ME U-21 w Piłce Nożnej Zakłady Online

ME U-21 w Piłce Nożnej Zakłady Online

Mistrzostwa Europy piłkarzy w kategorii U-21 odbywają się co 2 lata. Ostatnia impreza miała miejsce w Polsce w 2017 roku. W 2019 gospodarzem są Włosi do spółki z San Marino. Turniej odbywać się będzie od 16 do 30 czerwca. Na boiskach zlokalizowanych na Półwyspie Apenińskim mierzyć się będzie 12 reprezentacji. Oprócz gospodarzy - Włochów, to także: Niemcy (zwycięzca ostatniej edycji turnieju), Hiszpania, Francja, Anglia, Serbia, Chorwacja, Dania, Belgia, Rumunia, Polska i Austria. Nas oczywiście interesuje, jak wyglądają zakłady bukmacherskie mistrzostwa Europy do 21 lat. Czyli gdzie je obstawiać i co będzie w ofercie serwisów z typami.

1. Mistrzostwa Europy do lat 21 obstawianie

Dla typerów kwestia obstawiania jest ważniejsza, niż np. mistrzostwa Europy do lat 21 transmisja - gdzie będzie w TV czy internecie. Kluczowe jest, którzy bukmacherzy na poważnie podejdą do oferty na zbliżający się turniej. Oferta na typowanie zwycięzcy turnieju, jak i na klasyfikację końcową w poszczególnych grupach, jest dostępna w LVBet oraz Fortunie. No i jak te mistrzostwa Europy do lat 21 kursy wyglądają? Przed turniejem, zdaniem analityków największe szanse na podniesienie trofeum miały Anglia, Hiszpania i Francja - kursy 5.00, 5.50 i 6.00. Poniżej 10.00 są jeszcze Włochy (6.00) i Niemcy (7.00). Dalej długo, długo nic i dopiero Belgia (22.0) i Dania (25.0).

Obecne kursy są dostępne poniżej.

2. Grupowe typy mistrzostwa Europy do lat 21

A jak się układ sił rozkłada w poszczególnych grupach. Mamy 12 ekip, co oznacza 3 grupy. W A, czyli w tzw. polskim zestawie, faworyci do 1. miejsca to Włosi i Hiszpanie. Z kolei w B zdecydowanym kandydatem do awansu z pozycji lidera są Niemcy, którzy mierzyć się będą z Danią, Serbią i Austrią. No i w grupie C sytuacja jest o tyle niejasna, że są tu i Francuzi, i Anglicy, a przecież już wiemy, że Fortuna i LVBet widzą jednych i drugich obwieszonych złotem na koniec czerwca. Chorwaci i Rumuni raczej tym drużynom nie zagrożą. Oczywiście, wszystkie te kursy to dopiero początek obstawiania, bo mistrzostwa Europy do lat 21 online obejmują też zakłady h2h w wariantach 1X2, handicap, dokładny wynik itd.

3. Mistrzostwa Europy do lat 21 typowanie szans Polski

No i nie wypada, żebyśmy chociaż krótko czegoś nie napisali o Polsce. Kłopot w tym, że znajdujemy się w kursowym ogonie przed rozpoczęciem turnieju. W marcu oblaliśmy sprawdzian z przeciętną Serbią i naprawdę musielibyśmy sprawić niespodziankę, żeby wyjść z grupy A, w której mamy Niemców, Hiszpanów i Belgów… Typy mistrzostwa Europy do lat 21 nie są dla nas raczej łaskawe. Tzn. kursy na Polskę są wysokie, ale to oznacza, że prawdopodobieństwo naszych sukcesów jest niestety marne… Może więc warto w typowaniu nastawić się na mistrzostwa Europy do lat 21 na żywo? Czyli patrzeć, jaką formę prezentują biało-czerwoni w dniu meczu i ewentualnie obstawiać „na gorąco”. Mamy trochę czasu, żeby przemyśleć taktykę.

skomentuj ME U-21 w Piłce Nożnej Zakłady Online

Polecane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie