Najman - Bonus BGC Kursy bukmacherskie

Najman - Bonus BGC Kursy bukmacherskie

26 października, w gdańskiej ERGO Arenie, odbędzie się kolejna edycja wydarzenia spod szyldu organizacji Fame MMA. Zgromadzeni widzowie - zarówno na trybunach, jak i przed monitorami - już po raz piąty zobaczą walki youtuberów, osobowości medialnych czy patostreamerów. Zainteresowanie, po raz kolejny, będzie ogromne, co także przełoży się na zyski z gali.

Karta walk powoli się klaruje i już teraz wiemy, że znalazło się w niej miejsce na kilka hitów. Walką wieczoru miał być pojedynek IsAmU z Rafonixem, ale wobec dużego zainteresowania rywalizacją Marcina Najmana z Bonusem BGC zdecydowano, że to właśnie ta walka będzie main-eventem! I to na tym pojedynku skupimy się w tym artykule. Poznajcie sylwetki obu „zawodników”, kursy na Najman - Bonus BGC na Fame MMA, a także nasze typy!

1. Fame MMA - co to jest?

W gronie założycieli organizacji Fame MMA znajdują się, między innymi, Wojtek „WG” Gola - znany z programów Warsaw Shore czy Ex na Plaży, a także youtuber Michał „Boxdel” Baron. To ta dwójka kojarzy się najbardziej z wydarzeniami pod hasłem Fame MMA. Zarówno Gola, jak i Baron, pojawiają się na każdej konferencji prasowej, a z grona założycielskiego najwięcej udzielają się w mediach społecznościowych.

Sami organizatorzy - jak mówią - nie spodziewali się aż takiego sukcesu eventów polegających na freak fightach. A trzeba powiedzieć, że, z gali na galę, wyniki oglądalności, a co za tym idzie - przychodów z wydarzenia - są coraz lepsze.

Do tej pory, udział w walkach brali, na przykład, Michał Boxdel Baron, Bonus BGC, Dawid Malczyński, Marta Linkiewicz, Monika „Esmeralda” Godlewska, Aniela „Lil Masti” Bogusz, IsAmU czy DeeJayPallaside.

Jak widać, wszystkie wymienione osoby są rozpoznawalnymi postaciami w świecie internetu, więc nie ma się co dziwić, że zyski z gali są ogromne.

2. Przedstawienie zawodnika - Marcin Najman

Czas na przedstawienie „aktorów” opisywanej walki. Jak wiedzą, z pewnością, fani sportów walki, Najman rozpoczynał swoją przygodę od zawodowego boksu. Po pierwszych, nieudanych, ringowych potyczkach, Najman zaczął współpracować z Jerzym Kulejem, co pomogło mu w osiąganiu mniejszych lub większych sukcesów. Jednakże, mimo dobrego bilansu zawodowych walk, Najman stał się, z czasem, bardziej celebrytą aniżeli sportowcem.

Prowadził programy telewizyjne, a także wziął udział w Big Brotherze. Postanowił również zmienić dyscyplinę sportu. Najman przerzucił się z boksu na mieszane sztuki walki i podpisał kontrakt z federacją KSW.

Po jednym z pojedynków - a konkretniej po porażce z Robertem Burneiką - zapowiedział koniec kariery. Słowa jednak Najman nie dotrzymał i walki w ringu, czy też „klatce”, kontynuował. Następnie, kilka lat po podpisaniu kontraktu z KSW, powrócił do boksu.

W międzyczasie wystąpił także w… Tańcu z Gwiazdami. Ostatnią walkę stoczył w czerwcu tego roku - przegrał (w MMA) z Pawłem „Trybsonem” Trybałą. Walka odbyła się podczas eventu o nazwie Freak Fight Federation, który jest poniekąd konkurencją dla Fame MMA.

Trzeba przyznać, że Marcin Najman jest postacią barwną. Przez wiele osób często wyśmiewaną. Czy ten pojedynek pomoże mu w, diametralnej, zmianie nastawienia ludzi do jego osoby? Pewnie nie, lecz na pewno przyciągnie przed telewizory i na halę tłumy.

3. Przedstawienie zawodnika - Bonus BGC

„Na łazarskim rejonie” - kto, śledzący „hity internetu” nie zna tego „kawałka”? No cóż, jeśli trochę „siedzicie” w internecie, nie mogliście tego nie słyszeć. To za sprawą tego „utworu”, Bonus BGC stał się rozpoznawalny. Minęło już kilka lat, a on nadal na swojej popularności nie traci. Wykorzystali to włodarze Fame MMA, którzy, już jakiś czas temu, zaprosili Bonusa do współpracy.

Piotr Witczak, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko Bonusa, stoczył do tej pory trzy walki na eventach Fame MMA. Na swoje nieszczęście - każdą z nich przegrał. Czy bardzo się tym przejął? Wydaje się, że nie. Mimo to, nikt przecież nie lubi przegrywać. Wydaje się, że pojedynek z Najmanem jest dla niego idealnym czasem, aby przełamać złą passę.

4. Najman - Bonus BGC zakłady bukmacherskie online

Zakłady na Fame MMA 5 jak i zakłady na Najman vs Bonus znajdziecie u oficjalnego partnera tego wydarzenia, czyli w LVBet. Jest to jeden z najlepszych serwisów bukmacherskich w naszym kraju, więc, z ręką na sercu, możemy go Wam polecić.

Standardowy bonus na LVBET Bonus do 1500 PLN + 50 PLN bez Depozytu (dla posiadaczy karnetów na mecze wybranych drużyn Ekstraklasy)
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1500 PLN + 70 PLN bez Depozytu!
Skorzystaj z premii startowej w LVBet!

Tym bardziej, że na hasło JOHNNYBET otrzymujecie - po rejestracji w tym serwisie - dostęp do bardzo atrakcyjnej oferty powitalnej - bonusu 100% do 1500 PLN od pierwszych dwóch złożonych depozytów, a także 70 PLN, w ofercie ekskluzywnej, jako premię bez wpłaty! Wystarczy, że podacie, wspomniany wyżej, nasz kod - i to wszystko! Tak dużo, za tak niewiele. Warto to wykorzystać.

Wracając. Obstawianie Najman vs Bonus jest już możliwe, gdyż dostępne są Najman - Bonus kursy bukmacherskie. Na Fame MMA 5 kursy podaliśmy także na naszej stronie - i to nie tylko na walkę Marcina Najmana z Bonusem.

Marcin Najman vs Piotr „Bonus BGC” Witczak
Kurs
Scroll Down To See More
Marcin Najman Obstawiaj z LVBET
Kurs 1.27
Obstaw
Piotr „Bonus BGC” Witczak Obstawiaj z LVBET
Kurs 3.45
Obstaw
Ostatnia aktualizacja: 1571993866

5. Najman vs Bonus Typy na zakłady

Według LVBet, faworytem walki jest Marcin Najman. Nasz portal proponuje Wam identyczne Najman - Bonus obstawianie. Pojedynek jest określany, przez wielu „hejterów”, mianem potyczki dwóch przegranych. Mimo wszystko, ktoś w tej walce przecież wygra. I sądzimy, że będzie to Marcin Najman. Dlaczego?

Argumentem głównym, jaki za nim przemawia, jest większe doświadczenie. To podstawowa kwestia. Nawet w trakcie takich walk, jak na Fame MMA, ono się Najmanowi przyda. Będziemy szczerze zaskoczeni, jeśli ten pojedynek zakończy się wygraną Bonusa.

Typowanie Najman - Bonus wydaje się, z pozoru, proste. Jednak nie takie rzeczy świat, i ring czy oktagon, już widziały. Trzeba brać wszystkie możliwości pod uwagę. Zawsze przecież jeden z zawodników może doznać w trakcie walki (odpukać) kontuzji. Gdybyście mieli wątpliwości do obstawiania przed walką, warto przejrzeć Najman - Bonus zakłady na żywo w trakcie starcia.

6. Transmisja Najman - Bonus

Jeśli chodzi o galę Fame MMA 5, to zarówno walka Bonus - Najman, jak i inne potyczki, nie będą transmitowane w TV. Jednak, wszyscy, którzy będą chcieli śledzić to wydarzenie, a nie będą mogli znaleźć się tego dnia w ERGO Arenie, mają możliwość wykupienia transmisji PPV na stronie FameMMA.TV od kwoty 19.99 PLN.

Nie jest to cena zbyt wygórowana. Tym bardziej, że, dzięki temu mamy dostęp do wszystkich walk - w tym do Najman vs Bonus live stream.

skomentuj Najman - Bonus BGC Kursy bukmacherskie

Polecane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie