KodBonusowy.com pl

Kod promocyjny

przez Kod Bonusowy z
Kod promocyjny

Wiecie jak stosować kody promocyjne i to głównie one Was interesują? W takim razie, możecie sprawdzić kod promocyjny dla konkretnego bukmachera na naszej stronie. Wystarczy kliknąć w lupę znajdującą się po lewej stronie, obok logo KodBonusowy i wpisać nazwę interesującego Was bukmachera.

Same kody to dla Was za mało? Zapraszamy do naszego poradnika - "Jak użyć kody promocyjne?"

Wiele osób zastanawia się jaki kod promocyjny wpisać w danym serwisie, aby uzyskać specjalny bonus na start? Każdy przecież, choćby przez chwilę, chciałby poczuć się jak prawdziwy VIP i mieć coś za darmo, coś ekstra, coś nadzwyczajnego.

Gdy już mamy „w rękach” nasz upragniony kod bonusowy, pojawia się drugie pytanie - jak go użyć? Ten tekst to swego rodzaju poradnik, a zarazem przewodnik po tym - jak wykorzystać kody promocyjne. Postaramy się w nim odpowiedzieć na wszystkie, nurtujące Was pytania.

1. Co to jest kod promocyjny i jak go zdobyć?

Najprościej pisząc, kodem promocyjnym można nazwać specjalne hasło, które uprawnia nas do - jak sama nazwa wskazuje - promocji. Gdy chcemy kupić coś taniej lub pragniemy mieć czegoś więcej, taki kod promocyjny często nam się przydaje.

Kody rabatowe znajdziemy do wielu rodzajów serwisów czy sklepów. Obowiązują w obu formach - papierowej, jak i elektronicznej. Nie ma jednak co ukrywać, że wygodniej znaleźć je w internecie.

Zarówno sklepy z elektroniką, odzieżą, artykułami spożywczymi, jak i serwisy bukmacherskie - co jakiś czas oferują swoim użytkownikom - nowym lub stałym klientom - wspomniane kody zniżkowe na swoje produkty. Mamy do czynienia z ofertami stałymi, ale i również czasowymi. Wszystko zależy od rodzaju promocji.

Kody voucherowe możecie zdobyć na wiele sposobów. Najważniejsze, aby były one prawidłowe (pochodziły od zaufanego źródła) ale i aktualne, bo wpisanie złego i starego kodu nic nam nie da.

Często znajdują się one na stronach danej firmy, ale także na portalach, które są bazą kodów bonusowych.

2. Wyszukiwarka kodów promocyjnych - kodypromocyjne com

Czytając ten dłuższy wstęp, wiecie, że dobrze trafiliście. Napisaliśmy o bazie kodów promocyjnych - a akurat tak się składa, że nasz portal ją posiada! Legalne serwisy bukmacherskie posłużą nam za przykład, jak takie kody voucherowe wykorzystać.

Zanim jednak przejdziemy do kwestii „gdzie i jak”, warto zastanowić się - co w naszym polu „Kod promocyjny” czy też „Kod rejestracji” wpisać.

W tym celu, rusza do Was na pomoc kodbonusowy.com! Tak, nie przewidzieliście się. To dokładny adres naszego portalu.

kod bonusowy jak użyć Na pomoc w znalezieniu kodu promocyjnego rusza dla Was KodBonusowy.com!

W celu znalezienia interesującej Was marki w bazie, należy skorzystać z wyszukiwarki dostępnej na naszym portalu. Jeśli nie wiecie dokładnie, którego kodu rabatowego chcecie użyć, jest to dla Was idealna opcja.

W naszej bazie kodów promocyjnych znajdziecie kody zniżki do praktycznie wszystkich, interesujących Was portali hazardowych. Na stronie głównej KodBonusowy.com, kody promocji możecie wyszukać przez opcję dostępną, dosłownie, na środku witryny.

W tym celu, należy wpisać nazwę interesującej nas marki, aby uzyskać pożądany kod promocyjny i zatwierdzić nasze wyszukiwania. Następnie, Waszym oczom ukaże się podstrona, na której będą wypisane wyniki tych poszukiwań. Znajdziecie tam markę, którego, jak najbardziej, dotyczy Wasze zapytanie, ofertę danej firmy, a także - oczywiście - interesujący Was kod promocyjny.

Nasza wyszukiwarka posiada również zaawansowane opcje, które pozwalają na filtrowanie wyników wyszukiwań. W razie chęci, możecie wyszukać tylko bonusy bez depozytu lub premie ekskluzywne, czyli takie, które zostały specjalnie przygotowane dla graczy portalu KodBonusowy.com. To na ten typ promocji, najczęściej, polują gracze.

Pozwala ona na grę z większymi bonusowymi środkami na start, w porównaniu do standardowej oferty. Dzięki temu, gracze zyskują już na starcie przygody z danym serwisem hazardowym. Nie ma się więc co dziwić, że użytkownicy szukają jak najatrakcyjniejszej premii powitalnej.

Do wyszukiwarki kodów promocyjnych możecie przejść także klikając opcję „Wszystkie kody”, która znajduje się w menu witryny.

Najpopularniejsze, a zarazem naszym zdaniem - najlepsze - kody bonusowe znajdziecie bezpośrednio pod górnym menu. Do tej grupy, bez wątpienia, można zaliczyć kod promocji STS czy kod bonusowy Fortuna.

W przypadku serwisów hazardowych, nie tylko pole kodowe może mieć inną nazwę, ale także sposób użycia danego kodu rejestracyjnego.

3. Jak użyć kod bonusowy?

Nadszedł czas, aby napisać Wam o tym, jak użyć kod promocyjny. Tak, jak wspomnieliśmy, w różnych serwisach, mogą być to inne sposoby. Jednak, najczęściej spotykanym jest wpisanie, posiadanego przez nas, kodu promocji, podczas rejestracji w danym serwisie.

I tak, musicie przejść do interesującego Was serwisu poprzez kliknięcie w odnośnik. znajdujący się na naszej stronie. Tak, jak pisaliśmy, odnośniki do danego serwisu możecie znaleźć dzięki naszej wyszukiwarce kodów promocyjnych. Możecie jednak to zrobić również dzięki artykułowi na temat danej marki i przy okazji zapoznać się z opisem danego serwisu. Do tego także Was gorąco zachęcamy, gdyż możecie poznać daną firmę, zanim jeszcze przystąpicie do gry.

Po, wspomnianym wyżej, kliknięciu w odnośnik rejestracyjny, zostajecie przekierowani, najczęściej od razu do ekranu rejestracji w danym serwisie. Do wypełnienia macie standardowe pola - dane osobowe, adres mailowy… wśród tych pól często widać jeszcze jedno - „Kod promocyjny”, czyli coś, co w kontekście bonusów interesuje nas najbardziej.

W wymaganym polu należy użyć znalezionego kodu promocyjnego. Nie istnieje jednaj jeden, uniwersalny kod rejestracji do wszystkich marek, dlatego też należy uważnie śledzić nasz portal, aby każdy wpisany kod vouchera powodował faktyczną aktywację ekskluzywnej oferty na waszym koncie gracza.

Żebyście się też nie zdziwili. Wspomnieliśmy wyżej o tym, że mogą być różne nazwy naszego kodu promocyjnego. Często możecie spotkać się z polami:

- Kod promocyjny

- Kod bonusowy

- Kod rejestracyjny/rejestracji

- Kod promocji

- Kod zniżki

- Kod vouchera

A to tylko niektóre z „wariacji” na temat nazwy pola kodowego. Opcji jest więcej, ale podaliśmy te najczęściej używane. Mamy nadzieję, że uświadomi to Wam, że pola kodowe mogą mieć różną nazwę i tym kompletnie nie można się tym przejmować, czy faktycznie jest napisane „kod promocyjny”.

4. Bonusy za kod promocji

Oczywiście, zdobyty kod promocji to nie wszystko. Oprócz tego, należy spełnić wymagania stawiane przez określony serwis, aby dany bonus na kod promocyjny otrzymać. Wszystko jest jednak zawsze jasno wytłumaczone, co sprawia, że nikt nie ma problemu ze zrozumieniem warunków otrzymania konkretnej premii.

Bukmacherskie bonusy są różne - istnieją zarówno te bez depozytu, jak i te, które wymagają wpłaty na konto gracza. Jedną z najwyższych ofert startowych na polskim rynku bukmacherskim posiada STS, gdzie, tak jak pisaliśmy, obowiązuje nasz kod promocji.

W STS możecie otrzymać bardzo dużą kwotę bonusową w ramach pakietu powitalnego. Żeby uzyskać do niego dostęp, należy wpisać, w polu “Kod Promocyjny”, hasło BCVIP. Dzięki temu otrzymujecie szansę na zdobycie premii od złożonych depozytów czy bonusu cashback.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

Jest to jeden z najwyższych bonusów na polskim rynku bukmacherskim. Często spotkacie się również z dodatkowymi, czasowymi promocjami startowymi.

Ponadto, warto wspomnieć, że STS nie tylko posiada bardzo wysoki bonus powitalny, ale może się też pochwalić szeroką ofertą na zakłady bukmacherskie - te klasyczne, jak i sporty wirtualne czy alternatywne. Dodatkowo, opisywany portal zaopatrzył się w sekcję “kasynową”, która zawiera zakłady na pokera, wojnę oraz bakarata. Jeśli zastanawiacie się, którego bukmachera wybrać - bez wątpienia STS może być jednym z nich.

Drugim, bardzo popularny, a także zaufanym serwisem jest Fortuna.. Legalny bukmacher Fortuna to, wspomniany, zakład bez ryzyka na start, bonus bez wpłaty, a także premia depozytowa. W tym przypadku, należy użyć naszego linku i odkryć, znajdujący się na naszym portalu, kod. To potwierdza, że sposób na skorzystanie, z uzyskanego przez nas, kodu bonusowego, mogą być różne.

Skorzystaj z premii Fortuny z kodem promocyjnym!

W obu tych serwisach, uzyskany kod bonusowy należy wpisać podczas rejestracji. Istnieją też portale, w których kod promocyjny należy podać dopiero po rejestracji czy zalogowaniu, a czasami nawet przed lub po złożonym depozycie. Jednak schemat rozwiązania, jakim jest odbiór bonusu z wykorzystaniem kodu rabatowego jest wszędzie taki sam - wpisujemy kod, spełniamy wymagany warunek, odbieramy premię. Proste.

Oczywiście, to nie jedyne serwisy, gdzie znajdziecie promocje za wpisanie kodu na start, pozostałe, dobre serwisy znajdziecie sprawdzając nasz ranking bukmacherów.

5. Podsumowanie

Skoro wiecie, jak wykorzystać kod promocyjny, lub jak kto woli - jak użyć kod promocyjny, możemy podsumować to, co dla Was przygotowaliśmy.

Dostępne na naszej stronie kody promocyjne pozwolą Wam na grę na o wiele lepszych warunkach niż dla pozostałych graczy, którzy nie będą posiadać specjalnych haseł od KodBonusowy.

Sprawia to, że gra, już na starcie, jest przyjemniejsza. Gdy będzie szukać kodu rejestracji do danego serwisu - zawsze warto sprawdzić nasz portal i sięgnąć po pomoc kodbonusowy.com.

Szczególnie do tego zachęcamy, gdyż jesteśmy bardzo zadowoleni, jeśli możemy sprawić uśmiech na twarzach naszych użytkowników.

skomentuj KodPromocyjny
Komentarze (1)
jan nowak
jan nowak prawie 4 lata temu
das Gut 😎 👌
Graj odpowiedzialnie