KodBonusowy.com pl

Freebet za rejestrację

przez Kod Bonusowy z
Freebet za rejestrację

Na naszym rynku działa wielu legalnych bukmacherów. W przypadku tak dużej konkurencji każdy chce się czymś wyróżnić. Jedni oferują wyższe kursy, inni kuszą szeroką ofertą z wieloma zakładami na dane wydarzenie, a są też zakłady, które zapłacą za nas podatek od gier, dzięki czemu wygrana będzie wyższa niż standardowo. Pomysłów zakładom bukmacherskim w Polsce zwyczajnie nie brakuje i musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem.

Mimo to przy tej ilości bukmacherów, trzeba wyróżnić się czymś jeszcze. Promocje powitalne to chyba najskuteczniejszy magnes na nowych graczy. Wśród nich pojawiają się bonusy od depozytu, tak jak dla przykładu w STS, gdzie otrzymacie do 1230 zł, pod warunkiem, że skorzystacie z naszego kodu bonusowego. Również Fortuna ma to w ramach naszego kodu promocyjnego, gdzie otrzymacie do 1000 zł bonusu od pierwszego wkładu. Bonusowe kody do obstawiania lepiej poznacie po lekturze naszego artykułu.

To wszystko jednak w momencie, kiedy dokonamy płatności u bukmachera, a czy możemy otrzymać coś za samą rejestrację? I takie bonusy mają w swojej ofercie zakłady bukmacherskie, jednak musimy zaznaczyć już na samym początku, że nie każda firma decyduje się na takie rozwiązanie. Freebet za rejestrację nie jest rzeczą powszechną.

Odbierz bonus w Fortunie!

1. Freebet – co to?

Zanim jednak wyjaśnimy darmowy zakład bez depozytu, musimy się zastanowić co to w ogóle jest Freebet? Odpowiedź wydaje się oczywista, choć nie w każdym przypadku to pojęcie jest dobrze rozumiane. Postaramy się więc przekazać to najprościej jak to możliwe.

Freebet to po prostu darmowy zakład. Opcja ta jest częsta u bukmacherów, jednak już po dokonaniu wpłaty. Rejestrujemy się u bukmachera, wpisujemy nasz kod promocyjny, składamy depozyt i wtedy obstawiamy po raz pierwszy. Zazwyczaj właśnie ten pierwszy zakład jest objęty opcją freebeta w określonej przez bukmachera wysokości. Wobec tego jeżeli bukmacher oferuje freebet na 20 zł, to jeśli nasz pierwszy kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci nam środki na konto.

2. Jak działa zakład bez depozytu?

Jeden z wyższych zakładów bez ryzyka oferuje BetFan. Z naszym kodem promocyjnym otrzymacie pierwszy zakład do 100 zł – jednak ma to miejsce już po dokonaniu wpłaty. Tak jak wspomnieliśmy, jeżeli pierwszy kupon okaże się przegrany, to bukmacher zwróci Wam do 100 zł.

Czy można otrzymać freebet za rejestrację? Oczywiście! Darmowy zakład bez depozytu jest dostępny w polskich legalnych zakładach bukmacherskich. Jak działa freebet za rejestrację?

Wystarczy, że zarejestrujemy się u wybranego bukmachera, tutaj należy jednak koniecznie pamiętać o skorzystaniu z naszego kodu promocyjnego, dzięki temu bonus będzie wyższy niż standardowo. Po rejestracji otrzymamy bonus, z którego będziemy mogli skorzystać, jednak aby go wypłacić, trzeba będzie spełnić dodatkowe kryteria. Przejdźmy więc do szczegółów – gdzie dostaniemy darmowy zakład za rejestrację.

3. Darmowy freebet u bukmachera

Zakład bez depozytu jest dostępny u dwóch rodzimych bukmacherów – w STS i Fortunie. Gdzie otrzymamy większy bonus?

W STS z naszym kodem promocyjnym otrzymacie freebet w wysokości 29 zł. Standardowo wynosi natomiast 25 zł. Jeśli środki promocyjne nie pojawią się od razu na Waszym koncie, to nie martwcie się – bukmacher nalicza je do 3 dni od założenia konta. Jakie są STS freebet zasady? Bonus jest wypłacalny po trzykrotnym obróceniu kwoty. Wobec tego środki możemy odebrać w momencie, kiedy dokonamy zakładów na minimum 87 zł po kursie przynajmniej 1,85 za każdy kupon. Trzeba jednak pamiętać, że nie wliczają się w to kupony Maxikombi oraz zakład bezpieczny, zostaje nam więc zakład solo bądź akumulowany.

Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie Fortuna freebet za rejestrację, to tutaj z naszym kodem dostaniecie 20 zł bez depozytu. Promocyjny kod Fortuna poznacie lepiej dzięki naszemu artykułowi. Bonus będzie przekazany w formie punktów FKP, które można przeznaczyć na zakłady. Jest jednak duży plus tego bonusu. W odróżnieniu od freebet za rejestrację w STS, darmowy zakład w Fortunie nie ma dodatkowych wymagań. Zakładamy konto z kodem bonusowym, otrzymujemy bonus, obstawiamy i już.

Freebet za rejestrację

Ofertę Fortuny warto rozważyć również ze względu na zakład bez ryzyka, który z naszym kodem promocyjnym wynosi do 125 zł (w porównaniu ze standardowymi 100 zł). Nie jest to kwota bez depozytu, ale jeśli postawimy 125 zł na dany kupon i nie uda nam się wygrać, to bukmacher zwróci nam środki na konto. Wobec tego możemy sobie dzięki temu pozwolić na większe ryzyko.

4. Opinie Freebet 2024 zakłady bukmacherskie

Freebet to bardzo wygodna opcja dla graczy, która jest powszechna u bukmacherów. Darmowy zakład za rejestrację daje nam spore możliwości, możemy sobie pozwolić na odrobinę ryzyka, jeżeli jesteśmy zorientowani na większą wygraną. Jeśli zależy nam na wypłaceniu bonusu bądź przeznaczeniu go na kolejne zakłady, możemy wybrać bezpieczniejsze opcje i tutaj trzeba pamiętać o minimalnym kursie – w STS, bo takich warunków w Fortunie nie ma. W naszym tekście dokładnie opisujemy STS promocyjny kod.

Czy jeszcze w inny sposób możemy otrzymać Freebet gratis, lub zakłady bukmacherskie oferują podobne promocje do darmowy freebet? Jeśli chodzi o Fortuna freebet, możemy go otrzymać za punkty w programie lojalnościowym, o czym warto pamiętać.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

Ciekawą opcję otrzymamy również u drugiego bukmachera – zakład bezpieczny STS. W tym zakładzie można popełnić jeden błąd. Kurs ogólny takiego kuponu musi wynosić przynajmniej 175, a kursy na poszczególne zdarzenia nie mogą przekraczać 2,00. Wtedy kupon może być przekształcony w zakład bezpieczny. Maksymalna kwota takiego zakładu to 250 zł.

Czy freebet bez depozytu to opcja warta zachodu? Oczywiście. Otrzymujemy darmową kasę na zakłady i nawet jeśli – jak w przypadku STS – musimy w celu wypłacenia jej obrócić bonus kilkukrotnie, to przecież nic na tym nie tracimy.

skomentuj FreebetZaRejestrację
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie