FunBets Kod Promocyjny

Na rynku pojawił się zupełnie nowy gracz - FunBets, a kod promocyjny już od jakiegoś czasu interesuje użytkowników portali do obstawiania. Jak wykorzystać kod do FunBets? Czy wpisując kod promocyjny na FunBets zgarniecie dostęp do ekskluzywnego pakietu powitalnego? Ile wynosi bonus na start w FunBets? Wszystkie najważniejsze informacje poznacie, dzięki naszemu artykułowi. Zaczynajmy!

FunBets Kod Promocyjny

Typ Bonusu: Opis Bonusu:
Bonus na start na zakłady w FunBets: Informacje na temat bonusu pojawią się tuż po starcie serwisu
Bonus na start na sporty wirtualne w FunBets: Informacje na temat bonusu pojawią się tuż po starcie serwisu
Bonus bez depozytu w FunBets: Informacje na temat bonusu bez depozytu pojawią się tuż po starcie serwisu
FunBets Kod Promocyjny: Informacje na temat kodu promocyjnego pojawią się tuż po starcie serwisu

1. (Bet4Fun) FunBets - kiedy start nowego bukmachera?

FunBets max bonus (maksymalny bonus online)
FunBets Kod bonusowy grudzień 2022
FunBets Kod bonusowy styczeń 2023
luty 2023 marzec 2023
kwiecień 2023 maj 2023
czerwiec 2023 lipiec 2023
sierpień 2023 wrzesień 2023
październik 2023 listopad 2023

Po tym, jak ogłoszono, że na rynku polskim legalny bukmacher FunBets otrzymał licencję, rozpoczęły się rozważania, jaka będzie data startu Fun Bets w Polsce. Nie została jednak jeszcze ona wyznaczona. Po wejściu na stronę bukmachera, przez pewien czas mogliśmy zauważyć komunikat związany z wyrażeniem radości przez firmę FunBets (z faktu otrzymania licencji). Jednak - na tę chwilę - komunikat został usunięty. Może to też oznaczać, że coraz bliżej start bukmachera Fun Bets.

Warto zaznaczyć, że, do pewnego momentu, marka widniała na liście polskiego Ministerstwa Finansów pod nazwą Bet4Fun. Została ona zaktualizowana na początku 2022 roku. Nową, a zarazem aktualną nazwą brandu jest FunBets.

2. FunBets Kod Bonusowy

Gdy już otrzymamy informację o tym, kiedy FunBets wystartuje, z pewnością jednocześnie dowiemy się, czy będzie dostępny jakikolwiek kod bonusowy do Fun Bets. Oczywiście, nie możemy mieć pewności, że takie hasło premiowe się pojawi. Może być też tak, że kod promocji w FunBets będzie działał na zasadzie linku aktywacyjnego - podobnie jak ma to miejsce w przypadku wielu serwisów na polskim rynku hazardowym. Można być jednak pewnym, że jeśli kod bonusowy do FunBets się pojawi, zagwarantuje nowym użytkownikom atrakcyjny bonus powitalny - być może będzie to ekskluzywna premia, niedostępna bez wspomnianego kodu.

Pozostaje jeszcze wątpliwość, co do sposobu użycia wspomnianego kodu promocyjnego do FunBets. Najbardziej prawdopodobną opcją jest konieczność wpisania kodu bonusu do FunBets podczas rejestracji. W FunBets możecie też spotkać się z opcją użycia “kodu promocji FunBets” tuż po pierwszym zalogowaniu się na konto gracza - z takim sposobem również spotkacie się w polskich serwisach hazardowych.

Jeśli jednak interesują Was już teraz istniejące kody promocyjne do legalnych bukmacherów, zawsze możecie sprawdzić nasz artykuł, który je opisuje.

3. FunBets Bonus na start - czego możemy się spodziewać?

W przypadku promocji od FunBets na start również możemy spróbować przewidzieć, czego mogą spodziewać się gracze tego serwisu. Nie będzie raczej dla nikogo zaskoczeniem, jeśli bonus powitalny w FunBets będzie obejmował premię od premierowego depozytu czy bonus typu cashback. Bardzo prawdopodobną opcją jest również bonus bez depozytu od FunBets w postaci np. freebetu na zakłady bukmacherskie. Oczywiście, FunBets nie ma bardzo wielu opcji do wyboru, jednak może zdecydować się na zupełnie różną konstrukcję podanych promocji.

Można też się spodziewać, że powitalne bonusy od FunBets to nie jedyne premie, z jakimi spotkają się użytkownicy. Pozostałe promocje w FunBets mogą obejmować m.in. oferty czasowe na wydarzenia sportowe czy polityczne.

Pamiętajcie, że warto korzystać z kodów promocyjnych. To często ich użycie sprawia, że otrzymujecie atrakcyjną premię powitalną. Wszystkie kody polecające do bukmacherów znajdziecie na KodBonusowy - to też warto zapamiętać.

4. Zakłady Bukmacherskie FunBets - oferta

W kwestii oferty FunBets również można mieć pewne domysły patrząc na poczynania konkurencji. Zdziwimy się, jeśli w FunBets nie spotkamy się z zakładami bukmacherskimi w trybie live, sportami wirtualnymi czy ofertą na obstawianie e-sportu. Zakłady bukmacherskie w FunBets w trybie pre-match to oczywistość. W ramach dostępnych zdarzeń należy oczekiwać możliwości zawierania kuponów na piłkę nożną, tenis, koszykówkę czy wydarzenia rozrywkowe. Konkretów jednak na tę chwilę brak - musimy poczekać na uruchomienie strony przez Fun Bets.

Czy oferta FunBets będzie porównywalna z tą, którą znajdziecie np. w Fortunie? Sprawdźcie, jak prezentują się zakłady w Fortunie, a także kod promocyjny, dzięki któremu otrzymacie bonus na start - to wszystko opisaliśmy na naszym portalu.

5. FunBets Aplikacja mobilna

Obecnie, każdy nowy bukmacher powinien zaopatrzyć się w aplikację na urządzenia mobilne. W świecie, gdy wiele osób korzysta ze smartfonów czy tabletów jest to wręcz niezbędny element do dobrego funkcjonowania serwisów bukmacherskich. Tym bardziej, że największe serwisy na rynku posiadają swoje “apki”. Czy w przypadku FunBets będzie podobnie? Czy aplikacja FunBets zostanie uruchomiona już w pierwszym dniu funkcjonowania serwisu? O tym przekonamy się dopiero za jakiś czas.

Warto czekać na aplikację mobilną. Przekonali się o tym chociażby użytkownicy STS. Aplikacja mobilna STS cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników tego portalu. Warto więc sprawdzić recenzję aplikacji STS, którą przygotowaliśmy na KodBonusowy.

6. Metody płatności FunBets

Podobnie jak w przypadku aplikacji mobilnej, wielu użytkowników zakładów bukmacherskich czeka na informację dotyczącą płatności w FunBets. Jednak i tutaj możemy się spodziewać obsługi najpopularniejszych metod transferu pieniędzy, tj. BLIK-a, portfeli elektronicznych czy kart kredytowych.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 1660 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 1560 PLN

7. Informacje o FunBets

W recenzji FunBets nie może również zabraknąć podstawowych informacji na temat licencji nowego bukmachera. FunBets pojawił się na liście Ministerstwa Finansów jako 21. firma, która otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności opartej o organizację zakładów wzajemnych. Stało się to 12 kwietnia 2021 roku. Prezesem zarządu FunBets (Bet4Fun) jest Konrad Łabudek.

8. Opinie o FunBets (Bet4Fun)

Jak widzicie, zainteresowanie FunBets jest duże. Czy finalna recenzja FunBets będzie korzystna dla tego portalu? Tego dowiemy się dopiero, gdy FunBets wystartuje. Na tę chwilę zostają nam tylko domysły. Jednak w oczekiwaniu na FunBets możecie przecież skorzystać z ofert liderów rynku bukmacherskiego w Polsce!

9. FAQ - najczęściej zadawane pytania o FunBets

9.1 ✔️ Czy FunBets to legalna marka?

Tak, FunBets posiada licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności opartej o organizację bukmacherskich zakładów wzajemnych.

9.2 ✔️ Kiedy start FunBets?

Na ten moment, data startu FunBets nie jest znana. Gdy tylko pojawi się informacja na ten temat, przeczytacie o tym na KodBonusowy.

9.3 ✔️ Jaki jest kod promocyjny do FunBets?

Podobnie jak data startu, kod promocyjny do FunBets nie został jeszcze podany do wiadomości - bieżące informacje na ten temat przeczytacie na KodBonusowy.

skomentuj FunbetsKodPromocyjny
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie