Tyson - Jones Jr Kursy Bukmacherskie

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
Tyson - Jones Jr Kursy Bukmacherskie

Na tę wiadomość czekali wszyscy kibice! Potwierdziły się medialne doniesienia - Mike Tyson oraz Roy Jones Junior wracają do ringu! Legendarni pięściarze staną do walki jeszcze jeden raz - we wrześniu 2020 roku. Nie mogło to umknąć również bukmacherom, którzy przygotowują się na obstawianie walki Tyson - Jones Jr przez swoich użytkowników. Czy na starcie Tyson - Jones Jr kursy bukmacherskie znajdziemy już w polecanych portalach? Zapraszamy do zapoznania się z analizą tej walki. Dzięki poniższemu tekstowi poznacie także najważniejsze informacje o zakładach bukmacherskich na Tyson - Jones Jr. Zaczynajmy!

1. Walka Tyson vs Jones Jr - kiedy i gdzie?

Oficjalna data rywalizacji Tyson - Jones Jr to 12 września 2020 roku (noc z 12 na 13 września czasu polskiego). Walka odbędzie się w Kalifornii, a prawdopodobnym miejscem wydarzenia będzie Dignity Health Sports Park. Nie potwierdzono jednak jeszcze oficjalnie, gdzie będzie miało miejsce to starcie. Gdy tylko tak się stanie - przeczytacie o tym na KodBonusowy.

Standardowy bonus na STS Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1259 PLN + 250 PLN zakład bez ryzyka
Odbierz bonus na start w serwisie STS!

2. Mike Tyson - sylwetka zawodnika

Mike Tyson urodził się w 1966 roku. “Bestia” rozpoczął swoją profesjonalną karierę w 1985 roku. Przez 20 lat walczył na zawodowych ringach. Amerykanin stoczył 56 pojedynków z czego aż 50 wygrał. Sześć walk zakończyło się porażką Tysona. Warto jednak podkreślić, że aż 44 ze, wspomnianych już, 50 zwycięstw zakończyły się przed czasem. Swoje pierwsze zwycięstwo zanotował w walce z Hectorem Mercedesem. Na jego długiej liście “ofiar” znajdziemy Trevora Berbicka, Jamesa Smitha, Tony’ego Tuckera, Tyrella Biggsa czy Bruce’a Seldona. “Żelazny Mike” ponosił też jednak dotkliwe porażki - chociażby z Lennoxem Lewisem czy Evanderem Holyfieldem. W rewanżowym starciu z tym drugim, Tyson “zasłynął” z odgryzienia ucha swojemu rywalowi. Mimo wszystko, należy przyznać, że Amerykanin należy do grupy najlepszych pięściarzy w historii.

3. Roy Jones Jr - sylwetka zawodnika

Przeciwnikiem Tysona będzie inna, żywa legenda boksu, czyli Roy Jones Jr. Urodził się on w 1969 roku, a czas “aktywności” sportowej Jonesa Jr datuje się na lata 1989-2018. W przeciwieństwie do Tysona, Jones Jr zakończył swoją karierę zwycięstwem. W ostatnim pojedynku pokonał on na punkty Scotta Sigmona. W trakcie swojej bogatej przygody z boksem, Jones Jr stoczył aż 75 pojedynków - 66 z nich zakończyło się jego wygraną, z czego 47 przez nokaut.

Trzeba wspomnieć, że Roy Jones Jr walczył w kilku kategoriach wagowych - od średniej, przez super średnią po ciężką. Wygrywał z Jorge Vacą, Jorge Castro, Bernardem Hopkinsem, Jamesem Toneyem, Vinnym Pazienzą czy Montellem Griffinem.

4. Tyson - Jones Jr Zakłady Bukmacherskie Online

Kursy bukmacherskie na starcie Tyson - Jones znajdziecie w najlepszych polskich serwisach. Zakłady na Tyson vs Jones Jr pojawiły się już w serwisach STS oraz Fortuna. Początkowo, kursy na walkę Tyson vs Jones Jr można było znaleźć jedynie w STS, ale błyskawicznie do tego grona dołączyła również wspomniana Fortuna. W tym miejscu warto też przypomnieć, że w każdym z tych portali możecie zgarnąć atrakcyjne premie powitalne, gdy tylko wykorzystacie kody promocyjne od portalu KodBonusowy.

Żeby zgarnąć ekskluzywny bonus powitalny od STS należy wpisać podczas rejestracji kod promocyjny BCVIP. Podobnie jest w Fortunie. Kod promocyjny do tego portalu również musicie wprowadzić w czasie wypełniania formularza rejestracyjnego. Z tym, że potrzebne hasło premiowe musicie najpierw odkryć na naszej stronie. Kliknięcie przycisku “Odkryj kod” zapewni Wam uzupełnienie wymaganego, do otrzymania ekskluzywnego bonusu, hasła premiowego.

Standardowy bonus na Fortuna Bonus do 2220 PLN
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 2230 PLN!
Zgarnij pakiet powitalny w Fortunie!

Jak natomiast prezentują się na starcie Mike Tyson - Roy Jones Jr kursy bukmacherskie? Faworytem bukmacherów jest “Żelazny Mike”. Kurs na zwycięstwo "Bestii" to w tej chwili 1.70. Dla porównania, Roy Jones Jr może liczyć na przelicznik w wysokości 3.19 (stan kursów na 31 lipca 2020 roku).

5. Typy bukmacherskie na walkę Tyson vs Jones Jr

Wśród bukmacherów faworytem jest “Żelazny Mike”. Jak już wiecie, kurs na Tysona z Jonesem Jr’em jest nieco niższy niż na jego rywala. Nie oznacza to jednak, że musicie się kierować tylko tym. Ba, nawet Wam to odradzamy. Oczywiście, Mike Tyson ma większe doświadczenie, jednak trzeba też pamiętać, że karierę zakończył kilkanaście lat temu - w przeciwieństwie do Jonesa Jr. Ponadto, “Żelazny Mike” jest 3 lata starszy od swojego przeciwnika.

Mike jest nadal tak samo niebezpieczny jak zawsze. Jedyną przeszkodą jest to, że jeśli nie uprawiałeś tego sportu przez długi czas, ciężko będzie wytrzymać całą walkę. Nadal jest dobry, szybki i silny. Wciąż jest niebezpieczny - Roy Jones Jr o Mike'u Tysonie, BoxingScene

W kreowaniu swoich typów na walkę Jonesa Jr z Tysonem warto też wziąć pod uwagę wagę tego wydarzenia. Obaj pięściarze zapewniają, że przygotują się do walki na 100%, jednak rezultat walki może w dużej mierze zależeć od zasad jakie zostaną przyjęte. Podaje się, że możliwe są dwie wersje: walka na klasycznych zasadach, a także opcja starcia w kaskach. Ponadto rozważa się brak sędziów i starcie, które zostanie zakończone przy "pierwszej krwi".

Wobec tego, powodzenie zakładów może zależeć od sposobu wyłonienia zwycięzcy tego starcia. Jeśli sędziowie punktowi będą obecni, może się okazać, że Tyson i Jones Jr po prostu dadzą kibicom “show”, a sam rezultat walki zejdzie na dalszy plan. Jeśli taki scenariusz się potwierdzi, sprawiłoby to, że bardzo prawdopodobnym rozstrzygnięciem byłby remis punktowy. Z drugiej strony - gdyby walka miała rozgrywać się bez arbitrów, a zakończyć mógłby ją tylko nokaut lub rozlew krwi, zdecydowanym faworytem wydaje się Mike Tyson. Jeśli wiec mielibyśmy typować starcie Tyson - Jones Jr, postawilibyśmy na "Bestię".

6. Tyson vs Jones Jr transmisja: w TV, live stream w internecie. Gdzie oglądać?

Z pewnością, wielu kibiców boksu w Polsce zastanawia się, czy będzie można obejrzeć walkę Tyson - Jones Jr w TV. Na ten moment nie mamy jednak informacji, czy któryś z polskich nadawców zdecyduje się na transmisję tego wydarzenia. Jeśli będzie to Polsat, który transmituje wiele wydarzeń ze sportów walki, możemy spodziewać się transmisji ze starcia Mike’a Tysona z Royem Jonesem Jr’em w formie pay-per-view. Nie jest jednak powiedziane, że na relację z walki nie zdecyduje się TVP.

W ostatnim czasie, publiczny nadawca mocno postawił na transmisje bokserskie, a starcie Tyson - Jones Jr może być kontynuacją tego planu. Jeśli jedna z tych stacji zdecyduje się na udostępnienie relacji telewizyjnego z tego wydarzenia, możemy się spodziewać, że live stream z walki Tyson - Jones Jr pojawi się na platformie IPLA i/lub na oficjalnej stronie TVP Sport.

skomentuj Tyson - Jones Jr Kursy Bukmacherskie

Polecane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie