eWinner Kod Promocyjny

eWinner Kod Promocyjny

Type bonusu: Opis bonusu:
Bonus powitalny: „Powitalny hat-trick” o łącznej wartości do 1150 PLN
Zakład bez ryzyka: Do 150 PLN
Bonus za drugi depozyt: 100% do 500 PLN
Bonus za trzeci depozyt: 100% do 500 PLN
eWinner Kod Promocyjny: BCVIP

Kolejny legalny serwis bukmacherski w Polsce wystartował! Następnym, dozwolonym przez polskie prawo, miejscem do obstawiania zakładów jest eWinner! Wiemy, że czekacie na kod bonusowy eWinner, chcąc dowiedzieć się jak brzmi i co w praktyce Wam daje. Nasz tekst przybliży Wam informacje na ten temat. Dowiecie się również, jaka jest eWinner oferta na zakłady bukmacherskie i wiele, wiele więcej. Zapraszamy!

1. Zakłady bukmacherskie online eWinner

eWinner max bonus (maksymalny bonus online)
eWinner Kod promocyjny grudzień 2022
EWINNER
Idź do eWinner
eWinner Kod promocyjny styczeń 2023
EWINNER
Idź do eWinner
luty 2023 marzec 2023
kwiecień 2023 maj 2023
czerwiec 2023 lipiec 2023
sierpień 2023 wrzesień 2023
październik 2023 listopad 2023

eWinner zakłady bukmacherskie to nowy serwis na polskim rynku. Oczywiście - firma należy do legalnych bukmacherów, co sprawia, że jest zaufaną „instytucją”. eWinner posiada zezwolenie polskiego Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów i działalność internetową w tym zakresie. Firma uzyskała je 30 października 2018 roku, a numer licencji to PS4.6831.29.2017.

2. eWinner rejestracja

Rejestracja eWinner to sprawa banalna. Odnośnik do rejestracji w eWinner znajdziecie oczywiście na naszej stronie lub na stronie głównej bukmachera - w jej prawym, górnym rogu. Pierwsza część rejestracji to uzupełnienie danych użytkownika - adresu mailowego, numeru telefonu, hasła i… kodu promocyjnego. Druga to wypełnienie danych osobowych. Następnie czeka nas weryfikacja do całkowitego potwierdzenia tożsamości gracza… Tak zwany - bukmacherski klasyk.

3. Kod promocyjny eWinner

Gdy nowa firma wchodzi na rynek, w obojętnie jakiej branży, każdy liczy, że na portalach taki jak nasz czy One, znajdzie kod vouchera pozwalający na specjalny bonus. Nie inaczej sytuacja ma się w branży hazardowej.

Skoro nowy bukmacher wystartował to oczywistym jest, że czekacie na eWinner kod bonusowy, który umożliwi Wam grę w tym serwisie na nieco lepszych warunkach niż pozostali gracze. Na eWinner kod promocyjny wystarczy wprowadzić kod BCVIP.

Jeszcze niedawno, że postaramy się go jak najszybciej dla Was zdobyć, żebyście mogli poczuć się jak prawdziwe VIP-y. Tak, dotrzymaliśmy słowa! Dzięki temu możecie korzystać z bonusu powitalnego w eWinner, który jest wyższy niż chociażby w Etoto.

4. eWinner bonus powitalny na start

Nie mogło w eWinner zabraknąć premii startowej. Jaki jest w eWinner bonus na start dla nowych graczy? Firma określa to jako „Powitalny hat-trick”. Na czym on polega?

Gracz dostaje dostęp do trzech promocji startowych. Pierwszą z nich jest zakład bez ryzyka do 150 PLN. Oznacza to, że w momencie, gdy przegramy nasz pierwszy kupon, bukmacher zwróci nam pełną kwotę za premierowe obstawianie w jego serwisie. Wymagany warunek to minimalna kwota zakładu w wysokości 20 PLN.

Drugim bonusem jest premia od złożonego depozytu - 100% do 500 PLN. Jak go otrzymać? Przede wszystkim - należy dokonać drugiej wpłaty na nasze konto gracza, za minimum 20 złotych.

Następnie, trzeba dokonać obrotu wpłaconą kwotą po kursie minimalnym 1.50. Gdy nam się to uda, dostaniemy 100% wysokości drugiego depozytu na nasze konto bonusowe. No właśnie, ale co dalej? Jak wypłacić bonusowe środki?

W tym celu należy dokonać 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą, a nasz każdy kupon powinien mieć kurs minimalny 2.50. Trzeci bonus również stanowi premię od wpłaty w wysokości 100% do 500 PLN, a zasady jego otrzymania są identyczne jak w przypadku drugiego bonusu.

Trzeba przyznać, że nie jest to najwyższa oferta na rynku, a na pewno niższa niż na hasło lvbet kod bonusowy, ale jest jednak bardzo wyszukana i eWinner nowy bukmacher nie poszedł na łatwiznę.

4.1 Pozostałe eWinner promocje

Oprócz bonusu powitalnego na start dla nowych graczy, legalny bukmacher eWinner zadbał też o dodatkowe promocje. W sekcji o tej samej nazwie, znajdziemy promocje ograniczone czasowo, na przykład ofertę na eWinner freebet w wysokości 20 PLN. Dodatkowe promocje to ważna część każdego serwisu bukmacherskiego. Dobrze, że eWinner o tym nie zapomniał. Gdyby się jednak okazało, że szukacie czegoś innego, niż oferuje Wam eWinner - sprawdźcie pozostałe nasze kody promocyjne.

Standardowy bonus na eWinner
Bonus do 650 PLN

5. Oferta eWinner

Tak, jak pisaliśmy, eWinner kod rejestracyjny to BCVIP. Dzięki niemu uzyskacie bonus na start. Wiecie też, jak te bonusy startowe się przedstawiają. Ale jak wygląda eWinner oferta?

Można było spodziewać się, że w ofercie nowego, legalnego bukmachera na polskim rynku znajdziemy do obstawiania podobne wydarzenia, co u konkurencji. Wszystko po to, aby na starcie nie być na straconej pozycji względem innych serwisów. Jest piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka, tenis, sporty motorowe, sporty walki, esport… czyli wszystko co potrzebne i najbardziej popularne. Dodatkowo, mamy możliwość w eWinner live obstawiania.

Ciekawą rzeczą w eWinner jest też opcja Custom Bet. Jak podkreśla bukmacher, to nowa rzecz na polskim rynku bukmacherskim. Polega ona na tym, że gracz ma możliwość stworzenia własnego zakładu!

Wystarczy wypełnić specjalny formularz - wpisać potrzebne dane, takie jak opis i rodzaj zakładu, datę wydarzenia. Gdy formularz zostanie wysłany, zespół eWinner, według zapewnień, ma 12 godzin na ewentualną akceptację zakładu. Jeśli weryfikacja okaże się pozytywna, Wasza propozycja zostanie dodana do oferty! Nieźle, co?

6. eWinner aplikacja

Niestety, na tę chwilę nie jest dostępna wersja mobile eWinner. Możecie wejść na stronę bukmachera eWinner z poziomu smartfona, ale nie ma jeszcze czegoś takiego jak aplikacja eWinner. Bukmacher zapewnia jednak, że niedługo się ona pojawi. Oby, bo w obecnych czasach to jedna z obowiązkowych pozycji u każdego buka.

7. Podsumowanie i opinie eWinner

Trzeba przyznać, że eWinner zaliczył niezły start. Premia startowa wypada dobrze, a eWinner kod promocyjny jest dostępny.

Dość powiedzieć, że bonus eWinner na start jest bardzo zbliżony do tego jaki dostaniemy stosując Fortuna kod promocji.

Może nie jest najwyższy, ale jest za to unikalny na tle pozostałych serwisów. Oczywiście, można się przyczepić, że nie jest dostępny eWinner bonus bez depozytu, ani aplikacja na smartfony, ale i tak jest bardzo dobrze.

Firma postarała się, aby ich gracze, już na początku przygody z marką eWinner, mogli cieszyć się grą na wysokim poziomie. Trzeba to ocenić na duży plus. Oby tak dalej.

8. eWinner - FAQ

8.1 Czy eWinner to zaufana marka?

Jak najbardziej. Bukmacher eWinner jest źródłem legalnej gry, ponieważ posiada zezwolenie polskiego Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności hazardowej w zakresie zakładów bukmacherskich.

8.2 Jaki jest bonus na start w eWinner?

Bonus na start to tak zwany “Powitalny hat-trick”, czyli zakład bez ryzyka, a także dwie premie depozytowe. Łączna wartość pakietu powitalnego to nawet 1125 PLN, co czyni z bonusu eWinner jeden z atrakcyjniejszych na rynku bukmacherskim.

8.3 Czy jest dostępna aplikacja eWinner?

Niestety nie. Na ten moment aplikacja eWinner nie istnieje. Jednak, jak zapewnia serwis, szybko się to zmieni. Należy więc oczekiwać, że zarówno użytkownicy systemu iOS, jak i Android już niebawem będą mogli korzystać z oferty eWinner za pośrednictwem aplikacji mobilnej na swoich smartfonach.

skomentuj EwinnerKodPromocyjny
Komentarze (2)
Threst
Threst około 3 lata temu
Tak długo czekałem na coś w stylu custom bet smiley Już wiem, gdzie będę teraz grać
Graj odpowiedzialnie