TOTALbet Kod Promocyjny

TOTALbet Kod Promocyjny

Typ Bonusu Opis Bonusu
Bonus powitalny na zakłady: Aż do 5000 PLN!
Bezpieczny Zakład: Freebet 10 PLN
Totalbet Kod Promocyjny: Użyj naszego linku

Aby odebrać TOTALbet bonus powitalny przy rejestracji, nie jest wymagany żaden kod polecenia. Wystarczy rejestracja u bukmachera przez nasz link, aby skorzystać z premii dla nowych graczy. W dalszej części tekstu więcej informacji o marce, czym jest TOTALbet, oraz jak wypada na tle, innych konkurencyjnych marek.

1. TOTALbet bukmacher co to takiego?

Totalbet max bonus (maksymalny bonus online)
Totalbet Kod promocyjny grudzień 2022
Totalbet Kod promocyjny styczeń 2023
luty 2023 marzec 2023
kwiecień 2023 maj 2023
czerwiec 2023 lipiec 2023
sierpień 2023 wrzesień 2023
październik 2023 listopad 2023

Total bet jest legalnym polskim bukmacherem, udostępniającym zakłady internetowe swoim klientom. Sama marka powstała w 2017 roku, a zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie zakładów w internecie otrzymała dnia 22.03.2018 roku. Numer zezwolenia to PS4.6831.15.2017. Zezwolenie ważne jest przez 6 lat od momentu jego otrzymania. Adres siedziby mieści się w Warszawie, przy ulicy Jubilerskiej 10. Telefon kontaktowy do firmy to 22 611 61 99.

2. TotalBet zakłady internetowe

TOTALbet to w miarę nowa marka wśród polskich bukmacherów internetowych. Pomimo nikłego doświadczenia, oferta na typowanie wygląda tutaj całkiem przyzwoicie. Do dyspozycji mamy przeszło 30 kategorii do obstawiania. Od tych najpopularniejszych jak piłka nożna, koszykówka, oraz tenis, aż po te mniej "oblegane" przez typerów dyscypliny sportu, jak krykiet, waterpolo, czy darts. Oczywiście każda dyscyplina podzielona jest na poszczególne sekcje. Dla przykładu, typując piłkę nożna, obstawiać możemy rozgrywki międzynarodowe jak Mistrzostwa Świata, czy Mistrzostwa Europy, a także rozgrywki klubowe, takie jak Liga Mistrzów, Liga Europy, Angielska Premier League, czy Polska Ekstraklasa. Oczywiście są to tylko pierwsze z brzegu przykłady. Oprócz najpopularniejszych rozgrywek piłkarskich, znajdziemy tu także kursy na niszowe ligi, jak litewska, peruwiańska itp. Typować możemy ponadto różne szczeble rozgrywkowe, a więc nie tylko 1 ligi, ale i rozgrywki, 2, 3, a w niektórych przypadkach i 4 ligowe. I tak w większości dziedzin sportowych.

Oprócz wydarzeń typowo sportowych, TOTALbet oferuje kursy na wydarzenia polityczne, ze świata muzyki, filmu, czy też show biznesu.
Co do samych wartości kursów, te są ok, choć trzeba przyznać otwarcie, że do najwyższych w sieci nie należą.

3. TOTALbet esport

Bukmacher spory nacisk położył na ofertę esportową. Możemy tu obstawiać między innymi zakłady na Counter Strike'a, Dota 2, League of Legends, Star Craft, Rainbow Six Siege, oraz PUBG. Ponadto TOTAL bet oferuje osobną zakładkę o nazwie Virtuals. W niej znajdziemy ofertę na obstawianie wirtualnych rozgrywek z dziedzin: piłka nożna (liga, puchary), psy, konie, żużel, motocykle. Oczywiście przy typowaniu tak zwanych wirtuali, należy pamiętać, że inwestujemy środki w zakłady losowo generowane przez komputer. Tu żadna wiedza analityczna się nie przyda.

4. TOTALbet mobile

Rzecz jasna w Totalbet typować możemy również za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Również rejestracja konta u bukmachera za pośrednictwem telefonu, czy też tabletu jest jak najbardziej możliwa. Podczas zakładania konta gracza z opcji "mobile", także nie jest wymagany żaden kod rejestracyjny. Generalnie, czy rejestrujemy się z telefonu, czy urządzenia desktopowego, aby odebrać bonus nie jest wymagany jakikolwiek kod promocyjny do totalbet. Wróćmy jednak do samej oferty mobilnej bukmachera. Oprócz możliwości typowania z przeglądarki googlowskiej na naszym urządzeniu mobilnym, bukmacher przygotował własną apkę do pobrania. Jest to duży plus, bo na przykład inny polski bukmacher Superbet nie posiada takiego udogodnienia, a obstawiać można jedynie w punktach stacjonarnych.

TOTALbet aplikacja Totalbet swoją aplikację rekomenduje w następujących słowach: Szybko, wygodnie, mobilnie. I trzeba przyznać, że coś w tym jest. Mamy możliwość typowania gdziekolwiek jesteśmy dzięki aplikacji mobilnej TOTALbet na smartfony i tablety. Pobierając apkę zyskamy dostęp do pełnej oferty prematch i live, a także dodatkowe bonusy. I teraz o bonusach właśnie nieco więcej.

5. Totalbet bonus przy depozycie

W TOTALbet możemy liczyć na bonus przy pierwszej wpłacie o wartości nawet 100% do 5000 złotych.


Jak odebrać totalbet bonus?
Zarejestruj się u bukmachera przez nasz link, bez konieczności użycia jakiegokolwiek kodu zniżki. Następnie dokonaj depozytu, a TOTALbet przyzna Ci bonus 100% od wpłaty! Jak już wspomnieliśmy, maksymalna kwota bonusu wynosi 5000 zł.
Jak aktywować bonus?
Aby aktywować bonus, należy przede wszystkim dokonać wpłaty na konto gracza. Co dalej?

6. Czy bonus w TOTALbet można od razu wypłacić?

Następnie, należy zagrać kupon z minimum trzema zdarzeniami, których kurs będzie wynosił nie mniej niż 1.25. Spowoduje to aktywację premii w systemie 5x3 lub 4x4 (pięciokrotny obrót na kuponach z trzema zdarzeniami lub obrót czterokrotny na kuponach z czterema zdarzeniami). Pierwszy obrót depozytem aktywuje 25% lub 20% premii. Następne obroty spowoduje aktywację bonusu aż do uzyskania premii 100%. Plus jest taki, że wypłaty środków bonusowych można już dokonać po pierwszym obrocie. Wypłata jest możliwa na konto bankowe, serwis współpracuje z najpopularniejszymi jak Santander, Millenium, Wbk czy Pekao http://pekao.com.pl/.

7. Totalbet bonus bez depozytu

Oprócz bonusu przy wpłacie, bukmacher oferuj bonus bez wpłaty w postaci freebetu o wartości 10 złotych dla nowych użytkowników. Większą kwotę na start w tej formie możesz otrzymać wpisując kod bonusowy STS w trakcie rejestracji. Jest to bardzo ciekawa alternatywa dla Totalbet.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 1660 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 1560 PLN

8. Totalbet jak odebrać freebet?

Wiemy, że bukmacher oferuje bonusu bez depozytu, i to, że także żaden TOTALbet kod bonusowy nie jest wymagany. Przy rejestracji konta wymagana jest natomiast weryfikacja dokumentów, zarejestruj się przez nasz link i przejdź pełną weryfikację konta. To warunek konieczny dla uzyskania darmowego zakładu
Jak zagrać za freebet?
Gdy tylko dokonacie logowania i wpłaty na konto gracza, możecie zagrać za posiadane środki. Następnie, należy przy tworzeniu kuponu zaznaczyć opcję bezpiecznego zakładu. Przyjmowane są zakłady pojedyncze jak i akumulowane, z kursem minimalnym 2.0.

9. TOTALbet opinie

Pomimo, że to bardzo młody bukmacher na polskim rynku zakładów online, to opinie graczy o TOTALbet są podzielone. Jedni uważają, że oferta jest wystarczająca i chwalą sobie fakt, że aby otrzymać bonus, nie jest wymagany żaden kod polecający. Drudzy z kolei uważają, że jest to po prostu rynkowy średniak. I my bardziej przychylamy się do tej drugiej opinii. Może inaczej, uważamy, a nawet jesteśmy o tym przekonani, że na polskim rynku legalnych bukmacherów online, istnieją gracze mocniejsi jak np Totolotek, LVBET, STS czy Fortuna. W naszym serwisie bez problemu porównasz oferty powitalne i kody zniżkowe do wszystkich legalnych bukmacherów.

10. TOTALbet zakłady bukmacherskie online - alternatywy

Za takie marki, uważamy chociażby Totolotek, oraz LVBET, którzy dla użytkowników naszego serwisu przygotowały unikalne bonusy, wyższe w porównaniu do oferty standardowej. W tym przypadku, będzie nam potrzebny kod bonusu. I tak nasz kod premii do Totolotka to JB720, natomiast kod vouchera do LVBET w przypadku naszej społeczności to JOHNNYBET. Zatem co daje nasz kod rabatowy? W przypadku Totolotka możemy liczyć na premię przy depozycie o wartości 100% do 1120 złotych, plus bonus bez depozytu o wartości 25 złotych. Pamiętaj, że aby otrzymać nasz VIP bonus w totolotku, należy zarejestrować się u bukmachera przez nasz link i w formularzu rejestracyjnym użyć kodu JB720.

Przejdź do serwisu Totolotek aby dostać nasz
Standardowy bonus na Totolotek
100% do 500 PLN

W przypadku LVBET, po wpisaniu hasła: JOHNNYBET, otrzymamy bonus przy 2 pierwszych wpłatach do 1500 złotych (1000 złotych przy 1 wpłacie i 500 złotych przy drugiej wpłacie), oraz darmowe 20 złotych bez depozytu za rejestrację. Jak widać, Totolotek, oraz LVBET oferują znacznie większy bonus w porównaniu z TOTALbet Tak więc, może zamiast wybierać TOTALbet Kod Promocyjny warto skorzystać z lepszej oferty?

11. TOTALbet FAQ

11.1 Czy TotalBet to zaufany bukmacher?

TotalBet należy do grona polskich, legalnych bukmacherów internetowych. Oczywiście, każdy nasz rodak może skorzystać z jego oferty. Należy jednak pamiętać, że konkurencja, w niektórych aspektach, przewyższa tę markę.

11.2 Jak wykorzystać kod promocyjny w TotalBet?

Aby skorzystać ze specjalnej promocji powitalnej w TotalBet, nie jest wymagany kod promocyjny. Wystarczy skorzystanie z odnośnika rejestracyjnego od KodBonusowy, a po poprawnym przeprowadzeniu procesu rejestracji, gracz otrzyma dostęp do bonusów.

11.3 Czy TotalBet posiada aplikację mobilną?

Tak, i należy przyznać, że jest to duże ułatwienie dla graczy. Każdy miłośnik zakładów bukmacherskich może, dzięki aplikacji mobilnej, korzystać z TotalBet, z dowolnego miejsca na ziemi.

skomentuj TotalbetKodPromocyjny
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie