GO BET Kod Promocyjny

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
GO BET Kod Promocyjny

GO BET Kod Promocyjny

Bonus: Opis:
Bonus Powitalny: Informacje o bonusie powitalnym pojawią się wraz z oficjalnym startem bukmachera GO BET
Bonus Bez Depozytu: Informacje o bonusie bez depozytu pojawią się wraz z oficjalnym startem bukmachera GO BET
GO BET Kod Promocyjny: Informacje na temat kodu promocyjnego pojawią się wraz z oficjalnym startem bukmachera GO BET

GOBET to kolejny bukmacher z licencją na polski rynek! Po tym, jak w internecie pojawiła się informacja, że firma ta otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności hazardowej, gracze zaczęli się zastanawiać - kiedy legalne zakłady w GoBet wystartują? Jednak to, oczywiście, niejedyne pytanie jakie się przewija na forach.

Można powiedzieć, że tradycją jest bonus na start. U bukmachera GO Bet także powinniśmy się go spodziewać. Czy znany jest, już teraz, kod promocyjny do GoBet, który go zapewni? O rzeczach z nim związanych, przeczytacie w poniższym tekście. Zaczynajmy!

Przewidywana ocena KodBonusowy
2.0 / 5
Ocena użytkowników
2.12 / 5
Twoja ocena

1. Bukmacher GO Bet - podstawowe informacje

GO BET max bonus (maksymalny bonus online)
GO BET Kod promocyjny lipiec 2020 GO BET Kod promocyjny sierpień 2020 wrzesień 2020
październik 2020 listopad 2020 grudzień 2020
styczeń 2021 luty 2021 marzec 2021
kwiecień 2021 maj 2021 czerwiec 2021

Prezesem i właścicielem spółki GO BET Sp. z o.o. jest Artur Paweł Szewczyk. Firma jest zarejestrowana w Krakowie. Dokładny adres spółki to ul. Stanisława Worcella 6/9, 31-154 Kraków (KRS: 0000635110, NIP: 6762510530).

Została ona założona 8 września 2016 roku, więc już jakiś czas temu. Jednak dopiero na początku lutego 2020 roku, firma uzyskała licencję na prowadzenie punktów naziemnych.

To już 19. marka bukmacherska, która otrzymała zezwolenie polskiego Ministerstwa Finansów. Jak wygląda natomiast sytuacja z zakładami online? Przecież wielu graczy głównie na tę informację czeka.

Właściciele zarejestrowali również spółkę "GO BET Zakłady Internetowe Sp. z. o.o.". Zrobiono to zaraz po tym, jak GoBet otrzymał licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich w formie stacjonarnej. Można się więc spodziewać, że firma już rozpoczęła starania o uzyskanie licencji na prowadzenie zakładów on-line.

Kiedy ją otrzyma? Na ten moment nie posiadamy takiej informacji, ale można być pewnym, że jeszcze w 2020 roku ten moment nadejdzie.

2. Bonus w GO BET z kodem rejestracyjnym

W związku z tym, że bukmacher GOBET jeszcze nie wystartował, nie posiadamy informacji na temat dostępnego w GO BET kodu bonusowego, który zapewni nowym użytkownikom potencjalną, wyższą niż standardową premię powitalną. Nie musicie być tym jednak zmartwieni. Chociażby w Superbet kod promocyjny też nie jest jeszcze znany.

Można założyć jednak, że kod do GOBET będzie wymagany podczas rejestracji lub pierwszego logowania w GO BET.

Ba, na ten moment nie wiemy też, ile będzie wynosił bonus na start w GO BET.

Oczywiście, należy oczekiwać, że firma będzie chciała dorównać czołowym graczom na polskim rynku bukmacherskim, i to nie tylko w kwestii oferty - o której napiszemy słów kilka w dalszej części naszego artykułu - ale także zważając na promocje w GO BET, także tę startową.

Pisaliśmy o liderach polskiej branży bukmacherskiej. Zapewne zastanawiacie się kogo mamy na myśli. W tym miejscu należy wymienić przede wszystkim dwie marki - to firmy Fortuna oraz STS. U obu bukmacherów zgarniecie atrakcyjną premię na start - jeśli wykorzystacie hasła premiowe do wspomnianych portali. Swoją drogą, kody vouchera również do innych marek znajdziecie na naszej stronie.

Standardowy bonus na STS Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1230 PLN + 29 PLN freebet
Wykorzystaj kod i odbierz bonus w STS!

Wracając jednak do Fortuny i STS - wykorzystując hasło BCVIP w formularzu rejestracyjnym, u drugiego z wymienionych "buków", zyskujecie dostęp do atrakcyjnej premii powitalnej, która może osiągnąć łączną wartość nawet 1259 PLN!

Składa się na to bonus 100% od złożonego, pierwszego depozytu, do kwoty maksymalnej 1230 PLN, a także darmowy zakład o wartości 29 złotych! To zdecydowanie więcej niż otrzymacie w standardowej ofercie powitalnej, gdzie bonus na start wynieść może “tylko” 1225 PLN w pakiecie: do 1200 PLN bonusu od 1. wpłaty, a także freebet 25 PLN.

Jeśli mówimy o Fortunie to stosując kod vouchera w tym serwisie, otrzymujecie gwarancję odblokowania oferty ekskluzywnej - bonusu 100% do 1000 PLN premii od pierwszej wpłaty, zakładu bez ryzyka o maksymalnej wartości 125 PLN, a także - dodatkowo - 20 PLN w ramach Fortuna Klub Plus, który pełni rolę programu lojalnościowego.

Standardowy bonus na Fortuna Pierwszy zakład bez ryzyka 200 PLN + do 2000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Pierwszy zakład bez ryzyka 210 PLN! + do 2000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
Zdobądź premię powitalną w Fortunie!

Jak brzmi kod promocji do Fortuny? Żeby go poznać, musicie kliknąć w pole “Odkryj kod” dostępne w naszym portalu. Spowoduje to przeniesienie Was - automatycznie - do formularza rejestracyjnego w eFortuna, a nasze hasło premiowe zostanie przypisane Wam automatycznie. Prawda, że proste? Opisany bonus to także oferta ekskluzywna. Standardowo możecie otrzymać nieco niższą premię.

Czy promocja powitalna w GOBET będzie, co najmniej, zbliżona do przedstawionych ofert bonusowych w STS czy Fortunie? Czas pokaże.

Wszyscy gracze liczą oczywiście na to, że tak się stanie. Podobnie rzecz ma się w przypadku innego, nowego "buka", czyli BestBet24, o którym też piszemy na KodBonusowy.

3. Bonus bez depozytu w GO BET

Skoro nie wiemy, jak będzie brzmiał w GO BET kod promocji, pozwalający na skorzystanie z powitalnej - nomen omen - promocji, nie mamy też informacji na temat potencjalnego bonusu bez wpłaty w GOBET.

Liczymy się z tym, że możemy jej nie dostać u nowego bukmachera. Sądzimy jednak, że, mimo wszystko, GO BET pójdzie za trendami i umieści ją w swojej ofercie. Możliwe jednak, że żeby ją uzyskać, wymagany wręcz będzie w GO BET kod bonusu.

4. Oferta GO BET

Nie mniejszym zainteresowaniem, jak obecność w GO BET kodu vouchera czy bonusu powitalnego, cieszy się także tematyka potencjalnej oferty, jaką przygotuje GO BET dla swoich nowych klientów.

Możemy przypuszczać, że także i w tej kwestii GO BET dorówna swoim konkurentom i zaproponuje użytkownikom możliwość obstawiania najpopularniejszych wydarzeń ze świata sportu, rozrywki czy polityki. Na KodBonusowy przeczytacie też nasze przewidywania związane z tym, jak będą wyglądać w GO BET zakłady bukmacherskie online.

Tym bardziej, że u innych bukmacherów wybór kategorii jest naprawdę ogromny. Dużą niewiadomą może pozostawać kwestia sportów wirtualnych w GO BET - tym bardziej, że nie wszyscy bukmacherzy tę sekcję posiadają. Warto też zastanowić się w tym miejscu, czy u innych nowych "buków", których recenzję u nas przeczytacie - takich jak OKBet - podobna sekcja się znajdzie.

Dlaczego więc mamy ją na uwadze? Powód jest prosty - staje się ona, z miesiąca na miesiąc, coraz bardziej popularna. Możliwe, że w GO BET także będziemy mieć z nią do czynienia.

5. Aplikacja i metody płatności w GO BET

Wszystkie kwestie związane z nowym bukmacherem to jedynie przypuszczenia, ale należy poruszyć jeszcze dwie ważne kwestie.

Kod zniżki w GO Bet i oferta na zakłady - to jedno. Trzeba jednak mieć do tych zakładów swobodny dostęp, a duży wpływ na to mieć będzie aplikacja mobilna i akceptowane metody transferu środków w GOBet!

Czym bowiem byłby kod bonusowy do GO BET, jeśli nie moglibyśmy swobodnie poruszać się po serwisie i w pełni korzystać z jego możliwości z każdego miejsca na ziemi?

Duży wpływ może mieć na to - dostępność lub jej brak - aplikacji mobilnej do GOBET! Obecnie, praktycznie każdy bukmacher - nawet Ci “mniejsi” - posiadają apkę na urządzenia mobilne. GO BET, jeśli nie chce “stracić”, już na starcie, użytkowników smartfonów czy tabletów powinien zaopatrzyć się w ten segment swojej działalności.

Jeśli chodzi o metody płatności to przewidujemy podstawowe opcje - przelewy (standardowe oraz online) czy karty kredytowe/debetowe. Nic nadzwyczajnego w tej kwestii raczej nie można się spodziewać.

6. Kod promocji do GO BET - podsumowanie

Czas na małe podsumowanie zebranych informacji. W GO BET kod promocyjny z pewnością się pojawi - prędzej lub później. Nie mamy jeszcze informacji jak on brzmi, ale gdy już tylko go zdobędziemy - od razu otrzymacie od nas tę informację!

Tym bardziej polecamy śledzić nasz portal, żeby nie przegapić newsów związanych ze startem GO BET. Ciężko stwierdzić, jakie mogą być opinie o GO BET. Żeby je sobie wyrobić, musimy najpierw sporządzić dla Was recenzję GO BET. Na nią, jak i na kod rabatowy do GOBET musicie jednak poczekać. My także - aż do startu nowego, legalnego, polskiego bukmachera.

7. GO BET - FAQ

7.1 Czy GO BET to legalna marka?

Tak, GO BET jest w pełni licencjonowanym, nowym bukmacherem na polskim rynku. To sprawia, że to w pełni zaufana firma.

7.2 Kiedy start bukmachera GO BET?

Na ten moment nie ma informacji, kiedy GO BET wystartuje. Można się jednak spodziewać, że moment ten nastanie jeszcze w 2020 roku.

7.3 Jaki jest kod promocyjny do GO BET?

Nie ma jeszcze informacji, jaki będzie obowiązywać w GO BET kod promocyjny. Jednak, gdy już hasło premiowe będzie dostępne, znajdziecie je w portalu KodBonusowy.

skomentuj GoBetKodPromocyjny

Polecane artykuły:
Powiązane artykuły:
Komentarze (2)
Ostatni komentarz Obold1971 Obold1971 Ciekawe czy wskocza od razu do czolowki. Apka by sie przydala na smartfony, sporty wirtualne... no nic, trzeba czekać:) 4 miesiące temu ...
Graj odpowiedzialnie