Najman - Piechowiak Kursy Bukmacherskie

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
Najman - Piechowiak Kursy Bukmacherskie

Wielkimi krokami zbliża się już gala Fame MMA. Czas na szóstą edycję tego wydarzenia, w którym biorą udział osoby z szeroko pojętego świata show-businessu. Do tej pory w walkach występowali już youtuberzy, gwiazdy portali społecznościowych czy byli sportowcy. Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem, także wśród osób grających na zakładach.

W tym artykule opiszemy jedną z walk, która została zaplanowana na Fame MMA 6. Przeanalizujmy starcie Najman vs Piechowiak - czyli jedno z tych, które cieszy się dużym zainteresowaniem w związku z najbliższą galą! Czy na pojedynek Najman - Piechowiak kursy bukmacherskie są już dostępne? Sprawdźmy!

1. Najman - Piechowiak: historia konfliktu

Żeby poznać powody walki Najman - Piechowiak na Fame MMA 6 trzeba sięgnąć pamięcią do wydarzenia Fame MMA nr 5. Gala miała miejsce w gdańsko-sopockiej ERGO Arenie. Odbyła się ona 26 października 2019 roku. Jednym z pojedynków, w trakcie tej gali, było starcie Marcina “El Testosterona” Najmana z Piotrem “Bonusem BGC” Witczakiem.

Najman był zdecydowanym faworytem tego starcia, co potwierdził już w pierwszej rundzie, kiedy to bez problemów znokautował swojego rywala. Mimo to, jak na standardy MMA, rywalizacja przebiegła w “przyjacielskiej” atmosferze, a obaj uczestnicy walki okazali sobie szacunek tuż po zakończonym starciu.

Standardowy bonus na LVBET Bonus do 1500 PLN + 50 PLN bez Depozytu (dla posiadaczy karnetów na mecze wybranych drużyn Ekstraklasy)
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1500 PLN + 50 PLN bez Depozytu!
Wykorzystaj kod promocyjny i odbierz bonus w LVBet!

Po ogłoszeniu końcowego werdyktu oraz udzieleniu pierwszych wywiadów, do oktagonu weszło kilku przedstawicieli Piotra Piechowiaka, z samym zawodnikiem na czele. Wówczas “Bestia” wyzwał Marcina Najmana na pojedynek. Strongman wykorzystał zaistniałą sytuację także do uszczypliwości słownych w stronę Najmana. Ten nie pozostał mu dłużny, co spotkało się z pozytywną reakcją osób zebranych w ERGO Arenie. W rezultacie doszło do zamieszania, w którym musiały interweniować służby porządkowe.

Cały bieg zdarzeń spowodował, że starcie Najman vs Piechowiak, na najbliższej gali Fame MMA 6, było praktycznie pewne. Kiedy walka Najman - Piechowiak się odbędzie? Data starcia, jak i całej gali Fame MMA 6 to 28 marca 2020 roku.

2. Marcin Najman - przedstawienie zawodnika

“El Testosteron” to pięściarz, który w ostatnich latach zasłynął głównie ze swoich nieudanych prób podboju polskich sportów walki - niezależnie, czy mamy na myśli boks, czy MMA.

Mimo to, należy pamiętać, że Najman jest zawodowym sportowcem, któremu niegdyś wróżono dużą karierę. Wyniki i przeciwnicy szybko jednak zweryfikowali Najmana.

Wraz z upływem lat, stał się on bardziej celebrytą niż sportowcem. Mimo to, w 2009 roku podpisał kontrakt z federacją KSW i zamienił ring na oktagon. W swojej pierwszej walce uległ Mariuszowi Pudzianowskiego, już w pierwszej minucie pojedynku. Kolejne starcie - z Przemysławem Saletą - również musiał dopisać do historii rywalizacji jako pojedynek przegrany.

W kolejnych latach, Najman balansował między boksem, a MMA. Ostatecznie, “El Testosteron” trafił do freak-fightów spod znaku Fame MMA. Wspomniana wyżej walka z “Bonusem BGC” była też jego pierwszą w "barwach" tej federacji.

3. Piotr Piechowiak - przedstawienie zawodnika

Piotr Piechowiak jest znany pod pseudonimem “Bestia”. To były strongman, który obecnie jest znany bardziej jako kulturysta. W swojej karierze, w sportach sylwetkowych, zdobywał już wiele medali, co podkreśla na swoim instagramowym koncie, gdzie zgromadził do tej pory ponad 50 tysięcy obserwujących.

Czy walka z Najmanem pomoże Piechowiakowi w zdobyciu jeszcze większej popularności? Czas pokaże. Z pewnością, będzie on chciał jak najlepiej zaprezentować się szerszej publiczności. Walka z “El Testosteronem” to jego debiut w oktagonie.

4. Najman - Piechowiak Zakłady bukmacherskie online

Zakłady na Najman - Piechowiak są już dostępne! Znamy miejsce, gdzie znajdziecie kursy na Najman - Piechowiak, jak i pozostałe walki na Fame MMA 6. To serwis LVBet.

Tak się składa, że posiadamy do niego kod promocyjny, który pozwoli Wam na grę z większą premią na start niż standardowa, oferowana przez te firmy za rejestrację.

Jest to hasło BCVIP, który aktywuje promocję powitalną na bonus od dwóch pierwszych depozytów do 1500 PLN, a także 70 złotych bez wpłaty.

Z podanym hasłem promocyjnym, obstawianie walki Najman - Piechowiak stanie się atrakcyjniejsze.

5. Najman - Piechowiak Typy

Tak, jak już wspomnieliśmy, na walkę Najman - Piechowiak kursy bukmacherskie znajdziecie już w serwisie LVBet. Może to pomóc w wykreowaniu typów na starcie Najman vs Piechowiak.

Biorąc pod uwagę reakcje publiczności podczas Fame MMA 5, mogliśmy stwierdzić, że Najman będzie miał widownię po swojej stronie. Teraz wiemy, że gala odbędzie się bez udziału publiczności. Wydaje się też, że siłowo to Piotr Piechowiak jest mocniejszy.

Standardowy bonus na LVBET Bonus do 1500 PLN + 50 PLN bez Depozytu (dla posiadaczy karnetów na mecze wybranych drużyn Ekstraklasy)
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1500 PLN + 50 PLN bez Depozytu!
Skorzystaj z premii powitalnej w LVBet!

Jednak w MMA - nawet we freak fightach - siła to przecież nie wszystko. Najman technicznie prawdopodobnie jest o wiele mocniejszy od rywala. Wydaje się, że to główna przewaga “El Testosterona” przed tym pojedynkiem.

Typowanie walki Najman - Piechowiak może odstraszyć niektórych graczy, także z tego powodu, że nie znamy faktycznych możliwości drugiego z wymienionych “aktorów” tego starcia. To powoduje, że typ na Najman - Piechowiak nie musi, i nie może być jednoznaczny. Naszym zdaniem, mimo wszystko, minimalnym faworytem będzie "El Testosteron". Wydaje nam się, że następna walka Najmana zakończy się wygraną. Taki jest też nasz pomysł na obstawianie na Najman - Piechowiak. Nie oznacza to jednak, że to typ z gatunku “pewniaków”. Podobnie twierdzi LVBet, które przygotowało bardzo wyrównane kursy.

6. Transmisja walki Najman vs Piechowiak

Transmisja z gali Fame MMA 6, jak i walki Najman - Piechowiak będzie prowadzona przez oficjalny serwis federacji pod adresem famemma.com. Live stream z walki Najman vs Piechowiak będzie dostępny w ramach systemu PPV.

skomentuj Najman-PiechowiakKursyBukmacherskie

Komentarze (0)
Przegląd legalnych bukmacherów w Polsce
Fortuna
Bonus do 2230 PLN! Zobacz recenzje >
STS
Bonus do 1259 PLN! Zobacz recenzje >
KodBonusowy Humor
Humor na dzisiaj
Overweight memes
Zobacz więcej humoru
Graj odpowiedzialnie