać wiele czasu na własną analizę, zawsze możecie wykorzystać propozycje od KodBonusowy. Nasz portal codziennie analizuje wiele wydarzeń ze świata sportu, polityki oraz rozrywki. Staramy się przygotowywać nasze zestawienia w sposób bardzo rzetelny, a przewidywania popieramy twardymi dowodami, czyli po prostu - zgromadzonymi statystykami.

Typy od KodBonusowy mogą Wam pomóc stworzyć kupony bukmacherskie na dzisiaj, jutro i inne dni tygodnia - wszystko według, co oczywiste, waszych potrzeb. Można więc powiedzieć, że dostajecie od nas gotowe kupony bukmacherskie - a właściwie zdarzenia, które wystarczy dodać do tego kuponu. Jak najbardziej, pamiętajcie żeby też znaleźć własne podejście do tematu. Nikt nie jest nieomylny - my także. Wiemy, że zdarza nam się popełniać błędy. Tak, jak już pisaliśmy - doskonale wiemy jak nieprzewidywalne potrafią być czasami zakłady bukmacherskie.

Staramy się jednak Wam pomóc w przygotowaniu kuponów na dzisiaj, jutro… Kupony za zakłady za darmo dostajecie od KodBonusowy. Pozostaje jednak pytanie, gdzie je zawrzeć?

5. Gdzie warto grać kupony bukmacherskie? STS, Fortuna i inne

Niezależnie od tego, czy posiadacie płatne czy darmowe kupony - zagracie je u każdego bukmachera. Są jednak serwisy, gdzie możecie zagrać kupony bukmacherskie z bonusem. To portale STS oraz Fortuna. W obu z nich macie możliwość zgarnięcia atrakcyjnych premii powitalnych - wystarczy, że użyjecie naszych kodów promocyjnych.

Żeby uzyskać bonus powitalny na kupony w STS, wystarczy, że wpiszecie kod BCVIP podczas rejestracji. Jeśli interesuje Was promocja na start w Fortunie - najpierw musicie odkryć kod, który jest dostępny na naszej stronie. Gdy to zrobicie, Wasz kod promocyjny do tego portalu zostanie uzupełniony za Was w sposób automatyczny.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

Warto śledzić na bieżąco informacje związane z tymi bukmacherami. Niejednokrotnie, promocje ograniczone czasowo pozwalają na realizację gotowych kuponów w STS czy Fortunie (dzisiaj lub jutro) z bonusem. Ba, zarówno Fortuna, jak i STS oferują Wam często darmowe kupony - a właściwie - darmowe zakłady. Możecie dostać środki na grę, lub zwrot z przegranego kuponu. Wszystko zależy od rodzaju promocji - czy jest to freebet czy cashback. U obu tych bukmacherów macie też szeroki dostęp do płatności - karta, przelew, portfele elektroniczne... O tym jak działa, chociażby, płatność kartą u bukmachera przeczytacie na KodBonusowy.

6. Darmowe kupony bukmacherskie - konkurs od KodBonusowy!

Gdybyście chcieli potrenować tworzenie kuponów bukmacherskich, zawsze możecie spróbować swoich sił w naszym konkursie typerskim! W nim dostajecie kupon na zakłady - i to za darmo! Co prawda, nie dodajecie do niego zdarzeń samodzielnie, ale podstawowa czynność, czyli analiza, to już Wasze zadanie!

Każdego dnia dostajecie gotowe kupony bukmacherskie na dzisiaj i obstawiacie, a jest o co walczyć. Do zgarnięcia macie atrakcyjne nagrody, a warto brać udział w naszym konkursie, bo jest on zupełnie darmowy! Jeśli chcecie potrenować tworzenie kuponów - jest to idealna okazja. Kto wie, być może dojdziecie do takiej perfekcji, że sami będziecie prezentować gotowe kupony bukmacherskie innym graczom?

skomentuj GotoweKuponyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie