STS Kod Promocyjny

sts kod promocyjny

Kod promocyjny STS to hasło BCVIP. Za wpisanie go podczas rejestracji w STS, każdy nowy gracz ma szansę na odebranie ekskluzywnego bonusu powitalnego o wartości nawet 1459 PLN. W jego skład wchodzi: bonus od pierwszego depozytu do 1230 PLN, freebet w kwocie 29 PLN, a także zakład bez ryzyka w maksymalnej kwocie do 200 PLN. Podany kod bonusowy do STS działa we wszystkich dostępnych sekcjach serwisu, czyli: zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo, sporty wirtualne, zakłady na symulowane gry karciane (Bet Games) oraz e-sport.

STS Kod Promocyjny 2022: BCVIP

TYP BONUSU WARTOŚĆ BONUSU STS KOD PROMOCYJNY
VIP Bonus od 1. depozytu 100% do 1230 PLN BCVIP
VIP Bonus freebet od STS 29 PLN BCVIP
Bonus bez ryzyka od STS Zakład do 200 PLN BCVIP
Cashback na BetGames w STS Do 20 PLN BCVIP
Cashback na sporty wirtualne w STS Do 20 PLN BCVIP
Bonus "Zaproś Kumpla" od STS Nawet do 340 PLN BCVIP
Łączny bonus (na start) od STS Aż do 1839 PLN! BCVIP

Podany kod rejestracji do STS jest darmowy. To jego najważniejsza zaleta. Wpisując kod promocyjny do STS (BCVIP) od portalu KodBonusowy sprawi, że Wasz początek gry w serwisie STS może być jeszcze “przyjemniejszy”. To znaczy: za darmo dostajecie szansę na powiększenie swojego budżetu startowego w portalu STS. Bonus na start to kwota aż do 1459 PLN, a w wykorzystując wszystkie możliwe promocje w STS możecie zgarnąć aż 1839 PLN. Brzmi kusząco, prawda? Kod bonusowy do STS to jednak nie wszystko. Zapoznajcie się z pełną recenzją portalu STS!

1. Gdzie wpisać kod promocyjny w STS? Rejestracja

STS max bonus (maksymalny bonus online)
STS Kod promocyjny styczeń 2022 STS Kod promocyjny luty 2022
marzec 2022 kwiecień 2022
maj 2022 czerwiec 2022
lipiec 2022 sierpień 2022
wrzesień 2022 październik 2022
listopad 2022 grudzień 2022

Zanim użyjecie opcji “Login” w STS, czeka Was jeszcze proces rejestracji w tym serwisie. Co oczywiste, przechodząc go, przyda się Wam kod vouchera STS. Warto w tym miejscu podkreślić, że na naszej stronie znajdziesz najlepsze kody bonusowe - nie tylko do opisywanej w tym artykule marki.

Wracając jednak do STS. Jak wygląda proces rejestracji w STS? Już tłumaczymy. W pierwszym kroku rejestracji musicie podać swoje dane do konta - adres mailowy, hasło, numer telefonu oraz kod promocyjny STS. Kod aktywacyjny to oczywiście hasło BCVIP. Wspomnieliśmy również o numerze telefonu - ważne jest by podać prawidłowy numer, ponieważ zostanie na niego wysłany kod autoryzacyjny do Waszego konta. Drugi krok to wypełnienie swoim danych osobowych. Co oczywiste, pod koniec kroku pierwszego czeka na Was również akceptacja regulaminu STS. Dla tych, którzy chcieliby sprawdzić, jak - krok po kroku - wygląda rejestracja w STS, przygotowaliśmy krótki poradnik.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 1459 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet

1.1 Jak zarejestrować się w STS z kodem promocyjnym?

 • Otwórz okno rejestracji w STS z pomocą linku aktywacyjnego od KodBonusowy.
 • Wpisz adres mailowy oraz hasło do konta.
 • Wpisz uważnie numer telefonu - będzie on użyty do przesłania kodu aktywacyjnego do STS.
 • Użyj kodu promocji STS: BCVIP.
 • Zaakceptuj wymagane zgody i przejdź dalej.
 • W drugim kroku należy podać swoje dane osobowe, tj. imię, nazwisko, obywatelstwo czy nr PESEL.
 • W polu “Kod SMS” wpisujesz kod otrzymany na podany w poprzednim kroku numer telefonu.
 • Podajesz informację na temat swoich środków na grę.
 • Ostatni krok to potwierdzenie chęci otrzymania bonusu oraz prawdziwości danych (podanych w formularzu rejestracyjnym).
 • Gotowe! Kliknij “Zarejestruj”, by dokończyć swoją rejestrację w STS!

Po podaniu kodu promocyjnego STS i zakończeniu rejestracji otrzymujecie dostęp do konta tymczasowego. W STS możecie z niego korzystać po przejściu zaprezentowanego wyżej procesu rejestracyjnego. Jak podaje bukmacher, konto tymczasowe w STS pozwala na korzystanie z większości dostępnych sekcji serwisu. Jedyne o czym musicie pamiętać to łączny limit stawek w kwocie 8000 zł, a także blokada środków na koncie gracza - wszystko to do momentu weryfikacji konta gracza.

Co zrobić, by zmienić “Konto tymczasowe” na “Konto stałe” w STS? Należy:

 • przesłać zdjęcie dokumentu tożsamości np. dowodu osobistego,
 • zweryfikować swój adres mailowy,
 • zweryfikować swój numer telefonu,
 • podać numer konta bankowego w szczegółowych danych gracza,
 • ustawić pseudonim w portalu STS,
 • ustawić pseudonim w portalu STS, dodać swój aktualny adres zamieszkania.

Jak widzicie, STS nie wymaga od Was “cudów” w celu pełnej weryfikacji konta.

2. Bonus powitalny od STS z kodem promocyjnym

Wszyscy Ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi (a w szczególności z portalem STS) pewnie niejednokrotnie zadali sobie pytanie: “O co chodzi z bonusem w STS”? Cóż, polega to na tym, że za samą rejestrację w STS, każdy nowy gracz otrzymuje coś na zasadzie prezentu powitalnego.

Jak już również wiecie - z początkowych fragmentów naszego tekstu - wpisanie kodu aktywacyjnego w STS pozwoli Wam na dostęp do ekskluzywnej premii powitalnej dla nowych użytkowników. Bonus za rejestrację w STS to kwota nawet do 1459 PLN! Składa się na niego bonus za wpłatę w STS - 100% do 1230 PLN od 1. depozytu, freebet w kwocie 29 PLN oraz zakład bez ryzyka do 200 PLN.

Jak działa bonus w STS? Kod promocyjny do tego portalu odblokowuje Wam możliwość skorzystania z niego. Jednak jak to bywa w takich przypadkach, użytkownik musi spełnić pewne wymogi, by taki bonus otrzymać. Jakie są zasady bonusów w STS?

2.1 Bonus za 1. wpłatę w STS z kodem promocji BCVIP

Pierwszą składową bonusu powitalnego w STS, który możecie otrzymać z kodem rejestracyjnym STS (BCVIP) jest premia od pierwszego, złożonego depozytu. Oprócz tego, że podczas rejestracji należy użyć kodu bonusowego STS, najważniejsze, co musicie zrobić to oczywiście wpłacić pieniądze na Wasze konto gracza.

Tuż po wykonaniu tej czynności, równowartość Waszego pierwszego depozytu wyląduje na waszym bonusowym koncie użytkownika. Jak zagrać za bonus od STS? Żeby pieniądze trafiły na Wasze konto główne, należy dokonać obrotu przyznaną kwotą premiową. Otrzymany bonus trzeba obrócić na łączną kwotę równą trzykrotności uzyskanej premii. Minimalny kurs całkowity kuponu to 1.91. Podstawowa kwota bonusu to maksymalnie 1200 PLN, więc oznacza to, że z kodem promocyjnym STS od portalu KodBonusowy otrzymujecie nawet do 30 PLN więcej!

2.2 Bonus bez depozytu w STS - kod na promocję!

Żeby otrzymać bonus freebet od STS za rejestrację, wystarczy, że podczas wypełniania formularza wpiszecie ten sam kod promocyjny do STS, co podaliśmy w przypadku wyżej opisywanego bonusu (BCVIP). Obie promocje od STS łączą się ze sobą, więc nie musicie obawiać się o to, że korzystając z jednego bonusu, pozbawicie się szansy na zdobycie drugiego. Nic bardziej mylnego. Co ciekawe, w przypadku freebetu od STS warunki obrotu bonusem są identyczne, co w przypadku premii od premierowej wpłaty. Kwota freebetu w STS z kodem promocyjnym wynosi 29 PLN. W podstawowej wersji tej promocji jest to 25 PLN.

2.3 Zakład bez ryzyka w STS na start

Ostatnią składową bonusu z kodem na start do STS jest zakład bez ryzyka. Każdy użytkownik tego serwisu ma możliwość skorzystania także z tej promocji. Żeby się do niej “zapisać” należy wpłacić minimum 50 PLN na swoje konto depozytowe. Następnie, trzeba obstawić wpłaconą kwotę na kuponie SOLO lub AKO. W sytuacji, gdy wasz zakład zakończy się niepowodzeniem, STS zwróci Wam pieniądze!

Maksymalnie może być to kwota 200 PLN, która zostałaby przekazana na konto bonusowe. Żeby przetransferować środki na konto główne należy dokonać obrotu kwotą premiową na tych samych warunkach, co bonus od depozytu oraz freebet - jest to trzykrotność otrzymanej kwoty, na kuponach z kursem minimalnym 1.91. Wtedy to będziecie mogli dokonać wypłaty bonusu od STS.

3. Pozostałe promocje z kodem bonusowym STS

Jak już wiecie, kod promocyjny STS otwiera drzwi nie tylko do ekskluzywnego bonusu na start dla nowych graczy, ale i szeregu innych promocji. W STS możecie skorzystać z premii na sporty wirtualne, Bet Games czy za zaproszenie znajomego do gry. Wystarczy wpisać kod bonusowy STS (BCVIP) podczas rejestracji. Podobnie jest w przypadku innych, legalnych polskich firm z zakładami - np. LVBet. Jeśli chcesz dowiedzieć się jaki jest kod do LVBet, koniecznie zapoznaj się z recenzją tej marki od KodBonusowy.

Tak, jak wspomnieliśmy na samym początku tekstu, bonus za polecenie w STS możecie wynieść nawet 340 PLN - maksymalnie otrzymasz bonus 50 PLN za każdą zaproszoną osobę. Może być ich sześć - dodatkowe 20 PLN za trzeciego i szóstego gracza w kolejności otrzymasz bonusowo, jeśli każdy z nich spełni wszystkie warunki promocji. Szczegóły znajdziecie w regulaminie na portalu STS.

Część podanych bonusów od STS (nawet tych dodatkowych) to promocje stałe, których szczegółowe opisy zawsze znajdziecie na stronie bukmachera STS. Ponadto, kod kuponu STS otwiera drogę do czasowych promocji dla stałych użytkowników serwisu. Oznacza to, że kod promocyjny STS dla obecnych graczy również istnieje! Oczywiście, w tym przypadku należy śledzić portal bukmachera STS, by być na bieżąco ze wszystkimi, nawet najmniejszymi “promkami”!

4. Zakłady bukmacherskie online w STS - oferta

Oferta STS jest jedną z najbogatszych na rynku polskich zakładów bukmacherskie online. W STS spotkacie się zarówno z zakładami w trybie pre-match, jak i obstawianiem live. W STS znajdziecie również sporty wirtualne. W STS są to: piłka nożna, koszykówka, wyścigi konne oraz wyścigi psów. Ponadto, STS oferuje zakłady na symulowane gry karciane. BetGames od STS był pierwszym tego typu produktem na polskiej scenie zakładów bukmacherskich. Oferta STS na BetGames obejmuje poker, wojnę oraz bakarat. Pamiętajcie jednocześnie, że w STS możecie skorzystać również z bonusu na BetGames, który “zgarniecie” wpisując kod promocyjny STS - BCVIP.

W sekcji zakładów na esport STS również się postarał. Każdy z graczy ma możliwość obstawiania meczów Counter Strike’a, League of Legends, Dota 2 czy Valoranta. Łącznie jest kilkanaście kategorii (gier) do wyboru, dzięki czemu każdy fan obstawiania e-sportu znajdzie w STS coś dla siebie. W tej sekcji również spotkacie z się bonusem. W STS premie na e-sport często są ograniczone czasowo. Kto wie, być może niejednokrotnie (w celu uzyskania takiej premii) przyda Wam się posiadanie kodu rejestracyjnego do STS? Dlatego też warto z niego skorzystać podczas wypełniania formularza dołączenia do tego serwisu.

Podobnie wygląda sytuacja u innego z liderów rynku bukmacherskiego w Polsce, czyli w Fortunie. Tam również znajdziecie szeroką ofertę na zakłady, ale i atrakcyjny bonus powitalny. Jest on dostępny po uzupełnieniu pola "kod promocyjny Fortuna". Szczegóły dostępne są w naszym artykule na ten temat.

5. Kod promocyjny STS i aplikacja mobilna - to możliwe!

Poza wspomnianą już bogatą ofertą STS (na dziś, jutro i nie tylko), a także dostępnym kodem kuponu STS, wszyscy Ci, którzy preferują grę za swojego urządzenia mobilnego mogą z tego skorzystać. Aplikacja mobilna STS została przygotowana z myślą o wszystkich tych graczach, którzy chcieliby korzystać z usług tego portalu w każdym miejscu, gdzie możliwy jest dostęp do internetu.

Jak obstawiać w aplikacji STS? Sytuacja wygląda analogicznie co w przypadku desktopu. W apce STS możecie skorzystać z wielu dostępnych kategorii zakładów bukmacherskich - mowa tu nie tylko o wydarzeniach sportowych, ale i sportach wirtualnych, rozrywce, wyborach politycznych czy e-sporcie. Mówiąc wprost - w ofercie aplikacji STS znajdziecie dokładnie to samo, co w klasycznej wersji portalu.

Serwis z taką renomą jak STS przygotował aplikację zważając również na rynkowe trendy. Znaczy to tyle, że z usług aplikacji STS skorzystają zarówno Ci, którzy posiadają urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Ponadto, STS przygotował apkę również z myślą o użytkownikach systemu od Huaweia.

Aplikacja STS na urządzenia mobilne to nic innego jak kolejna gałąź tego portalu. Co najważniejsze, niezależnie od tego, czy korzystacie z aplikacji STS na telefon czy tablet - możecie wykorzystać kod promocyjny do STS. Kod bonusowy do tego serwisu możecie wpisać podczas rejestracji w STS z poziomu swojej aplikacji mobilnej. Dokonujecie tego w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego - podobnie jak w klasycznej wersji desktopowej. Kod na start do STS wpisuje się w przeznaczonym do tego polu - nic prostszego. Pozostaje jeszcze pytanie. Jak stać się posiadaczem aplikacji mobilnej STS i jak przy tym wykorzystać kod powitalny do STS? Już tłumaczymy.

5.1 Aplikacja STS na iOS. Jak pobrać?

W przypadku użytkowników systemu iOS, sytuacja wygląda bardzo prosto i przejrzyście. Wystarczy, że wejdziecie z poziomu swojego urządzenia mobilnego do AppStore i wpiszecie “STS”. Jedną z pierwszych pozycji na liście będzie aplikacja STS na iOS do pobrania. Należy wówczas skorzystać z opcji “Pobierz”, a apka zostanie za Was pobrana i zainstalowana automatycznie.

5.2 Aplikacja STS na Androida. Jak pobrać?

Nieco więcej musicie zrobić jeśli chcecie zagrać w STS na Androidzie. Pierwszą czynnością, jaką powinniście wykonać jest zezwolenie na instalację aplikacji z “nieznanych źródeł” w ustawieniach swojego urządzenia mobilnego. Następnie, wchodzicie w zakładkę “Aplikacja mobilna” na stronie STS, gdzie znajdziecie link do pobrania pliku APK. Po zakończeniu pobierania, instalujecie aplikację STS na swoim urządzeniu z systemem Android.

Oczywiście, może zdarzyć się tak, że ktoś z Was spotka się w pewnym momencie z “niemiłym” komunikatem, np.: “Aplikacja STS nie działa”. W przypadku jakichkolwiek problemów z tym produktem portalu STS, wystarczy, że skontaktujecie się z działem technicznym serwisu STS, który błyskawicznie rozwiąże sytuację. Nie jest to jednak "minus" apki od STS. W końcu nawet najlepsze aplikacje mobilne z zakładami miewają czasami swoje przejściowe "problemy".

Z pozytywnych jeszcze informacji, warto pamiętać, że każdy z graczy otrzymuje bonusy za aplikację STS. Podkreśla to również sam STS, który co jakiś czas przygotowuje specjalne oferty bonusowe dla użytkowników aplikacji mobilnej STS. Oczywiście, dane premie mogą w niektórych sytuacjach być jeszcze wyższe, gdy skorzystacie z kodu promocji STS podczas rejestracji.

6. Metody płatności w STS

Wpłat w STS można dokonać na kilkanaście różnych sposobów. Wśród nich znajdziemy BLIK, PayU, dotPay, VISA, MasterCard, PaySafeCard, Skrill czy PayPal. Ponadto, każdy gracz STS może dokonać płatności w punkcie stacjonarnym. STS obsługuje również klasyczne przelewy bankowe - i to aż do 24 branków. Wśród nich są również te najpopularniejsze: PKO BP, mBank, Millenium (https://www.bankmillennium.pl/), ING czy Pekao.

Wypłaty w STS dokonywane są na rachunek bankowy podany na koncie gracza. Pamiętajcie o wpisaniu go tuż po zakończonej rejestracji. Gdy już wpiszecie kod promocyjny STS, uzupełnienie informacji o danych konta bankowego jest jedną z wymaganych czynności w celu weryfikacji konta gracza.

7. Podsumowanie recenzji STS, opinie

Zbierając wszystkie powyższe informacje w całość możemy napisać tylko jedno: “STS TOP”. Nie bez powodu używamy tego popularnego, internetowego sloganu. Kod promocyjny STS to nie jedyne, czym może pochwalić się ten bukmacher. Bogata oferta zakładów bukmacherskich od STS, bonus powitalny, szeroki wybór promocji ograniczonych czasowo… to wszystko sprawia, że STS jest jednym z najpopularniejszych polskich bukmacherów - i nie można się temu dziwić.

Użytkownicy chwalą zarówno desktopową wersję serwisu, jak i aplikację STS - nie tylko za przejrzystość, ale i niezawodność. Ponadto, fakt, że jest to licencjonowana marka na polskim rynku z zakładami bukmacherskimi powoduje, że użytkownicy tego serwisu mogą bez obaw korzystać z jego usług. “Fakty są takie”, że STS to topowy polski bukmacher, a nasze słowa niech potwierdzą również liczby. Kilkaset tysięcy stałych użytkowników portalu STS - to musi robić wrażenie.

8. FAQ: Kod promocyjny STS

8.1 ✔️ Czy STS to marka godna zaufania?

Star-Typ Sport, czyli STS jest jedną z najstarszych marek działających na polskim rynku bukmacherskim. Firma ta cieszy się dużą renomą wśród użytkowników portali do obstawiania nie tylko z powodu szerokiej oferty na zakłady, ale i wysokiego bonusu na start dla nowych graczy. Warto zaznaczyć, że marka STS jest w pełni licencjonowaną firmą bukmacherską. Oznacza to, że możecie korzystać z jej usług bez jakichkolwiek obaw. Dzięki posiadanej licencji, STS to gwarancja bezpiecznej gry na zakładach, co wiąże się z tym, że można jej zaufać.

8.2 ✔️ Na jakie systemy dostępna jest aplikacja STS?

Z usług aplikacji mobilnej STS mogą korzystać użytkownicy systemów Android oraz iOS. Dla wszystkich tych, którzy posiadają inne systemy operacyjne na swoich urządzeniach, STS przygotował mobilną wersję serwisu. W każdej z tych sytuacji działa również nasz kod promocyjny do STS.

8.3 ✔️ Jak wpisać kod promocyjny do STS?

Kod promocyjny do STS, czyli BCVIP należy umieścić w przeznaczonym do tego polu w formularzu rejestracyjnym.

skomentuj StsKodPromocyjny
Komentarze (2)
SymanG
SymanG ponad 2 lata temu
Może by coś dla stałych użytkowników -,-
Graj odpowiedzialnie