KodBonusowy.com pl

Bukmacher z Cashbackiem

przez Kod Bonusowy z
Bukmacher z Cashbackiem

Użytkownicy zakładów bukmacherskich bardzo często szukają serwisów, które oferują mnóstwo kategorii do obstawiania. Cenią sobie różnorodność i wygodę. Często jest jednak tak, że nasze kupony okazują się przegrane - nie zawsze da się przecież wygrywać. W tym przypadku przyda się dostępność bonusu cashback u bukmachera. Na czym polega promocja cash back w zakładach bukmacherskich? W poniższym tekście odpowiemy na to pytanie, a także podpowiemy Wam, który bukmacher z cashbackiem jest najlepszy!

1. Co to jest cashback?

Niezależnie, czy korzystacie z zakładów bukmacherskich czy robicie często zakupy w jednym ze sklepów (stacjonarnych lub internetowych) - promocja cashback polega, mniej więcej, na tym samym. Jest to nic innego jak zwrot gotówki. W przypadku usług możemy mówić o zwrocie części gotówki za wydane pieniędzy w ramach kosztów za tę usługę. Podobnie jest z zakładami bukmacherskimi - firma zwraca Wam po prostu określoną kwotę pieniędzy. Jak widzicie, zasada działania cashbacku na zakładach bukmacherskich oraz w pozostałych miejscach jest bardzo podobna.

2. Na czym polega cashback na zakłady bukmacherskie?

Bez wątpienia, promocje bukmacherskie na start to coś, czego najczęściej szukają potencjalni, nowi użytkownicy serwisów z zakładami. Jednym z rodzajów promocji, nie tylko powitalnych, może być opisywany w tym tekście cashback. Na czym on polega?

Cashback u bukmachera to nic innego jak zakład bez ryzyka. Oznacza to, że bukmacher zwróci Wam pieniądze za postawiony kupon. Kiedy tak się dzieje? Jeśli Wasz zakład u danego bukmachera okaże się przegrany. Promocja jest, najczęściej, dostępna w ramach premii powitalnej danego serwisu bukmacherskiego. Oczywiście, żeby Wasz kupon został zaliczony do promocji cash back u bukmachera musi spełnić określone warunki. Te mogą się różnić w zależności od wybranego serwisu - podobnie jak warunki obrotu zwróconą kwotą. To działanie jest potrzebne byście mogli nią swobodnie operować - dopóki tego nie zrobicie, pieniądze będą znajdować się na waszym koncie bonusowym. Jak prezentują się te warunki w przypadku cashbacku? Przedstawimy je Wam na przykładzie dwóch, najlepszych polskich firm bukmacherskich - Fortuna oraz STS.

3. Najlepszy cashback u bukmacherów

Tak, jak wspomnieliśmy, do grona topowych serwisów z zakładami bukmacherskimi w Polsce zaliczają się portale Fortuna oraz STS. Słowem wstępu, pragniemy Wam przypomnieć, że w opisywanych portalach możecie zgarnąć atrakcyjne premie powitalne przy zastosowaniu kodów promocyjnych od serwisu KodBonusowy. W przypadku STS jest to hasło premiowe BCVIP, które należy wpisać podczas rejestracji w tym serwisie. Dla porównania, do Fortuny musicie użyć naszego linku rejestracyjnego. To działanie spowoduje aktywację specjalnej promocji powitalnej na Waszym koncie gracza. Jest to bonus, który nie jest dostępny w standardowej ofercie dla użytkowników. Wracając jednak do kwestii cashbacku.

U legalnego bukmachera Fortuna, bonus cashback to jedna z części promocji powitalnej. U tego bukmachera możecie zyskać zakład bez ryzyka nawet do 210 PLN - jest to jedna z najwyższych ofert bukmacherskich na polskim rynku hazardowym. Zaletą jest to, że Fortuna oferuje Wam mnóstwo metod płatności - w tym te najczęściej wykorzystywane, czyli kartę czy klasyczne przelewy online. Gdybyście byli zainteresowani, jak działa wpłata kartą do bukmachera - opisaliśmy to na KodBonusowy. Promocja cashback jest związana z Waszym pierwszym kuponem zawartym na koncie w portalu eFortuna. Warunek jest prosty - jeśli Wasze pierwsze obstawianie odbędzie się za kwotę co najmniej 238 złotych - dostaniecie 210 PLN w ramach cashbacku u bukmachera Fortuna. Po otrzymaniu zwrotu, musicie obrócić przyznaną premią, zanim będziecie mogli wypłacić pieniądze z powrotem na konto depozytowe. Oznacza to, że musicie skorzystać ze swojego cashbacku na zakłady bukmacherskie.

Odkryj kod i zgarnij premię powitalną w Fortunie!

W drugim z opisywanych portali nie dostaniecie na start zakładu bez ryzyka. Jednak możecie liczyć na promocje cashback w STS w ramach ograniczenia czasowego. Jedną z nich jest oferta “Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”. Oznacza to, że jeśli Wasze obstawianie sportów wirtualnych zakończy się niepowodzeniem, bukmacher zwróci Wam pieniądze. Jak je otrzymać?

Przede wszystkim musicie skorzystać z zakładów na sporty wirtualne. Wasz kupon musi mieć minimalny kurs ogólny 1.90. Warunkiem otrzymania maksymalnego bonusu 20 PLN jest zagranie w ciągu jednej doby za kwotę 22.73 PLN. Postawiona kwota jest mnożona przez współczynnik 0.88 (czyli uwzględniający podatek), a otrzymana wartość to kwota Waszej premii.

Przykładowo: jeśli postawicie 10 PLN - otrzymacie 8.80 PLN w ramach kwoty bonusowej. Oczywiście, nie musicie zawierać od razu zakładów za określoną sumę. Może to być, na przykład, pięć kuponów po 3 PLN, żeby kwota, służąca do obliczenia wartości bonusu, wynosiła 15 PLN.

Cashback u bukmachera STS jest dostępny także na sekcję BetGames - znajdziecie tam, między innymi, legalny poker internetowy w Polsce. Oprócz tego, znajdziecie też grę w wojnę oraz bakarat. Wasze obstawianie w BetGames od STS, w ciągu pierwszej doby od momentu rejestracji, również zakończy się kwalifikacją do premii “Pewnego startu”. Warunki otrzymania i obliczania bonusu są dokładnie takie same, jak w przypadku sportów wirtualnych od STS.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 1660 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 1560 PLN

4. Gdzie warto skorzystać z cashbacku u bukmachera? Podsumowanie

Oczywiście, opisane bonusy cashback to nie jedyne, jakie znajdziecie w podanych portalach. Cashback u bukmacherów to zdecydowanie szersza kategoria, a opisane przez nas premie to tylko przykłady tego, czego możecie się spodziewać w topowych portalach do obstawiania, czyli serwisach Fortuna oraz STS. Można więc powiedzieć, że bukmacher z cashbackiem to dobry bukmacher. Dlaczego?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Portal, który oferuje Wam taki rodzaj promocji pozwala Wam na zminimalizowanie strat w waszym premierowym obstawianiu. Najlepsze serwisy zdają sobie sprawę z tego, że możecie jeszcze nie mieć odpowiedniej wprawy, bądź doświadczenia, które pozwoliłoby Wam na skuteczną grę.

Jak najbardziej, jest to także sposób bukmacherów na przyciągnięcie nowych graczy, a nie ma przecież lepszej metody niż promocje. To zawsze przyciąga użytkowników. I to nie tylko portali do obstawiania.

skomentuj BukmacherZCashbackiem
Komentarze (3)
Stanisław Majewski
Stanisław Majewski około 3 lata temu
Wiadome, ze Fortuna to top:) w STS dostaniesz bonus bez wpłaty, a cashback okazjonalnie - tak jak napisane jest w artykule. Nie ma na co narzekać;)
Graj odpowiedzialnie