BetX Bonus Bez Depozytu

przez Kod Bonusowy z

BetX Bonus Bez Depozytu:

Typ bonusu: Opis:
Bonus Bez Depozytu: Freebet 30 PLN
Łączna wartość bonusu powitalnego: do 5230 PLN
BetX Kod Promocyjny: Skorzystaj z naszego linku

Czy wiecie już, że na polskim rynku pojawił się nowy, legalny bukmacher BetX? Firma wystartowała ze swoją działalnością pod koniec maja 2020 roku. Szerzej to, jak wyglądają zakłady bukmacherskie online w BetX opisaliśmy na naszej stronie. Ten bukmacher to także bonusy powitalne. Jedną ze składowych jest premia bez wpłaty. Jak działa w BetX bonus bez depozytu i co dzięki niemu możecie obstawiać? Sprawdźmy!

Ocena KodBonusowy
2.0 / 5
Ocena użytkowników
2.43 / 5
Twoja ocena

1. Jak otrzymać bonus w BetX?

BetX max bonus (maksymalny bonus online)
BetX Kod promocyjny grudzień 2022
BCVIP
Idź do BetX
BetX Kod promocyjny styczeń 2023
BCVIP
Idź do BetX
luty 2023 marzec 2023
kwiecień 2023 maj 2023
czerwiec 2023 lipiec 2023
sierpień 2023 wrzesień 2023
październik 2023 listopad 2023

Zanim odbierzecie bonus bez depozytu w BetX, musicie wykonać kilka podstawowych czynności. Pierwszą jest, co oczywiste, rejestracja w BetX. Wielu bukmacherów decyduje się na utworzenie kodu promocyjnego do swojego portalu, gdy chce już na samym początku swojej działalności przyciągnąć klientów. Czy w BetX jest podobnie? Niestety nie.

W Betx kod bonusowy nie jest jeszcze dostępny, co sprawia, że nie znajdziecie w tym portalu bonusu powitalnego w postaci ekskluzywnej. Rejestrując się w BetX otrzymujecie dostęp jedynie do podstawowej oferty premiowej.

W tym celu, tak jak już wspomnieliśmy, trzeba przebrnąć przez proces dołączenia do grona użytkowników tego serwisu. Wchodząc na stronę bukmachera, w prawym górnym rogu możecie skorzystać z opcji “Rejestracja”. Kliknięcie tego przycisku spowoduje automatyczne otworzenie okna z formularzem do wypełnienia.

Standardowy bonus na BetX
Bonus powitalny do 7777 zł

W nim, musicie uzupełnić podstawowe informacje - podobnie, jak u innych bukmacherów - imię i nazwisko, adres mailowy czy numer telefonu. Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól, należy zweryfikować konto. Ostatnia z wymaganych czynności nie może was dziwić - to podstawowe działanie ze strony legalnie działającego bukmachera w Polsce.

Swoją drogą - jeśli chcielibyście uzyskać dostęp do portali, które zagwarantują Wam - w przeciwieństwie do BetX - ekskluzywny bonus na start - możecie sprawdzić aktualne bonusowe kody, które są dostępne na naszej stronie. W tym celu możecie skorzystać z wyszukiwarki haseł promocji lub artykułów na ten temat.

2. Bonus BetX Na Start

Tak, jak już wiecie - bonus bez depozytu w BetX to jedna ze składowych premii na start w tym portalu. Warto więc wspomnieć, chociaż słowo, o pozostałych rodzajach bonusów, jakie otrzymacie w BetX. Przypominamy, że, na tę chwilę, nie obowiązuje was żaden kod promocyjny do BetX.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 1660 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 1560 PLN

Główną składową bonusu powitalnego w BetX jest premia od depozytu - to nie może dziwić. Każdy gracz, który zarejestruje się w tym portalu, otrzymuje możliwość zgarnięcia bonusu nawet do 5000 PLN od pierwszego depozytu! Oczywiście, żeby go otrzymać trzeba spełnić (mocno złożone) warunki obrotu. Trzeba przyznać, że portal daje graczowi w tej kwestii duże pole do “popisu”.

Czas jednak na najważniejszą część tego tekstu - z punktu widzenia obranej tematyki. Jak wygląda w serwisie BetX bonus bez depozytu?

3. BetX Bonus Bez Wpłaty

Zasada działania bonusu bez wpłaty w BetX jest bardzo prosta. Macie jedno, główne zadanie od eBetx - rejestrację! Po tym, jak otworzycie konto na stronie legalnego bukmachera BetX, otrzymujecie na swoim koncie darmowy kupon o wartości 30 PLN. Trzeba przyznać, że BetX dobrze to rozwiązał. W BetX bonus bez depozytu nie odbiega wartością od topowych portali bukmacherskich. Jak działa to w praktyce?

Najpierw dodajecie wybrany zakład do swojego kuponu. Aby promocja była aktywna, na waszym koncie gracza, musicie dodać co najmniej 3 zdarzenia. Kurs łączny nie może być niższy niż 3,0. Jest jeszcze jeden szczegół - z freebetu w BetX możecie skorzystać tylko przez pierwsze 7 dni, od momentu pierwszego zalogowania się na konto gracza. Ważna jest też informacja, że po tym, jak w BetX freebet okaże się wygrany - nie potrzebujecie spełniać dodatkowych warunków obrotu premią, żebyście mogli wypłacić uzyskaną kwotę.

Oczywiście, jest to jeden ze sposobów żeby przyciągnąć nowych graczy - to już pisaliśmy wyżej. BetX podążył śladami STS, gdzie bonus bez depozytu również jest dostępny. Można więc powiedzieć, że bukmacher eBetx bierze przykład z najlepszych.

Bonus od Betx zawiera jeszcze jedną składową - bezpieczny zakład. Wiele osób myli darmowy zakład z bezpiecznym zakładem. Musicie jednak wiedzieć, że w Betx zakład bez ryzyka to nie jest bonus bez depozytu. W BetX wymaga on wpłacenia określonej kwoty na wasze konto gracza. Podobnie, jak w przypadku bonusu bez depozytu - BetX daj Wam 7 dni od daty rejestracji na zrealizowanie tej promocji. Zakład bez ryzyka w BetX to maksymalna kwota 200 PLN.

Czy nowy legalny bukmacher online Fuksiarz zaoferuje Wam jeden z tych bonusów? Przeczytacie o tym w recenzji tej marki na naszej stronie.

4. Na co wykorzystać freebet w BetX?

W BetX bonus bez depozytu możecie wykorzystać na zakłady bukmacherskie, które stoją na dość przyzwoitym poziomie. Legalny bukmacher BetX zapewnia swoim użytkownikom możliwość obstawiania najpopularniejszych dyscyplin i turniejów sportowych. W BetX freebet wykorzystać możecie także na zakład na e-sport, których znajdziecie od zatrzęsienia. Trzeba przyznać, że opcji jest wystarczająco.

5. Darmowy kupon w BetX - Opinie

Czy opłaca się wykorzystać w BetX bonus bez depozytu? Cóż, każdy bonus bez depozytu - nie tylko w BetX - to okazja na darmowe obstawianie. W BetX, czy u innego bukmachera - zawsze warto skorzystać z tej premii, tym bardziej, że nie zdarza się często, że dostajemy coś za darmo.

Mimo to, należy pamiętać, że u innych bukmacherów również możecie spotkać się z bonusami typu freebet. Premia bez depozytu to w BetX darmowy zakład jak każdy inny. Miejmy nadzieję, że nie tylko w tej kwestii BetX będzie chciał gonić najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce.

skomentuj BetxBonusBezDepozytu
Komentarze (2)
Butarly
Butarly ponad 2 lata temu
Zgadzam się, wartości bonusów, tego bez wpłaty także, są super w BetX, ale sam bonus to nie wszystko. Trzeba też mieć na co go wykorzystać...
Graj odpowiedzialnie