BetX Kod Promocyjny

Jaki jest kod promocyjny do BetX? Wystarczy, że użyjesz linku aktywacyjnego od portalu KodBonusowy, a dostaniesz dostęp do bonusu na start. Link rejestracyjny działa w tym przypadku tak jak kod promocyjny. W BetX hasło premiowe działa w każdej sekcji serwisu (na zakładach bukmacherskich, zakładach na żywo oraz wirtualnych sportach).

BetX Kod Promocyjny

Bonus: Opis:
Bonus od depozytu: Do 7777 PLN
Promocja "Podwójne Wejście": Do 50 PLN
Wartość pakietu na start w BetX: Do 7827 PLN
BetX Kod Promocyjny: Użyj naszego linku

Na początku 2020 roku pojawiła się informacja, że w Polsce wystartuje bukmacher BetX. W końcu - doczekaliśmy się. 27 maja 2020 roku został uruchomiony portal BetX Polska! Kto stoi za tym przedsięwzięciem? Czy firma posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności hazardowej? Odpowiemy także na, być może, najważniejsze pytanie - czy istnieje do serwisu kod promocyjny do BetX, który sprawi, że dostaniecie ekskluzywny bonus? Przeczytajcie poniższy tekst i przekonajcie się!

1. Legalny bukmacher BetX - co to jest?

BetX max bonus (maksymalny bonus online)
BetX Kod promocyjny grudzień 2022
BCVIP
Idź do BetX
BetX Kod promocyjny styczeń 2023
BCVIP
Idź do BetX
luty 2023 marzec 2023
kwiecień 2023 maj 2023
czerwiec 2023 lipiec 2023
sierpień 2023 wrzesień 2023
październik 2023 listopad 2023

Sprawdzając rejestr zarejestrowanych bukmacherów przy BetX widnieje rok… 2018. Dlaczego więc dopiero po pewnym czasie dowiedzieliśmy się o tej firmie? Wszystko dlatego, że do pewnego czasu bukmacher BetX figurował pod nazwą Typiko.

W ostatnim czasie - szczególnie tuż przed początkiem działalności Bet X - zaszło kilka zmian w strukturze firmy. Do grona udziałowców dołączyła spółka Evona Electronic. Pochodzi ona ze Słowacji i jest powiązana z bukmacherem BetX, działającym na terenie tego kraju, jak i w Czechach.

Evona Electronic to producent urządzeń hazardowych, a na rynku znajduje się już od blisko 30 lat. To potwierdza, że jest to firma z dużym doświadczeniem w tej branży.

W KRS widnieje obecnie firma "BetX Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością". Zmianie nie uległy jednak pozostałe dane związane z tą marką, czyli KRS (0000623608), NIP (5472161871) oraz REGON (364718161).

BetX w Polsce ma swoją siedzibę przy ulicy Stefana Batorego 5 w Bielsku Białej.

2. BetX Kod Bonusowy

Naszą analizę portalu bukmachera BetX rozpoczniemy od najważniejszej kwestii, z punktu widzenia użytkownika czytającego nasz tekst. Czy istnieje już do portalu eBetX kod promocyjny? Na tę chwilę, nie jest on wymagany, aby uzyskać bonus powitalny.

Możecie być jednak pewni, że postaramy się jak najszybciej zdobyć dla Was kod promocyjny do BetX. Co może Wam on dać? Cóż, niejednokrotnie, użycie naszego kodu bonusowego u bukmachera kończyło się przyznaniem dostępu do atrakcyjnej, ekskluzywnej oferty powitalnej. Sądzimy, że tym razem będzie podobnie. Musicie tylko uzbroić się w cierpliwość. Dlatego też zachęcamy do śledzenia informacji na KodBonusowy.

Tym bardziej, że biorąc pod uwagę jak działają najlepsi “gracze” na rynku, można się spodziewać, że powstanie kod promocji do BetX, który pozwoli na uzyskanie takiej ekskluzywnej premii powitalnej. Można się spodziewać, że będzie to dotyczyć także zakładów i bonusu na kod promocyjny BestBet24. Recenzję tej marki, która niedługo wystartuje, przeczytacie na KodBonusowy.

Wracając jednak do BetX. Wiecie już, że nie jest wymagany kod bonusowy do BetX, żeby zdobyć bonus na start w tym portalu. Jaka jest jego wysokość?

3. VIP Bonus w eBetX

Nikt nie przypuszczał, że bonus na start w BetX będzie wynosił tyle, co u najlepszych polskich firm bukmacherskich. Tym razem jest jednak inaczej. Bonus w BetX robi wrażenie. Zacznijmy od podstawowej kwestii, czyli, wspomnianego już, bonusu powitalnego.

Promocja na start w BetX może sięgnąć łącznej wartości nawet 7827 złotych! Cały pakiet powitalny jest złożony z dwóch części. Pierwsza z nich to bonus od złożonego depozytu - może on wynieść do 7777 PLN! Jak go zdobyć? Po pierwsze - wpłacasz depozyt w przedziale 10 - 7777 PLN. Warunkiem zdobycia bonusu jest 4-krotny obrót wartością depozytu po kursie minimalnym 2.44 (każdego z kuponów). Dodatkową informacją jest minimalna liczba zdarzeń na danym kuponie - w tym przypadku wynosi ona 4. Określono również najmniejszy możliwy kurs danego zdarzenia - 1.25. Pozostaje też pytanie - jak jest wypłacany ten bonus?

Standardowy bonus na BetX
Bonus powitalny do 7777 zł

Można powiedzieć, że rozliczenie premii jest “ratalne”. Jego wypłata odbywa się w 4 krokach. Każdy z nich wymaga uzyskania 25% całkowitego obrotu. Gdy tak się stanie - 25% wpłaconego depozytu wyląduje na Waszym koncie. Idealnie obrazuje to przykład podany przez bukmachera na jego stronie internetowej: gdy wpłacicie 500 złotych w ramach 1. depozytu, Wasz wymagany obrót to kwota 2000 PLN. Po tym jak obrócicie 25% tej kwoty, czyli 500 PLN, na konto użytkownika zostanie przelana suma 125 PLN.

Drugą z części premii na start jest promocja "Podwójne wejście". Zasada jego działania jest bardzo prosta. Wpłacacie pieniądze na wasze konto gracza, obstawiacie, a gdy uda Wam się obrócić postawioną kwotę - odbieracie bonus! Maksymalnie może być to 50 PLN dodatkowych środków.

Wartość premii w eBetX jest zdecydowanie większa, niż gdy wpiszecie w portalu BetFan kod polecający. Należy jednak pamiętać, że BetX dopiero “raczkuje” na polskim rynku, więc muszą przyciągnąć do siebie nowych użytkowników atrakcyjnym bonusem.

4. BetX Zakłady Bukamcherskie - Oferta

Oferta BetX na zakłady bukmacherskie nie różni się praktycznie niczym od tego, co znajdziemy w dobrych portalach z zakładami. Trzeba przyznać, że BetX dobrze przygotował się do startu. Zakłady bukmacherskie w BetX zawierają możliwość obstawiania piłki nożnej, hokeja, siatkówki czy esportu. Ponadto, portal oferuje granie w trybie live, na wirtualnych sportach oraz wyścigach. Można więc powiedzieć, że w kwestii możliwości wyboru zakładów jest dość dobrze.

5. Aplikacja mobilna BetX

Praktycznie każdy bukmacher, który uruchamia swoją działalność internetową, już na starcie oferuje swoim użytkownikom aplikację mobilną. Czy w BetX jest podobnie?

BetX doskonale zdawał sobie z tego sprawę, dlatego przygotował swoim graczom - od razu po starcie serwisu - możliwość pobrania aplikacji na urządzenia mobilne. Trzeba przyznać, że to duży plus dla tej firmy. Pojawiały się wątpliwości czy aplikacja do BetX się pojawi. Tym bardziej, że w Czechach i na Słowacji, gdzie BetX ma swoje korzenie, próżno było szukać “apki mobilnej”. Jednak w Polsce gracze mogą z niej korzystać od razu po tym, jak ruszył portal legalnego bukmachera BetX.

To dobry prognostyk przed startem kolejnych firm, taki jak zakłady bukmacherskie online GO Bet, którego recenzję przeczytacie na naszej stronie.

6. Opinie o BetX - podsumowanie recenzji

Wiemy już, że kod promocyjny do eBetX jeszcze nie istnieje, jednak trzeba przyznać, że serwis nieźle wystartował. Co prawda, do najlepszych - czyli STS czy Fortuny - jeszcze trochę mu brakuje, ale trzeba mieć na uwadze, że (z pewnością) marka będzie się rozwijać.

W BetX znajdziemy wszystko, czego potrzeba użytkownikowi zakładów bukmacherskich - dość dobry wybór kategorii obstawiania, atrakcyjny bonus powitalny i aplikacja mobilna.

Na tym etapie rozwoju firmy - w zupełności to wystarczy. Trzeba jednak pamiętać, że konkurencja nie śpi, a i BetX nie może spocząć na laurach tylko powinien gonić czołówkę. Mimo kilku zalet - nie jest to jeszcze bukmacherski "top". W tej marce drzemie potencjał, jednak tylko od samego BetX zależy, czy go wykorzystają.

Jeśli jesteście niecierpliwi i poszukujecie odpowiedniego bukmachera to pamiętajcie, że na naszej stronie znajdziecie kody promocyjne na zakłady bukmacherskie nie tylko do BetX, ale do wielu portali do obstawiania.

7. BetX - FAQ

7.1 ✅ Czy BetX to zaufana marka?

Jak najbardziej. Firma posiada zezwolenie polskiego Ministerstwa Finansów na prowadzenie bukmacherskich zakładów wzajemnych. BetX wystartował 27 maja 2020 roku i od tego momentu legalnie świadczy swoje usługi.

7.2 💰 Jaki jest bonus powitalny w BetX?

Bonus na start w BetX to maksymalnie kwota do 7827 złotych! Składa się na nią pakiet bonusu od pierwszego depozytu oraz promocji "Podwójne Wejście".

7.3 ❗️ Czy istnieje kod promocyjny do BetX?

W tej chwili wystarczy, że użyjecie naszego linku aktywacyjnego, który pełni rolę kodu bonusu do Bet X. Gdy tylko pojawi się kod rejestracyjny do BetX, jak najszybciej podamy go na portalu KodBonusowy. Na tę chwilę, kod promocyjny do BetX nie istnieje.

skomentuj BetxKodPromocyjny
Komentarze (2)
Manduted
Manduted ponad 2 lata temu
Coraz więcej tych miejsc do gry:D ale to dobrze, będzie z czego wybierać:)
Graj odpowiedzialnie