KodBonusowy.com pl

Darmowy Konkurs Typerski

przez Kod Bonusowy z
Darmowy Konkurs Typerski

Na KodBonusowy znajdziesz kody promocyjne do wielu marek bukmacherskich czy kasynowych, artykuły na ich temat, profesjonalne typy bukmacherskie oraz fachowe analizy, które pomagają graczom w obstawianiu wydarzeń sportowych, a także tych związanych ze światem rozrywki czy nawet polityki. Oprócz, wspomnianych wyżej, dostępnych treści na naszej stronie, użytkownicy KodBonusowy mają możliwość wzięcia udział w darmowym konkursie typerskim z nagrodami! Jak to zrobić? Jakie można mieć z tego profity? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się najważniejszych informacji!

1. Darmowa liga typerów z nagrodami KodBonusowy - od graczy dla graczy

Tematem przewodnim naszego portalu, tak, jak napomknęliśmy we wstępie, są kody bonusowe do kasyn oraz zakładów bukmacherskich. To dzięki KodBonusowy masz szansę zdobyć hasła, na których znajomości możesz zgarnąć ekskluzywne promocje – chociażby do na zakłady u legalnych polskich bukmacherów. Wpisując kod promocyjny LV Bet czy kod rejestracyjny marki Totolotek każdy może skorzystać z dostępnych bonusów – zarówno doświadczeni gracze, jak i Ci początkujący. A to nie jedyne promocje VIP, o jakich możecie przeczytać na naszej stronie.

Darmowa liga typerów KodBonusowy jest idealną opcją, szczególnie dla tych drugich. Swoją przygodę ze światem „bukmacherki” warto rozpocząć od takiej atrakcji jaką jest darmowy konkurs typerski, gdzie nie korzysta się z prawdziwych pieniędzy. W przypadku złej decyzji nie tracimy gotówki. Można tylko zyskać.

2. Jak dołączyć do konkursu?

Aby wziąć udział w zabawie organizowanej przez nasz portal, wystarczy, że przejdziesz do zakładki „Darmowy Konkurs 1x2”, znajdującej się w górnym menu witryny.

Oczywiście, zanim przystąpisz do zabawy, musisz założyć konto na naszej stronie. Proces rejestracji jest bardzo prosty, a sam formularz jest na tyle intuicyjny i przejrzysty, że całość zajmie Tobie dosłownie chwilę.

Następnie, po rejestracji i zalogowaniu się na nasze konto, klikamy przycisk „Dołącz” znajdujący się na stronie konkursu. Po wykonaniu tej czynności, na ekranie ukażą się Tobie typy dnia, które są niczym innym jak pytaniami, na które musisz odpowiedzieć.

Jak sama nazwa konkursu wskazuje, gracz ma do wytypowania poprawny rezultat danego wydarzenia – wygraną gospodarzy, remis lub zwycięstwo gości. Codziennie pojawiają się inne pytania, co sprawia, że konkurs typerski jest rozgrywany bardzo dynamicznie. Nie ma określonej sumy punktów, jaką można zdobyć w danej rundzie. Wszystko zależy od przeliczników za konkretne pytanie.

To również sprawia, że nie można być niczego pewnym, rozgrywka nie jest przewidywalna, a w jednej rundzie można nadrobić bardzo dużo „oczek” do przeciwników. Tym bardziej, że każda błędna odpowiedź wiąże się z zerowym dorobkiem punktowym za poszczególne pytanie.

Ci, którzy grają w managera polskiej Ekstraklasy na https://fantasy.ekstraklasa.org/, wiedzą, z pewnością, co mamy na myśli - jak wiele można zyskać, a także stracić w trakcie jednej kolejki. Na Bonus Codes rozgrywka jest równie emocjonująca.

Po wytypowaniu wyników konkretnych zmagań, wystarczy użyć opcji „Zapisz kupon”, a następnie czekać na rozstrzygnięcia.

Administratorzy konkursu wprowadzają zmiany w wynikach, a co za tym idzie – także w rankingach – maksymalnie trzy dni po wydarzeniu.

3. Czy Darmowy konkurs 1x2 to typer piłkarski?

Konkursy bukmacherskie kojarzą się z tym, że wydarzenia w nich występujące, skierowane są głównie do osób interesujących się piłką nożną. Na KodBonusowy masz możliwość typowania wydarzeń z wielu dyscyplin sportowych. Nie ma jednak co ukrywać, że w przypadku konkursów 1X2, to właśnie piłka nożna jest dyscypliną dominującą.

4. Ile można wygrać, skoro jest to konkurs typerski z nagrodami?

Jednym z najważniejszych zagadnień, tym, które (najpewniej) najbardziej interesuje graczy, jest oczywiście kwestia rozliczeń nagród.

Nasz darmowy typer z nagrodami trwa cały czas, a jedna runda konkursu przewiduje siedem kuponów. Wedle tego, co napisaliśmy wyżej, łatwo wywnioskować, że pojedyncza runda naszego konkursu trwa równo tydzień.

Pula nagród, co siedem dni, wynosi aż 150 euro! Nagrodzeni zostają najlepsi typerzy KodBonusowy, którzy w danej rundzie zdobędą najwięcej punktów. Warto więc wziąć udział w naszej zabawie, tym bardziej, że uczestnictwo w niej est całkowicie darmowe.

W tym miejscu, wielu osobom, prawdopodobnie, zapaliła się „czerwona lampka” i zadają sobie pytanie - „Co w sytuacji gdy, uzyskam tyle samo punktów, a odpowiem na pytania później od moich przeciwników?”. Nie musicie się martwić o tę kwestię. Uspokajamy, nikt w naszej zabawie, w takiej sytuacji, nie jest pokrzywdzony. KodBonusowy jest przygotowane na takie rozstrzygnięcia, a w przypadku ich wystąpienia, nagroda, przewidziana dla premiowanego miejsca, jest dzielona przez liczbę użytkowników, którzy zajmą ex-aqueo daną pozycję.

5. Ranking typerów Bonus Codes

Tak, jak nadmieniliśmy wcześniej, o klasyfikacji tygodniowej decyduje ranking, który jest ustalany na podstawie liczby zebranych punktów.

Z tego powodu, należy śledzić go na bieżąco. Przy okazji, można porównać typy bukmacherskie z graczami znajdującymi się w „czubie” tabeli. Warto sprawdzać przewidywania, bardziej doświadczonych typerów, gdyż mogą być one pomocne w analizowaniu wydarzeń, na przykład tych, przygotowanych na kolejne edycje konkursu.

Przy okazji, porównując wirtualne kupony, możemy oszacować czy w danym tygodniu mamy realne szanse na nagrodę.

Nawet, jeśli w danym tygodniu ta sztuka się nie uda, zawsze jest kolejna runda! Nasza zabawa rozpoczyna się na nowo w każdy poniedziałek, a sam udział jest przecież darmowy!

6. Jak otrzymać nagrodę?

Jeżeli dobrze przewidzicie wyniki sportowych zawodów, a przy tym znajdziecie się w TOP7 tygodniowej klasyfikacji (lub danego dnia Wasz kupon okaże się najlepszy), tak jak informowaliśmy, otrzymacie od nas nagrodę.

Aby wypłacić wygraną w naszym konkursie typerskim, wystarczy, że przypiszesz prawidłowy adres PayPal do swojego konta. W przeciwnym wypadku, niestety, nie będzie możliwości wypłaty nagrody.

Należy pamiętać, że jeden gracz może posiadać tylko jedno konto. Jako KodBonusowy, cenimy sobie uczciwość i dbamy, aby każdy konkurs przebiegał w prawidłowy i sprawiedliwy sposób.

7. Podsumowanie

Kryteria, aby wygrać konkurs typerski od naszego portalu, są proste – wystarczy, że założysz konto na naszej stronie, dołączysz do zabawy, a następnie obstawisz wyniki wydarzeń sportowych.

Zasady są bardzo klarowne, co, miejmy nadzieję, tym bardziej zachęci Was do udziału w naszej lidze typerów.

Jeżeli po czasie uznacie, że darmowy konkurs typerski od KodBonusowy to dla Was za mało – w każdej chwili możecie rozpocząć obstawianie za prawdziwe pieniądze. Pamiętajcie, że na naszej stronie znajdziecie mnóstwo bonusowych kodów do polskich legalnych bukmacherów. Mimo tych wszystkich udogodnień, należy grać rozważnie. Nie zapomnijcie o tym.

Jednakże, na początek przygody z tym „światem”, nasza liga typerów – pisząc nieskromnie – wydaje się idealnym rozwiązaniem!

skomentuj DarmowyKonkursTyperski
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie