KodBonusowy.com pl

Najlepsze Zakłady Bukmacherskie Live

przez Kod Bonusowy z
Najlepsze Zakłady Bukmacherskie Live

Gdzie są dostępne najlepsze zakłady bukmacherskie live? Co obstawiać na żywo u topowych bukmacherów? Obstawianie zakładów przedmeczowych opiera się w głównej mierze na analizie dostępnych statystyk oraz ostatnich wyników. W grę wchodzi również sympatia lub antypatia do konkretnych zespołów oraz zawodników. Zakłady bukmacherskie live to zupełnie inny rodzaj obstawiania. Tutaj dysponujemy bowiem wiedzą na temat tego, co aktualnie dzieje się na arenie zmagań. Jakie możliwości oferuje nam obstawianie zakładów bukmacherskich na żywo?

1. Na czym polega obstawianie live?

Co to są zakłady live? Jak się one odbywają? Wielu początkujących graczy często zadaje pytanie o podstawowe działanie zakładów bukmacherskich na żywo. W związku z tym, kilka słów wprowadzenia oraz wyjaśnienia, co to są zakłady live. Jest to sekcja obecna niemal we wszystkich znaczących serwisach bukmacherskich. Jest specjalnie zaprojektowana w taki sposób, żeby gracz mógł śledzić statystyki ze zmagań, a czasem oglądać transmisję w czasie rzeczywistym. Zakłady bukmacherskie na żywo są bardzo dynamiczne. Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Gracz obserwuje zmagania, typuje zdarzenia, które jego zdaniem wystąpią w meczu, a następnie obstawia zakład na żywo. W ten sposób możecie np. zrealizować swoje typy bukmacherskie na Polska - Belgia, czyli drugi mecz Polaków w Lidze Narodów w 2022 roku.

2. Jak obstawiać zakłady bukmacherskie na żywo?

Wiemy już, co to są zakłady na żywo oraz jak działają. Sposobów obstawiania live jest kilka. Częstym zjawiskiem jest granie na „intuicję”, gdy oglądamy dane wydarzenie. Cóż, ten sposób - jak się pewnie domyślacie - nie zawsze przynosi zamierzone efekty, tym bardziej jeśli obstawiamy bez wcześniejszej analizy. Obstawianie meczów na żywo ma wiele wspólnego z klasycznym graniem na zakładach bukmacherskich. Bardzo często jest tak, że trafna analiza przed spotkaniem pozwala nam na bardzo dobre przewidywanie rezultatu w trakcie zakładów live.

Dla przykładu: Przed meczem analizujecie, że drużyna "A" najwięcej bramek strzela w ostatnim kwadransie pierwszej połowy. W związku z taką statystyką, bukmacher nie umieszcza wysokiego przelicznika na to zdarzenie. Mimo to, wciąż liczycie, że ten zakład ma szansę powodzenia. W tej sytuacji możecie poczekać na zakłady live na tę rywalizację.

W przypadku, gdy pierwsze minuty spotkania nie ułożą się po myśli drużyny "A", wówczas kurs na bramkę, we wspomnianym, ostatnim kwadransie pierwszej połowy może ulec podwyższeniu. Jeśli wasz zakład live okaże się zwycięski, zgarniecie jeszcze więcej niż w ramach obstawiania przedmeczowego, tego samego zdarzenia. Oczywiście, to tylko przykład i nie zawsze tak jest, lecz jednocześnie pokazuje to, że obstawianie zakładów sportowych live ma sens - tym bardziej jeśli czekacie na wyższy przelicznik jednego ze zdarzeń.

Warto też powiedzieć nieco więcej na temat tego, jak obstawiać live od strony technicznej. Sama mechanika obstawiania nie różni się od zakładów przedmeczowych. Wybieramy interesującą nas sekcję wydarzeń, kurs, który odpowiada typowanym przez nas zdarzeniom, klikamy i dodajemy go do kuponu. Tworzenie zakładów combi w ofercie na żywo jest możliwe, ale spotkamy tu pewne ograniczenia. Nie możemy mieszać ze sobą niektórych wydarzeń, a samo obstawienie kuponu live może potrwać nawet kilkadziesiąt sekund.

Wszystko za sprawą opóźnienia. Jak już mówiliśmy, zakłady bukmacherskie na żywo są bardzo dynamiczne. Kursy zmieniają się tutaj co kilka, kilkanaście sekund. W związku z tym, obstawianie kuponu live wiąże się z opóźnieniem. Jeśli w kilkunastosekundowym oknie nie wystąpią zmiany kursów, nasz zakład zostanie przyjęty.

Zyskaj premię na zakłady w Fortunie!

W sytuacjach kluczowych, obstawianie jest wyłączone, tak aby gracz nie miał możliwości postawienia zakładu w momencie, gdy już wie, co się za chwilę wydarzy. Niemniej jednak, dobry refleks pozwala czasami zmieścić się w oknie i postawić niemal pewny zakład live. Oczywiście, nie ma sprawdzonego sposobu, jak obstawiać zakłady bukmacherskie żeby wygrać. To samo tyczy się zakładów na żywo. Na naszym portalu przeczytacie sposoby, jak robić, żeby zwiększyć swoje szanse, jednak nie ma sposobu, który jest pewny w 100%.

3. Zakłady bukmacherskie live - główne zalety

Typowanie przedmeczowe opiera się wyłącznie na statystykach. Często nie znamy jednak pewnych faktów, które mogą mieć istotne znaczenie na przebieg meczu, np. skład zespołu, formację, ewentualne kontuzje. Nawet najpewniejsze sportowe typy bukmacherskie nie zastąpią nam przejrzystości sytuacji, którą dostaniemy w przypadku obstawiania, aktualnie trwających, wydarzeń. Obstawianie i typowanie live opiera się na klarownych informacjach. Znamy składy oraz widzimy przebieg spotkania. Już w pierwszej fazie meczu możemy wyłapać pewne czynniki, które sprawią, że nasze typowanie na żywo będzie różniło się od oczekiwań przedmeczowych.

Rodzi się zatem bardzo istotne pytanie. Jak skutecznie obstawiać zakłady live? Jedyną rozsądną odpowiedzią jest praktyka. Im więcej wydarzeń sportowych oglądamy, tym większa jest nasza wprawa w rozczytywaniu gry oraz typowaniu nadchodzących wydarzeń. Co więcej, typując wygraną drużyny, która zwykle strzela bramki w drugiej części meczu, możemy liczyć na znacznie wyższe kursy. Każda minuta utrzymującego się wyniku to kolejna zmiana na naszą korzyść - wspomnieliśmy o już we wcześniejszym fragmencie tego artykułu.

Bardzo istotną zaletą są także promocje. Bukmacherzy często promują typowanie na żywo oferując nam ciekawe oferty specjalne, np. zakład bez ryzyka lub premię kursową. Reasumując, wybierając zakłady bukmacherskie live oraz dysponując pewną wprawą w tej dziedzinie, możemy zagwarantować sobie znacznie większe wygrane.

Jednak czasami jest też tak, że typujecie na żywo, ale boicie się obstawiać zakłady. Często nie macie też pomysłu, jakie zdarzenie dodać do potencjalnego kuponu live u bukmachera. U liderów rynku macie do wyboru mnóstwo kategorii zakładów live do obstawiania. W STS zakłady na żywo to kilkadziesiąt kategorii - dokładnie tyle samo, ile dostaniecie w ramach obstawiania pre-match. Podobnie jest w Fortunie. Zakłady bukmacherskie na żywo to bardzo obszerna kategoria. Dodatkowo, zarówno w STS oraz Fortunie macie dostępną zakładkę z wynikami na żywo. Zakłady bukmacherskie live dzięki temu staną się dla Was jeszcze prostsze, bo macie wówczas jeszcze więcej interesujących Was informacji w jednym miejscu.

4. Minusy obstawiania zakładów na żywo

Czy zakłady bukmacherskie w trybie live bet mają jakiekolwiek wady? Tak, wspomnieliśmy o nich odpowiadając na pytanie o to, jak obstawiać na żywo. Musimy pamiętać o opóźnieniach w przyjmowaniu kuponów. Żeby kupon został zaakceptowany, często musimy poczekać kilka, a nawet kilkanaście sekund. Każda zmiana kursu w tym momencie sprawia, że nasz zakład zostanie odrzucony. Wielu bukmacherów proponuje opcje wniesienia zakładu z akceptacją ewentualnej zmiany kursu. Opóźnienia to w zasadzie jedyny minus jaki możemy wymienić.

5. Gdzie znajdziemy najlepsze zakłady live?

Czas przejść do meritum, oraz wskazać najlepsze zakłady live dostępne na polskim rynku bukmacherskim. Zastanawiacie się, którego bukmachera wybrać, tak, żeby być zadowolony z zakładów bukmacherskich na żywo? Samych bukmacherów szczegółowo opisujemy na naszej stronie. Jak natomiast wygląda sprawa w przypadku zakładów live?

Wielu graczy w roli lidera wymienia serwis STS. Znajdziemy tu rozbudowaną sekcję oraz opcję STS TV, dzięki której możemy oglądać wiele spotkań na żywo. Ponadto, wybierając zakłady bukmacherskie live w STS możemy zapewnić sobie atrakcyjny bonus powitalny. Z kodem BCVIP podanym przy rejestracji, nowi gracze otrzymują dostęp do ekskluzywnej oferty: 29 PLN bez depozytu za samą rejestrację oraz premia 100% do 1230 PLN przy pierwszej wpłacie.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 1660 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 1560 PLN

Analizując renomowane zakłady bukmacherskie na żywo, warto uwzględnić także serwis Fortuna. Tutaj również możemy liczyć na wszechstronną i przejrzystą sekcję oraz wiele ciekawych promocji. Kolejnym atutem jest fakt, że oferta na zakłady bukmacherskie live w Fortunie wiążą się z atrakcyjnym bonusem na start. Za samą rejestrację otrzymamy 20 PLN bez depozytu w ramach programu lojalnościowego. Ponadto, przy pierwszej wpłacie otrzymujemy premię 100% do 2000 PLN, a nasz pierwszy obstawiony zakład po dokonaniu wpłaty będzie zakładem bez ryzyka o wartości 210 PLN. Oczywiście możemy skorzystać tej promocji także w ofercie live.

Jak widzicie, kody polecające przydają się nie tylko łowcom okazji związanych z zakupami, ale i użytkownikom portali do obstawiania. Nie zapomnijcie o tym, ponieważ pomoże Wam to w odbiorze atrakcyjnych premii powitalnych.

6. Czy warto obstawiać zakłady bukmacherskie live?

Zakłady bukmacherskie na żywo cieszą się ogromną popularnością. To propozycja dla osób o analitycznym umyśle, a także dla typerów, którzy chcą zapewnić sobie większe emocje podczas oglądania ulubionych spotkań. Znając sprawdzone sposoby na obstawianie live, gracz może zagwarantować sobie znacznie większe wygrane. Co więcej, najlepsze zakłady bukmacherskie live są dostępne za pośrednictwem aplikacji mobilnej, co znacznie ułatwia zawieranie kuponów.

skomentuj NajlepszeZakładyBukmacherskieLive
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie