Forbet Kod Promocyjny

Forbet Kod Promocyjny

Typ bonusu Opis bonusu
Forbet kod promocyjny: BCVIP
Zakłady oferta ekskluzywna: Bonus aż do 2050 PLN
Bonus przy pierwszej wpłacie oferta ekskluzywna: 100% do 1050 PLN
Bonus przy drugiej wpłacie: 75% do 500 PLN
Bonus przy trzeciej wpłacie: 50% do 500 PLN
MaxiZysk Do 200 PLN

Różne forbet opinie krążą po sieci, ale nie da się ukryć, że ta witryna działa całkiem sprawnie i w ciągu kilku lat obecności na rynku zdobyła uznanie części online’owych typerów. W tym tekście postaraliśmy się zebrać dla was podstawowe informacje o działaniu tego właśnie serwisu. Zanim przejdziemy do takich wątków jak rejestracja czy możliwości obstawiania zakładów, powiemy nieco więcej o tym, jaki jest forbet kod voucher.

Żeby zbyt długo nie zwlekać, od razu zdradźmy, że kod bonusu to hasło: BCVIP. Zapamiętajcie je i miejcie na uwadze, ponieważ na początku for bet bukmacher rejestracja powinna zostać uruchomiona przez nasz link, żeby dodany do tego wyżej wymieniony voucher kod zadziałał.

1. Czy forbet jest legalny w Polsce?

ForBET max bonus (maksymalny bonus online)
ForBET Kod promocyjny grudzień 2022
ForBET Kod promocyjny styczeń 2023
luty 2023 marzec 2023
kwiecień 2023 maj 2023
czerwiec 2023 lipiec 2023
sierpień 2023 wrzesień 2023
październik 2023 listopad 2023

Tak. Forbet zakłady bukmacherskie to legalny, licencjonowany przez polskie Ministerstwo Finansów serwis dla typerów. Jesteście ciekawi, od kiedy bukmacher for BET działa na polskim rynku? Od 2016 roku, a za symboliczną datę wejścia do polski należy uznać 4 maja, bo wtedy serwis otrzymał ważną 6 lat licencję nr PS4.6831.10.2016. Nie mamy więc do czynienia z nowicjuszem, lecz firmą o już ugruntowanej pozycji w naszym kraju. W każdym razie o legalność samego serwisu i oferty opisanej jako kod bonusowy nie musicie się martwić.

2. Co można zyskać?

Całkiem sporo, bo nasz kod zniżki zapewni wam możliwość zgarnięcia aż 2050 zł. Najpierw aktywowana jest nasza ekskluzywna oferta – 100% do 1050 zł przy pierwszej wpłacie. Jeśli chodzi o drugi depozyt to jest przyznawany bonus w wysokości 75% do 500 zł. Przy trzecim zasileniu konta szykujcie się na gratisowe 50% wartości wpłaty również do 500 zł. Pojawiają się pytania, czy można otrzymać forbet kod promocyjny bonus bez depozytu. Niestety musimy odpowiedzieć przecząco - kod rejestracyjny jest jeden i działa jedynie przy depozycie. To jest niewątpliwie minus serwisu ForBet ponieważ sporo bukmacherów oferuje darmowy zakład na start. Jako przykład może służyć kod bonusowy Etoto który gwarantuje graczom bonus bez depozytu.

3. Forbet jak się zarejestrować?

To niby prosta formalność, ale lepiej poświęcić chwilę i w skupieniu uzupełnić dane. Przez nieuwagę można pozbawić się możliwości skorzystania z naszego bonusu, a przecież na tym każdemu najbardziej zależy. Co trzeba zrobić? Przede wszystkim przejść do formularza rejestracyjnego za pośrednictwem linku umieszczonego na naszej stronie. Ważne! Sam kod polecający wam nie wystarczy! Czyli klikacie w odnośnik znajdujący się u nas - choćby i obok tego artykułu - a potem pilnujecie, żeby nasz kod promocyjny vip został wprowadzony we właściwym polu. Nie zdziwcie się, że będziecie musieli przekazać bukmacherowi skan swojego dowodu. W branży hazardowej taka przejrzystość jest ważna i bez tej czynności nie uda się wam założyć konta, więc żeby otrzymać forbet bonus powitalny należy wypełnić te warunki. Pewnych kwestii nie da się ominąć.

4. Forbet jak grać?

Do tego wystarczy opisana już wcześniej rejestracja. Czyli po uzupełnieniu formularza i wysłaniu bukmacherowi skanu swojego dowodu osobistego, będziecie mogli zająć się obstawianiem zakładów. Możecie to robić na komputerze, ale dostępna jest też wersja mobile. A konkretnie forbet aplikacja, którą można zainstalować zarówno na systemie iOS, jak i Android. Oprogramowanie daje m.in. dostęp do obszernej oferty zakładów (także live), możliwość doładowania konta bezpośrednio na komórce, a także przydatną funkcję match tracker. Oczywiście jeśli chodzi o forbet bonus na zakłady może on być użyty podczas gry za pośrednictwem aplikacji. Warto wspomnieć, że oprócz zakładów bukmacherskich forbet ma także w ofercie sporty wirtualne.

5. Forbet jak obstawiać?

Sednem korzystania z zakładów bukmacherskich jest oczywiście samo typowanie. Forbet daje sporo możliwości w tym obszarze, ale nie jest to najlepsza oferta na rynku. Ot, zwykły zestaw typów… Są oczywiście zakłady na żywo oraz przedmeczowe. Sporo dyscyplin, także e-sporty, które są coraz popularniejsze wśród typerów. Mamy zakłady 1X2, handicapy, liczbę goli, wyniki spotkań w wybranych częściach meczów itd. Klasyka, można powiedzieć. Gdy wybierzecie zdarzenie, które chcecie obstawiać, musicie kliknąć w kurs, który odnosi się do najbardziej prawdopodobnego waszym zdaniem rozstrzygnięcia. Kurs zostanie automatycznie przeniesiony do projektowanego kuponu. I teraz możecie postawić kupon na pojedynczym zdarzeniu, utworzyć zakład multi z kilku różnych kursów oraz zagrać systemem. Jak wspomnieliśmy – bukmacherski standard, na pewno się w tym połapiecie.

6. Forbet jak otrzymać bonus?

Często szukacie odpowiedzi na to pytanie. Już spieszymy z odpowiedzią. Tak jak wcześniej już wspominaliśmy, wystarczy przejść do rejestracji w serwisie poprzez nasz link, podać nasz kod BCVIP i poczekać na akceptację zgłoszenia przez bukmachera. Warto jednak podkreślić, że taka procedura jest bliska większości działających w naszym kraju bukmacherów. Tak uznane marki jak LVBet czy Totolotek również wymagają, aby gracze podali im kod aktywujący bonus, bez którego premia nie zostanie wypłacona (do tych dwóch ofert w paru zdaniach wrócimy na koniec tekstu). W naszym serwisie znajdziecie kody voucherowe gwarantujące najwyższe oferty powitalne. Wracając jednak do pytania: forbet jak odebrać bonus? Zanim użyje się środków premiowych na zakładach, trzeba jeszcze spełnić warunek obrotu – zagrać przynajmniej 1 raz za kwotę depozytu po całkowitym kursie minimalnym 2,0. Przy okazji tematu bonusów, zachęcamy do zerknięcia do zakładki z opisem wszystkich promocji, nie tylko tych, które dostaje się za wprowadzony poprawnie kod polecenia – szczegóły w zakładce „Bonusy”.

7. Forbet jak obrócić bonus?

I jak, wszystko się udało? Wpisaliście kod rabatowy do forbet, wpłaciliście kasę i obróciliście depozytem zgodnie z regulaminem? Jeśli tak, to dostaliście promocyjną kasę. Teraz stoicie przed tematem obrotu tych pieniędzy… Wymaganie bukmachera jest w tym przypadku nieco bardziej wyśrubowane. Polega bowiem na 4-krotnym obróceniu bonusem na kuponach multi (3 zdarzenia na każdym i kurs każdego z nich minimum 1,30). Macie na to 30 dni od aktywacji promocji.

8. Forbet jak wypłacić bonus ?

Jeżeli spełniliście wszystkie wymogi regulaminowe, nieźle wam szło na zakładach, macie z głowy 4-krotny obrót bonusem, który przyznawany jest za wpisany kod vouchera, to możecie zabrać się za wypłatę środków. Minimalna kwota wypłaty wynosi 1 zł, a forBet za jej realizację nie pobiera prowizji. W tym miejscu warto wspomnieć, że obsługiwane przez bukmachera metody płatności są takie: PayU, dotpay, pay.com, paysafecard, SkyCash. Przelewy możecie realizować z większości polskich banków jak Alior Bank https://www.aliorbank.pl/, Mbank, Santander i wiele więcej.

9. Alternatywy dla ForBet

Obiecaliśmy jeszcze na koniec wspomnieć o alternatywach dla forbet. Bukmacherów jest już na polskim rynku sporo, właściwie każdy z nich posiada jakiś wartościowy bonus i rywalizuje z konkurentami na bonusy. Szczególnie polecamy wam dwie opcje: LVBet (kod promocyjny: JOHNNYBET) i Totolotek (kod premii: JB720). LVBET ma ciekawą promocję powitalną, jedną z najwyższych na rynku. Przy pierwszym depozycie dostaniecie nawet 1500 zł jako podwojenie wpłaty. Przy drugiej wpłacie 50% do 800 zł. I do tego jeszcze 70 zł bez depozytu. Wpisując kod rejestracyjny Totolotek otrzymacie nieco inny bonus. Tu maksymalnie można dostać 25 zł bez wpłaty oraz do 1120 zł przy pierwszym depozycie. Warto dodać, że oferta Totolotka na zakłady jest jedną z najszerszych na polskim rynku! Możecie więc wybrać Kod Promocyjny Forbet lub skorzystać z innych korzystnych ofert.

Standardowy bonus na LVBET
Bonus do 3423 PLN!

10. ForBET FAQ

10.1 Czy ForBET to zaufana marka?

ForBET należy do grona legalny bukmacherów w Polsce. Marka posiada, oficjalną, licencję na prowadzenie działalności w naszym kraju, więc należy ją uznać za zaufaną.

10.2 Jaki jest kod promocyjny do ForBET?

Kod promocyjny od KodBonusowy to BCVIP. Aby go poprawnie użyć, należy, przede wszystkim, zarejestrować się przez specjalny link od KodBonusowy, a następnie podane hasło wpisać w formularzu rejestracyjnym.

10.3 Co zyskuje gracz w ForBET, dzięki kodowi promocyjnemu?

Użytkownik, który skorzysta z hasła, od KodBonusowy, uzyskuje dostęp do ekskluzywnego bonusu, dzięki któremu może zyskać nawet do 2250 PLN! Wysokość uzyskanej premii, zależy od wysokości wpłaty na konto gracza.

skomentuj Forbet kodPromocyjny
Komentarze (4)
jairek M
jairek M ponad 3 lata temu
slightly_smiling_face
Graj odpowiedzialnie