Superbet Kod Promocyjny

Superbet Kod Promocyjny

Typ Bonusu Opis Bonusu
Bonus na start: 100% do 600 PLN
Oferta na zakłady specjalne: Poszerzona oferta na najważniejsze wydarzenia, mecze oraz turnieje!
Superbet Kod Promocyjny: Nie jest wymagany

Już jest! W końcu, po wielu miesiącach oczekiwań, zakłady internetowe w SuperBet są dostępne dla graczy! Do tej pory, na stronie bukmachera SuperBet mogliśmy jedynie sprawdzić ofertę, którą można było znaleźć także w punktach stacjonarnych. Po czasie, do funkcjonalności serwisu została dodana możliwość stworzenia wirtualnego kuponu. Następnie, można było go wykorzystać w punkcie naziemnym. Jednak, już teraz, SuperBet to zakłady internetowe “pełną gębą”!

Można już realizować zakłady w SuperBet za pośrednictwem internetu! W tym momencie, w głowach wielu graczy pojawia się również pytanie - czy istnieje w SuperBet kod promocyjny, który pozwala na odebranie ekskluzywnego bonusu powitalnego? Sprawdźmy!

1. Informacje o SuperBet

Superbet max bonus (maksymalny bonus online)
Superbet Kod promocyjny sierpień 2021 Superbet Kod promocyjny wrzesień 2021
październik 2021 listopad 2021
grudzień 2021 styczeń 2022
luty 2022 marzec 2022
kwiecień 2022 maj 2022
czerwiec 2022 lipiec 2022

Superbet ma swoje korzenie w Rumunii. W Polsce, firma ma swoją siedzibę na Śląsku. Spółka została zarejestrowana w 2017 roku, a dwa lata później uzyskała licencję na prowadzenie zakładów online.

Firma posiada mnóstwo punktów stacjonarnych do gry na zakładach bukmacherskich, a teraz uruchomiła również swoją działalność w internecie.

Już od jakiegoś czasu mogliśmy mieć nadzieję, że Superbet weźmie przykład, chociażby z Lotto, i wystartuje z serwisem internetowym, który będzie pozwalał na zawieranie zakładów. Teraz taka możliwość nastała.

2. Kod Bonusowy SuperBet

Na wstępie musimy zaznaczyć, że, póki co, nie jest obecny w Superbet kod promocyjny, który gwarantowałby uzyskanie wyższego bonusu, niż przewidziany w standardowej ofercie. Oczywiście, sądzimy, że w najbliższym czasie pojawi się w Superbet kod bonusowy, który taką premię zapewni. Jednak, na ten moment, musimy czekać na informacje z tym związane. Gdy tylko będziemy wiedzieć więcej na ten temat, od razu Was o tym poinformujemy. Dlatego warto też zaglądać regularnie do treści tego artykułu.

3. Bonus w SuperBet

Mimo, że nie ma w Superbet kodu premiowego, nie powoduje to, że w ogóle nie ma w nim bonusu powitalnego! Nie jest on co prawda wysoki, ale dobrze, że chociaż coś jest.

W Superbet bonus na start jest podzielony na trzy części. Pierwsza to 100% do kwoty 300 PLN wpłaconej przy okazji premierowego depozytu. Oznacza to, że wpłacając 300 PLN na początku gry w Superbet, możecie rozpocząć obstawianie z łącznym stanem konta równym 600 złotych! Oczywiście, są serwisy oferujące o wiele więcej gotówki na start, jednak nie można narzekać. Tym bardziej, że Superbet dopiero wchodzi na internetowy rynek bukmacherski.

To jednak nie koniec! Za drugi depozyt otrzymujecie bonus 100% do 200 PLN, a za trzeci 100% do 100 PLN! Oznacza to, że wspomniane 600 złotych może wynieść sam Wasz bonus po trzech wpłatach na konto gracza! Oczywiście, to zdecydowanie mniej niż dostaniecie stosując kod bonusowy Fortuna. Z jednej strony - nie możemy narzekać, z drugiej - gracze liczyli chyba na wyższy bonus powitalny.

Żeby móc wypłacić wspomnianą premię należy spełnić warunki obrotu przyznanym bonusem. W Superbet wymagany jest czterokrotny obrót przyznanym bonusem, po kursie minimalnym 1.80. Akceptowane są zarówno zakłady SOLO, jak i akumulowane, co sprawia, że zasady i warunki wypłaty bonusu jawią się bardzo klarownie.

Oczywiście, to nie jedyna promocja dostępna w SuperBet. Wszystkie aktualne oferty premiowe możecie sprawdzić w zakładce “Promocje” na oficjalnej stronie bukmachera. Znajdziecie tam wiele ofert ograniczonych czasowo, co jest stałym elementem każdego serwisu z zakładami bukmacherskimi.

4. Superbet Zakłady bukmacherskie Online

Aktualna oferta SuperBet na zakłady bukmacherskie obejmuje kilkanaście dyscyplin. Najważniejsze z nich - patrząc z perspektywy użytkownika serwisów do obstawiania - są zawarte. Możemy grać na zakładach na piłkę nożną, tenis, koszykówkę, hokej, siatkówkę czy baseball - czyli wszystkie, najpopularniejsze dyscypliny do typowania. Do tego dochodzą zakłady na e-sport czy Formułę 1. Kategorii zakładów jest jednak, oczywiście, o wiele więcej. To też jest warte uwagi.

W Superbet zakłady bukmacherskie obejmują również sekcję live oraz sportów wirtualnych. Granie na żywo jest dostępne w dyscyplinach, o których pisaliśmy wyżej. Jak wygląda natomiast sytuacja ze sportami wirtualnymi w Superbet?

Obejmują one wirtualny żużel, wyścigi samochodowe, chartów oraz konne. Co ciekawe, próżno szukać w tej sekcji zakładów na piłkę nożną czy tenis. Jest to niewątpliwie spora niespodzianka. Tym bardziej, że jest to jedna z najczęściej używanych kategorii sportów wirtualnych przez graczy.

5. Aplikacja mobilna SuperBet

Legalny bukmacher Super Bet oferuje, oprócz rejestracji, logowania i zawierania zakładów poprzez stronę internetową, realizację kuponów bukmacherskich także poprzez aplikację mobilną!

Można ją pobrać na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Są to obecnie dwa najpopularniejsze systemy operacyjne urządzeń mobilnych, więc nie może dziwić przyjęcie takiego rozwiązania przez SuperBet.

Cieszy, że kolejny, nowy bukmacher od razu zadbał o użytkowników smartfonów oraz tabletów. Można się też zastanowić, czy to samo uczyni GO BET, kiedy już wystartuje. Swoją drogą, artykuł na temat tego bukmachera znajdziecie też na naszej stronie.

6. Metody płatności w SuperBet

Wielu graczy ma pewnie nadzieję, że jeden z bukmacherów wprowadzi opcję płatności bitcoinami (aktualny kurs: https://kryptowaluty.info.pl/kurs-bitcoin/). Czy Superbet należy do tego grona? Jak na razie możemy o tym niestety pomarzyć.

W Superbet możemy natomiast znaleźć standardowe metody płatności - przelew bankowy czy kartę. Można też to zrobić za pomocą gotówki.

7. Superbet opinie

SuperBet wystartował z wersją online w pierwszym kwartale 2020 roku. Na ten moment wszystko prezentuje się przyzwoicie. Zarówno promocyjna oferta Super Bet, jak i kwestie związane z samymi zakładami bukmacherskimi.

Jak najbardziej, można się spodziewać rozwoju Superbet wraz z upływem czasu, i to na każdej płaszczyźnie. Na ten moment, bukmacher pozostawia po sobie dobre wrażenie, jednak warto mieć na uwadze, że doświadczeni gracze na rynku oferują o wiele więcej niż Superbet. Chociażby w kwestii, wspomnianego już, bonusu powitalnego. Dla przypomnienia - obecnie voucher na bonus w Superbet nie jest wymagany, żeby otrzymać premię.

Standardowy bonus na Superbet
Bonus powitalny do 550 PLN!

8. Podsumowanie

Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty, należy uznać, że Superbet zanotowało niezły start. Co prawda, w Superbet kod promocyjny nie jest jeszcze dostępny/znany, ale można się spodziewać, że lada moment się on pojawi. Gdy już tylko go uzyskamy, poznacie go dzięki portalowi KodBonusowy.

Bonus powitalny nie należy, co prawda, do najwyższych. Większe premie, w porównaniu do oferty Superbet, znajdziecie w większości serwisów z zakładami. Duża liczba z nich oferuje także bonusy ekskluzywne. Niekiedy, żeby je otrzymać wystarczy rejestracja przez nasz link, a czasami istnieje potrzeba wpisania kodu vouchera. Oczywiście wszystko zostało szczegółowo przez nas opisane w recenzjach bukmacherów, a wszystkie kody promocyjne dostępne są w naszym serwisie.

Jeśli chodzi o zakłady w Superbet - stoją one na przyzwoitym poziomie. Każdy gracz znajdzie w nich coś dla siebie, tym bardziej, że Superbet przygotował swoim użytkownikom możliwość wyboru wśród najpopularniejszych kategorii do obstawiania. Całościowo, start SuperBet wypadł na plus.

9. Superbet FAQ

9.1 Czy SuperBet jest zaufaną marką?

Tak, Superbet jest w pełni licencjonowaną marką, która działa na polskim rynku bukmacherskim. Firma posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności związanej z zakładami internetowymi oraz naziemnymi na terenie Polski.

9.2 Jaki jest w SuperBet bonus na start?

W Superbet bonus powitalny może osiągnąć poziom nawet 600 PLN w ramach dodatkowych środków.

9.3 Czy istnieje aplikacja mobilna do SuperBet?

Tak, gracze, którzy pragną zawierać zakłady na Androidzie, jak i iOS mają możliwość skorzystania z aplikacji na urządzenia mobilne, jaką oferuje bukmacher Superbet.

skomentuj SuperbetKodPromocyjny
Komentarze (2)
 Anzy1990
Anzy1990 ponad rok temu
Racja, bonus jest dość średni, inne serwisy mają lepszą ofertę, ale może to się niedługo zmieni. Mogło być lepiej, ale w sumie aż tak źle nie jest. Chociaż są też lepsze serwisy;)
Graj odpowiedzialnie