STS Kod Promocyjny

sts kod promocyjny

Stosując w STS kod promocyjny BCVIP podczas rejestracji w tym portalu zapewniacie sobie dostęp do ekskluzywnego pakietu powitalnego o łącznej wartości 1259 PLN. Składa się na niego bonus od pierwszej wpłaty 100% do 1230 PLN, a także freebet o wartości 29 PLN. Bonus za podany kod promocyjny STS możecie wykorzystać na wszystkie sekcje dostępne w serwisie (zakłady pre-match, na żywo, sporty wirtualne, BetGames).

STS Kod Promocyjny

TYP BONUSU OPIS BONUSU KOD PROMOCYJNY STS
Kod promocyjny STS: BCVIP
Łączna wartość pakietu powitalnego: do 1459 PLN BCVIP
Zakłady: Bonus do 1230 PLN + 29 PLN freebet BCVIP
Promocja Zaproś kumpla: Bonus 50 PLN za każdego poleconego gracza BCVIP
Zakład bez ryzyka na BetGames: 20 PLN BCVIP
Bonus na sporty wirtualne: Zakład bez ryzyka do 20 PLN BCVIP
Zakład bez ryzyka*: Nawet do 200 PLN BCVIP

*Promocja obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku, do godz. 23:59

STS to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych jak nie najbardziej rozpoznawalny bukmacher w naszym kraju. To przecież główny sponsor piłkarskiej Reprezentacji Polski! Marka Star-Typ-Sport jest największą polską firmą bukmacherską, która przyjmuje zakłady na wyniki wydarzeń sportowych oraz społeczno-politycznych. Spółka powstała w 1997 roku i z powodzeniem działa na terenie Polski, przyjmując zakłady w punktach naziemnych. STS posiada również licencję Polskiego Ministerstwa Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez internet. Dalsza część tekstu zostanie poświecona STS zakłady bukmacherskie online. Opowiemy więcej o ofercie bukmachera, powiemy jaki brzmi STS kod promocyjny i co daje wpisanie kodu polecenia. A więc do dzieła.

1. Jak uzyskać kod promocyjny STS? - STSPromocja

STS max bonus (maksymalny bonus online)
STS Kod promocyjny wrzesień 2021 STS Kod promocyjny październik 2021
listopad 2021 grudzień 2021
styczeń 2022 luty 2022
marzec 2022 kwiecień 2022
maj 2022 czerwiec 2022
lipiec 2022 sierpień 2022

Właśnie to zrobiłeś, odwiedzając nasz serwis! W naszym serwisie podajemy aktualny kod premii do STS.

Jaki jest STS kod promocyjny?

Kod promocyjny dla użytkowników naszego serwisu to: BCVIP.

2. STS kod bonusowy gdzie wpisać? STS.PLKodPromocyjny

Nasz "STS kod vouchera" o nazwie BCVIP, należy wpisać w formularzu rejestracyjnym w pierwszym kroku rejestracji.Klikamy przycisk Masz kod promocyjny? Następnie w rubrykę kod promocyjny, wpisujemy wspomniane hasło: BCVIP.

Co daje STS kod rejestracyjny?

Nasz kod polecający uruchomi STS freebet o wartości 29 złotych, a także dostęp do wyższej promocji powitalnej - nawet do 1230 PLN! Taki ukłon bukmachera w kierunku społeczności naszego serwisu. Warto podkreślić, że na KodBonusowy znajdziesz najbardziej aktualne kody promocyjne na zakłady bukmacherskie.

Kiedy zostanie przyznany freebet?

Bonus zostanie przyznany maksymalnie do 3 dni od założenia konta w STS.

Czy bonus bez depozytu można od razu wypłacić?

Niestety nie. Przed wypłatą, środki bonusowe podlegają trzykrotnemu wymogowi obrotu.

3. STS jak obrócić bonus bez depozytu? STSBonus

Jak zostało napisane przed chwilą, w celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 29 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 87 PLN. Do obrotu bonusu zaliczają się tylko wygrane kupony z minimalnym kursem całkowitym 1.91 lub wyższym. Po spełnieniu tych warunków pieniądze zostaną dodane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

4. STS bonus przy depozycie - KodPromocyjnySTS

Tak, jak pisaliśmy wyżej, przy wpłacie możemy liczyć na EKSKLUZYWNĄ premię aż 100% do 1230 PLN. Oznacza to, że dokonując pierwszego depozytu na wspomnianą kwotę, będziemy mieli łącznie aż 2460 PLN na grę u bukmachera. Wpłacając 200 PLN otrzymamy 200 PLN, wpłacając 100 PLN dostaniemy 100 PLN premii, depozyt 500 PLN to 500 PLN gratis itp. Co bardzo istotne, aby otrzymać bonus przy depozycie należy podczas rejestracji zaznaczyć opcję: „Chcę otrzymać swój bonus startowy!” Bonus zostanie przyznany automatycznie po zaksięgowaniu pierwszej wpłaty. Trzeba przyznać, że jest to jeden z najwyższych bonusów na rynku. Nieco niższy bonus po pierwszym depozycie oferuje inny polski bukmacher Fortuna.
Jak wypłacić bonus od depozytu?
W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Przykładowo otrzymując 100 zł bonusu, należy zagrać z konta bonusowego za 300 zł. Do obrotu zaliczają się nasze stawki tylko z wygranych kuponów. Ich kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1,91. Po spełnieniu wspomnianych warunków pieniądze z bonusu zostaną "przelane" na nasze konto depozytowe, skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
Jak grać w STS za bonus?
Aby obstawiać zakłady z bonusowego konta należy kliknąć na okienko „Bonus”. Po tym fakcie należy wnieść zakład.

5. Pozostałe STS promocje - STSKodBonusowy

Wirtualny tydzień
Obstawiając sporty wirtualne, STS każdego tygodnia zwróci swoim klientom 50% stawki do maksymalnie 30 PLN za 3 pierwsze zakłady na wirtualne. Zwrot otrzymamy tylko i wyłącznie za zakłady przegrane. Promocja odnawia się z każdym kolejnym tygodniem.

Zaproś kumpla
Za każdego zaproszonego do STS przyjaciela, Ty oraz osoba przez Ciebie zaproszona otrzymacie po 50 złotych bonusu. Jak zaprosić znajomego do gry na STS? Wejdź na stronę STS, zaloguj się i przejdź do sekcji „Moje konto”, gdzie zaproszenie można wysłać bezpośrednio na adres mailowy znajomego lub za pośrednictwem Facebooka, albo wygenerować link rejestracyjny.Aby otrzymać bonus, osoba przez nas zaproszona powinna dokonać rejestracji korzystając z otrzymanego przez nas zaproszenia. Następnie wpłacić minimum 50 zł na swoje konto gracza i zagrać za minimum 150 zł. Przynajmniej jedno spotkanie na kuponie powinno zawierać kurs o wartość nie mniejszej niż 1,5. Po spełnieniu warunków, bonusy (w postaci vouchera) zostaną wysłane mailowo w ciągu doby.
Promocje STS są naprawdę przeróżne jak widać, a te powyżej wypisane są tylko jedną częścią bonusów które można dostać do wykorzystania na zakłady bukmacherskie przez internet. Warto zaznaczyć jednak, że to jest portal z zakładami, więc nie posiada w swojej ofercie gier ani loterii. Jeżeli ktoś jest zainteresowany właśnie taką ofertą to zalecamy do skorzystania z lotto kod promocyjny, w celu rejestracji oraz próby własnego szczęścia w loteriach narodowych.

Zakład bez ryzyka: 200 PLN
Do 30 czerwca 2021 roku możesz odebrać atrakcyjny bonus na zakład bez ryzyka w kwocie nawet 200 PLN! Wystarczy, że postawisz swój pierwszy kupon u bukmachera STS. Jeśli okaże się on przegrany, bukmacher zwróci Tobie pieniądze. Następnie, żeby wypłacić zwrócony/otrzymany bonus, musisz dokonać trzykrotnego obrotu tą kwotą po kursie minimalnym 1,91 (na każdym z zagranych kuponów). Pamiętaj o użyciu kodu promocyjnego BCVIP podczas rejestracji.

6. STS rejestracja - STSKodyPromocyjne

Sporo zostało już napisane o dostępnych bonusach. Aby jednak z nich skorzystać najpierw należy się zarejestrować na stronie bukmachera. Jest to naprawdę bardzo prosta czynność, nie wymagająca od nas wiele czasu.
Jak zarejestrować się na STS?
Przejdź na stronę bukmachera bezpośrednio przez nasz link, klikając w dowolne zdjęcie, czy też główny baner naszego artykułu. Od razu zostaniemy przeniesieni na stronę STS, po czym automatycznie pojawi się formularz. W pierwszym kroku, wypełniamy dane konta STS - adres email, hasło, numer telefonu, oraz kod bonusu. Bardzo ważne, aby w pole kod promocyjny, umieścić nasz kod zniżki dzięki któremu otrzymamy darmowy zakład o wartości 29 złotych. Oświadczamy, że mamy ukończone 18 lat, wyrażamy zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i klikamy dalej. W drugim kroku podajemy swoje imię, nazwisko, narodowość, numer pesel, oraz kod sms, który przyjdzie na podany numer telefonu w poprzednim kroku rejestracji. Zaznaczamy ptaszkiem" Chcę otrzymać swój bonus startowy! Zgadzam się z zasadami bonusu, oraz Oświadczam, że moje dane podane w formularzu rejestracyjnym są zgodne z prawdą a środki przeznaczone na grę pochodzą z legalnego źródła. Następnie przycisk rejestracja i gotowe. Na podanego przez nas maila, przyjdzie linku aktywujący nasze konto, w który rzecz jasna należy kliknąć. W ten oto sposób, utworzyliśmy konto w STS.

Oczywiście, aby korzystać z pełnej oferty bukmachera, wpłacać i wypłacać pieniądze, oraz obstawiać zakłady, musimy uzupełnić nasz dane osobowe w zakładce moje konto. W niej należy wysłać skan dokumentu, podać numer konta bankowego, oraz wypełnić więcej danych. Po weryfikacji konta, otrzymamy potwierdzenie, że staliśmy się pełnoprawnymi klientami STS. Co za tym idzie, otrzymamy wspomniany freebet, będziemy mogli korzystać z promocji dostępnych na stronie i obstawiać wszystkie zakłady dostępne na stronie bukmachera.
Czy podawać swoje pełne dane w STS?
Bez obaw, jest to standardowa procedura, umożliwiająca legalne typowania, bo należy pamiętać, że STS to w 100% Legalny Polski Bukmacher! Tam nasze dane są chronione i w bez wątpienia bezpieczne.

7. STS zakłady bukmacherskie online

W STS typować możemy praktycznie wszystko. Od zakładów sportowych, po wydarzenia, muzyczne, polityczne, czy też firmowe. Bukmacher oferuje także kursy na e-sport, oraz zakłady wirtualne. Wracając do typów na sport. Znajdziemy tu ofertę na najpopularniejsze sporty, jak piłka nożna, tenis czy też koszykówka, ale i nie tylko. W STS typować możemy także zakłady na bandy, bowls, czy też piłkę wodną. Każda dyscyplina podzielona jest na poszczególne rozgrywki i ligi. Jednym słowem w STS, każdy typer znajdzie coś dla siebie. Oczywiście w STS dostępne są także zakłady na żywo, oraz darmowe transmisje z wybranych wydarzeń sportowych! W naszym serwisie znajdziesz recenzje wszystkich legalnych bukmacherów. Zatem bez problemu możesz porównać na przykład ofertę STS z LVBET I dowiedzieć się jaki jest kod promocyjny.

8. STS mobile - własna aplikacja bukmachera

STS posiada własną aplikację mobilną do pobrania na na system Android, oraz iOs. Bukmacher posiada także wersję mobilną swojego portalu.

STS aplikacja mobilna co daje?

Na początek informacja, że STS aplikacja pobierz to zupełnie darmowy proces. Apka STS niesie ze sobą sporo korzyści. To między innymi: bezpłatne transmisje, możliwość wypłaty środków w 15 minut, dostęp do rozbudowanych statystyk I wiele więcej.

9. STS płatności

STS jak wpłacić?
Do wyboru mamy kilka metod płatności. Karta kredytowa (Visa i MasterCard), PayU, dotpay, Skrill, Neteller, pay.com, oraz wpłata gotówki na konto internetowe w punkcie stacjonarnym. Co fajne, jeżeli chodzi i wpłatę z rachunku bankowego, STS obsługuje aż 30 banków w tym najpopularniejszych jak np Millenium https://www.bankmillennium.pl/, Mbank czy Alior, ale też mniej znanych jak EnveloBank czy e-Skok. Oczywiście bukmacher nie pobiera prowizji za transakcję.
STS jak wypłacić?
Dostępne środki na koncie gracza STS, można wypłacić na podane przez nas podczas rejestracji konto bankowe. Oczywiście na czas realizacji transakcji mogą mieć wpływ, rzeczy takie jak:
- przerwy bankowe w księgowaniu
- specjalne godziny księgowania banków
- awarie/opóźnienia systemów bankowych
- dodatkowe weryfikacje w ramach procedur bezpieczeństwa
Oczywiście w każdym momencie możemy zmienić nas rachunek bankowy, podany na koncie bukmachera. W tym celu, zalecamy kontakt z pracownikiem STS, poprzez czat, oraz rozmowę telefoniczną.

10. Voucher STS 2021 - STSKodPromocyjny2021

Pamiętaj, że STS voucher na cały 2021 rok to kod promocyjny BCVIP. Dzięki niemu otrzymasz freebet o wartości 29 złotych!

11. Podsumowanie

STS pozytywne opinie wśród graczy zbiera już od kilku dobrych lat. Jest to zdecydowanie bukmacher godny polecenia. Szeroka oferta na zakłady. Bonus przy wpłacie, oraz bez depozytu. 100% legalność. Wysokie kursy na zakłady. Rozbudowana oferta live. Własna aplikacja. To i kilka innych aspektów sprawia, że marka STS jest jednym z najczęściej wybieranych bukmacherów w naszym kraju. Pamiętaj, aby podczas rejestracji wpisać nasz STS kod rabatowy.

12. STS FAQ

12.1 Jaki jest kod promocyjny STS?

STS Kod Promocyjny to BCVIP. W ramach pakietu na start, gracz otrzymuje szansę na zgarnięcie bonusu w kwocie 1259 PLN - premii od depozytu do 1230 PLN oraz 29 PLN w postaci freebetu. Jest to oferta ekskluzywna.

12.2 Czy STS to zaufany bukmacher?

STS to legalna, polska marka, która już wiele lat działa na naszym rynku bukmacherskim. Jest wobec tego zaufana, a jej oferta przyciąga wielu graczy.

12.3 Gdzie wpisać kod promocyjny do STS?

Kodu promocyjnego w STS należy użyć podczas procesu rejestracji. Dzięki voucherowi rabatowemu od KodBonusowy, gracz otrzymuje dostęp do ekskluzywnej oferty powitalnej.

12.4 Czy w STS istnieje bonus bez depozytu?

Wykorzystanie kodu bonusowego w STS powoduje uruchomienie także promocji bez wpłaty. Jest nim darmowy zakład o wartości 29 PLN. Wymagany w STS kod promocyjny to hasło BCVIP.

skomentuj StsKodPromocyjny
Komentarze (2)
SymanG
SymanG ponad 2 lata temu
Może by coś dla stałych użytkowników -,-
Graj odpowiedzialnie