KodBonusowy.com pl

Obstawianie Tenisa Ziemnego

przez Kod Bonusowy z
Obstawianie Tenisa Ziemnego

Tenis to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych dyscyplin w świecie zakładów bukmacherskich. Ze względu na dwudrogowy sposób obstawiania wyników, kursy są tutaj odpowiednio niższe, niż np. w piłce nożnej. Mimo to, codzienne typy na tenisa ziemnego biją rekordy popularności wśród graczy, którzy po weekendzie chcą odpocząć od innych dyscyplin. To jedna z zalet zakładów na tenisa. Niemal codziennie możemy liczyć na bogatą ofertę kilkudziesięciu, a nawet kilkuset spotkań. Jak powinno wyglądać obstawianie tenisa ziemnego? O tym piszemy w poniższym tekście.

1. Na czym polega obstawianie tenisa?

Warto zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów, które wpływają na obstawianie tenisa ziemnego. Jak już wspomnieliśmy, są to zakłady dwudrogowe, w których nie wyróżniamy opcji remisowej. W związku z tym, typerzy muszą liczyć się z nieco niższymi kursami. Możemy także zauważyć, że typowanie tenisa przez doświadczonych graczy dzieli się na dwa sposoby.

Pierwszy polega na wyszukiwaniu valuebetów, czyli zakładów, w których szanse jednego z zawodników są znacznie większe, niż wskazuje na to kurs. Innymi słowy, polujemy na wysokie kursy powyżej 2,00. Ogromną popularnością cieszą się również darmowe typy bukmacherskie na tenis na zakłady wielokrotne. Na jednym kuponie umieszczamy kilku faworytów, w taki sposób, aby uzyskać satysfakcjonujący kurs.

2. Prognozy tenisowe - na co należy zwrócić szczególną uwagę?

Tenis wbrew pozorom nie należy do najprostszych dyscyplin do typowania. Gracze muszą bowiem uwzględnić kilka istotnych czynników, które wpływają na prognozy tenisowe oraz końcowe typy. Poniżej znajdziesz aspekty, na które warto zwrócić uwagę, jeśli chcemy sami obstawiać tenisa:

- H2H – bilans bezpośrednich pojedynków między dwoma zawodnikami lub zawodniczkami. W ten sposób dowiesz się, kto w ostatnim meczu okazał się zwycięski.

- Nawierzchnia – na ten czynnik zwracamy uwagę także przy ustalaniu statystyk H2H. Jedni tenisiści czują się lepiej na nawierzchniach ziemnych, podczas gdy inni uwielbiają korty twarde. Mamy również szybkie korty trawiaste wymagające dobrego serwisu i gry z woleja. Statystyki zawodnika na danej nawierzchni pozwalają łatwiej określić prawdopodobne typy tenisowe na dziś, jutro czy każdy inny dzień.

- Turnieje poprzedzające wielki szlem – najważniejszymi trofeami w świecie tenisa są turnieje wielkoszlemowe: Australian Open, US Open, Roland Garros oraz Wimbledon. Należy zachować dużą ostrożność wybierając topowe typy tenisowe, obstawiając turniej poprzedzający wielkiego szlema. Wielu czołowych zawodników odpada już w pierwszych rundach, aby szybciej udać się na miejsce rozgrywania ważniejszego dla nich turnieju.

- Punkty rankingowe – to kolejny czynnik powiązany z poprzednim. Dlaczego zawodnik startuje w mniej popularnym turnieju, gdy zaraz zaczyna się wielki szlem? Ponieważ tenisiści muszą bronić punktów rankingowych zdobytych w poprzednim sezonie. Jeśli rok temu doszedł do finału danej imprezy, a w kolejnej edycji odpuścił występ, strata punktowa jest ogromna.

To tylko niektóre z istotnych czynników, które są uwzględniane przez ekspertów w kontekście typów na tenis. W praktyce należy interesować się sportem i śledzić formę czołowych zawodników. Jeśli jesteś jedną z takich osób, nie musisz wpisywać w wyszukiwarce hasła „darmowe typy bukmacherskie tenis”, bo będziesz w stanie wygenerować je samodzielnie! Do treningu można wykorzystać różnego rodzaju konkursy typerskie. Na KodBonusowy nie znajdziesz, co prawda możliwości typowania tenisa, ale sądzimy, że idealną opcją na podszkolenie się w tej kwestii jest nasz konkurs typerski za darmo. Można w nim przewidywać mecze piłki nożnej w formule 1X2.

W kontekście obstawiania, ważne są także doniesienia medialne, np. o stanie zdrowia. Krecz (przerwanie meczu z powodu kontuzji) w pierwszym secie jest uważane przez bukmacherów za wydarzenie anulowane. Gracz otrzymuje zwrot środków. Jeśli jednak pierwszy set się zakończył i mamy wynik 1:0, wielu bukmacherów uznaje taki stan rzeczy za wystarczający do tego, aby rozliczyć nasze typy tenisowe. Należy o tym pamiętać.

2.1 Zakłady na tenisa w Sportach Alternatywnych

W kwietniu 2021 roku pojawiła się alternatywa dla klasycznego obstawiania tenisa. Kursy na ligi alternatywne zawierają możliwość grania na tenisowych zakładach wirtualnych. Co ciekawe, nie są one oparte o fikcyjne i losowe zdarzenia, a o system symulacji. Opiera się on na zgromadzonych statystykach, uwzględniający praktycznie każdy czynnik, który opisaliśmy powyżej. Można powiedzieć, że to miks sportów wirtualnych oraz realnych meczów. Szczegóły na ten temat opisaliśmy w naszym artykule.

