Wybory Prezydenckie 2020 Kursy Bukmacherskie

Wybory Prezydenckie 2020 Kursy Bukmacherskie Wybory prezydenckie kursy bukmacherskie fortuna Wybory prezydenckie kursy bukmacherskie betfan

W 2019 roku odbyły się wybory do Parlamentu Europejskiego i wybory parlamentarne, a w tym roku czekają nas kolejne polityczne emocje w Polsce - wybory prezydenckie! Zastanawiacie się, kiedy wybory prezydenckie w Polsce 2020 się odbędą? Kto ma w nich największą szansę na końcowy tryumf? Sprawdźcie na wybory prezydenckie 2020 kursy bukmacherskie, ofertę na zakłady i poznajcie głównych faworytów!

STS
STS
Bonus Zakłady Bonus do 1230 PLN + 29 PLN freebet
Kod promocyjny
BCVIP
Idź do STS
Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady Pierwszy zakład bez ryzyka 125 PLN! + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
BetFan
BetFan
Bonus Zakłady Bonus do 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
Kod promocyjny
KBVIP
Idź do BetFan

1. Wybory prezydenckie w Polsce - zasady

W Polsce, na urząd prezydenta kraju, może kandydować każdy obywatel, który ukończył 35. rok życia i posiada prawo głosowania w wyborach do Sejmu. Ponadto, każdy chętny musi zdobyć 100 tysięcy podpisów, które popierają jego kandydaturę.

W historii Polski zdarzały się przypadki osób, które zgłaszały się do wyborów „na własną rękę”,. Jednak zazwyczaj kandydaci na prezydenta wystawiani są przez partie polityczne.

Zasady wyborów prezydenckich są bardzo proste - wygrywa kandydat z największą liczbą głosów. Jeśli w pierwszej turze wyborów, żadnej z osób nie uda się przekroczyć granicy 50% ważnych głosów, dochodzi do drugiej tury. Przystępują do niej dwaj kandydaci z największą liczbą głosów z pierwszej tury wyborów.

Ta sama osoba może pełnić ten urząd przez maksymalnie dwie kadencje. Okres jednej kadencji to pięć lat.

2. Kiedy wybory prezydenckie 2020 w Polsce?

Wybory prezydenckie 2015 wygrał Andrzej Duda - kandydat Prawa i Sprawiedliwości. Obecna głowa państwa wygrała nie tylko w drugiej turze wyborów, ale i w pierwszej. W ostatecznej rozgrywce „pokonał” poprzedniego prezydenta - Bronisława Komorowskiego.

Według zapisów konstytucji, wybory prezydenckie mogą się odbyć maksymalnie 75 dni przed końcem kadencji obecnie urzędującego prezydenta, ale nie wcześniej niż 100 dni przed upływem tego terminu. Jaka będzie więc data wyborów prezydenckich 2020?

Biorąc pod uwagę, że obecna głowa państwa polskiego została zaprzysiężona w pierwszym tygodniu sierpnia 2015 roku, najbliższe wybory miały odbyć się pod koniec kwietnia lub na początku maja 2020 roku.

Ostateczny termin wyborów prezydenckich 2020 został podany na początku lutego. Wybrano datę 10 maja 2020 roku. Data ta może ulec jeszcze zmianie. Wszystko z powodu panującej epidemii koronawirusa.

10 maja odbędą się wybory prezydenckie - Elżbieta Witek (Marszałek Sejmu), Twitter @KancelariaSejmu

3. Wybory prezydenckie 2020 - kandydaci

Można było się spodziewać, że o urząd będzie ponownie ubiegał się Andrzej Duda, którego kandydatura została poparta przez Prawo i Sprawiedliwość. Dużą niewiadomą był kandydat Koalicji Obywatelskiej. Ostatecznie, KO postawiła na kandydaturę Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Dobre recenzje zbiera wśród wyborców PSL - ale i nie tylko - Władysław Kosiniak-Kamysz. Ze strony Lewicy, w wyborach 2020 startuje Robert Biedroń. Swojego kandydata wystawiła również Konfederacja - jest nim Krzysztof Bosak. Niezależnych kandydatów jest dwóch: Szymon Hołownia oraz Mirosław Piotrowski. Było mało prawdopodobne, że w wyborach prezydenckich 2020 wystartuje Krzysztof Kononowicz choć niektórzy brali pod uwagę jego możliwą kandydaturę. Czy na poważnie? Wnioski musicie już wyciągnąć sami.

4. Wybory prezydenckie 2020 Zakłady bukmacherskie online

Który bukmacher ma w swojej ofercie zakłady na wybory prezydenckie 2020? Swoje przewidywania możecie zrealizować w najlepszych, polskich serwisach bukmacherskich. Przede wszystkim, należą do nich serwisy STS, Fortuna oraz BetFan.

W każdym z tych serwisów możecie liczyć na ekskluzywny bonus od naszego portalu. Wystarczy, że skorzystacie z kodów promocyjnych, które są dostępne na KodBonusowy. W STS jest to hasło BCVIP. Potrzebny kod promocyjny do Fortuny należy odkryć w odpowiednim polu na naszej stronie, a w BetFanie hasło premiowe brzmi KBVIP.

Kto wygra wybory? - Najlepsze kursy
Scroll Down To See More
A. Duda
1.30
1.25
1.25
M. Kidawa - Błońska
3.50
6.00
4.00
W. Kosiniak - Kamysz
10.00
8.00
10.00
Sz. Hołownia
20.00
30.00
25.00
R. Biedroń
30.00
30.00
25.00
K. Bosak
50.00
40.00
50.00
M. Piotrowski
-
100.00
500.00
P. Liroy - Marzec
-
100.00
-
M. Jakubiak
-
100.00
-
Pierwszy zakład bez ryzyka 125 PLN! + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
Kod promocyjny
BCVIP
Bonus do 1230 PLN + 29 PLN freebet
Kod promocyjny
KBVIP
Bonus do 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
Obstawiaj z bonusem Obstawiaj z bonusem Obstawiaj z bonusem
Ostatnia aktualizacja: 1585121620

5. Typy na wybory prezydenckie 2020

Znamy już na wybory prezydenckie w Polsce 2020 kursy bukmacherskie. Możemy zatem przeanalizować, kto jest faworytem do objęcia urzędu. Jak wyglądają nasze typy na zakłady na wybory prezydenckie 2020?

Sądzimy, że to Andrzej Duda zostanie wybrany na drugą kadencję. Podobnie myślą bukmacherzy.

Oczywiście, jeszcze wiele może się zdarzyć. Biorąc jednak pod uwagę fakt, z jaką przewagą wybory parlamentarne wygrało Prawo i Sprawiedliwość, a także aktualne poparcie dla urzędującej głowy państwa, należy spodziewać się, że to Andrzej Duda wygra w głosowaniu.

Standardowy bonus na STS Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1230 PLN + 29 PLN freebet
Odbierz bonus w STS!

Na potwierdzenie naszego typu, warto spojrzeć na niektóre sondaże przed wyborami prezydenckimi 2020. W praktycznie każdym notowaniu Andrzej Duda prowadzi ze sporą przewagą.

Czy obecny prezydent rzeczywiście zostanie wybrany na drugą kadencję? A może wydarzy się coś, co wpłynie na ewentualny wynik wyborów i sprawi, że wygra Małgorzata Kidawa-Błońska lub ktoś z pozostałych kandydatów?

Oczywiście, jeśli nie chcecie stawiać na konkretną kandydaturę, możecie pokusić się o obstawianie frekwencji. Takie zakłady na wybory prezydenckie 2020 też, z pewnością, się pojawią.

Jeśli wybory nie zostaną przełożone, już w maju przekonamy się, czy obstawianie wyborów prezydenckich 2020 nam się opłaciło.

Standardowy bonus na Fortuna Pierwszy zakład bez ryzyka 100 PLN + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Pierwszy zakład bez ryzyka 125 PLN! + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
Skorzystaj z premii w Fortunie!

6. Wybory prezydenckie w Polsce 2020 transmisja - czy będzie dostępna?

Musimy rozwiać jeszcze jedną wątpliwość. Transmisja z wyborów prezydenckich 2020 nie będzie dostępna. No chyba, że macie na myśli wieczór wyborczy. Te, standardowo będzie można śledzić w największych stacjach telewizyjnych w Polsce.

7. Czy wybory prezydenckie 2020 zostaną przełożone? Zakłady Bukmacherskie, Kursy

Osobną kwestią jest możliwe przełożenie wyborów prezydenckich. Coraz częściej pojawiają się głosy o tym, że wybory nie odbędą się w planowanym terminie. Wybory prezydenckie w Polsce w 2020 roku miały odbyć się 10 maja. Wszystko jednak wskazuje na to, że plany pokrzyżuje pandemia koronawirusa.

Większość placówek: oświatowych, sklepów czy punktów usługowych jest zamknięta, a obywatelom zalecane jest pozostanie w domowym zaciszu. Z każdym kolejnym dniem wprowadzane są kolejne obostrzenia.

Standardowy bonus na BetFan Bonus do 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
Odbierz bonus na zakłady w BetFanie!

Sprawia to, że frekwencja wyborcza mogłaby być bardzo niska. Jednak, pod koniec marca, została wprowadzona specjalna ustawa, która pozwala będącym na kwarantannie, a także osobom powyżej 60. roku życia na głosowanie korespondencyjne.

Czy to oznacza, że wybory prezydenckie 2020 odbędą się w terminie? Czy może zostanie wybrana inna, nowa data wyborów prezydenckich 2020? Zakłady na termin wyborów prezydenckich 2020 ma w swojej ofercie, na przykład, BetFan. Co ciekawe - kurs 1.20 znajdziemy na to, że wybory… nie zostaną przełożone.

Do polskich obywateli docierają różne głosy na temat możliwych decyzji, ale to tylko dodaje smaczku w obstawianiu terminu wyborów prezydenckich 2020. Ci, którzy lubią ryzyko, z pewnością skuszą się w stronę zakładów na termin wyborów prezydenckich 2020.

8. Wybory Prezydenckie 2020 - FAQ

8.1 Kiedy odbędą się wybory prezydenckie 2020?

Planowany termin najbliższych wyborów prezydenckich w Polsce to 10 maja 2020 roku.

8.2 Kto może wystartować w wyborach prezydenckich 2020?

Na urząd prezydenta może kandydować każdy obywatel, który ukończył 35 lat i posiada pełne prawo wyborcze do Sejmu.

8.3 Co trzeba zrobić, żeby wystartować w wyborach na prezydenta w Polsce?

Głównym czynnikiem, który decyduje o dopuszczeniu kandydatury do wyborów jest zebranie wymaganych 100 tysięcy podpisów na listach poparcia kandydata.

skomentuj WyboryPrezydenckie2020KursyBukmacherskie

Polecane artykuły:
Komentarze (1)
Ostatni komentarz Niewiedza_kosztuje Niewiedza_kosztuje List dr Ewy Kurek do Andrzeja Dudy
" Mija sto lat od momentu, gdy nasi dziadowie odzyskali dla nas niepodległość. W roku stulecia niepodległości wszyscy politycy PiS, z panem prezydentem Polski na czele, mają pełne usta wzniosłych słów o Ojczyźnie. Jednocześnie coraz częściej bredzą i publicznie nazywają naszą Najjaśniejszą Rzeczypospolitą nie Polską, lecz jakimś enigmatycznym wspólnym z Żydami państwem Polin.
W bełkocie o wspólnym z Żydami państwie Polin bryluje Pan Prezydent Andrzej Duda, który coraz częściej używa określenia Polin zamiennie z Polską. Ostatnio z okazji 70. otwarcia ambasady Izraela w Polsce napisał na przykład, że: „…z Rzeczypospolitej, kraju Polin […] pochodziło wielu pierwszych obywateli Państwa Izrael”.
Szanowny Panie Prezydencie, przypominam fakt, że Izraela nie zbudowali jacyś polińscy Żydzi, lecz Izrael zbudowali Żydzi polscy. Polscy Żydzi nigdy nie nazywali siebie Polinami lecz zgodnie z prawdą, polskimi Żydami. Proszę także nas, Polaków, nie nazywać Polinami – my jesteśmy Polakami i mieszkamy w Polsce.
Pańską niewiedzę można oczywiście zrzucić na doradców, którzy pewnie piszą panu listy i przemówienia, którzy powinni kontrolować to, co mówi i pisze prezydent. Ale nie do końca. Prezydent Rzeczypospolitej Polski powinien wiedzieć, czy jest prezydentem Polski, państwa Polaków, czy prezydentem jakiegoś enigmatycznego wspólnego z Żydami państwa Polin. Przypomnijmy zatem Panu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie, czym jest i skąd się wzięło pojęcie Polin. Tradycja nazywania Polski terminem Polin (hebr. פולין, wymawiane w języku jidysz jako pojln), przypisywana jest krakowskiemu rabinowi Mojżeszowi Isserlesowi (ok. 1510-1572), którego król Zygmunt Stary w roku 1547 mianował rabinem gmin żydowskich województwa krakowskiego. Polin w języku żydowskim oznacza TU SPOCZNIJ. W roku 1492 wygnani z Hiszpanii, Portugalii i Niemiec Żydzi dotarli do Polski. Legenda głosi, że gdy uchodźcy dotarli do ziem polskich, nazwę kraju odczytali jako Po lin (tu spocznij), biorąc to za dobry omen. Według tej legendy z nieba został zesłany znak – kartka z napisem Po lin. W wyniku tego Żydzi osiedlali się masowo na gościnnej polskiej ziemi. Rabi Mojżesz Isserles pisał w XVI wieku o Polsce: „W tym kraju nie ma zawziętej nienawiści do nas, jak w Niemczech. Oby zostało tak nadal, aż do nadejścia Mesjasza”.
Przez wieki Polska była wygodnym do życia krajem dla Żydów. Z czasem słowu Polin – tu spocznij – Żydzi przydali nie tylko miano miejsca spoczynku, ale także program na życie, które w sposób bardzo prosty wyraził warszawski Żyd, ostatni rytualny rzezak za Pragi Srul Warszawer i powiedział o Polin na głos to, co Żydzi od niepamiętnych czasów wypowiadali między sobą w swoim niezrozumiałym dla Polaków języku: „A dlaczego Polska nazywa się Pojlin? Bo tam gdzie mieszkasz, tam twoje jest”. Tak oto ostatni rzezak rytualny z Pragi wytłumaczył Polakom, na jakiej podstawie Żydzi wzięli Polskę w posiadanie. Żydowskie rozumowanie przedstawione przez Srula Warszawera jest zgodne z żydowskim prawem chazaki, które oznacza nabycie prawa własności przez zasiedzenie.
Czy używając pojęcia Polin na określenie Rzeczypospolitej Polski chce pan, panie prezydencie, uświadomić nam, Polakom, swoim wyborcom, że pod pana panowaniem Polska przez żydowskie prawo chazaki [zasiedzenie] stała się także własnością Żydów?
Wszyscy Polacy świętują dziś setną rocznicę odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny. W setną rocznicę odrodzonej Najjaśniejszej Rzeczypospolitej warto przypomnieć prezydentowi Polski, różnej maści politykom i wszystkim nam, wyborcom, jak przed stuleciem nasi dziadowie zareagowali na żądanie Żydów, aby oddać im część Polski we władanie. Gdy w Komisji Konstytucyjnej Izaak Grünbaum, w imieniu Związku Posłów Narodowości Żydowskiej, zgłosił propozycję artykułu 113 Konstytucji o autonomii żydowskiej i oświadczył, że: „Ziemie Rzeczpospolitej, zamieszkałe w przeważającej większości przez narodowości niepolskie, stanowić będą autonomiczne prowincje”1, na forum Sejmu poseł Mieczysław Niedziałkowski z PPS odpowiedział: Stanowczo, zupełnie kategorycznie i również z całym spokojem i z zupełnie czystym sumieniem odrzucamy wszystkie te koncepcje, które chciałyby z Państwa Polskiego uczynić wspólną własność Polaków i Żydów. […] Zachować musimy koniecznie zasadę ogólną, iż Państwo Polskie jest państwem tylko polskim.
Sto lat temu posłowie wszystkich frakcji parlamentarnych, od lewa do prawa, poparli stanowisko posła Mieczysława Niedziałkowskiego. Stanowisko to poparli także wszyscy żyjący wówczas Polacy. Panie Prezydencie Andrzeju Dudo, wypowiedziane sto lat temu przez naszych dziadów słowa nie straciły na aktualności.
Roku Pańskiego 2018 Państwo Polskie nadal jest państwem tylko polskim.
Proszę o tym pamiętać i nigdy więcej nie próbować nam wmawiać, że dla pana, Panie Prezydencie, żydowskie prawo chazaki o zasiedzeniu ma wagę wyższą niż wola Polaków i prawo polskie. Nie pójdzie pan, Panie Prezydencie, 11 listopada w Marszu Niepodległości. Może słusznie. Proszę wybrać się na jakieś świętowanie do tego swojego nieistniejącego państwa Polin. Na zakończenie chce się powiedzieć: „Szanowny Panie Prezydencie, dłużej klasztora niż przeora”. Przejdzie pan do historii jako prezydent Polin, a my w następnych wyborach, wierni idei naszych przodków sprzed stu lat, którzy wywalczyli Niepodległą, wybierzemy prezydenta, który powtórzy słowa posła Mieczysława Niedziałkowskiego :
" Państwo Polskie jest państwem tylko polskim ".
dr Ewa Kurek
3 miesiące temu ...
Graj odpowiedzialnie