KodBonusowy.com pl

Podwójna Szansa u bukmachera

przez Kod Bonusowy z
Podwójna Szansa u bukmachera

Jeśli zastanawiacie się, jak działa “podwójna szansa” u bukmachera to jesteście w odpowiednim miejscu. Za chwilę wszystko Wam dokładnie wytłumaczymy na konkretnych przykładach. Dlatego, że wiele legalnych, polskich portali oferuje ten rodzaj obstawiania. Gdzie znaleźć zakłady bukmacherskie na podwójną szansę? Co to jest? Odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące tego sposobu gry u bukmachera zawarliśmy w poniższym artykule. Przeczytajcie i sprawdźcie je!

1. Zakład “Podwójna Szansa” - co to jest?

Zacznijmy od podstawowej kwestii, czyli wytłumaczenia, czym są zakłady bukmacherskie na podwójną szansę. Jest to jeden z rodzajów obstawiania, który możecie znaleźć w ramach zdarzeń dodatkowych interesującego Was meczu.

Bukmacherzy chętnie proponują swoim użytkownikom obstawianie na podwójną szansę. Da się zauważyć, że coraz większe grono graczy decyduje się na ten rodzaj rozgrywki, ponieważ znacznie zmniejsza on ryzyko niepowodzenia kuponu. Oczywiście, niesie to za sobą nieco niższe kursy niż na “pełne” zdarzenie, jednak nie zraża to użytkowników. Tym bardziej, że jest kilka kategorii zakładów “podwójna szansa” u bukmacherów, więc gracze mają z czego wybierać.

Warto też dodać, że zakłady na podwójną szansę możecie obstawiać zarówno w formie pre-match, jak i na żywo. Gdybyście chcieli dowiedzieć się, gdzie znaleźć najlepsze zakłady bukmacherskie live, sprawdźcie nasz artykuł na ten temat.

2. Rodzaje zakładów “Podwójna szansa”

Jak wspomnieliśmy wyżej, zakłady bukmacherskie na podwójną szansę to kategoria obstawiania, która oferuje kilka rodzajów zdarzeń w portalach hazardowych. Postanowiliśmy zebrać je w jednym miejscu, żebyście poznali wszystkie, najważniejsze informacje związane z każdym z nich.

2.1 Podwójna szansa na wynik meczu

Pierwszy z rodzajów zakładów na podwójną szansę to zakład na wynik spotkania z tzw. “podpórką”. Na czym polega zakład “podwójna szansa” w tym przypadku?

Jak działa zakład podwójna szansa" na wynik meczu? Przykład: "

  • Chcecie obstawić mecz Lech Poznań vs Legia Warszawa.
  • Nie macie jednak pewności, która z drużyn wygra to spotkanie, lecz jesteście pewni, że nie padnie remis w tej rywalizacji.
  • Wobec tego decydujecie się na zakład na “podwójną szansę” na końcowy wynik meczu. Opcję, którą powinniście wybrać to “1/2”.
  • Zakład zakończy się dla Was powodzeniem, jeśli mecz wygra Lech lub Legia.

W identyczny sposób zostają rozliczone zakłady 1/X oraz X/2. Jest to bezpieczniejsze rozwiązanie obstawiania 1X2, co oczywiście przekłada się w tym wypadku na niższe kursy bukmacherskie na podwójną szansę.

Zakłady na podwójną szansę mogą być jedną z opcji przy realizacji swoich przewidywań na mecze np. reprezentacji "Biało-czerwonych" w piłce nożnej. Czy warto grać to zdarzenie? Sprawdźcie typy bukmacherskie na Polska - Walia przygotowane przez ekspertów serwisu KodBonusowy i przekonajcie się sami!

2.2 Podwójna szansa - 1. połowa lub mecz

W tym przypadku macie możliwość zagrania jednej z trzech opcji: “1-1”, “X-X”, “2-2”. Co one oznaczają? Zakłady na podwójną szansę na 1. połowę lub mecz polegają na tym, że dajecie sobie… dwie szanse na powodzenie Waszego zakładu. Jeśli obstawiacie kupon, na którym dodacie zdarzenie “1-1”, oznaczać to będzie, że zakończy się ono dla Was powodzeniem, jeśli drużyna gospodarzy wygra pierwszą połowę lub całe spotkanie. Analogicznie sytuacja wygląda w przypadku remisu oraz prowadzenia/zwycięstwa gości.

Można wręcz napisać, że jest to uproszczona wersja obstawiania 1X2, ponieważ już po pierwszej połowie może się okazać, że Wasz kupon jest “wygrany”. Jeśli jednak po tym czasie, wynik nie będzie dla Was “satysfakcjonujący”, możecie oczekiwać na końcowy rezultat - dopiero wtedy kupon zostanie rozstrzygnięty.

2.3 Zakłady bukmacherskie HT/FT

Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób w tym miejscu zadaje sobie pytanie - zakłady HT/FT? Co to znaczy?

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

"HT" i "FT" to skróty od angielskich słów “half-time” oraz “full-time”, które oznaczają - odpowiednio - 1. połowę oraz koniec meczu. Zakłady na HT/FT to nic innego jak zakłady na wynik po pierwszej połowie oraz po zakończeniu meczu. W przeciwieństwie do zakładu na pierwszą połowę lub wynik końcowy, w tym przypadku od końcowego powodzenia zdarzenia będą zależeć wyniki obu połów.

Jak postawić zakład bukmacherski HT/FT? Przykład:

  • Obstawiacie mecz Real Madryt - FC Barcelona.
  • Waszym zdaniem, po pierwszej połowie będzie prowadził Real Madryt, ale ostatecznie zwycięży Blaugrana.
  • Oznacza to, że chcąc obstawiać zakłady bukmacherskie HT/FT na ten mecz, musicie zaznaczyć opcję 1/2.

Jak najbardziej, w swoich zakładach możecie uwzględnić również remis. Łącznie macie do wyboru jedną z dziewięciu kombinacji w ramach zakładów bukmacherskich na HT/FT na poszczególne zdarzenie.

Oczywiście, jest to rodzaj zakładu, którego nie doświadczycie we wszystkich sportach drużynowych. Jednym z nich jest, chociażby, koszykówka, gdzie o remis jest bardzo trudno. Wobec tego, bukmacherzy raczej unikają wstawiania do swoich ofert zakładów HT/FT na mecze basketu.

Kliknij, odkryj kod i odbierz bonus od bukmachera Fortuna!

Ba, nie jest tak też zawsze w przypadku meczów piłki nożnej. Idealnym przykładem mogą być ligi regionalne, gdzie liczba dostępnych zdarzeń jest bardzo ograniczona. O tym, jak wyglądają i gdzie znaleźć zakłady bukmacherskie na niższe ligi również przeczytasz na KodBonusowy.

3. Jak zakłady na podwójną szansę to tylko z bonusem!

Każdy z, wymienionych wyżej, rodzajów zakładów bukmacherskich na podwójną szansę może być dla Was jeszcze korzystniejszy, jeśli wykorzystacie kody promocyjne od naszego portalu. Przypomnijmy, że na stronie KodBonusowy znajdziecie wiele kodów promocji do legalnych bukmacherów, które zapewnią Wam dostęp do ekskluzywnych pakietów powitalnych (i nie tylko!).

Jednymi z takich serwisów są Fortuna oraz STS, gdzie możecie zgarnąć premie od depozytu, a także bonusy bez wpłaty. Ponadto, Fortuna jest jednym z serwisów, gdzie znajdziecie zakłady bukmacherskie z cashbackiem - jest to też jedna ze składowych premii na start w tym portalu. Żeby zyskać dostęp do profitów w obu serwisach, wystarczy, że użyjecie haseł premiowych od portalu KodBonusowy.

W przypadku STS należy zastosować kod promocyjny BCVIP, natomiast kod do Fortuny jest ukryty i musicie do “odkryć” klikając w opcję o tej nazwie na naszej stronie. Szczegóły związane z wartością obu bonusów znajdziecie poniżej:

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 760 PLN!
Kod promocyjny

Pamiętajcie o tym, gdybyście chcieli realizować swoje typy bukmacherskie na podwójną szansę w jednym z tych serwisów.

4. Czy warto obstawiać zakłady na “podwójną szansę”? Opinie, podsumowanie

Odpowiadając na pytanie zawarte powyżej, możemy jedynie stwierdzić, że wszystko zależy od Waszych chęci. Może wydawać się to banalne, jednak to przecież do Was należy ostateczna decyzja w sprawie obstawiania konkretnych zdarzeń. Sądzimy jednak, że zakłady bukmacherskie na podwójną szansę są (na pewno) warte uwagi. Tym bardziej, że często są one zdecydowanie “bezpieczniejszą” opcją (co przekłada się na niższe kursy na podwójną szansę) od oferty podstawowej, proponowanej przez portale hazardowe.

Z pewnością, jeśli jesteście zainteresowani tematem obstawiania zakładów to “podwójna szansa” u bukmachera - który jest legalny i zaufany - jest jedną z dobrych opcji na grę.

skomentuj PodwójnaSzansaUBukmachera
Komentarze (2)
Rinte2001
Rinte2001 ponad 3 lata temu
Ja z kolei nawet bardzo często tego używam i także polecam. Wiadome, że wygrana jest trochę niższa, ale przynajmniej jest. Dobrze, że coś takiego jest dostępne
Graj odpowiedzialnie