KodBonusowy.com pl

Bukmacher z Cash Out

przez Kod Bonusowy z
Bukmacher z Cash Out

Wiele razy zdarza się tak, że po zagraniu kuponu bukmacherskiego, zastanawiamy się, czy zrobiliśmy dobrze. Co najczęściej wtedy robimy? Szukamy wówczas wyjścia z tej sytuacji. Czy da się to jakoś odwrócić i zapobiec utracie pieniędzy? Z pomocą przychodzą sami bukmacherzy, którzy w kryzysowych sytuacjach oferują swoim użytkownikom opcję wcześniejszej wypłaty środków zwanej cash-outem. Na czym on polega? Który bukmacher z cash out jest najlepszy w Polsce? Postaramy się jak najlepiej odpowiedzieć Wam na te pytania!

1. Co to jest cash out u bukmachera?

Cashoutem można, najprościej, nazwać wcześniejszą opcję wypłaty środków. Nie mylcie tego jednak z promocją zwrotu środków. Bukmacher z cashbackiem, a bukmacher z cashoutem to dwaj różni bukmacherzy.

Na jakiej zasadzie działa cash out? Przykładowo: postawiliśmy kupon z kilkoma zdarzeniami. Jeśli nie są one rozgrywane o jednej porze, a ryzyko niepowodzenia jednego z nich jest duże, zazwyczaj możemy wcześniej “zamknąć” kupon. Oczywiście, jest to sytuacja, która działa na niekorzyść bukmachera, co oznacza, że potencjalna “wygrana” może być nieco inna (niższa) niż byśmy jej oczekiwali.

Jednak nie ma co się dziwić, każdy chce być “wygranym” w tej sytuacji. Na szczęście dla graczy, którzy mieszkają na terytorium Polski - istnieją w kraju bukmacherzy z funkcją cash out i są to, przede wszystkim, zaufane marki. Ba, można wręcz powiedzieć, że funkcja “zamknij zakład” u bukmacherów w Polsce działa wyśmienicie. Co ważne - cash out wykorzystacie nie tylko na zakładach sportowych, ale i na politykę czy wydarzenia ze świata rozrywki.

2. Którzy bukmacherzy mają cash out?

Sprawdźmy więc, którzy bukmacherzy posiadają opcję cashout w swojej ofercie. Bez żadnego zawahania można w tym gronie wymienić dwóch największych graczy na polskim rynku bukmacherskim, czyli STS oraz Fortunę. Oczywiście, wspomnimy też o bonusach dostępnych w tych portalach, jednak zaczniemy od najważniejszego tematu tego tekstu, czyli możliwości wcześniejszej wypłaty gotówki.

Bukmacher z kodem promocyjnym: Czy posiada cash out?
STS Kod Promocyjny Tak
Fortuna Kod Promocyjny Tak
BetFan Kod Promocyjny Tak
ForBet Kod Promocyjny Dostępny na urządzeniach mobilnych

2.1 Cashout w STS

Żeby skorzystać z opcji cash out w STS wystarczy, że klikniecie przycisk “Wypłać teraz”, który znajdziecie na Waszym koncie gracza. Jak informuje bukmacher STS, z tej możliwości macie szansę skorzystać na zdarzeniach przedmeczowych oraz live w kuponach pojedynczych oraz akumulowanych.

Co oczywiste, wszystkie zdarzenia na waszym kuponie muszą być aktywne, a żadne z nich nie może być rozstrzygnięte na waszą niekorzyść. Oczywiście, bukmacher STS udostępnia Wam również podgląd wartości gotówki, którą możecie wypłacić. W trakcie wykonywania czynności, STS umożliwia Wam dokończenie procesu cash out lub rezygnacji ze swojej decyzji. To bardzo przydatna opcja, która jest dla Was zabezpieczeniem, jeśli byście się, na przykład, rozmyślili.

2.2 Cashout w Fortunie

Wcześniejsza wypłata gotówki w Fortunie to usługa o nazwie “Early Cash Out”. Na czym ona polega? Wcześniejszy cash out w Fortunie jest ciekawym zabiegiem, ponieważ pozwala na zamknięcie kuponu niezależnie od przebiegu postawionych zakładów - można to zrobić zarówno w przypadku, gdy sytuacja rozwija się na niekorzyść gracza, jak i na jego korzyść. Poprzez takie działanie, Fortuna chce pomóc klientom w minimalizacji potencjalnych strat.

Podobnie, jak w STS, żeby skorzystać z cashoutu w Fortunie musicie mieć aktywną możliwość wypłaty gotówki na swoim koncie gracza. Oczywiście, gdy zdecydujecie się na kliknięcie w tę opcję, definitywnie zamykacie kupon, a co za tym idzie, pozbawiacie się ewentualnej szansy na wygraną, ale i też minimalizuje się ryzyko przegrania kuponu. To też nie jedyne topowe firmy z zakładami w Polsce. Na portalu KodBonusowy szeroko opisaliśmy najlepsze legalne serwisy bukmacherskie w Polsce.

3. Kupony z cashout to nie wszystko! Sprawdź bonusy!

Jak już zapewne wiecie, opcja wcześniejszej wypłaty gotówki to nie jedyne udogodnienie, jakie oferuje Wam bukmacher, a w szczególności firmy STS czy Fortuna. W tym miejscu przypominamy, że oferujemy Wam kody promocyjne, które zapewnią Wam przepustkę do atrakcyjnych premii powitalnych. Są to bonusy ekskluzywne, niedostępne dla każdego użytkownika. Możecie z nich skorzystać jeśli posiadacie, wspomniane już, hasła premiowe od portalu KodBonusowy.

W portalu STS potrzebujecie kodu BCVIP. Gdy wpiszecie go podczas rejestracji, zostaniecie dopuszczeni do atrakcyjnego bonusu powitalnego o wartości nawet 1259 PLN! Składa on się z premii od pierwszego depozytu do 1230 PLN, a także darmowego zakładu o wartości 29 PLN.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

Dla porównania, w Fortunie Wasza premia na start może wynieść - przy spełnieniu wszystkich, maksymalnych warunków - 2230 PLN. Jest ona złożona z trzech części. Pierwsza z nich to atrakcyjny bonus od wpłaty, który przy spełnieniu wszystkich warunków otrzymania premii może wynieść nawet 2000 PLN. Druga z nich to zakład bez ryzyka (inaczej zwany bezpiecznym zakładem), którego maksymalna wartość to 210 PLN. Ostatnią częścią premii powitalnej jest darmowe 20 PLN przyznane Wam w formie punktów Fortuna Klub Plus. Pieniądze z tego programu lojalnościowego możecie wykorzystać, na przykład, na zakłady bukmacherskie czy gadżety tej marki. Kod do Fortuny odkryjecie na naszej stronie.

Oczywiście, podane promocje to nie jedyne, które są oferowane przez tych bukmacherów. Firmy te oferują także szereg udogodnień, a jednym z nich jest opisywany w tym tekście cashout.

Odkryj kod i odbierz premię na start w Fortunie!

4. Cash out na zakładach bukmacherskich - czy warto korzystać?

Mamy nadzieję, że ten tekst rozwieje Wasze wątpliwości jak działa funkcja cash out. Podaliśmy Wam też przykłady serwisów, gdzie cashout sprawuje się naprawdę dobrze - są to portale STS oraz Fortuna. Jeśli lubicie grać ryzykownie, z pewnością, funkcja cash out u bukmacherów jest dla Was idealna. Macie ochotę na zakłady bukmacherskie na tenisa? Chcecie obstawiać piłkę nożną? Stworzyliście kupon na siatkówkę czy koszykówkę? Bardzo proszę. Dzięki cashoutowi, w wielu chwilach możecie zgarnąć część swojej gotówki. To przydatna rzecz, jednak co oczywiste - nie da się jej zawsze wykorzystać.

skomentuj BukmacherZCashOut
Komentarze (2)
Pord1976
Pord1976 ponad 3 lata temu
Tak jak wyżej, tekst bardzo fajny, ale jeszcze lepsza jest opcja samego cash outu… sam często korzystam, polecam:) w STS i Fortunie akurat to fajnie działa
Graj odpowiedzialnie