KodBonusowy.com pl

Zakłady bukmacherskie na eSport

przez Kod Bonusowy z
Zakłady bukmacherskie na eSport

Zakłady bukmacherskie na esport stanowią obecnie jedną z najpopularniejszych gałęzi obstawiania. Którzy bukmacherzy pozwalają na zawieranie zakładów na esport? Gdzie obstawiać poszczególne rozgrywki? Mamy nadzieję, że z poniższego tekstu dowiecie się najważniejszych informacji związanych z bukmacherami od esportu. Zaczynajmy!

1. Obstawianie e-sportu - na czym polega?

Zakłady na esport stały się popularne już kilka lat temu. W 2019 roku opublikowano raport dotyczący całej branży esportowej, w którym to podano, że jego wartość rynkowa to około 1 miliard dolarów! Co ciekawe, przewidziano, że w 2023 roku liczba ta wzrośnie do poziomu 1,8 miliarda. Czy faktycznie tak się stanie? Cóż, przekonamy się o tym zapewne za kilka miesięcy.

Obstawianie meczów esportowych jest jednak banalnie proste. Nie różni się przecież znacząco od gry na innych zakładach. Jedyny, “dodatkowy” wymóg to konieczność posiadania wiedzy na temat “niestandardowego” dla niektórych graczy tematu. Trzeba przyznać, że warto śledzić poszczególne turnieje chcąc obstawiać i typować mecze LoL-a, CS:GO czy FIFY. W przypadku e-sportu analiza rywalizacji jest szczególnie ważna. Nie można jednak ukrywać, że pomiędzy obstawianiem e-sportu, a klasycznymi zakładami bukmacherskimi nie ma znaczących różnic.

Możecie grać np. zakłady powyżej/poniżej u bukmachera - także w sekcji esportowej! Jakie jeszcze inne zakłady na esport znajdziecie w najlepszych serwisach? Sprawdźmy!

2. Zakłady na esport - co można obstawiać?

Wielu graczy zastanawia się - który bukmacher ma CS GO w swojej ofercie? Gdzie znaleźć bukmachera z zakładami na LoL-a? Najwyższe kursy powinny być dostępne w najlepszych portalach do obstawiania. Trzeba jednak mieć “co” obstawiać. Pozostaje więc pytanie: jakie zakłady bukmacherskie na esport są dostępne? O konkretnych grach napiszemy w dalszej części naszego artykułu, jednak warto byśmy już teraz przekazali Wam “przynajmniej” na jakie rodzaje zakładów na esport możecie liczyć.

W tej kwestii nie ma jednak nic zaskakującego - zakłady na zwycięzcę całego spotkania, poszczególnej mapy/połowy, liczbę punktów czy też fragów: a to tylko przykłady dostępnych zakładów, na które dodawane są kursy na esportowe mecze. Warto jednak dowiedzieć się jak te kursy bukmacherskie na esport wykorzystać w ten “prawidłowy” sposób.

3. Jak tworzyć typy na esport?

Obstawianie esportu rozpoczyna się - podobnie jak w przypadku pozostałych rodzajów zakładów - od przygotowania typów na dane spotkanie czy turniej. Jak najlepiej typować esport? Jak już wspomnieliśmy, u bukmacherów esport jest aktualnie traktowany bardzo “poważnie”. To znaczy, że w najlepszych serwisach znajdziecie mnóstwo zakładów bukmacherskich na esport.

Trzeba jednak przyznać, że obstawianie CS:GO czy obstawianie meczów LoL-a nie różni się specjalnie od przewidywania wyników spotkań w piłce nożnej czy tenisie - o czym też już wspomnieliśmy. Przede wszystkim musicie przeanalizować ostatnie mecze obu drużyn czy zawodników - nie tylko te bezpośrednie, ale i w ostatnich tygodniach, aby wiedzieć jaka jest ich aktualna forma.

Ponadto, w przypadku np. CS:GO warto sprawdzić jak dany team radzi sobie na poszczególnej mapie. Dla przykładu: na Inferno team “Y” może mieć skuteczność 80% (wygranych), ale już na “Duście” przegrywać w co drugim spotkaniu. Warto więc wziąć nawet te najmniejsze detale pod uwagę przy obstawianiu meczów esportowych.

Oczywiście, nie jest łatwo obstawiać LoL-a czy tworzyć typy bukmacherskie na CS GO. Wiemy jednak, że wystarczy stosować się do podstawowych zasad dotyczących analizy bukmacherskiej. Wówczas nawet obstawianie Starcrafta, FIFY czy Valoranta nie będzie dla Was “tajemnicą”. Swoją drogą, jeśli chcecie jeszcze dokładniej wiedzieć jak tworzone są np. kursy na Valoranta, wystarczy, że przeczytacie artykuł, który przygotowaliśmy na ten temat.

4. Bukmacher na esport. Który najlepszy? Gdzie obstawiać?

Żeby stwierdzić, który bukmacher jest najlepszy pod obstawianie e-sportu, należałoby wziąć pod uwagę kilka aspektów. Pierwszy z nich, wydaje się, że najważniejszy, dotyczy samej oferty danego bukmachera na obstawianie zakładów na esport. W końcu musicie mieć możliwość dodawania zdarzeń do swoich kuponów.

Wydaje się, że w kwestii dostępności zakładów bukmacherskich na CS:GO, DOTĘ czy LoL-a przoduje STS. Ba, STS posiada osobną sekcję związaną z zakładami bukmacherskimi na esport, co tylko potwierdza, że serwis ten przywiązuje dużą uwagę do oferty na ten rodzaj obstawiania. W STS znajdziecie podzieloną sekcję na każdą z gier. Zakłady na CS:GO? Proszę bardzo! Chcesz grać na zakładach bukmacherskich na LoL-a? Nie ma sprawy! Obstawianie meczów DOTA 2? Oczywiście! A to przecież nie wszystko. W STS jest mnóstwo możliwości obstawiania esportu.

Niezależnie od rodzaju gry, macie możliwość zawierania zakładów na poszczególne turnieje, a także pojedyncze spotkania.

5. Bonusy na obstawianie esportu. Gdzie je znaleźć?

Poza tym, że wiecie już, gdzie znaleźć najlepsze zakłady bukmacherskie na e-sport, warto byśmy sprawdzili, gdzie jest możliwe otrzymanie dodatkowych premii za obstawianie tego rodzaju zakładów. Gdzie są dostępne bonusy na esport? Tych trzeba szukać w portalach, które… umożliwiają zawieranie kuponów na mecze esportowe po wysokich kursach. Jak bukmacher ma wysokie kursy na obstawianie esportu, można być praktycznie pewnym, że posiada również promocje esportowe. Skąd taki wniosek?

Dostępne, wysokie kursy bukmacherskie na mecze esportowe pozwalają wywnioskować, że dana marka przykłada dużą wagę do tej gałęzi obstawiania - co jest znakomitą informacją dla graczy chcących grać na zakładach na esport. W takim razie - przejdźmy do konkretów. Gdzie znajdziemy najlepsze bonusy na e-sport?

Trzeba przyznać, że w tym temacie przoduje bukmacher STS. W tym serwisie znajdziemy wiele bonusów na esport - szczególnie tych związanych z poszczególnymi wydarzeniami. Analizując oferty polecanych bukmacherów, trzeba przyznać, że to właśnie w STS najczęściej spotkacie się z dobrymi promocjami na obstawianie esportu.

Zakłady na esport - najlepsze bonusy

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 760 PLN!
Kod promocyjny

Niejednokrotnie znajdziecie w tych serwisach promocje na freebety, zakłady bez ryzyka czy podwyższone przeliczniki. W tym miejscu część graczy zapyta: jak znaleźć najwyższe kursy bukmacherskie? Podpowiadamy w innym artykule od KodBonusowy. Gdy już zdobędziecie wiedzę na ten temat, warto to wykorzystać.

6. Transmisje z esportu, a zakłady live

Analizując dostępne zakłady bukmacherskie na esport nie sposób nie wspomnieć o transmisjach z meczów. Esport można już oglądać na oficjalnych kanałach poszczególnych rozgrywek czy też gier na platformach YouTube czy Twitch, ale i… u bukmacherów! Obstawianie esportu można łączyć z transmisjami live z poszczególnych rywalizacji.

Oznacza to tyle, że zakłady na esport dostępne są także w opcji “LIVE”! Gdzie znaleźć zakłady na żywo na esport? Są one dostępne w tych samych serwisach, w których jest możliwe “klasyczne” obstawianie meczów esportu - czyli w STS .

7. Najlepsze zakłady na esport - najczęściej zadawane pytania (FAQ)

7.1 Jak można obstawiać esport?

Obstawianie esportu nie różni się w znaczny sposób od klasycznych zakładów bukmacherskich na wydarzenia sportowe czy rozrywkowe - w najlepszych portalach do gry na zakładach znajdziecie mnóstwo dostępnych zdarzeń na mecze esportowe.

7.2 Jakie mecze esportowe można obstawiać?

Wśród zakładów na esport jest możliwe - między innymi - obstawianie LoL-a, CS’a czy FIFY.

7.3 Gdzie znaleźć najlepsze kursy na esport?

Zakłady bukmacherskie na esport znajdziecie w legalnym polskim serwisie takim jak STS.

skomentuj ZakładyBukmacherskieNaEsport
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie