Prime Show MMA 2 Kursy Bukmacherskie

przez Kod Bonusowy z by Kod Bonusowy
Prime Show MMA 2 Kursy Bukmacherskie

Scena mieszanych sztuk walki rozwija się dynamicznie w naszym kraju, dlatego nie dziwi nas, że kursy bukmacherskie na Prime Show MMA 2 to coś, czego gracze szukają bardzo często. Czy są już dostępne? Na ten moment obstawimy jedną walkę - kursy bukmacherskie na Prime MMA 2 wskazują jako faworyta Bombardiera w starciu ze Stiflerem. Kurs na zwycięstwo Senegalczyka to 1,45 przy 2,37 na Stiflera. Jak tylko organizatorzy gali przedstawią więcej walk, notowania bukmacherskie na Prime MMA 2 pojawia się w Fortunie. Warto tu podkreślić, że walki na Prime Show MMA 2 będzie można obstawiać tylko u legalnego bukmachera Fortuna, tak jak w poprzednim przypadku. Marka ta jest partnerem federacji prowadzonej przez byłą gwiazdę Fame MMA – Don Kasjo. Czego spodziewać się po Prime MMA 2, jaka wygląda karta walk i na kogo warto stawiać, możecie sprawdzić poniżej.

1. Kiedy odbędzie się gala Prime Show MMA 2? Data i miejsce

Już podczas trwania pierwszej gali, dowiedzieliśmy się, że data Prime Show MMA 2 to 2 lipca 2022 roku. Zapewne całe wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20, ale tu jeszcze z ostateczną informacją należy poczekać – nie wiemy na ten moment jak obszerna będzie karta walk na Prime MMA 2. Miejsce wydarzenia również nie jest jeszcze znane.

Standardowy bonus na BC Contest - 1X2
Wygrywaj w darmowym konkursie od KodBonusowy!

2. Karta walk Prime MMA 2: Czego się spodziewać po pierwszej edycji

Zanim przejdziemy do tego kto zawalczy na Prime MMA 2 – warto sobie przypomnieć co działo się podczas pierwszej gali. Musimy przyznać, że nie brakowało zaskoczeń podczas premierowego Prime MMA. Niewielu stawiało na zwycięstwo, a już na pewno nie tak wyraźne zwycięstwo Jasia Kapeli nad Ziemowitem Kossakowskim. Ten drugi odgrażał się przed walką, że zrobi rywalowi krzywdę... no i stało się totalnie na odwrót. Kapela pokazał, że mimo braku doświadczenia, trening potrafi zrobić różnicę i po dwóch próbach duszenia, „dobił” wymęczonego rywala. Sama walka nie stała na najwyższym poziomie, ale zwycięzcy należy się szacunek za odrobioną pracę domową.

Żadnego zaskoczenia nie sprawiła wygrana Don Kasjo, na swoim własnym terenie pokonał Mateusza Murańskiego. Choć ten drugi dysponuje bardzo mocnym uderzeniem, to nie wystarczyło na jakby nie było, doświadczonego w boksie Kasjo. Błyskawicznie zakończyła się natomiast walka wieczoru – Kamerzysta zmiótł z maty Kruszwila. Potrzebował do tego zaledwie 12 sekund. Wygrany wyprowadził kilka ciosów sierpowych, których nie zdołał uniknąć Kruszwil i kiedy ten padł na matę, kolejne ciosy dopięły formalności.

Czego więc spodziewać się możemy po karcie walk na Prime MMA 2? Przede wszystkim kolejnego bokserskiego pojedynku Don Kasjo. Tutaj liczymy naprawdę na coś mocnego. Może wreszcie w MMA zadebiutuje Artur Szpilka? Takie starcie byłoby wielkim sprawdzianem dla niezaprzeczalnej gwiazdy freak fightów w naszym kraju. A pojedynek z kimś takim jak Szpilka, freak fightem już by nie był... Poza tym spodziewamy się Stiflera i Soroko, walka pomiędzy tymi dwoma nie odbyła się podczas pierwszej gali, choć była zaplanowana. Jeżeli problemy Soroko nie okażą się nad wyraz poważne, to zapewne pojedynek odbędzie się właśnie 2 lipca. Kiedy tylko będziemy wiedzieli jacy zawodnicy zawalczą na Prime Show MMA 2, będziemy Was informować.

2.1 Potwierdzone walki Prime MMA 2: karta walk

Wreszcie poznaliśmy pierwsze starcia, jakie odbędą się na najbliższej gali organizacji, która powstała z inicjatywy Don Kasjo. Włodarze federacji dokonali transferu i po starciu z Mariuszem Pudzianowskim, po raz kolejny polskiej publiczności zaprezentuje się Bombardier. Stanie do walki ze Stiflerem. Kursy bukmacherskie na walkę Bombardier - Stifler poznasz w tym artykule, a kto jeszcze zawalczy na najbliższym Prime MMA 2? Na karcie walk znajdują się pojedynki Jasia Kapeli i Piotra Kaluskiego, nie znamy jeszcze jednak ich rywali.

Walki na Prime MMA 2

  • Bombardier vs Stifler
  • Jaś Kapela vs [oczekuje na przeciwnika]
  • Piotr Kaluski vs [oczekuje na przeciwnika]

3. Prime MMA 2 zakłady bukmacherskie – obstawianie z bonusem

Gdzie obstawiać Prime Show MMA 2? Tutaj nie mamy wyboru, choć w zasadzie moglibyśmy również powiedzieć, że mamy jeden z najlepszych możliwych wyborów. Zakłady bukmacherskie na Prime MMA 2 znajdziecie jedynie w Fortunie. To bukmacher, który sprawuje pieczę nad nową organizacją mieszanych sztuk walk i posiada prawa do oferowania kursów na to wydarzenie na wyłączność. Biorąc pod uwagę jak popularne jest to wydarzenie, Fortuna na pewno nie odpuści.

Zakłady bukmacherskie na Prime MMA 2 w Fortunie można obstawiać z bonusem, a chcielibyśmy przypomnieć, że na naszym portalu możecie zgarnąć specjalny bonus na kwotę do 2720 PLN! Dzięki temu obstawianie Prime Show MMA 2 jest możliwe za darmo! Jeżeli zarejestrujecie się za pośrednictwem naszego odnośnika, to zgarniecie pakiet powitalny, w którym zawiera się bonus na 20 PLN bez depozytu. Dla lubiących grać na wyższe stawki, idealny będzie zakład bez ryzyka do 600 PLN. Jak kody bonusowe na zakłady w Polsce wypadają na tle tej promocji, dowiecie się z naszego opracowania, jednak dodamy, że Fortuna jest tutaj zdecydowanie na topie. Dlatego właśnie uważamy, że zakłady bukmacherskie na Prime Show MMA 2 w Fortunie prezentują się doskonale.

4. Gdzie znajdę najwyższe kursy na Prime Show MMA 2?

Oczywiście kursy bukmacherskie na Prime MMA 2 pojawiły się w Fortunie w momencie ogłoszenia pierwszej walki. Bukmacher udostępni resztę oferty jak tylko poznamy kolejne pojedynki na karcie walk. Na kogo kursy bukmacherskie na Prime Show MMA 2 będą najwyższe? Zapewne... na rywala Don Kasjo jeśli tylko wystąpi. Spodziewamy się też, że jeśli na gali zawalczy Soroko, to jego szanse będą oceniane wysoko. Nie chcemy jednak wróżyć z fusów, więc poczekamy na więcej informacji na temat kursów bukmacherskich na Prime MMA 2.

Na ten moment wiemy tyle, że pierwszym sporym faworytem jest Bombardier, który zawalczy ze Stiflerem. Kurs na Prime MMA 2 w przpyadku wygranej Bombardiera to zaledwie 1,35 co wskazuje go jako zdecydowanego faworyta.

Oczywiście Prime Show MMA jest jedną z wielu federacji MMA w Polsce. Poza działającymi już długo KSW, FEN czy Fame MMA pojawiło się wiele nowych eventów, jak Elite Fighters czy High League. Sprawdź gdzie warto obstawiać walki oraz jakie jeszcze gale możemy znaleźć u polskich bukmacherów.

5. Prime MMA 2 typy bukmacherskie na walki

Jak tylko pojawi się karta walk na Prime MMA 2, typy bukmacherskie na walki znajdziecie na naszym portalu. Przeanalizujemy każdą z walk, a że wielu zawodników, którzy się pojawią, to zapewne byli zawodnicy Fame MMA czy innych organizacji, to będziemy mieli materiał do analizy. Oczywiście w internecie znajdziesz legalne i płatne typy bukmacherskie, ale czy warto z takowych korzystać opisaliśmy w osobnym tekście. Dodamy tylko, że jak już pojawi się karta walk, my nasze typy bukmacherskie na Prime Show MMA 2 udostępnimy zupełnie za darmo.

5.1 Typy bukmacherskie na Bombardier vs Stifler

Walka zawodowca z celebrytą? Teoretycznie wynik jest prosty i w praktyce powinno być podobnie. Co prawda Bombardier nie wypadł zbyt okazale w walce z Pudzianem, ale to zupełnie inna klasa niż Stifler. Jako zawodowy sportowiec, Senegalczyk powinien poradzić sobie z Polakiem, a nasz typ na Bombardier - Stifler na Prime MMA 2 to wygrana Bombardiera w 1. rundzie.

6. Prime MMA 2 transmisja online

Jeżeli szukacie darmowej transmisji z Prime MMA 2, to musimy Was zawieść. Relacja z walk Prime MMA 2 nie pojawi się ani w telewizji, ani na darmowym streamie w internecie. Jedyną możliwość legalnego obejrzenia tejże gali, będzie wykupienie PPV na stronie organizatora. Przy okazji pierwszej gali, kwota za obejrzenie wszystkich walk wynosiła 29,99 PLN, co jak na standardy rynkowe nie jest jakąś zawyżoną sumą. Warto wspomnieć, że do momentu przejścia do ViaPlay, PPV z gal KSW kosztowało nawet około 40 PLN.

Obstawiaj sport z bonusem za rejestrację w Fortunie >

Fortuna
Fortuna
Bonus Bez depozytu
20 złotych bez depozytu !

7. Prime MMA 2 – najczęściej zadawane pytania

7.1 Kiedy i gdzie odbędzie się drugie Prime MMA?

Gala Prime Show MMA 2 odbędzie się 2 lipca 2022 roku, lokalizacja zostanie natomiast podana w późniejszym terminie.

7.2 Kto zawalczy na Prime Show MMA 2?

Karta walk na Prime Show MMA 2 nie jest jeszcze znana, ale wiemy już, że podczas walk dojdzie do starcia Bombardier vs Stifler.

7.3 Gdzie znajdę kursy na Prime MMA 2?

Kursy bukmacherskie na Prime MMA 2 są dostępne u partnera federacji - Fortuna - jeżeli chcesz obstawiać, skorzystaj z naszego linku rejestracyjnego!

skomentuj Prime Show MMA 2 Kursy Bukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie