BetX Kod Promocyjny

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
BetX Kod Promocyjny

BetX Kod Promocyjny

Bonus: Opis:
Bonus od depozytu: do 5000 PLN
Promocja "Bezpieczny Zakład": do 200 PLN
Bonus bez depozytu: 30 PLN
BetX Kod Promocyjny: JOHNNYBET

Na początku roku pojawiła się informacja, że w Polsce wystartuje bukmacher BetX. W końcu - doczekaliśmy się. 27 maja 2020 roku został uruchomiony portal BetX Polska! Kto stoi za tym przedsięwzięciem? Czy firma posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności hazardowej? Odpowiemy także na, być może, najważniejsze pytanie - czy istnieje do serwisu BetX kod promocyjny, który sprawi, że dostaniecie ekskluzywny bonus? Przeczytajcie poniższy tekst i przekonajcie się!

Ocena KodBonusowy
2.0 / 5
Ocena użytkowników
2.43 / 5
Twoja ocena

1. Legalny bukmacher BetX - co to jest?

BetX max bonus (maksymalny bonus online)
BetX Kod promocyjny sierpień 2020 BetX Kod promocyjny wrzesień 2020 październik 2020
listopad 2020 grudzień 2020 styczeń 2021
luty 2021 marzec 2021 kwiecień 2021
maj 2021 czerwiec 2021 lipiec 2021

Sprawdzając rejestr zarejestrowanych bukmacherów przy BetX widnieje rok… 2018. Dlaczego więc dopiero niedawno dowiedzieliśmy się o tej firmie? Wszystko dlatego, że do pewnego czasu bukmacher BetX figurował pod nazwą Typiko.

W ostatnim czasie zaszło kilka zmian w strukturze firmy. Do grona udziałowców dołączyła spółka Evona Electronic. Pochodzi ona ze Słowacji i jest powiązana z bukmacherem BetX, działającym na terenie tego kraju, jak i w Czechach.

Evona Electronic to producent urządzeń hazardowych, a na rynku znajduje się już od blisko 30 lat. To potwierdza, że jest to firma z dużym doświadczeniem w tej branży.

W KRS widnieje obecnie firma "BetX Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością". Zmianie nie uległy jednak pozostałe dane związane z tą marką, czyli KRS (0000623608), NIP (5472161871) oraz REGON (364718161).

BetX w Polsce ma swoją siedzibę przy ulicy Stefana Batorego 5 w Bielsku Białej.

2. BetX Kod Bonusowy

Naszą analizę portalu bukmachera BetX rozpoczniemy od najważniejszej kwestii, z punktu widzenia użytkownika czytającego nasz tekst. Czy istnieje już do portalu BetX kod promocyjny? Na tę chwilę, nie jest on wymagany, aby uzyskać bonus powitalny.

Możecie być jednak pewni, że postaramy się jak najszybciej zdobyć dla Was kod promocyjny do BetX. Co może Wam on dać? Cóż, niejednokrotnie, użycie naszego kodu bonusowego u bukmachera kończyło się przyznaniem dostępu do atrakcyjnej, ekskluzywnej oferty powitalnej. Sądzimy, że tym razem będzie podobnie. Musicie tylko uzbroić się w cierpliwość. Dlatego też zachęcamy do śledzenia informacji na KodBonusowy.

Tym bardziej, że biorąc pod uwagę jak działają najlepsi “gracze” na rynku, można się spodziewać, że powstanie do BetX kod promocji, który pozwoli na uzyskanie takiej ekskluzywnej premii powitalnej. Można się spodziewać, że będzie to dotyczyć także zakładów i bonusu na kod promocyjny BestBet24. Recenzję tej marki, która niedługo wystartuje, przeczytacie na KodBonusowy.

Wracając jednak do BetX. Wiecie już, że nie jest wymagany kod bonusowy do BetX, żeby zdobyć bonus na start w tym portalu. Jaka jest jego wysokość?

Standardowy bonus na STS Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1259 PLN + 250 PLN zakład bez ryzyka
Szukacie kodu promocyjnego? W STS go znajdziecie!

3. VIP Bonus w eBetX

Nikt nie przypuszczał, że bonus na start w BetX będzie wynosił tyle, co u najlepszych polskich firm bukmacherskich. Tym razem jest jednak inaczej. Bonus w BetX robi wrażenie. Zacznijmy od podstawowej kwestii, czyli, wspomnianego już, bonusu powitalnego.

W BetX promocja na start może sięgnąć łącznej wartości nawet 5230 złotych! Cały pakiet powitalny jest złożony z trzech części. Pierwsza z nich to bonus od złożonego depozytu - może on wynieść do 5000 PLN! Jak go zdobyć? Po 1: należy wpłacić pieniądze na konto gracza - to oczywiste. Następnie, w zależności od tego jaką kwotę wpłacicie, dostaniecie informację, jaka jest wymagana kwota obrotu do otrzymania bonusu. W przedziale wpłaty 10-1200 PLN użytkownik musi obrócić 6-krotność depozytu, a w przypadku kwoty od 1201 do 5000 PLN - jego 8-krotność. Pozostaje pytanie - jak jest wypłacany ten bonus?

Standardowy bonus na Fortuna Bonus do 2220 PLN
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 2230 PLN!
Czekasz na kod do BetX? Już teraz wykorzystaj kod do Fortuny!

Można powiedzieć, że rozliczenie premii jest “ratalne”. Jego wypłata odbywa się w 10 krokach. Każdy z nich wymaga uzyskania 10% całkowitego obrotu. Gdy tak się stanie - 10% wpłaconego depozytu wyląduje na Waszym koncie. Idealnie obrazuje to przykład podany przez bukmachera na jego stronie internetowej: gdy wpłacicie 500 złotych w ramach 1. depozytu, Wasz wymagany obrót to kwota 3000 PLN. Po tym jak obrócicie 10% tej kwoty, czyli 300 PLN, na konto użytkownika zostanie przelana suma 50 PLN.

Drugą z części premii na start jest bezpieczny zakład do 200 PLN. Zasada jego działania jest bardzo prosta. Jeśli Wasze premierowe obstawianie się nie powiedzie - bukmacher zwróci Wam pieniądze. To jednak nie wszystko. Trzecią i ostatnią składową premii powitalnej jest freebet o wartości 30 PLN!

Jest to nieco więcej niż dostaniecie, gdy wpiszecie w portalu BetFan kod polecający, jednak należy pamiętać, że BetX dopiero “raczkuje” na polskim rynku, a przecież oferta powitalna to nie wszystko.

4. BetX Zakłady Bukamcherskie - Oferta

Oferta BetX na zakłady bukmacherskie nie różni się praktycznie niczym od tego, co znajdziemy w dobrych portalach z zakładami. Trzeba przyznać, że BetX dobrze przygotował się do startu. Zakłady bukmacherskie w BetX zawierają możliwość obstawiania piłki nożnej, hokeja, siatkówki czy esportu. Ponadto, portal oferuje granie w trybie live, na wirtualnych sportach oraz wyścigach. Można więc powiedzieć, że w kwestii możliwości wyboru zakładów jest dość dobrze.

5. Aplikacja mobilna BetX

Praktycznie każdy bukmacher, który uruchamia swoją działalność internetową, już na starcie oferuje swoim użytkownikom aplikację mobilną. Czy w BetX jest podobnie?

BetX doskonale zdawał sobie z tego sprawę, dlatego przygotował swoim graczom - od razu po starcie serwisu - możliwość pobrania aplikacji na urządzenia mobilne. Trzeba przyznać, że to duży plus dla tej firmy. Pojawiały się wątpliwości czy aplikacja do BetX się pojawi. Tym bardziej, że w Czechach i na Słowacji, gdzie BetX ma swoje korzenie, próżno było szukać “apki mobilnej”. Jednak w Polsce gracze mogą z niej korzystać od razu po tym, jak ruszył portal legalnego bukmachera BetX.

To dobry prognostyk przed startem kolejnych firm, taki jak GO BET, którego recenzję przeczytacie na naszej stronie.

6. Opinie o BetX - podsumowanie recenzji

Wiemy już, że do BetX kod promocyjny jeszcze nie istnieje, jednak trzeba przyznać, że serwis nieźle wystartował. Co prawda, do najlepszych - czyli STS czy Fortuny - jeszcze trochę mu brakuje, ale trzeba mieć na uwadze, że (z pewnością) marka będzie się rozwijać.

W BetX znajdziemy wszystko, czego potrzeba graczowi zakładów bukmacherskich - dość dobry wybór kategorii obstawiania, atrakcyjny bonus powitalny i aplikacja mobilna.

Na start w zupełności to wystarczy. Trzeba jednak pamiętać, że konkurencja nie śpi, a i BetX nie może spocząć na laurach tylko powinien gonić czołówkę. Mimo kilku zalet - nie jest to jeszcze bukmacherski "top". W tej marce drzemie potencjał, jednak tylko od samego BetX zależy, czy go wykorzystają.

Jeśli jesteście niecierpliwi i poszukujecie odpowiedniego bukmachera to pamiętajcie, że na naszej stronie znajdziecie aktualny kod bonusowy nie tylko do BetX, ale do wielu portali do obstawiania.

7. BetX - FAQ

7.1 ✅ Czy BetX to zaufana marka?

Jak najbardziej. Firma posiada zezwolenie polskiego Ministerstwa Finansów na prowadzenie bukmacherskich zakładów wzajemnych. BetX wystartował 27 maja 2020 roku i od tego momentu legalnie świadczy swoje usługi.

7.2 ❗️ Czy istnieje do serwisu BetX kod promocyjny?

Na tę chwilę, nie istnieje w BetX kod promocyjny na zakłady bukmacherskie. Jednak, gdy tylko pojawi się kod rejestracyjny do BetX, jak najszybciej podamy go na portalu KodBonusowy.

7.3 💰 Jaki jest bonus powitalny w BetX?

Bonus na start w BetX to maksymalnie kwota do 5230 złotych! Składa się na nią następujący pakiet: bonus od pierwszego depozytu, bezpieczny zakład oraz freebet.

skomentuj BetxKodPromocyjny

Polecane artykuły:
Powiązane artykuły:
Komentarze (2)
Manduted 5 miesięcy temu
Coraz więcej tych miejsc do gry:D ale to dobrze, będzie z czego wybierać:)
Graj odpowiedzialnie