Fortuna Kod Promocyjny

fortuna kod promocyjny

Nasz kod promocyjny Fortuna zagwarantuje Ci dostęp do wyjątkowej oferty u jednego z najlepszych bukmacherów w Polsce. Kod bonusowy VIP do Fortuny to po prostu nasz odnośnik, jeśli w niego klikniesz, to zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę eFortuna, prosto do formularza rejestracyjnego. Zakładając konto w Fortunie w ten sposób, uzyskasz dostęp do ekskluzywnego bonusu, który w całości może wynieść nawet 630 PLN! W tym, to co gracze lubią najbardziej, czyli bonus bez depozytu na kwotę 20 PLN, a także dodatkowy freebet VIP w kwocie 10 PLN! Nasz kod rejestracyjny do Fortuny odblokowuje bonus we wszystkich sekcjach serwisu – zakłady, obstawianie live, wirtuale oraz bet on games.

Fortuna Kod Promocyjny

Rodzaj promocji Opis promocji Kod bonusowy Fortuna
Łączny bonus powitalny VIP Do 630 PLN! Odkryj kod
Zakład bez ryzyka Do 600 PLN Odkryj kod
Freebet za rejestrację* 20 PLN Odkryj kod
*VIP* Freebet za 1. depozyt* 10 PLN Odkryj kod
HappyHours Zakłady bez podatku Odkryj kod
Konkurs "Wyzwanie Fortuny" Zawalcz o milion złotych! Odkryj kod

*Freebety w Fortunie do odebrania w punktach FKP (dostępne tuż po rejestracji oraz 1. depozycie) po wykorzystaniu naszego linku aktywacyjnego.

Fortuna to legalny bukmacher, który nie bez powodu cieszy się nienaganną opinią. To ścisła czołówka polskiego rynku bukmacherskiego od lat, zakłady, które wyznaczają trendy i wykazują się najwyższą jakością. W naszej recenzji Fortuny dowiecie się czym wyróżnia się ta marka na tle innych, dlaczego warto wybrać właśnie ten serwis a nie inny, ale także jak założyć konto w Fortunie, jak obrócić bonus, co to jest konto tymczasowe, jakie mecze obejrzycie za darmo w Fortunie, jak dokonać depozytu oraz co możemy obstawiać w tym topowym serwisie.

1. Rejestracja w Fortunie – instrukcja

Fortuna max bonus (maksymalny bonus online)
Fortuna Kod promocyjny grudzień 2022
Fortuna Kod promocyjny styczeń 2023
luty 2023 marzec 2023
kwiecień 2023 maj 2023
czerwiec 2023 lipiec 2023
sierpień 2023 wrzesień 2023
październik 2023 listopad 2023

Założenie konta w Fortunie jest bardzo proste. To o czym musicie tutaj pamiętać, aby odebrać Bonus VIP w Fortunie, to nasz odnośnik. Znajdziecie go w wielu miejscach w tym artykule, klikając w niego przeniesiecie się prosto na stronę bukmachera. Jak przebiega cały proces rejestracji w eFortuna? Przedstawimy krok po kroku:

  • Kliknij w jeden z naszych linków do Fortuny, zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego,
  • Wypełnij dane personalne: pseudonim (nazwę konta), hasło, kod PIN do konta, adres e-mail oraz imię i nazwisko,
  • Oprócz tego konieczne będą: telefon komórkowy oraz PESEL – pamiętaj aby dane były poprawne, numer telefonu służy m.in. do weryfikacji konta – w przypadku obcokrajowców, należy wybrać opcję „nie posiadam numeru PESEL”
  • Należy również wskazać z jakiego źródła pochodzą pieniądze, którymi będziemy grać w Fortunie (i tu np. pojawia się standardowa opcja - „wynagrodzenie...”
  • Zaznaczamy oświadczenie o pełnoletności oraz zasady i regulamin promocji na start,
  • Klikamy „zarejestruj” - i to wszystko!

Konto, którym dysponujesz po tak przeprowadzonym systemie weryfikacji, to konto tymczasowe w Fortunie. Z czym ono się wiąże? Na koncie tymczasowym w tym serwisie zagramy do 28 dni, możemy dokonać depozytu w wysokości maksimum do 5000 PLN, a nasza maksymalna wygrana może wynieść dokładnie 2279,99 PLN. Wobec tego możemy grać przez prawie cały miesiąc nie wysyłając na potwierdzenie naszej tożsamości żadnych dokumentów dotyczących naszego konta czy przede wszystkim, skanu czy zdjęcia dowodu osobistego. Po tym okresie będzie to jednak konieczne – chociaż Fortuna wprowadziła jako pierwsza na rynek weryfikację konta, która nie wymaga przesyłania dowodu.

Jak zweryfikować konto w Fortunie bez dowodu? To bardzo proste! Po rejestracji przeprowadzonej tak jak przedstawiliśmy to powyżej, wystarczy przejść do ustawień konta – znajdują się w prawym górnym rogu. Wystarczy wybrać walidację konta za pomocą opcji „MojeID”. Dzięki temu weryfikujemy naszą tożsamość w podobny sposób jak działa profil zaufany. Po prostu musimy zalogować się na swoje konto bankowe, a system potwierdzi, że osoba grająca w serwisie to faktycznie ta, za którą się podaje. Na ten moment MojeID jest dostępne dla klientów dużych banków operujących w Polsce – ale nie wszystkich. Z tego ułatwienia skorzystają między innymi klienci PKO czy ING.

Co więcej, w listopadzie 2022 roku Fortuna rozszerzyła działanie funkcji "MojeID". Od wspomnianego momentu można również zarejestrować się u bukmachera eFortuna wykorzystując funkcję MojeID! Trzeba przyznać, że jest to spore ułatwienie dla graczy. Powoduje to, że i tak już prosty proces rejestracji w Fortunie przebiega jeszcze sprawniej!

2. Kod Bonusowy Fortuna – odbierz maksymalną kwotę premii!

Portal eFortuna działa tutaj w trochę inny sposób, niż jej największy konkurent na rynku – STS. U tego bukmachera możecie odebrać bonus przy pomocy faktycznego hasła premiowego, wpisywanego podczas rejestracji. Podobnie jest w przypadku LVBet - bonusowy kod LVBET poznasz sprawdzając naszą recenzję. Kod promocyjny Fortuna przybiera natomiast postać linku. Czy to naprawdę tak istotne? Oczywiście! Jeżeli będziecie próbowali wpisać kod, który pojawia się po przejściu przez link, bez użycia naszego odnośnika, to po prostu kod bonusowy do Fortuny nie zadziała jak trzeba. Co się z tym wiąże, bonus nie zostanie przyznany poprawnie, czyli w kwocie VIP. Dlatego warto pamiętać, że kod rejestracyjny Fortuna to po prostu nasz link, który znajdziecie choćby poniżej. Co otrzymasz za kod bonusu Fortuna już co nieco wytłumaczyliśmy, a dokładne reguły poznasz w regulaminie po przejściu przez nasz link – bądź po prostu, poniżej w naszym artykule.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 630 PLN!
Standardowy bonus na Fortuna
Bonus do 620 PLN

3. Fortuna – promocja VIP na start

Łączna kwota promocji startowej w Fortunie wynosi aż 630 PLN. Jak na standardy rynkowe to dość wysoka kwota, choć w niektórych serwisach znajdziecie bonusy kilkukrotnie wyższe. Jak to możliwe? Diabeł tkwi w szczegółach. Nasz kod promocyjny Fortuna zapewnia dostęp do oferty, która jest korzystna zwłaszcza pod kątem warunków, które trzeba spełnić, aby odebrać bonus. Niektóre serwisy starają się nas zachwycić wysokimi liczbami o czym przekonasz się poznając kody bonusowe w Polsce (dostępne choćby na naszej stronie głównej), dzieje się to jednak przy warunkach niemal niemożliwych do spełnienia, w Fortunie bonus powitalny zdecydowanie jest jednym z najbardziej przejrzystych.

3.1 Zakład bez ryzyka Fortuna

Cashback w Fortunie ma bardzo przejrzyste warunki, jeszcze prostsze niż te w przypadku bonusu depozytowego. Zakład bez ryzyka w Fortunie odnosi się do naszego pierwszego depozytu. Musi się tak stać, bo dotyczy on po prostu naszego pierwszego zakładu w serwisie. Maksymalna kwota zwrotu, jaką możecie otrzymać w ramach zakładu bez ryzyka w Fortunie to 600 PLN. Wygląda to bardzo prosto – wygrywasz, kasa jest Twoja, przegrywasz – środki lądują na koncie bonusowym. Co dalej? Wystarczy dokonać jednokrotnego obrotu bonusem i to tyle. Zasady są o tyle sprawiedliwe, że bukmacher nie wyznaczył nawet przelicznika, jaki musi znaleźć się na kuponie, to oznacza, że możemy postawić nawet zdarzenie, które posiada dla przykładu kurs 1,10, a co za tym idzie, jest bardzo prawdopodobne, przynajmniej według analityków bukmacherskich.

3.2 Freebet w Fortunie

Darmowe 20 PLN na zakłady brzmi dobrze. Różne portale chwalą się, że oferują freebeta, ale nie każdy z nich jest bonusem za rejestrację. Fortuna wyznacza tutaj pewne standardy. Bo wystarczy użyć naszego kodu bonusowego eFortuna przy rejestracji, aby móc zagrać za kwotę 20 PLN. Jak to zrobić? Po raz kolejny się powtórzymy – to bardzo proste. Wystarczy zaakceptować warunki bonusu podczas rejestracji. Potem, gdy nasze konto już działa, wchodzimy na stronę główną i wybieramy interesujący nas zakład lub zakłady. Jak już wybierzemy na co chcemy postawić, to ustalamy stawkę 20 PLN. Na dole kuponu znajdzie się opcja zagrania za punkty FKP. Wystarczy ją zaznaczyć. W momencie startu w serwisie z naszym linkiem, otrzymujecie 2800 punktów FKP, które są równowartością 20 PLN. Co bardzo fajne w przypadku tego serwisu, to to, że wraz z kolejnymi kuponami, otrzymujemy kolejne punkty, które możemy na bieżąco wymieniać na kolejne, darmowe kupony Fortuna.

Warunki obrotu freebetem w Fortunie są najprostsze na świecie. Z jednego bardzo prostego powodu... wystarczy wygrać. Obstawiamy interesujący nas zakład, jak wygramy, kasa trafia bezpośrednio na nasze konto. Bukmacher podobnie jak w przypadku cashbacka, nie wyznaczył tutaj żadnego kursu minimalnego, nie ma też koniecznego wielokrotnego obrotu. Gramy więc jak za normalną gotówkę, z tą różnicą, że jedynym sposobem na wypłacenie tych 20 PLN z freebeta jest zagranie za kwotę bonusu i wygrana. I tyle.

3.3 Darmowy zakład VIP w Fortunie

Freebet w Fortunie w kwocie 20 PLN brzmi dobrze? To co powiecie na dodatkowe, darmowe 10 PLN na grę? Tak, dobrze widzicie! Dzięki użyciu naszego linku aktywacyjnego, po którym to ukaże się Wam nasz kod promocyjny do Fortuny, otrzymacie możliwość zgarnięcia kolejnego freebeta! Jak go otrzymać? Jest on powiązany z Waszym pierwszym depozytem. W tym miejscu pojawia się pytanie - w jaki sposób?

Żeby otrzymać dodatkowy freebet w Fortunie w kwocie 10 PLN, musicie dokonać swojej pierwszej wpłaty. Po złożeniu depozytu, na Waszym koncie pojawi się opcja akceptacji kolejnych bonusów. To m.in. wspomniany freebet w kwocie 10 PLN. Zostanie on Wam przyznany w formie punktów FKP. Żeby móc wypłacić pieniądze z tej promocji, wystarczy, że zagracie za punkty FKP, które odpowiadają kwocie 10 PLN. Jeśli zakład okaże się wygrany, będziecie mogli przelać kasę z tego kuponu na Wasze konto bankowe! Brzmi atrakcyjnie, prawda? To wszystko zgarniecie, dzięki zastosowaniu kodu promocyjnego do Fortuny.

Fortuna Bonus VIP

Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady
Bonus do 630 PLN!
Kod promocyjny
Odkryj kod

3.4 Bonusy VIP w Fortunie

Bez względu na to, czy grasz na wysokie stawki, czy jesteś graczem preferującym nieco niższe kwoty, dodatkowe promocje to coś co może Cię zainteresować. To zarówno klasyczne premie od depozytu, freebety czy cashbacki.Warto pamiętać o tym, że zakładamy konto w Fortunie, a kod rejestracji (czyli nasz link) zapewni Wam dostęp do wszelkich bonusów w ofercie - również tych czasowych. eFortuna udostępnia je głównie podczas ważnych wydarzeń, jak mecze piłkarskie reprezentacji czy w europejskich pucharach, turnieje tenisowe czy wydarzenia ze świata MMA.

4. Zakłady bukmacherskie Fortuna – co w ofercie?

Wspominaliśmy już o sekcjach portalu eFortuna, teraz skupimy się na tym co zawierają. Oczywiście główną częścią serwisu są przedmeczowe zakłady bukmacherskie. To tutaj znajdziemy najszerszą ofertę, o której zaraz nieco powiemy. Poza tym, dostępna jest też sekcja live, gdzie na żywo o każdej porze dnia i nocy znajdziemy coś, na co możemy postawić. Poza tym pozostają nam jeszcze popularne od jakiegoś czasu sporty wirtualne, dające namiastkę kasyna u bukmachera. Najnowszym dodatkiem do serwisu jest natomiast Bet on games, czyli sekcja, w której możemy obstawiać wyniki rozdań w grach karcianych – a na podjęcie decyzji nie mamy zbyt wiele czasu.

4.1 Obstawianie w Fortunie – zakłady na sport i nie tylko

Zakłady bukmacherskie online w Fortunie to przede wszystkim piłka nożna i nie da się tego ukryć. Oferta jest tu zdecydowanie najszersza, ale to oczywiście nie wszystko. Po prostu w przypadku futbolu mamy do czynienia z największym wachlarzem lig do obstawiania i ogromem zdarzeń na dane zakłady. Obstawimy tu choćby tak egzotyczne z naszej perspektywy rozgrywki jak ligi Kostaryki, Indonezji, Arabii Saudyjskiej, czy nawet do 6. poziomu rozgrywkowego w Anglii. Jak jednak mówiliśmy – piłka nożna to nie wszystko. W Fortunie obstawicie mecze hokejowe, siatkówki, tenisa, piłki ręcznej, futbolu amerykańskiego, rugby... i wiele wiele innych. A jeśli interesuje Was obstawianie zakładów na walki (z tego miejsca polecamy nasz poradnik), to znajdziecie w Forutnie również walki bokserskie, starcia w MMA, UFC, ale także mniej popularne bandy, bowls, futsal czy krykiet. Nie mogło zabraknąć również e-sportu. W skrócie - każdy gracz znajdzie coś dla siebie.

4.2 Fortuna live – zakłady na żywo

Zakłady na żywo w Fortunie prezentują się równie ciekawie, co te przedmeczowe. Co prawda, nie znajdziemy tutaj aż takiego bogactwa dyscyplin, ale obstawimy choćby najróżniejsze ligi piłkarskie, wydarzenia e-sportowe, koszykówkę, tenisa ziemnego oraz stołowego, hokeja czy siatkówkę, a także okazjonalnie sporty mniej popularne. Co najważniejsze, nasz kod promocyjny Fortuna jest ważny również w tej sekcji, więc jeżeli zarejestrujesz się z naszego odnośnika i tutaj dla przykładu możesz zagrać kupon w ramach freebeta: 20 czy 10 PLN.

4.3 Wirtualne sporty w Fortunie

Obecnie żaden chcący się liczyć bukmacher w Polsce nie może pominąć sekcji sportów wirtualnych. Fortuna nie jest tutaj wyjątkiem i bardzo szybko udostępniła tego typu rozrywkę na swoim portalu. Co tutaj obstawimy? Przede wszystkim sporty wirtualne w Fortunie to możliwość obstawiania 24/7. Wydarzenia w danych dyscyplinach odbywają się co kilka minut (dla przykładu, mecze wirtualnej piłki nożnej mają miejsce co 3 minuty. Zakłady jakie tu znajdziemy to dwa rodzaje rozgrywek piłki nożnej, wyścigi konne, gonitwy psów, wyścigi samochodowe oraz żużlowe GP.

4.4 Obstawianie gier karcianych w Fortunie – Bet on Games

Najnowszym dodatkiem do serwisu jest sekcja Bet on Games w Fortunie. To możliwość postawienia na to, co wydarzy się w danym rozdaniu gry karcianej. Tutaj portal eFortuna wykazał się pewną inwencją bo obstawimy nieco inne rozgrywki niż w pozostałych portalach na naszym rynku. To przede wszystkim Poker i Baccarat, ale również Dragon Tiger. Jeżeli nie macie pojęcia z czym wiążą się te gry, to poradnik znajdziecie również na stronie Fortuny.

5. Możliwości serwisu Fortuna – livestream, płatności, aplikacja

Oczywiście to co wymieniliśmy powyżej to nie wszystko co Fortuna oferuje graczom. Ważne są też inne kwestie, jak choćby pomoc w Fortunie – tutaj działa to w prosty sposób. Wystarczy użyć ikonki czatu, która znajduje się pod naszą nazwą użytkownika. Chat supportu Fortuna jest dostępny w godzinach 8:00 – 24:00, poza godzinami można skontaktować się na maila dostępnego we wskazanym miejscu. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

5.1 Fortuna: metody płatności

Jako jeden z liderów rynku, Fortuna wpłaty i wypłaty musi mieć na najwyższym poziomie i tak właśnie jest. Jeżeli chodzi o odebranie środków, to tutaj możemy wypłacić minimum 2 złote, a wypłata trafi do nas już w 15 minut, dzięki szybkim przelewom. Wypłaty są realizowane 24 godziny na dobę, więc niezależnie od pory wygrane pieniądze trafią do Ciebie natychmiastowo. Warto podkreślić, że za tą usługę Fortuna ani bank nie pobierają żadnych dodatkowych opłat. Jeżeli chodzi o dokonanie depozytu w Fortunie, to tutaj mamy do dyspozycji banki (m.in. Alior, ING, Milenium, mBank czy Santander), ale także kart płatniczych Visa https://www.visa.pl/ (szczegóły dotyczące tego typu kart znajdziesz na portalu VISApl) i Mastercard, Blik, PayU oraz tpay.

5.2 Fortuna: aplikacja mobilna

Fortuna mobile to świetna opcja dla osób, które wolą obstawiać przy pomocy telefonu, a nie komputera. Tutaj aplikacja Fortuny dostępna jest na iOS-a oraz androida. Fortuna apk jest dostępna na stronie głównej bukmachera, wystarczy pobrać odpowiedni plik i zainstalować go na smartfonie. To ważna uwaga dla użytkowników androida, gdyż aplikacja nie jest dostępna w sklepie Google. Jak używać aplikacji mobilnej Fortuny i jak ją pobrać, dowiesz się również z naszego artykułu odnośnie tego programu. Z tego miejsca powiemy tylko tyle, że sama apka wypada naprawdę korzystnie.

5.3 Fortuna TV: livestream

Jedną z ciekawszych funkcji serwisu jest również livestream w Fortunie. Za darmo obejrzycie takie wydarzenia jak wybrane mecze Serie A, La Liga, Bundesligi, czy nawet główną kartę gal UFC. Wystarczy, że na koncie w Fortunie będziecie mieli dostępne środki!

6. Podsumowanie recenzji Fortuna – opinie graczy

Naszą recenzję Fortuny będziemy oczywiście co jakiś czas odświeżać, ale jesteśmy przekonani, że wiele się w tej kwestii przez następne miesiące i lata nie zmieni. Fortuna to bardzo solidny bukmacher, który stawia na jakość, łatwość w obsłudze, kursy korzystne dla graczy. To marka, która oprócz bonusu ma naprawdę wiele do zaoferowania, dlatego opinie o Fortunie tak wśród nowych graczy jak i tych bardziej doświadczonych, są przeważnie pozytywne. Jeżeli masz zamiar dołączyć do tej pierwszej grupy, pamiętaj, że do serwisu Fortuna kod promocyjny to po prostu nasz link.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 630 PLN!
Standardowy bonus na Fortuna
Bonus do 620 PLN

7. Fortuna FAQ

7.1 🙋 Czy portal eFortuna jest legalny i wiarygodny?

Zdecydowanie Fortuna to bukmacher godny zaufania, posiada licencję, sprawnie działającą pomoc - nie ma tu się czego obawiać.

7.2 🙋 Co dostanę w ramach bonusu w Fortunie?

Bonus dla użytkowników portalu KodBonusowy wynosi aż 630 PLN, a w tym do 30 PLN w ramach darmowych zakładów!

7.3 🙋 Jak odkryć kod promocyjny w serwisie Fortuna?

Aby zdobyć do serwisu Fortuna kod promocyjny, wystarczy wejść na portal KodBonusowy i użyć jednego z naszych linków - nic prostszego!

8. Sprawdź kod bonusowy Fortuna w swoim kraju!

Przebywasz poza Polską, ale lubisz Fortunę i chciałbyś grać w tym serwisie? A może po prostu poszukujesz zagranicznego odpowiednika, serwisu wartego zaufania, który cechuje się najwyższą jakością swoich usług? I taką sytuację przewidzieliśmy, a proponowane przez nas alternatywy zebraliśmy poniżej.

Wielka Brytania

kod promocyjny fortuna Wielka Brytania

8.1 Najlepsze serwisy bukmacherskie w UK

8.2 Topowe Kasyna Online - UK

Kasyna online w Wielkiej Brytanii to zdecydowanie większy wybór. W UK nie ma monopolu, wobec tego dostępna jest spora liczba operatorów, którzy walczą o graczy przede wszystkim jakością usług. Dlatego gra w kasynie online w UK to nieco wyższy poziom.

W Polsce zamiast Komisji Hazardu zakładami i kasynami zajmuje się Ministerstwo Finansów. Co robiłaby taka komisja? Udziela licencji, dba o bezpieczeństwo graczy i dba o to, aby na rynku nie pojawiały się firmy, które naciągają swoich użytkowników.

Niemcy

kod promocyjny fortuna Niemcy

8.3 Bukmacherzy online Niemcy - TOP3

8.4 Kasyna online Niemcy

Wskazane przez nas kody bonusowe do kasyn i bukmacherów, obowiązują na terenie Niemiec. Przy odbiorze promocji domyślnie będziecie mogli grać w euro, ale istnieje oczywiście również możliwość zmiany waluty w której będziemy grać, bo mówimy tu o jednych z największych marek hazardowych na świecie.

Irlandia

kod promocyjny fortuna Irlandia

8.5 Bukmacherzy Irlandia - najlepsze kody promocyjne

8.6 Kasyna Online w Irlandii

Z czym wiąże się obstawianie z Irlandii? Z dużą wolnością. Zakłady bukmacherskie w Irlandii to w zasadzie tradycja, która sięga kilku wieków wstecz. Popularne jest tam obstawianie wyścigów konnych, ale również gra w kasynie. Wśród kodów promocyjnych do kasyn w Irlandii wybór jest bardzo duży i łatwo znaleźć alternatywę dla czegoś jak kod promocyjny w serwisie Fortuna.

Kanada

kod promocyjny fortuna Kanada

8.7 Zakłady bukmacherskie w Kanadzie: TOP

8.8 Kasyna Online w Kanadzie: TOP

Prawo hazardowe w Kanadzie prezentuje się podobnie jak to w Irlandii. Mamy tutaj dużą wolność dla zakładów bukmacherskich i kasyn, nie ma tu mowy co do monopolu. Na dodatek, w Kanadzie kod promocyjny do bukmachera to w zasadzie coś zupełnie normalnego, bonus na start graczom się należy, a wśród tak dużej konkurencji, wcale nas to nie dziwi.

Oczywiście kod promocyjny Fortuna - czyli nasz odnośnik rejestracyjny - wykorzystacie na terenie Polski i na naszym rynku to jeden z najlepszych wyborów z serwisów z obstawianiem.

skomentuj FortunaKodPromocyjny
Komentarze (5)
 Thild19
Thild19 ponad 3 lata temu
ahahah punkt naziemny... kminie i kminie:D w sensie w punkcie normalnym? pytanie gdzie one są
Graj odpowiedzialnie