Popek vs Stifler Kursy Bukmacherskie

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
Popek vs Stifler Kursy Bukmacherskie Popek vs stifler kursy bukmacherskie fortuna

To jedna z najbardziej wyczekiwanych walk na Fame MMA 7! Paweł “Popek Monster” Mikołajuw zmierzy się z Damianem “Stiflerem” Zduńczykiem! Kto jest faworytem tego pojedynku? Który z celebrytów ma większe szanse na zwycięstwo? Sprawdźmy, jakie są na walkę Popek vs Stifler kursy bukmacherskie w najlepszych portalach. Następnie przekażemy Wam nasze typy na zakłady bukmacherskie na walkę Popek vs Stifler. Zaczynajmy!

1. Popek - Stifler na Fame MMA 7: kiedy i gdzie?

Walka Popka ze Stiflerem odbędzie się podczas Fame MMA 7. Wydarzenie zostało zaplanowane na 5 września 2020 roku. Event odbędzie się na Hali Widowiskowo-Sportowej w Częstochowie.

Standardowy bonus na STS Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1259 PLN!
Zakłady na MMA w STS? Tylko z bonusem! Sprawdź go!

2. Popek - przedstawienie zawodnika

Dla Pawła Mikołajuwa walki w oktagonie nie są pierwszyzną. Raper ma za sobą nawet kilka zawodowych walk w formule MMA. Swoją karierę zawodniczą rozpoczął w Londynie, po wyemigrowaniu z ojczyzny. Pierwsze dwie walki wygrał - z Glenem Reidem oraz Keven Simsem podczas eventów spod znaku Cage Rage. Oba pojedynki miały miejsce w 2008 roku.

W tym samym roku stoczył jeszcze jedną walkę - na FX3 Fight Night 9 zmierzył się z Sanderem Duyvisem. Wówczas, Popek przegrał po raz pierwszy walkę w MMA. Drugą porażkę poniósł w starciu z Mariuszem Pudzianowskim. Stało się to w momencie, kiedy Popek debiutował w organizacji KSW. Walka miała miejsce w grudniu 2016 roku, czyli ponad 8 lat po ostatnim starciu Popka w MMA.

Pół roku później, Mikołajuw po raz kolejny zawitał na KSW, ale tym razem zmierzył się z Robertem Burneiką. Raper wygrał po poddaniu rywala. W tym samym roku doznał trzeciej porażki w MMA, w starciu z aktorem, Tomaszem Oświecińskim.

Popek wystąpił także na KSW 45 w Londynie, gdzie przegrał z Erko Junem. W 2020 roku podpisał kontrakt z Fame MMA. Dla wielu widzów/słuchaczy, Popek jest kojarzony z projektem “Gang Albanii’, który przyniósł mu sukces w 2015 roku. Co ciekawe, Mikołajuw radzi sobie dobrze nie tylko w muzyce oraz sporcie, ale i na parkiecie. Popek wystąpił w ósmej edycji Tańca z Gwiazdami, w której zajął 3. miejsce.

3. Stifler - przedstawienie zawodnika

Damian Zduńczyk zdobył sławę dzięki udziałowi w telewizyjnym programie Warsaw Shore. “Stifler” znany jest (był?) ze swojego imprezowego stylu życia i nieprzyzwoitych zachowań, które niejednokrotnie budziły wątpliwości wśród obserwatorów. Mimo to, Zduńczyk stał się osobą bardzo rozpoznawalną. Już jakiś czas temu twierdzić, że spróbuje swoich sił w MMA. Stifler zaczął interesować się tematyką rozwoju osobistego. Po kilku latach pobytu w Warsaw Shore, Zduńczyk porzucił udział w programie i zaczął “szukać nowych wyzwań”. Bez wątpienia, udział w Fame MMA 7 może jeszcze bardziej nakierować Zduńczyka na drogę sportu. Stifler ma za sobą również debiut w zawodach kulturystycznych.

4. Popek - Stifler Zakłady Bukmacherskie Online

Wiemy, że wiele z Was zastanawia się, czy znamy kursy bukmacherskie na Fame MMA 7, a co za tym idzie - czy dostępne są także zakłady na starcie Popek vs Stifler. Jesteśmy przekonani, że już niedługo kursy bukmacherskie na walkę Popek - Stifler pojawią się u najlepszych bukmacherów, czyli w STS oraz Fortunie. Pamiętajcie, że z kodami bonusowymi do tych portali możecie zgarnąć ekskluzywne oferty powitalne. Duży bonus przyda Wam się, z pewnością, przy obstawianiu walki Poper - Stifler, a także całego Fame MMA 7.

Zastosowanie kodu BCVIP podczas rejestracji w STS uruchomi dostęp do promocji o wartości nawet 1259 PLN na waszym koncie. Z kolei odkrycie kodu promocyjnego do bukmachera Fortuna aktywuje premię powitalną o maksymalnej wartości 2230 PLN. Są to jedne z najwyższych premii na polskim rynku bukmacherskim.

Standardowy bonus na Fortuna Bonus do 2220 PLN
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 2230 PLN!
Odbierz bonus i obstawiaj MMA w Fortunie!

W związku z tym, że Popek ma bardzo duże doświadczenie w MMA, w porównaniu do swojego rywala, nie spodziewamy się innych kursów bukmacherskich na starcie Popka ze Stiflerem jak przeliczniki faworyzujące tego pierwszego. Oczywiście, już teraz w STS czy Fortunie znajdziecie kursy na inne walki MMA - te spod szyldu KSW czy organizacji UFC.

5. Typy bukmacherskie na walkę Popek vs Stifler

Cóż, nie ma co się oszukiwać - obstawianie walki Popek - Stifler będzie trudne, jeśli nie interesujecie się starciami w formule MMA. Oczywiście, niektórzy typerzy stwierdzą, że to inna walka do obstawiania, w końcu mamy do czynienia z freak-fightem. Jednak portal KodBonusowy stworzył typy na walkę Stiflera z Popkiem! Nie będzie to pewnie dla Was zaskoczeniem, ale zdecydowanym faworytem tego starcia, według naszego serwisu, będzie Paweł Mikołajuw.

Jeśli mielibyśmy wam polecić inny typ na starcie Popka ze Stiflerem niż klasyczne obstawianie zwycięzcy, sądzimy, że walka zakończy się w ciągu pierwszych 60 sekund. Uważamy, że doświadczenie Mikołajuwa w oktagonie pozwoli mu na odniesienie szybkiego zwycięstwa. Mimo, że to starcie jest określane jako walka wieczoru, myślimy, że nie potrwa ona zbyt długo.

Nie będę lekceważył Stiflera, bo w trakcie walki wszystko może się zdarzyć. Mam jednak swój plan na tę walkę. (...) Jestem zawodowym freak-fighterem. - Popek na pierwszej konferencji przed Fame MMA 7

6. Popek - Stifler transmisja: w TV, internecie. Gdzie oglądać?

Podobnie, jak Fame MMA 7, bilety na starcie Popek - Stifler nie są dostępne. Sytuacja spowodowana jest pandemią koronawirusa. Jednak organizatorzy gali zapewnią kibicom dostęp do niej w formie transmisji pay per view. Koszt jej wykupienia to (standardowo) 19,99 PLN. Przypomnijmy, że walka Popka ze Stiflerem odbędzie się 5 września 2020 roku w Częstochowie. Na ten moment nie jest przewidziana transmisja gali Fame MMA 7 oraz starcia Popek - Stifler w TV. W tej kwestii można być prawie pewnym, że ta sytuacja się nie zmieni.

skomentuj PopekVsStiflerKursyBukmacherskie

Komentarze (3)
Pepe
Pepe 24 dni temu
A ja z kolei myślę, że Stifler może sprawić niespodziankę:) chyba zaryzykuję i postawię skromną sumkę na wygraną Zduńczyka
Przegląd legalnych bukmacherów w Polsce
Fortuna
Bonus do 2230 PLN! Zobacz recenzje >
STS
Bonus do 1259 PLN! Zobacz recenzje >
KodBonusowy Humor
Humor na dzisiaj
Pay him memes
Zobacz więcej humoru
Graj odpowiedzialnie