Żeby grać na zakładach - zarówno na prawdziwe wydarzenia, jak i te symulowane - trzeba zarejestrować się u bukmachera i wpłacić pieniądze na konto depozytowe. Drugą z czynności możecie zrobić przy użyciu wielu metod transakcyjnych, takich jak chociażby https://www.przelewy24.pl/dotpay czy Przelewy24. Jednak o tym, gdzie warto obstawiać z bonusem napiszemy już w dalszej części tekstu.

3. Gdzie znaleźć darmowe i profesjonalne typy bukmacherskie na tenis?

Jeśli jednak nie chcesz tracić czasu, zawsze możesz poszukać takich typów w internecie. Czy istnieje w tenisie coś takiego jak typy na dziś, na jutro czy inne dni tygodnia? Oczywiście. Najcenniejszym źródłem informacji są oczywiście fora oraz ligi typerskie, w których bez trudu znajdziemy typy na tenis – na dziś czy jutro. Nie masz pomysłu na stworzenie kuponu i chcesz wziąć typy tenisowe za darmo od innego gracza? Wielu z nich ma propozycje na różne turnieje. Znajdziemy zarówno typy bukmacherskie na tenis na Wimbledon, ale i na mniejsze rodzaje zmagań.

W takim razie sprawdź statystykę yield danego gracza. To współczynnik, który określa stosunek wygranych do obstawionych zakładów. Dodatni yield wskazuje, że typy ekspertów na tenis zwykle kończą się zyskiem w perspektywie długoterminowej, nawet jeśli skuteczność trafień nie jest wysoka. To właśnie yield informuje nas o tym, czy profesjonalne typy bukmacherskie na tenis przyniosą nam oczekiwane wyniki.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

Oczywiście, możecie też tworzyć swoje typy na tenis. Zaletą będzie z pewnością to, że tworzycie darmowe typy tenisowe. Jak typować tenisa? Wystarczy, że będziecie kierować się przekazywanymi wyżej przez nas zasadami. Oczywiście, trzymanie się tych kilku punktów nie spowoduje, że stworzycie, dzięki temu, pewne typy bukmacherskie na tenis, ale gdy dojdziecie już do wprawy, przypuszczamy, że znajdą swoje miejsce w grupie o nazwie “najlepsze typy bukmacherskie na tenis”. Wystarczy, że poświęcicie im odpowiednio dużo czasu.

4. Gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie na tenis?

O tym, czy obstawianie tenisa ziemnego będzie dla nas satysfakcjonujące, wpływa również wybór odpowiedniego bukmachera. Do wyboru mamy kilkanaście firm działających zgodnie z licencją Ministra Finansów. Jeśli szukasz bukmachera z bogatą ofertą bukmacherską, a także ciekawymi bonusami i promocjami, z czystym sumieniem możemy polecić marki Fortuna oraz STS. Dzisiaj, obstawiając tenisa u dobrego bukmachera, automatycznie uzyskujesz lepsze wyniki.

W serwisie bukmacherskim Fortuna, gracz może otrzymać ekskluzywny bonus po wpisaniu kodu promocyjnego, który można znaleźć na naszym portalu. W ten sposób, nowy klient otrzyma premię depozytową 100% do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie, a także pierwszy zakład bez ryzyka na kwotę 125 PLN. Za sprawą większego kapitału, łatwiej wykorzystasz najlepsze typy na tenisa i będziesz mógł zagrać o znacznie większe wygrane.

Odbierz bonus startowy od Fortuny!

Drugim bukmacherem odznaczającym się świetną ofertą na tenis jest STS. W STS możecie zyskać ekskluzywny bonus na start - wystarczy, żę wykorzystacie kod bonusowy od naszego portalu. Żeby uzyskać dostęp do tej oferty promocyjnej, trzeba wpisać w formularzu rejestracyjnym hasło promocyjne BCVIP. Powoduje to aktywację premii do 1259 złotych! Jest ona złożona z 100% bonusu od pierwszej wpłaty do 1230 PLN oraz darmowego zakładu w kwocie 29 PLN! Jest to jedna z wyższych bukmacherskich premii startowych na polskim rynku! To kolejne udogodnienie, dzięki któremu obstawisz pierwsze typy na tenis bez ryzyka strat.

Serwisy LVBet i STS to topowe marki na polskim rynku bukmacherskim. Bez wątpienia są to jedne z najlepszych miejsc na betowanie meczów przez internet.

5. Sposoby na obstawiane tenisa - podsumowanie

Jeśli chcesz rozpocząć obstawianie tenisa ziemnego, koniecznie sprawdź – nawet dziś - profesjonalne typy tenisowe dostępne na forach oraz ligach typerskich. Nie zapomnij również o wyborze odpowiedniego bukmachera, takiego jak Fortuna oraz STS. W ten sposób. typy na tenisa na jutro przyniosą Ci znacznie lepsze wyniki.

O większy kapitał zadbasz z ciekawymi promocjami i bonusami. Warto również pamiętać, że gracz nastawiony na regularne zyski, powinien bazować także na swojej wiedzy. Dobre typy tenisowe na jutrzejsze lub dzisiejsze spotkania to duże wsparcie. Jednak poznanie techniki samodzielnego analizowania meczów tenisowych może bardzo pomóc. W ten sposób możesz tworzyć własne, a co najważniejsze – darmowe typy bukmacherskie na tenis.

skomentuj ObstawianieTenisaZiemnego
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie