Najman - Piechowiak Kursy Bukmacherskie

Najman - Piechowiak Kursy Bukmacherskie Najman piechowiak kursy bukmacherskie fortuna Najman piechowiak kursy bukmacherskie sts

Wielkimi krokami zbliża się już gala Fame MMA. Czas na szóstą edycję tego wydarzenia, w którym biorą udział osoby z szeroko pojętego świata show-businessu. Do tej pory w walkach występowali już youtuberzy, gwiazdy portali społecznościowych czy byli sportowcy. Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem, także wśród osób grających na zakładach.

W tym artykule opiszemy jedną z walk, która została zaplanowana na Fame MMA 6. Przeanalizujmy starcie Najman vs Piechowiak - czyli jedno z tych, które cieszy się dużym zainteresowaniem w związku z najbliższą galą! Czy na pojedynek Najman - Piechowiak kursy bukmacherskie są już dostępne? Sprawdźmy!

1. Najman - Piechowiak: historia konfliktu

Żeby poznać powody walki Najman - Piechowiak na Fame MMA 6 trzeba sięgnąć pamięcią do wydarzenia Fame MMA nr 5. Gala miała miejsce w gdańsko-sopockiej ERGO Arenie. Odbyła się ona 26 października 2019 roku. Jednym z pojedynków, w trakcie tej gali, było starcie Marcina “El Testosterona” Najmana z Piotrem “Bonusem BGC” Witczakiem.

Najman był zdecydowanym faworytem tego starcia, co potwierdził już w pierwszej rundzie, kiedy to bez problemów znokautował swojego rywala. Mimo to, jak na standardy MMA, rywalizacja przebiegła w “przyjacielskiej” atmosferze, a obaj uczestnicy walki okazali sobie szacunek tuż po zakończonym starciu.

Standardowy bonus na STS Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1230 PLN + 29 PLN freebet
Wykorzystaj kod promocyjny i odbierz bonus w STS!

Po ogłoszeniu końcowego werdyktu oraz udzieleniu pierwszych wywiadów, do oktagonu weszło kilku przedstawicieli Piotra Piechowiaka, z samym zawodnikiem na czele. Wówczas “Bestia” wyzwał Marcina Najmana na pojedynek. Strongman wykorzystał zaistniałą sytuację także do uszczypliwości słownych w stronę Najmana. Ten nie pozostał mu dłużny, co spotkało się z pozytywną reakcją osób zebranych w ERGO Arenie. W rezultacie doszło do zamieszania, w którym musiały interweniować służby porządkowe.

Cały bieg zdarzeń spowodował, że starcie Najman vs Piechowiak, na najbliższej gali Fame MMA 6, było praktycznie pewne. Kiedy walka Najman - Piechowiak się odbędzie? Data starcia, jak i całej gali Fame MMA 6 to 28 marca 2020 roku.

2. Marcin Najman - przedstawienie zawodnika

“El Testosteron” to pięściarz, który w ostatnich latach zasłynął głównie ze swoich nieudanych prób podboju polskich sportów walki - niezależnie, czy mamy na myśli boks, czy MMA.

Mimo to, należy pamiętać, że Najman jest zawodowym sportowcem, któremu niegdyś wróżono dużą karierę. Wyniki i przeciwnicy szybko jednak zweryfikowali Najmana.

Wraz z upływem lat, stał się on bardziej celebrytą niż sportowcem. Mimo to, w 2009 roku podpisał kontrakt z federacją KSW i zamienił ring na oktagon. W swojej pierwszej walce uległ Mariuszowi Pudzianowskiego, już w pierwszej minucie pojedynku. Kolejne starcie - z Przemysławem Saletą - również musiał dopisać do historii rywalizacji jako pojedynek przegrany.

W kolejnych latach, Najman balansował między boksem, a MMA. Ostatecznie, “El Testosteron” trafił do freak-fightów spod znaku Fame MMA. Wspomniana wyżej walka z “Bonusem BGC” była też jego pierwszą w "barwach" tej federacji.

3. Piotr Piechowiak - przedstawienie zawodnika

Piotr Piechowiak jest znany pod pseudonimem “Bestia”. To były strongman, który obecnie jest znany bardziej jako kulturysta. W swojej karierze, w sportach sylwetkowych, zdobywał już wiele medali, co podkreśla na swoim instagramowym koncie, gdzie zgromadził do tej pory ponad 50 tysięcy obserwujących.

Czy walka z Najmanem pomoże Piechowiakowi w zdobyciu jeszcze większej popularności? Czas pokaże. Z pewnością, będzie on chciał jak najlepiej zaprezentować się szerszej publiczności. Walka z “El Testosteronem” to jego debiut w oktagonie.

4. Najman - Piechowiak Zakłady bukmacherskie online

Zakłady na Najman - Piechowiak nie są jeszcze dostępne u polskich, legalnych bukmacherów internetowych. Znamy jednak miejsca, gdzie już niedługo kursy na Najman - Piechowiak, jak i pozostałe walki na KSW 53 powinny się pojawić. To bukmacherzy LVBet, Fortuna oraz STS.

Do każdego z nich posiadamy kody promocyjne, które pozwolą Wam na grę z większą premią na start niż standardowa, oferowana przez te firmy za rejestrację.

Do LVBet jest to kod BCVIP, który aktywuje promocję powitalną na bonus od dwóch pierwszych depozytów do 1500 PLN, a także 70 złotych bez wpłaty.

W Fortunie, gdy odkryjecie kod promocyjny od naszego portalu, otrzymacie szansę na zgarnięcie nawet 1000 PLN bonusu od depozytu, a także zakładu bez ryzyka o maksymalnej wartości 125 złotych. Do tego, bukmacher oferuje Wam także 20 złotych w ramach programu FKP.

Standardowy bonus na Fortuna Pierwszy zakład bez ryzyka 100 PLN + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Pierwszy zakład bez ryzyka 125 PLN! + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
Odbierz bonus na start od Fortuny!

Do ostatniego z wymienionych przez nas bukmacherów trzeba wykorzystać kod BCVIP jeśli myśli się o ekskluzywnej promocji. W tej marce jest to premia do 1230 PLN od pierwszej wpłaty jako bonus 100%, a także freebet w kwocie 29 PLN.

Podane przez nas kody promocyjne otworzą Wam drogę do bonusów wyższych niż standardowe. Warto o tym pamiętać, jeśli chcecie zarejestrować się u jednego z tych bukmacherów. Z tymi hasłami promocyjnymi, obstawianie walki Najman - Piechowiak stanie się atrakcyjniejsze.

5. Najman - Piechowiak Typy

Tak, jak już wspomnieliśmy, na walkę Najman - Piechowiak kursy bukmacherskie nie znajdują się jeszcze w ofercie żadnego z topowych serwisów z zakładami. Nie przeszkadza to jednak w wykreowaniu typów na starcie Najman vs Piechowiak. Wręcz przeciwnie. Na spokojnie możemy przeanalizować tę walkę.

Biorąc pod uwagę reakcje publiczności podczas Fame MMA 5, możemy stwierdzić, że Najman będzie miał widownię po swojej stronie. Z kolei wydaje się, że siłowo to Piotr Piechowiak jest mocniejszy.

Standardowy bonus na LVBET Bonus do 1500 PLN + 50 PLN bez Depozytu (dla posiadaczy karnetów na mecze wybranych drużyn Ekstraklasy)
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1500 PLN + 70 PLN bez Depozytu!
Skorzystaj z premii powitalnej w LVBet!

Jednak w MMA - nawet we freak fightach - siła to przecież nie wszystko. Najman technicznie prawdopodobnie jest o wiele mocniejszy od rywala. Wydaje się, że to główna przewaga “El Testosterona” przed tym pojedynkiem.

Typowanie walki Najman - Piechowiak może odstraszyć niektórych graczy, także z tego powodu, że nie znamy faktycznych możliwości drugiego z wymienionych “aktorów” tego starcia. To powoduje, że typ na Najman - Piechowiak nie musi, i nie może być jednoznaczny. Naszym zdaniem, mimo wszystko, minimalnym faworytem będzie "El Testosteron". Wydaje nam się, że następna walka Najmana zakończy się wygraną. Taki jest też nasz pomysł na obstawianie na Najman - Piechowiak. Nie oznacza to jednak, że to typ z gatunku “pewniaków”.

6. Transmisja walki Najman vs Piechowiak

Transmisja z gali Fame MMA 6, jak i walki Najman - Piechowiak będzie prowadzona przez oficjalny serwis federacji pod adresem famemma.com. Live stream z walki Najman vs Piechowiak będzie dostępny w ramach systemu PPV.

skomentuj Najman-PiechowiakKursyBukmacherskie

Polecane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie